Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Padovan
Postovi: 12644
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 28 nov 2021, 09:22

Ne moze Agneliev govor nauciti igrace da igraju bolje fudbal kada su ograniceni, jedino sto moze jeste, da moraju dati vise za ovaj dres.

Ne mozes dozvoliti da svaka ekipa ima vecu zelju za pobjedom od tebe, par utakmica je bilo samo kada su pokazali zelju, na kraju je i dosao rezultat ako nemas kvalitet onda moras igrati iznad svoji mogucnosti da bi dosao do rezultata.

Zamisli ti ekipu igraca koja se zalila da su kod Pirla treninzi bili teski, dobro im je i rekao sta bi pricali da su bili kada je Conte bio tu.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 28 nov 2021, 10:14

BuffonGigi je napisao/la:
28 nov 2021, 04:13
Allegri nije ubleha od trenera, on je nasa legenda i jedan od najvecih trenera koje je ova igra vidjela. Ali greska ga je bilo vratiti, kao sto je greska bilo vratiti Capella u Milan svojevremeno. To treba priznati i krenuti dalje. Allegri i ova ekipa ne mogu jedni drugima ponuditi nista novo, nista vise.
Alegri je defanzivna p.icka sa fantasticnim umom za takav fudbal,koji je pokazalo se dovoljan za Seriju A. Naslijedio motivisanu ekipu i ponajbolju odbranu ikad.
Kad je to izlapilo eto ga,Pirlo i Sarri imali bolje rezultate.
Steta sto nije imao muda otici negdje drugo biiti trener da vidis kako se tamo expresno urucuju otkazi.

Naravno igraci koje ima na raspolaganju su depresivni beskicmenjaci bas kao i oni koje je ostavio u ekipi kad je otkaz dobio.

J1897
Postovi: 3940
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 28 nov 2021, 11:45

Nije mi tesko pao poraz Ove sezone kao ona sinosnja.. koji glup poraz, ali nismo nista ni bolje zasluzili…

Velike promjene je podhitno
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 28 nov 2021, 12:04

Juventinisimo je napisao/la:
27 nov 2021, 17:34
Joj, vas dvojice...kad se zamrziste toliko???... :crazy:

I Italija mene mrzi, ali ipak se nekako "preispitamo"...sve u skladu sa propisima... :mrgreen:
Haha, ne mrzimo se mi, vec imamo različite stavove. Ko ti je kriv sto si uvijek u krivu :urnebes: :D
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 nov 2021, 12:05

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Padovan
Postovi: 12644
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 28 nov 2021, 12:13

Bez Danila i Chiese ova ekipa je 20-30% slabija, sto je gore gubis mnogo opcija, da se bar vrati MDS pa da odigra na beku naredne utakmice, da imamo koliko toliko dodatni opcija na krilu, i da ne gledam Cuadrada na beku.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 nov 2021, 14:02

Chiesa out do iza zimske pauze

McKennie day to day
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19788
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 28 nov 2021, 14:30

Ma trener je neupitan, 3 promjene u prethodne 3 godine su previše, nece se to dirati.
Ali mora i on nešto izvući iz ovog što ima, ako je Pirlo amater mogao od Chiese napraviti double-double igrača i mozda najboljeg igraca Eura, od Amera pristojnog veznjaka, moze i mora i on.

A ovo je prvi zimski mercato gdje ce se kupovati, to je pod moranje, nema vise priče kako je januar mercato prilika koje to kao - nalete. Ciljano dovođenje.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

lol89
Postovi: 902
Pridružen/a: 16 jan 2019, 00:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la lol89 » 28 nov 2021, 14:33

Pogba je napisao/la:
28 nov 2021, 14:30
Ma trener je neupitan, 3 promjene u prethodne 3 godine su previše, nece se to dirati.
Ali mora i on nešto izvući iz ovog što ima, ako je Pirlo amater mogao od Chiese napraviti double-double igrača i mozda najboljeg igraca Eura, od Amera pristojnog veznjaka, moze i mora i on.

A ovo je prvi zimski mercato gdje ce se kupovati, to je pod moranje, nema vise priče kako je januar mercato prilika koje to kao - nalete. Ciljano dovođenje.
A šoldi €€€

Avatar
Pogba
Postovi: 19788
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 28 nov 2021, 14:48

Vjerujem da se ima 50-60 milki za potrošiti.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Padovan
Postovi: 12644
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 28 nov 2021, 15:31

Nema smisla vise mijenjati svake sezone trenera, pokusalo se nije islo.

Mora se prije svega vezni red remontovati samo Locatellia ostaviti a u dvije faze se rijesiti preostali u veznom redu, jedna januar druga ljeto, ako se nema mnogo novca neka se ide na podmladjivanje, ali samo da se ne gledaju ovi poluigraci.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 nov 2021, 16:01

Padovan je napisao/la:
28 nov 2021, 15:31
Nema smisla vise mijenjati svake sezone trenera, pokusalo se nije islo.

Mora se prije svega vezni red remontovati samo Locatellia ostaviti a u dvije faze se rijesiti preostali u veznom redu, jedna januar druga ljeto, ako se nema mnogo novca neka se ide na podmladjivanje, ali samo da se ne gledaju ovi poluigraci.
Kad je Conte došao i bio prvi remont sa Marottom pametno su odlučili da se mora prihvatiti minus i finansijski gubitak na nekim igračima. To se isto mora sada uraditi.

Čekanje da ti neko da pristojnu ponudu za Ramseya ili Rabiota je utopija. 1) To se nikad neće desiti i 2) u međuvremenu aktivno štete ekipi na terenu, zauzimaju mjesto potencijalnim pojačanjima itd.

Diego, Melo, Amauri su bili poprilično velike investicije u to vrijeme i sve smo ih poklonili samo da se sklone. A finansijsko stanje sada iako nije bajno je daleko bolje nego tada.

Zakaria i jedan ofanzivni igrač koji može igrati lijevo krilo ili bar napadač koji se lijevo izvlači je must u Januaru. Ramseyu raskinuti ugovor ako ništa, unovčiti Kulusevskog.

Između zime i ljeta Sandro, Rugani, MDS, Pellegrini, Berna, Morata, Arthur, Bentancur, Rabiot i Ramsey moraju otići.

Rovella nazad, Zakaria in, baciti sve što se može na Pogbu, Julian Alvarez, Gaya i Soler ako neće produžiti ugovor sa Valenciom. Mladi i gladni igrači i da se promijeni zrak više, dosta uhljeba.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 28 nov 2021, 17:16

Italia je napisao/la:
28 nov 2021, 12:04
Juventinisimo je napisao/la:
27 nov 2021, 17:34
Joj, vas dvojice...kad se zamrziste toliko???... :crazy:

I Italija mene mrzi, ali ipak se nekako "preispitamo"...sve u skladu sa propisima... :mrgreen:
Haha, ne mrzimo se mi, vec imamo različite stavove. Ko ti je kriv sto si uvijek u krivu :urnebes: :D
Ja i ti smo za ovu dvojicu institucije.... :urnebes:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Juventinissimo
Postovi: 299
Pridružen/a: 04 nov 2021, 10:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinissimo » 28 nov 2021, 17:25

Jeste institucije, ali psihijatrijske. :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37565
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 nov 2021, 18:03

Otjerali smo covjeka koji place kada izgubi ligasku utakmicu, a ima 36 godina, a doveli kao njegovu zamjenu naturalizovanog Italijana. I sad se zalimo.

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 28 nov 2021, 18:32

Juventinissimo je napisao/la:
28 nov 2021, 17:25
Jeste institucije, ali psihijatrijske. :mrgreen:
Sto jes', jes'...samo, mi ne spominjemo cune... :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 28 nov 2021, 19:19

muxa je napisao/la:
28 nov 2021, 09:17
Nakupilo se svašta kod vas u zadnjih par godina. Nešto slično kao što je bio slučaj kod nas prije nego što su došli Maldini i Masara.
Ne treba praviti dramu. Uz par ciljanih pojačanja u januaru imali bi realne izglede za plasman u LP.
Ne vjerujem da ćete kupovati skupe igrače, prvo iz razloga sto nemate para kao ni ostali klubovi u Serie A, drugo što ti skupi igrači nisu garant uspjeha. Pa Milan najbolji primjer toga. Mirabeli i Fasone su za jedan prelazni rok stukli preko 200 miliona i sta je bilo poslije? Dugovi došli na naplatu a bez rezultata nema planiranih prihoda.
Maldini i Masara su pokazali da se uz puno manja ulaganja može napraviti rezultat.
Naravno, pitanje je da li rekonstrukciju prepustiti Alegriju ili će to biti neko drugi. Mislim da su vaši već donijeli tu odluku. Koliko je ona ispravna vrijeme će pokazati.
Nije samo par godina...pa da krenem od pocetka..

Voljeli ga, ne voljeli, Conte je taj koji je stvorio jaki Juventus...mnogi mu zamjeraju(ja prvi) ispadanja u evropi prije nego smo trebali...njegovu tvrdoglavost, itd...ali opet, on je taj koji je udario zdrave temelje Juventusu...smrad jedan... :mrgreen:
Allegri je samo pokupio tim, malo ga usavrsio, i napravio odlicne rezultate...nema tu sta puno pricati...

Lako je nama bilo prije 5-6 godina dovoditi polovnjake, tada su Milan i Inter bili u kanti...tako da je to nama prolazilo...pusti price o "jakima" Napoliju, Romi, i ostaloj drugorazrednoj buraniji...nama konkurenti mogu biti samo ova dva kluba, kao i mi njima...

Druga vremena dolaze...svi su ojacali, nismo vise toliko superiorni u odnosu na druge...niti smo doveli adekvatne zamjene...Pjanic je bio ok, uz Pjanica nikoga ni blizu sa kvalitetom...Ronaldo isto tako, pratnja mu zalosne kante od igraca...

Svi smo to vidjeli, ali nismo prihvatili...prvo podjem od sebe...ono, opusteno, scudetto sigurno, pa sam i ja sam, sve pod tepih stavljao...kako i ne bi, kad sam se "uspavao" Juventusovom dominacijom...i onda dobijes samar, pa se trznes...pa progledas....

Za Milan sam pisao prije 2-3 godine, da se pametno pojacavaju...Inter je vec imao "kostur"...i odlicno su nadogradili tim dolaskom istrosenog prdonje i Kante.. :mrgreen: U to vrijeme, mi smo opusteno vec uzimali scudetta slijedecih nekoliko godina..

Da ne duzim puno....i kod Allegrija, zadnju godinu, se vidjelo da to nece moci tako..evo, vec cetvrta godina ide..nista nismo napravili..

Od ostalih trenera i nisam ocekivao vise...Pirlo je imao neke zamisli, koje je ubrzo "okrenuo" i prilagodio igracima....ni sam ne znam zasto..mozda i znam, prejak im trening bio.. :crazy: :puke:

Dovodimo pravu devetku ima 10 godina...pa Conte je htjeo igraca kao sto je Dzeko...njega smo dovodili od kako je poceo da igra fudbal.. :mrgreen:
Kao da gledam, isto ce biti i za Vlahovica...na kraju ce MORAta ostati... :crazy: :lol: Jos imamo Keana...a ovaj bolji duplo od njih obojice zajedno..

Pa onda olako pustanje dva odlicna CB, Romero i Demiral...valjda ce Bona i #3 moci vjecno... :crazy:

Mrsko mi vise, vjeruj da imam za 10 stranica napisati...ne da mi se..budi pozdravljen..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 28 nov 2021, 19:26

Evo pregledah Chelsea i United. Ne vidjeh onu ekipu koja je za nas "svemirski brod", ne vidjeh superklase Odoija, Loftus Cheeka i Rudigera. Protiv raspakog Uniteda nisu odigrali nista posebno, stavise ovi crveni su bili konkretniji. Samo smo mi dno...
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 28 nov 2021, 20:00

Juventinisimo je napisao/la:
28 nov 2021, 17:16
Italia je napisao/la:
28 nov 2021, 12:04
Juventinisimo je napisao/la:
27 nov 2021, 17:34
Joj, vas dvojice...kad se zamrziste toliko???... :crazy:

I Italija mene mrzi, ali ipak se nekako "preispitamo"...sve u skladu sa propisima... :mrgreen:
Haha, ne mrzimo se mi, vec imamo različite stavove. Ko ti je kriv sto si uvijek u krivu :urnebes: :D
Ja i ti smo za ovu dvojicu institucije.... :urnebes:
Kultura dijaloga :urnebes:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Burberry46
Postovi: 4657
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 28 nov 2021, 20:44

Pod svaku cijenu se rijesiti Ramzija u januaru, Rabiot isto prodati ako uopste ga neko zeli. Nema vise sta cekati.
Arthura ostaviti do ljeta mozda nesto i pokaze, bila je ta povreda.

Dovesti Van de Beeka na posudbu, Dovesti neko brzo krilo. Znam da nece ali pruziti sansu Soule mozda se pokaze, znam da je njima Soule premlad i generalno u klubu ne vjeruju mladim igracima ali kad je sezona sto se tice titule izgubljena sto da ne, mozda dobijemo igraca za buducnost.

Ramsey, Rabiot, Bentacur, Kulusevski, Arthur, stvarno kako se slicnih igraca nabacalo da ne povjerujes. Ni blizu stile Juve igraca.
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.