Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
JosephNongeBoende
Postovi: 198
Pridružen/a: 08 nov 2022, 09:35

Re: Juventus FC

Post Postao/la JosephNongeBoende » 21 nov 2022, 23:27

sve ih je Fabio imao, i na kraju se odlucio za Kulua, Bentu i Keana :mrgreen:
Jude #Bellingham who is now valued at €100m, once had a deal with Juventus back in the summer of 2020 when he was with #Birmingham former director #Paratici had reached and agreement to sign him and even spent a few days in Turin. Ultimately he chose Dortmund (@cmdotcom)
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 nov 2022, 11:54

Hahah gledaj ove nase stoke, od prve minute obojica u igri. Nema problema sa povredom, kondicijom, i tako to. Majku im ****, odma **** protjerati. Dosli i jos revolt napravili u svlacionici, a nikako ne igraju.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 22 nov 2022, 18:03

slika
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 22 nov 2022, 18:49

Italia je napisao/la:
22 nov 2022, 11:54
Hahah gledaj ove nase stoke, od prve minute obojica u igri. Nema problema sa povredom, kondicijom, i tako to. Majku im ****, odma **** protjerati. Dosli i jos revolt napravili u svlacionici, a nikako ne igraju.
Cekaj, sad hejtamo di mariu i paredesa,jel? I vlahovica i kostica? Pretpostavljam i cuadrada i ostale.
Koga onda gotivimo?
Osim bonucia i allegrija, al ozbiljno de napisi?

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 22 nov 2022, 19:15

dinoo je napisao/la:
22 nov 2022, 18:49
Italia je napisao/la:
22 nov 2022, 11:54
Hahah gledaj ove nase stoke, od prve minute obojica u igri. Nema problema sa povredom, kondicijom, i tako to. Majku im ****, odma **** protjerati. Dosli i jos revolt napravili u svlacionici, a nikako ne igraju.
Cekaj, sad hejtamo di mariu i paredesa,jel? I vlahovica i kostica? Pretpostavljam i cuadrada i ostale.
Koga onda gotivimo?
Osim bonucia i allegrija, al ozbiljno de napisi?
Nevezano ko koga hejta, šta su to navedeni uradili za tebe i za klub da ih se voli više od Allegrija? Jer vidim čudiš se stalno kako neko može reći nešto o navedenim, a Allegri je valjda fair game
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
JosephNongeBoende
Postovi: 198
Pridružen/a: 08 nov 2022, 09:35

Re: Juventus FC

Post Postao/la JosephNongeBoende » 22 nov 2022, 20:16

ako Australija izdrzi i Brazil-Srbija odigraju nerijeseno, ni jedan od 11 nasih na prvenstvu nece imati pobjedu u prvom kolu :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 22 nov 2022, 20:28

Gledaj ti ovog Rabiot-a, frajer igra za ugovor, kakav kralj :bow:
Aljegri, out!

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 nov 2022, 20:34

dinoo je napisao/la:
22 nov 2022, 18:49
Italia je napisao/la:
22 nov 2022, 11:54
Hahah gledaj ove nase stoke, od prve minute obojica u igri. Nema problema sa povredom, kondicijom, i tako to. Majku im ****, odma **** protjerati. Dosli i jos revolt napravili u svlacionici, a nikako ne igraju.
Cekaj, sad hejtamo di mariu i paredesa,jel? I vlahovica i kostica? Pretpostavljam i cuadrada i ostale.
Koga onda gotivimo?
Osim bonucia i allegrija, al ozbiljno de napisi?
Jok eto treba sutiti pizdama koji su lazirali povrede vise od mjesec dana, a od prve minute su starteri u repkama i mogu odigrati 90 minuta.

Znas koga gotivimo. Gotivimo Rabiota kojeg smo javno tjerali iz kluba, a koji sada najbolji igrac Juventusa. Taj isti kojeg smo tjerali je igrao sve jedan minut do zadnje tekme, a evo zapoceo je sp sa golom i asistencijom.

Udjes na forume, drkica se baca na Di Mariju jer je eto nekakvo ime, a "mrzimo" ovog Rabiota koji igra u zivotnoj formi...
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 22 nov 2022, 20:36

Logy da ga mrzim kad igra frajer k‘o na terminu a hladno moze biti WC igrac.
Aljegri, out!

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 22 nov 2022, 20:39

Slozio bi se sa tobom ocito da je veliki broj igraca kalkulisao, prije SP. Ali isto taj Rabiot ima sve predispozicije da bude top 3 vezna na svijetu, i on je kalkulisao dok nije dosla zadnja godina ugovora i jos sad ovo SP gdje ce sebi obezbijediti odlican ugovor. Neka ide samo daleko od Torina.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 22 nov 2022, 20:42

Ja iskreno ne vidim razliku u zalaganju Rabiota. To bi mi bilo alarmantno i znak da igra samo za ugovor. Ne vidim ga da trči puno više, da ulazi u startove jače itd.

Vidim puno pametnijeg i odlučnijeg igrača koji zna kad treba krenuti naprijed, dati loptu itd. Možda se varam, a možda je jednostavno dostigao zrelost i pod prvim pravim trenerom otkad je došao u Juventus napokon napredovao.

Na putu je da ima double double sezonu u golovima i asistencijama što bi bila najbolja sezona otkad je Pogba otišao.

S obzirom koliko dobro igra, koliko ga Allegri gotivi, kolike pare treba potrošiti na drugim potrebnijim pizicijama...
Nimalo me ne bi iznenadilo da produži ugovor.
Zadnja izmjena: IlCapitano, dana/u 22 nov 2022, 20:45, ukupno mijenjano 1 put.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
JosephNongeBoende
Postovi: 198
Pridružen/a: 08 nov 2022, 09:35

Re: Juventus FC

Post Postao/la JosephNongeBoende » 22 nov 2022, 20:44

Rabiot je mentalno nestabilan lik. Dao bih mu 11 miliona, ali za 1+1 ugovor, gdje klub odlucuje o drugoj godini.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 22 nov 2022, 20:44

Osim ako jaci klub ne ponudi sto se naravno moze desit. Realno, do njega ne ako nastavi ovako.
Aljegri, out!

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 nov 2022, 20:56

Meni je on i prosle godine bio dobar, obzirom kakvi su ostali bili, a o ovoj sad sezoni da ne pricamo. Dal je to utjecaj Allegrija, pitanje je, ali to je nebitno.

Od ovih 11 igraca sto su odletili iz Torina, on je imao najmanji motiv da igra sve utakmice, jer svi ostali se bore za mjesto (a njemu su em vrata pokazana, em slobodan na ljeto). Sve predispozicije je imao da ne igra redovno vec da se cuva, dok ostali koji se bore za nesto vise u Juventusu su hladno prespavali taj dio.

Vlahovica nema 5-6 kola, bas me zanima hocel startati protiv Brazila,
Mekeni prespavao novembar,
Paredesa i Di Mariju ne treba ni komentarisati,
Pogba se na to spremao jos od ljeta.

Ovo je tacno pola prve postave koju mi nemamo jer su odlucili da se malo sacuvaju.

Rabiot, Kostic i brazilci :thumbup:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 nov 2022, 21:06

Rabiot se ceka 4 godine, svi treneri su ga drzali kao malo vode na dlanu i vrijeme je da vraća. Produzenje sa ciframa iznad koje ima je apsurd. Jedva smo se otarasili nekih plata i u te dubioze ne treba ići. Mislim da ce ipak produziti jer je Allegriev ljubimac, ali tu trebaju ići klauzule kao one koje su nudili Dybali.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 22 nov 2022, 21:08

IlCapitano je napisao/la:
22 nov 2022, 19:15
dinoo je napisao/la:
22 nov 2022, 18:49
Italia je napisao/la:
22 nov 2022, 11:54
Hahah gledaj ove nase stoke, od prve minute obojica u igri. Nema problema sa povredom, kondicijom, i tako to. Majku im ****, odma **** protjerati. Dosli i jos revolt napravili u svlacionici, a nikako ne igraju.
Cekaj, sad hejtamo di mariu i paredesa,jel? I vlahovica i kostica? Pretpostavljam i cuadrada i ostale.
Koga onda gotivimo?
Osim bonucia i allegrija, al ozbiljno de napisi?
Nevezano ko koga hejta, šta su to navedeni uradili za tebe i za klub da ih se voli više od Allegrija? Jer vidim čudiš se stalno kako neko može reći nešto o navedenim, a Allegri je valjda fair game
Doveli smo wc igraca, to je svima jasno, covjek je rovit, i yo smo znali, ali onda ide hejtanje jednog di marie kao da je on neki razlog losih igara punih kolko 15,16 mjeseci?
Di maria? Nije dao ni 10% sto moze i treba, ali za 2,3 mjeseca u klubu proglasiti ga personom non grata a pri tome slijepo braniti covjeka koji je oborio sve negativne rekorde....bas mi onako, dvostruki arsini.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 nov 2022, 21:13

Otkako su primadone lazirali povrede i prestali igrati u prvih 11, a na njihovo mjesto dosli omladinci i "autsajderi", Juventus je vezao 6 pobjeda bez primljenog gola. Ali kao da je statistika i rezultati bitni, zakljucak mora biti da je Allegri negdje, nekad, nekog j*ebo i da je on za sve kriv.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 22 nov 2022, 21:26

dinoo je napisao/la:
22 nov 2022, 21:08
IlCapitano je napisao/la:
22 nov 2022, 19:15
dinoo je napisao/la:
22 nov 2022, 18:49


Cekaj, sad hejtamo di mariu i paredesa,jel? I vlahovica i kostica? Pretpostavljam i cuadrada i ostale.
Koga onda gotivimo?
Osim bonucia i allegrija, al ozbiljno de napisi?
Nevezano ko koga hejta, šta su to navedeni uradili za tebe i za klub da ih se voli više od Allegrija? Jer vidim čudiš se stalno kako neko može reći nešto o navedenim, a Allegri je valjda fair game
Doveli smo wc igraca, to je svima jasno, covjek je rovit, i yo smo znali, ali onda ide hejtanje jednog di marie kao da je on neki razlog losih igara punih kolko 15,16 mjeseci?
Di maria? Nije dao ni 10% sto moze i treba, ali za 2,3 mjeseca u klubu proglasiti ga personom non grata a pri tome slijepo braniti covjeka koji je oborio sve negativne rekorde....bas mi onako, dvostruki arsini.
Koliko vidim hejta ga zbog njegovog stava, i realno ima razloga. Drag mi je Di Maria i odigrat će on odličan drugi dio sezone, ali meni se čini da je tebi slijepo branjenje Allegrija svako ko ga ne pljuje na dnevnoj bazi.

Opet te pitam, šta su to dali gore navedeni tebi kao navijaču Juventusa i Juventusu kao klubu da im se ne smije ništa reći i da se to ne shvati odmah kao branjenje Allegrija? Je li oni nisu bili dio ekipe i nemaju li odgovornost za date rezultate?
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 22 nov 2022, 21:49

IlCapitano je napisao/la:
22 nov 2022, 21:26
dinoo je napisao/la:
22 nov 2022, 21:08
IlCapitano je napisao/la:
22 nov 2022, 19:15

Nevezano ko koga hejta, šta su to navedeni uradili za tebe i za klub da ih se voli više od Allegrija? Jer vidim čudiš se stalno kako neko može reći nešto o navedenim, a Allegri je valjda fair game
Doveli smo wc igraca, to je svima jasno, covjek je rovit, i yo smo znali, ali onda ide hejtanje jednog di marie kao da je on neki razlog losih igara punih kolko 15,16 mjeseci?
Di maria? Nije dao ni 10% sto moze i treba, ali za 2,3 mjeseca u klubu proglasiti ga personom non grata a pri tome slijepo braniti covjeka koji je oborio sve negativne rekorde....bas mi onako, dvostruki arsini.
Koliko vidim hejta ga zbog njegovog stava, i realno ima razloga. Drag mi je Di Maria i odigrat će on odličan drugi dio sezone, ali meni se čini da je tebi slijepo branjenje Allegrija svako ko ga ne pljuje na dnevnoj bazi.

Opet te pitam, šta su to dali gore navedeni tebi kao navijaču Juventusa i Juventusu kao klubu da im se ne smije ništa reći i da se to ne shvati odmah kao branjenje Allegrija? Je li oni nisu bili dio ekipe i nemaju li odgovornost za date rezultate?
Odgovorio sam ti na pitanje prije 20 minuta, nije dao ni 10% sto mora treba i moze.

Ne volim generalisanje, nisam nikakac zagovornik ni jednog igraca....i to sam govorio....ali mi bas zapara usi, kad procitam da su vlahovic di maria i slicni krivi.
Ok,krivi su svi....ali to mi bas onako allegrijevski, eto da onajbnije potrcao unazad, eto da je soule dao ono za 3-5, mozda bi bilo 5-5 u narednih 2 minuta itd itd.

To su bas supljaci.

Moja poenta je nesto drugo...evo gledamo 11 nasih na sp, malo klubova ima ih vise (osim bayerna i slicnih sto broje pola svoje repke, da igra italija, juventus bi ovdje 15 ili 16...)
Hajmo ih okupit, bodrit, cesititati a ne hejtati...to je moja poenta.

Ja sam se sa allegrijem pomirio, on je tuz igramo i igracemo taj fudbal i nadati se da cemo sezonu zavrsiti sa primljenih 20 golova maksimalno, jer na taj nacin cemo mozda nesto i isceprkati.
On the other hand, zavrsimo li 2 , 3, 4, 5, 6, 7 i 20. Je potpuno svejedno osim sto epilog mora biti rastajanje sa maxom.
Ok, neka bude i sa di mariom, i sa vlahovicem, i sa bremerom i sa agnellijem boli me q, ali ne donosenje rezultata NEMA alibija, jel se mi ovdje razumijemo?

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 22 nov 2022, 21:59

dinoo je napisao/la:
22 nov 2022, 21:49
IlCapitano je napisao/la:
22 nov 2022, 21:26
dinoo je napisao/la:
22 nov 2022, 21:08


Doveli smo wc igraca, to je svima jasno, covjek je rovit, i yo smo znali, ali onda ide hejtanje jednog di marie kao da je on neki razlog losih igara punih kolko 15,16 mjeseci?
Di maria? Nije dao ni 10% sto moze i treba, ali za 2,3 mjeseca u klubu proglasiti ga personom non grata a pri tome slijepo braniti covjeka koji je oborio sve negativne rekorde....bas mi onako, dvostruki arsini.
Koliko vidim hejta ga zbog njegovog stava, i realno ima razloga. Drag mi je Di Maria i odigrat će on odličan drugi dio sezone, ali meni se čini da je tebi slijepo branjenje Allegrija svako ko ga ne pljuje na dnevnoj bazi.

Opet te pitam, šta su to dali gore navedeni tebi kao navijaču Juventusa i Juventusu kao klubu da im se ne smije ništa reći i da se to ne shvati odmah kao branjenje Allegrija? Je li oni nisu bili dio ekipe i nemaju li odgovornost za date rezultate?
Odgovorio sam ti na pitanje prije 20 minuta, nije dao ni 10% sto mora treba i moze.

Ne volim generalisanje, nisam nikakac zagovornik ni jednog igraca....i to sam govorio....ali mi bas zapara usi, kad procitam da su vlahovic di maria i slicni krivi.
Ok,krivi su svi....ali to mi bas onako allegrijevski, eto da onajbnije potrcao unazad, eto da je soule dao ono za 3-5, mozda bi bilo 5-5 u narednih 2 minuta itd itd.

To su bas supljaci.

Moja poenta je nesto drugo...evo gledamo 11 nasih na sp, malo klubova ima ih vise (osim bayerna i slicnih sto broje pola svoje repke, da igra italija, juventus bi ovdje 15 ili 16...)
Hajmo ih okupit, bodrit, cesititati a ne hejtati...to je moja poenta.

Ja sam se sa allegrijem pomirio, on je tuz igramo i igracemo taj fudbal i nadati se da cemo sezonu zavrsiti sa primljenih 20 golova maksimalno, jer na taj nacin cemo mozda nesto i isceprkati.
On the other hand, zavrsimo li 2 , 3, 4, 5, 6, 7 i 20. Je potpuno svejedno osim sto epilog mora biti rastajanje sa maxom.
Ok, neka bude i sa di mariom, i sa vlahovicem, i sa bremerom i sa agnellijem boli me q, ali ne donosenje rezultata NEMA alibija, jel se mi ovdje razumijemo?
Nisi ništa odgovorio i opet te pitam - šta su ti oni dali da im se ne smije ništa reći? Već dosta puta ovdje se čudiš kako su "vlahović, di maria i sl. krivi" kao da pričamo o dream teamu na čelu sa prime Ronaldom i Messijem, dokazanim šampionima kojima se zamjerka ne može naći, a ne ljudima koji su tu manje od godinu dana i u usporedbi sa Allegrijem nisu Juventusu dali koliko je crno pod noktom.

Zašto nisi pozivao na okupljanje, bodrenje i čestitanje Allegriju koji je legenda kluba? Zašto je on pored svega dokazanog kad gubi amater koji ne zna najosnovnije upute dati igračima, a kad pobjeđuje amater koji zna pobijediti samo sa svima iza lopte i max 20 golova primljenih?

Poenta nije da branim Allegrija nego da ne prozivaš u čudu nekog kako može zamjeriti bilo kome osim Allegriju. Ako se iko treba ibretiti onda su to ljudi kojima nije jasno kako je Allegri znao šta treba reći i kako su ga savršeno dobro razumjeli dokazani šampioni, ali ova grupa igrača je previše, ovu grupu igrača on ne zna kontrolisati.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.