Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

J1897
Postovi: 3905
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 21 mar 2023, 14:07

Ma jok za te pare nema sanse.. bojim se da je ovo dobro igranje u zadnje vrijeme radi ugovora..
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 21 mar 2023, 18:52

Pogba je napisao/la:
21 mar 2023, 13:49
Upravo tako. Te pare ne zasluzuje i iz razloga prethodnih sezona, svi treneri su ga vadili iz mrtvih počev od Sarria kod kog je redovno igrao kao i ostalih i tek igra prvu pravu sezonu kad treba otici (i u vrijeme SP-a) i odmah bi nemoguce pare. Dybala je bio i kapiten i imao legacy pa nije dobio tako da nema razloga da on te pare dobije. S druge strane, mozda u klubu razmisljaju da ne mogu boljeg naci pa nije iskljuceno i da mu plate.
Max na njegov odlazak stavlja veto. Platit cemo ga.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
dinoo
Postovi: 4817
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 21 mar 2023, 19:36

Zar nije pogba dosao da preuzme tu rolnu koju igra rabiot?
Ako platimo rabiota 10 neto plus ovoga 20 ili kolko vec neto...a istu poziciju igraju....

GIBRA
Postovi: 2628
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 21 mar 2023, 20:38

On te pare jednostabno ne vrijedi,imao je tri trenera ne znaš pod kojim je bio losiji,krampa na terenu,spadao u red najomrzenijih zajedno sa Siljom i Ruganijem,6 mjeseci dobrog fudbala ne znaci odmah 10milki

Nama svakako treba jos jedan WC veznjak jer Pogba ne misli zaigrati do iduce sezone
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 21 mar 2023, 20:52

Rabiotu se zahvaliti, forsirati omladinu, jedino ako bi pristao na istu platu, iako je i to previse, ali dok ulozis u nekog drugog kostat ce i vise.

Arthur se vraca Liverpool definitivno nije otkupio ugovor, evo novog Remzije, ali on bar nije kosta nista.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 mar 2023, 21:20

Zavisi sve ako oni na trzistu nemaju nekog bar iste kvalitete, a vjerovatno nemaju. Onda je bolje da ostane nego da kupuju nekog slicne kvalitete i daju 50 mil za kupovinu, pa onda i platu 6 7 8 miliona.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 21 mar 2023, 21:21

@Juventinisimo, da tebe pitam za misljenje kao jednog objektivnog covjeka. Zbog cega ljudi "mrze" Rabiota kao jednog od najvecih dusmana kluba (fokusiramo se na zadnje dvije sezone gdje je jedino kvalitetno sto imamo u vezi), a ne mrze druge igrace koji dodju i igraju solidno ili podbace - konkretno Vlahovic i slicni profili. Ovdje nije toliko uticaj ni igre na terenu, vec animozitet licni prema fudbaleru zbog njegovog stava, ponasanja i sl. Evo recimo ja se sjecam dobro da su se svi stedili pred SP, da pojedini vagaju kada ce igrati, stalno su po bolnicama, dok Rabiot sa druge strane igra non stop kao navijen i ne sjecam se da je imao duzu pauzu od 10ak dana otkako je dosao u klub? Pa zar nam nisu drazi igraci koji doslovce igraju svaku tekmu bez pogovora nego ovi sto malo malo ne igraju?
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Zelten
Postovi: 224
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Zelten » 21 mar 2023, 21:26

Rabiot je WC igrač na svojoj poziciji čije kvalitete dolaze do izražaja tek kad kraj sebe ima 2 vrhunska igrača u vezi. Npr u Francuskoj repki uz Pogbu dok je on igrao fudbal...

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 22 mar 2023, 00:28

Mig_Mig je napisao/la:
21 mar 2023, 18:52
Pogba je napisao/la:
21 mar 2023, 13:49
Upravo tako. Te pare ne zasluzuje i iz razloga prethodnih sezona, svi treneri su ga vadili iz mrtvih počev od Sarria kod kog je redovno igrao kao i ostalih i tek igra prvu pravu sezonu kad treba otici (i u vrijeme SP-a) i odmah bi nemoguce pare. Dybala je bio i kapiten i imao legacy pa nije dobio tako da nema razloga da on te pare dobije. S druge strane, mozda u klubu razmisljaju da ne mogu boljeg naci pa nije iskljuceno i da mu plate.
Max na njegov odlazak stavlja veto. Platit cemo ga.
Da ima pameti u klubu, zahvalili bi se obojici.

Nikad nisam bio protiv Rabiota, cak sam i govorio da je strasan potencijal i da u reprezentaciji ne lici na igraca iz Juventusa. Proslu sezonu je odigrao dobro, ovu igra fenomenalno, ali iskreno se bojim da ce se vratiti na fabricke postavke cim dobije novi ugovor.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

JuventinoBihac
Postovi: 95
Pridružen/a: 06 okt 2020, 17:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoBihac » 23 mar 2023, 13:04

tuzlak1987 je napisao/la:
21 mar 2023, 21:20
Zavisi sve ako oni na trzistu nemaju nekog bar iste kvalitete, a vjerovatno nemaju. Onda je bolje da ostane nego da kupuju nekog slicne kvalitete i daju 50 mil za kupovinu, pa onda i platu 6 7 8 miliona.
sto posto upravu

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3987
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 23 mar 2023, 16:22

Italia je napisao/la:
21 mar 2023, 21:21
@Juventinisimo, da tebe pitam za misljenje kao jednog objektivnog covjeka. Zbog cega ljudi "mrze" Rabiota kao jednog od najvecih dusmana kluba (fokusiramo se na zadnje dvije sezone gdje je jedino kvalitetno sto imamo u vezi), a ne mrze druge igrace koji dodju i igraju solidno ili podbace - konkretno Vlahovic i slicni profili. Ovdje nije toliko uticaj ni igre na terenu, vec animozitet licni prema fudbaleru zbog njegovog stava, ponasanja i sl. Evo recimo ja se sjecam dobro da su se svi stedili pred SP, da pojedini vagaju kada ce igrati, stalno su po bolnicama, dok Rabiot sa druge strane igra non stop kao navijen i ne sjecam se da je imao duzu pauzu od 10ak dana otkako je dosao u klub? Pa zar nam nisu drazi igraci koji doslovce igraju svaku tekmu bez pogovora nego ovi sto malo malo ne igraju?
Tesko je ovo "jednostavno" odgovoriti.. :hmmmmm:
Ljudi su skepticni po ovom pitanju.

Da li zasluzuje 10m, po prikazanom u ovoj sezoni, zasluzuje...on je nas najbolje ocjenjeni igrac u sezoni, zabio je 9 golova...i nismo bas imali zadnjih godina vezne sa tim ucinkom..jos je dodao 3 asistencije, ispred njega su samo Marija i Kostic...njegov doprinos ove sezone je neupitan...
Mi od Vidala i Pogbe nismo imali veznog da zabije 10 golova u sezoni...
Ali isto tako treba reci, u to vrijeme smo bili dominantni, pa je i bilo "lakse" zabiti..sada su timovi puno ujednaceniji, i nema bas neke vece razlike i opustenih utakmica tipa "lako uzimamo bodove"..

10M otvara pandorin box i za ostale igrace...
Koliko ja uprati, mi imamo samo Pogbu sa 8m neto...po 7 imaju Vlahovic, Paredes i Rabiot...a od svih njih Rabiot je najvise pokazao..realno..

Gross, Rabiot nas kosta 9m, ali ima i klauzu za bonuse koji mogu doseci 2.5m...
Dok sa druge strane medalje imamo Vlahovica 13m, Poljaka 12m, Kiksera 12m :mrgreen: , Sandro 11, Pogba 10, Cuadrado, Bremer, Chiesa po 9...
Ako Pogba po ugovoru ima 10m gross, 8m neto...Rabiot sa 10m neto bi izasao odprilike oko 12-13m...sto i nije neka pljacka..Ne znam kako i da li bi se mogli smanjiti bonusi..kad bi barem na pola, to i ne bi bilo toliko lose i da mu se da 10m.. :hmmmmm:

I ti si dobro zapazio, Rabiot se ne povrijedjuje tek tako...jak i stabilan je..ponekad seprtlja, ali u svemu jako koristan igrac u nasem timu..
Medjutim, i drugi su zapazili jednu stvar, on igra ovu sezonu za ugovor...tako obicno biva da igrac zadnju godinu daje vise nego prije...medjutim, Rabio je igrao solidno dobro i proslu sezonu, nije zabio niti jedan gol a bio je koristan na terenu...

U prilog mu ide i to da ce tek napuniti(za koji dan) 28 godina, najbolje godine mu idu po nekim nesudjenim pravilima, i ima u njemu siguran sam jos 4-6 dobrih sezona...a mi smo znali davati neke blesave ugovore igracima koji su bili preko 30..
Realno, kad pogledamo koliko su placeni Pogba, Paredes, Vlahovic...i Rabiot hoce svoje pare, zar ne?
Zasluzuje li? Po prikazanom DA..o ovoj trojici vec mozemo "pricati"...

Ako ga Max hoce, ako nasi vec planiraju ostaviti Maxa jos dvije godine kao trenera(mislim da planiraju)...treba mu dati 10M..Ja bi mu dao..

Nama se desi Dybala.. :crazy: a znas dobro da sam ga ja prodavao prije 3-4 godine.. :mrgreen:
Realno, Dybala kad igra u formi, sigurno je top 10 najboljih igraca u svijetu...igrac koji pravi razliku...a takvih nema puno..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 23 mar 2023, 17:07

Ništa, treba mu zvijezdu dati tamo kod Platinieve. Igra 1 sezonu od 4 kako treba i u nebesima.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 23 mar 2023, 22:52

Bayern angažovao tuchela..
#ALLEGRIOUT

J1897
Postovi: 3905
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 23 mar 2023, 23:07

JuventinoVero je napisao/la:
23 mar 2023, 22:52
Bayern angažovao tuchela..
Sta da su u nasoj situacijk,,
Med
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 23 mar 2023, 23:08

JuventinoVero je napisao/la:
23 mar 2023, 22:52
Bayern angažovao tuchela..
Cudi me za Nagelsmana, ipak su ga ovdje neki predstavljali kao cudotvorca :urnebes: brzo ce ga ti isti prizivati u Juventus.
Max Allegri 300 💪💪💪

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 23 mar 2023, 23:19

Zato se mi držimo sigurice..poenta mog posta je da ozbiljan klub otpusti trenera iako je u birbi za sve trofeje, ali ljudi vide da to ne ide..i to pred ključni dio sezone..a kod nas i pored dvije godine antifudbala i dalje se brani trener.
#ALLEGRIOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 23 mar 2023, 23:24

JuventinoVero je napisao/la:
23 mar 2023, 23:19
Zato se mi držimo sigurice..poenta mog posta je da ozbiljan klub otpusti trenera iako je u birbi za sve trofeje, ali ljudi vide da to ne ide..i to pred ključni dio sezone..a kod nas i pored dvije godine antifudbala i dalje se brani trener.
Ocito ne pratis situaciju u Bayernu. On je otpusten zbog vise situacija okolo kluba,odnosa sa igracima i price da ima novinarku( ljubavnicu) sa kojom dijeli insajderske informacije.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 23 mar 2023, 23:36

Enrique, Negelsmann, Conte

Zanimljiva odluka Bayerna, čovjeku otkaz, a u borbi za sve trofeje.
Jednostavno ocijenili da nisu kompatibilni, pa i to da se igra nekakva 352 koja se u Bayernu rijetko vidjala.
Potpuna suprotnost sa nekim klubom kojeg znamo gdje epske blamaze nisu rezultirale nikakvim promjenama.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3987
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 24 mar 2023, 00:42

Samuel Iling-Junior shines on national team duty

The Bianconeri followed their players during this international break and reported via their Twitter account that Iling-Junior was the star of the show as the England U20 side took on Germany.

The attacker scored twice for the junior Three Lions as they won the clash 2-0.
Juventus midfielder improves his market value by 12m euros

Nicolo Fagioli has been one of the most improved players at Juventus this season as the midfielder continues to show he has what is required to shine for a top club.
A report via Tuttojuve reveals he was valued at 8m euros when this season started, but he is now worth 20m euros, an increase of 12m euros.
Juventus have given more minutes to U-23 players than any other team in Serie A

Figures show that Massimiliano Allegri has given more minutes to his young players than any other coach in Serie A over the course of this season.

“There have been approximately 4,000 minutes from players who came through the Next Gen and we should be proud of that,” the Bianconeri coach said after his team’s Derby d’Italia victory over Inter on Sunday evening.

The exact figure comes to 4,709 minutes, not including the 1,192 minutes of Moise Kean, who graduated straight to the first team from the U-19s in 2016.

The amount of playing time granted to Juve players born after the year 2000 has already doubled last year’s total, with the likes of Fabio Miretti, Nicolo Fagioli, Matias Soule, Samuel Illing-Junior and Enzo Barrenechea already established in the first team.

According to Tuttosport, a large portion of the recent success of Juve’s young players has been credited to the work of the club’s Next Gen sector, which was largely advocated for in the years prior to its foundation.

The decision came in 2018 to allow Serie A to field “second teams”, with Juventus Next Gen officially launching in the year 2020.

In the 2017-18 season, the Bianconeri only gave three minutes of first team football to any of its U-23 players, which rose to 1,009 over 2018-19, and eventually reaching 1,927 minutes last season.


This year’s figure has already surpassed last season’s twice over, with plenty of action scheduled before the conclusion of this campaign.

The 4,709 minute figure is also more than 1,000 more than Seire A top four challengers Roma and Atalanta, who have both previously been considerable contributors to the development of young Serie A talents.

With a need to reduce expenditure on player contracts and a considerable amount of turnover expected in the summer transfer window, Juventus will be pleased by the over-performance of some of its young stars this year.
:clap: :clap: :clap:
No Juventus players involved for Italy for the first time in 29 years

Roberto Mancini is set to name his Italy line-up with no Juventus players involved for the first time in over 29 years.

With Federico Chiesa returning to Turin earlier in the week and Leonardo Bonucci left out of the squad due to concerns over his fitness, there will be no Bianconeri representatives with the Azzurri in the starting team or among the substitutes.

The formerly capped Juve players in Moise Kean, Manuel Locatelli and Mattia Perin were all left at home for the upcoming Euro 2024 qualifiers against England and Malta.

22-year-old Nicolo Fagioli was chosen to represent the Azzurrini, whilst 19-year-old Fabio Miretti was left at home altogether.

The last time that Italy took to the field without any Juve players involved also came in a European Championship qualifier, all the way back in 1994.

Arrigo Sacchi was in charge at the time and his team went on to triumph 2-0 at the hands of Estonia thanks to goals from Christian Panucci and Pierluigi Casiraghi.

With a host of young Juve players starring in the first team under Massimiliano Allegri so far this season, it surely won’t be long before the Bianconeri are represented in the national team once again.
I onda te Engleska pobjedi u Italiji po prvi puta od 1961 :mrgreen: i to je bila prijateljska utakmica...
Prvi puta od 1977 i kvalifikacija za SP, ujedno i jedina pobjeda Engleske u nekoj takmicarskoj utakmici(kvalifikacije ili EP/SP)....sve do danas... :mrgreen:

Veliki si Mancini :tokralju: :tokralju: :tokralju:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 24 mar 2023, 04:12

Juventinisimo je napisao/la:
23 mar 2023, 16:22
Italia je napisao/la:
21 mar 2023, 21:21
@Juventinisimo, da tebe pitam za misljenje kao jednog objektivnog covjeka. Zbog cega ljudi "mrze" Rabiota kao jednog od najvecih dusmana kluba (fokusiramo se na zadnje dvije sezone gdje je jedino kvalitetno sto imamo u vezi), a ne mrze druge igrace koji dodju i igraju solidno ili podbace - konkretno Vlahovic i slicni profili. Ovdje nije toliko uticaj ni igre na terenu, vec animozitet licni prema fudbaleru zbog njegovog stava, ponasanja i sl. Evo recimo ja se sjecam dobro da su se svi stedili pred SP, da pojedini vagaju kada ce igrati, stalno su po bolnicama, dok Rabiot sa druge strane igra non stop kao navijen i ne sjecam se da je imao duzu pauzu od 10ak dana otkako je dosao u klub? Pa zar nam nisu drazi igraci koji doslovce igraju svaku tekmu bez pogovora nego ovi sto malo malo ne igraju?
Tesko je ovo "jednostavno" odgovoriti.. :hmmmmm:
Ljudi su skepticni po ovom pitanju.

Da li zasluzuje 10m, po prikazanom u ovoj sezoni, zasluzuje...on je nas najbolje ocjenjeni igrac u sezoni, zabio je 9 golova...i nismo bas imali zadnjih godina vezne sa tim ucinkom..jos je dodao 3 asistencije, ispred njega su samo Marija i Kostic...njegov doprinos ove sezone je neupitan...
Mi od Vidala i Pogbe nismo imali veznog da zabije 10 golova u sezoni...
Ali isto tako treba reci, u to vrijeme smo bili dominantni, pa je i bilo "lakse" zabiti..sada su timovi puno ujednaceniji, i nema bas neke vece razlike i opustenih utakmica tipa "lako uzimamo bodove"..

10M otvara pandorin box i za ostale igrace...
Koliko ja uprati, mi imamo samo Pogbu sa 8m neto...po 7 imaju Vlahovic, Paredes i Rabiot...a od svih njih Rabiot je najvise pokazao..realno..

Gross, Rabiot nas kosta 9m, ali ima i klauzu za bonuse koji mogu doseci 2.5m...
Dok sa druge strane medalje imamo Vlahovica 13m, Poljaka 12m, Kiksera 12m :mrgreen: , Sandro 11, Pogba 10, Cuadrado, Bremer, Chiesa po 9...
Ako Pogba po ugovoru ima 10m gross, 8m neto...Rabiot sa 10m neto bi izasao odprilike oko 12-13m...sto i nije neka pljacka..Ne znam kako i da li bi se mogli smanjiti bonusi..kad bi barem na pola, to i ne bi bilo toliko lose i da mu se da 10m.. :hmmmmm:

I ti si dobro zapazio, Rabiot se ne povrijedjuje tek tako...jak i stabilan je..ponekad seprtlja, ali u svemu jako koristan igrac u nasem timu..
Medjutim, i drugi su zapazili jednu stvar, on igra ovu sezonu za ugovor...tako obicno biva da igrac zadnju godinu daje vise nego prije...medjutim, Rabio je igrao solidno dobro i proslu sezonu, nije zabio niti jedan gol a bio je koristan na terenu...

U prilog mu ide i to da ce tek napuniti(za koji dan) 28 godina, najbolje godine mu idu po nekim nesudjenim pravilima, i ima u njemu siguran sam jos 4-6 dobrih sezona...a mi smo znali davati neke blesave ugovore igracima koji su bili preko 30..
Realno, kad pogledamo koliko su placeni Pogba, Paredes, Vlahovic...i Rabiot hoce svoje pare, zar ne?
Zasluzuje li? Po prikazanom DA..o ovoj trojici vec mozemo "pricati"...

Ako ga Max hoce, ako nasi vec planiraju ostaviti Maxa jos dvije godine kao trenera(mislim da planiraju)...treba mu dati 10M..Ja bi mu dao..

Nama se desi Dybala.. :crazy: a znas dobro da sam ga ja prodavao prije 3-4 godine.. :mrgreen:
Realno, Dybala kad igra u formi, sigurno je top 10 najboljih igraca u svijetu...igrac koji pravi razliku...a takvih nema puno..
:thumbup: Nemam nista dodati, sve si odlicno poentirao i naveo.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.