Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Voland
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 24 mar 2023, 12:46

Po meni, ovo što je Bayern uradio je teški amaterizam, kako bi i okarakterisali bilo koji drugi klub da je uradio ovakvo nešto (PSG ili City npr). U martu se oe otpušta trener koji je onako nadigrao PSG prije samo 10-ak dana. Ni rezultati u Bundesligi nisu tako katastrofalni. Ok, ako nisu kompatiblni, sačeka se kraj sezone, i uz stisak ruke, svako odluči ići svojim putem, a ne ovako.

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 24 mar 2023, 12:58

Cojk nakon 25 kola u 3,4,5 bodova sa yebenim unionom ili onakvim frajburgom a zaostaje bod za bvb.....sastav skuplji od lige, uslovi neograniceni....potpuno opravdan otkaz, win ratio u ligi mu smjesnih 60%.

Avatar
Voland
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 24 mar 2023, 13:38

dinoo je napisao/la:
24 mar 2023, 12:58
Cojk nakon 25 kola u 3,4,5 bodova sa yebenim unionom ili onakvim frajburgom a zaostaje bod za bvb.....sastav skuplji od lige, uslovi neograniceni....potpuno opravdan otkaz, win ratio u ligi mu smjesnih 60%.
Sastav skuplji od lige, a kvalitetnog CF-a ni za lijeka. Chupo Moting i 17-godišnji dječak jedine 9-ke u timu.

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 24 mar 2023, 20:30

Ne bih rekao da je dobar potez, pogotovo jer ima 35 godina i pred njim brutalna trenerska karijera. A tek kad platis toliku odštetu koju nikad niko nije platio i jos je Nijemac. Cak ni Juventus ne bi ovako nepromisljen potez napravio i trpio bi neke mušice dok se ne iskristalise. Allegri bi u Bayernu ili Chelseau 5x dobio otkaz samo ove sezone. Institucije kao Bayern, Real, evidentno ne trpe kad se ne igra dobro cak i ako rezultati prate. Sjetimo se kako je Real sutnuo Capella poslije titule (nakon sto ih je preuzeo poslije nas) jer je igrao odvratan fudbal kakav danas igra Allegri. 1-0 i rigidna 442. Mada daleko je Julian od odvratnog fudbala. Možda ima i stvari s ovom novinarkom i da su nešto sumnjali u njega, ali ko zna.

U svakom slučaju nedovoljno razloga za otkaz, Bundesku nece izgubiti, a i da izgube, pa mora jednom doci kraj nizu.
________________________

Gol Vlahovica i asistencija Kostica večeras. :thumbup:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 27 mar 2023, 02:54

Conte fasovao otkaz...dolazi.. :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 27 mar 2023, 09:02

Kostic napustio kamp, povrijedjen....nije da nismo navikli.

Avatar
Voland
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 27 mar 2023, 10:19

Juventinisimo je napisao/la:
27 mar 2023, 02:54
Conte fasovao otkaz...dolazi.. :mrgreen:
Prije bih vratio Sarrija i Pirla, nego Contea. Jednom kad guzicom zatvoriš vrata, nisi više dobrodošao ;)

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 27 mar 2023, 10:26

dinoo je napisao/la:
27 mar 2023, 09:02
Kostic napustio kamp, povrijedjen....nije da nismo navikli.
Više predostrožnost.
Što se tiče Contea, uvijek su mu vrata otvorena, pogotovo bez Agnellia.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 27 mar 2023, 11:53

Voland je napisao/la:
27 mar 2023, 10:19
Juventinisimo je napisao/la:
27 mar 2023, 02:54
Conte fasovao otkaz...dolazi.. :mrgreen:
Jednom kad guzicom zatvoriš vrata, nisi više dobrodošao ;)
Bonuci?
Pogba?

Svi su imali opciju da ostanu, ali gospoda odlucila da ce im biti bolje negdje drugdje.
Pa smo i njih primali nazad objerucke, kapitenske trake davali itd

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 27 mar 2023, 12:47

dinoo je napisao/la:
27 mar 2023, 11:53
Voland je napisao/la:
27 mar 2023, 10:19
Juventinisimo je napisao/la:
27 mar 2023, 02:54
Conte fasovao otkaz...dolazi.. :mrgreen:
Jednom kad guzicom zatvoriš vrata, nisi više dobrodošao ;)
Bonuci?
Pogba?

Svi su imali opciju da ostanu, ali gospoda odlucila da ce im biti bolje negdje drugdje.
Pa smo i njih primali nazad objerucke, kapitenske trake davali itd
De bolan ne brukaj se vise. Gdje ces izjednacavati odlazak Contea i Bonuccija. Cak i Pogbin odlazak je normalan u odnosu na onog majmuna sa presadjenom kosom. Poceo si lupati vise od gibre.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 27 mar 2023, 14:28

Ti contea kao navijac juventusa nazivas majmunom???
I meni drzis lekcije?

Avatar
Voland
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 27 mar 2023, 14:40

dinoo je napisao/la:
27 mar 2023, 11:53
Voland je napisao/la:
27 mar 2023, 10:19
Juventinisimo je napisao/la:
27 mar 2023, 02:54
Conte fasovao otkaz...dolazi.. :mrgreen:
Jednom kad guzicom zatvoriš vrata, nisi više dobrodošao ;)
Bonuci?
Pogba?

Svi su imali opciju da ostanu, ali gospoda odlucila da ce im biti bolje negdje drugdje.
Pa smo i njih primali nazad objerucke, kapitenske trake davali itd
Nije mi isto kad se proda igrač za ozbiljnu lovu, i kad trener ode drugi dan priprema. I nije otišao odmah nakon sezone, već počeo pripreme, i naprasno odjurio. Da ne spominem njegovu legendarnu izjavu o restoranu i eurima. I to je učinio klubu koji je stao uz njega kad su ga, ne optužili, već osudili zbog namještanja utakmica (tačnije što nije učinio ništa, iako je znao za namještanje). On je igračka legenda Juventusa, i nikad ga ne bih vrijeđao, kao što to vole raditi mnogi ovdje na forumu za mnoge naše legende, ali ga ne bih volio opet vijdeti na klupi.

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 27 mar 2023, 15:14

Voland je napisao/la:
27 mar 2023, 14:40
dinoo je napisao/la:
27 mar 2023, 11:53
Voland je napisao/la:
27 mar 2023, 10:19

Jednom kad guzicom zatvoriš vrata, nisi više dobrodošao ;)
Bonuci?
Pogba?

Svi su imali opciju da ostanu, ali gospoda odlucila da ce im biti bolje negdje drugdje.
Pa smo i njih primali nazad objerucke, kapitenske trake davali itd
Nije mi isto kad se proda igrač za ozbiljnu lovu, i kad trener ode drugi dan priprema. I nije otišao odmah nakon sezone, već počeo pripreme, i naprasno odjurio. Da ne spominem njegovu legendarnu izjavu o restoranu i eurima. I to je učinio klubu koji je stao uz njega kad su ga, ne optužili, već osudili zbog namještanja utakmica (tačnije što nije učinio ništa, iako je znao za namještanje). On je igračka legenda Juventusa, i nikad ga ne bih vrijeđao, kao što to vole raditi mnogi ovdje na forumu za mnoge naše legende, ali ga ne bih volio opet vijdeti na klupi.
Svako slovo 1000% tacno.

Ja sam samo htio skrenuti paznju na ovaj dio "nisi vise dobrodosao". Prvi sam koji bih se drzao tog pravila.

Ali onda nam se servira "slucaj" leonardo bonuci.
Ok, lijecenje sina, nema se sta reci....medjutim....ima jedan detalj, a to je ona histericna proslava gola protiv juventusa u dresu milana.

Kako sebi sloziti u glavi da je taj dobrodosao?

Ps. @italia, pitanje je hipoteticko, ne treba mi tvoj odgovor (a pogotovo ne u stilu vrijedjanja, nedolicnog rjecnika, i slicno)

Avatar
Voland
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 27 mar 2023, 15:55

dinoo je napisao/la:
27 mar 2023, 15:14
Voland je napisao/la:
27 mar 2023, 14:40
dinoo je napisao/la:
27 mar 2023, 11:53


Bonuci?
Pogba?

Svi su imali opciju da ostanu, ali gospoda odlucila da ce im biti bolje negdje drugdje.
Pa smo i njih primali nazad objerucke, kapitenske trake davali itd
Nije mi isto kad se proda igrač za ozbiljnu lovu, i kad trener ode drugi dan priprema. I nije otišao odmah nakon sezone, već počeo pripreme, i naprasno odjurio. Da ne spominem njegovu legendarnu izjavu o restoranu i eurima. I to je učinio klubu koji je stao uz njega kad su ga, ne optužili, već osudili zbog namještanja utakmica (tačnije što nije učinio ništa, iako je znao za namještanje). On je igračka legenda Juventusa, i nikad ga ne bih vrijeđao, kao što to vole raditi mnogi ovdje na forumu za mnoge naše legende, ali ga ne bih volio opet vijdeti na klupi.
Svako slovo 1000% tacno.

Ja sam samo htio skrenuti paznju na ovaj dio "nisi vise dobrodosao". Prvi sam koji bih se drzao tog pravila.

Ali onda nam se servira "slucaj" leonardo bonuci.
Ok, lijecenje sina, nema se sta reci....medjutim....ima jedan detalj, a to je ona histericna proslava gola protiv juventusa u dresu milana.

Kako sebi sloziti u glavi da je taj dobrodosao?

Ps. @italia, pitanje je hipoteticko, ne treba mi tvoj odgovor (a pogotovo ne u stilu vrijedjanja, nedolicnog rjecnika, i slicno)
Slažem se da Bonuccija nisu trebali vraćati. A šta tek reći na lakrdiju sa kapitenskom trakom. Međutim, klub je očito bio spreman pogaziti određene principe, radi kratkoročnih uspjeha (koji nisu došli), tako da se sve to obilo od glavu.
Što se tiče Pogbe, radije bih Rabiota ostavio za slijedeću sezonu u timu nego njega. Ako ništa, mamin sin je bar profesionalac. Uvijek spreman i na raspolaganju timu, dok Pogba više pazi da ne preskoči kakav medijski event, skijanje i sl. Djeluje mi da je završio s fudbalom. Nadam se da griješim.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 27 mar 2023, 17:05

Slabo ti je pamcenje dino, i onda se samo brukas sa takvim stavovima.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

GIBRA
Postovi: 2692
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 27 mar 2023, 17:11

Gdje ste raja,stvarno nemam srece sa ovim trenerima
Edis Mulalic,Faruk Hadzibegic,max aljegri su razlozi za depresiju i unistavanje talenta i potencijala ekipe,igraca,reprezentacije.


Idemo nasavit sa antifudbalom vec za vikend jako :opaopa:
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 27 mar 2023, 18:54

Voland je napisao/la:
27 mar 2023, 15:55
dinoo je napisao/la:
27 mar 2023, 15:14
Voland je napisao/la:
27 mar 2023, 14:40

Nije mi isto kad se proda igrač za ozbiljnu lovu, i kad trener ode drugi dan priprema. I nije otišao odmah nakon sezone, već počeo pripreme, i naprasno odjurio. Da ne spominem njegovu legendarnu izjavu o restoranu i eurima. I to je učinio klubu koji je stao uz njega kad su ga, ne optužili, već osudili zbog namještanja utakmica (tačnije što nije učinio ništa, iako je znao za namještanje). On je igračka legenda Juventusa, i nikad ga ne bih vrijeđao, kao što to vole raditi mnogi ovdje na forumu za mnoge naše legende, ali ga ne bih volio opet vijdeti na klupi.
Svako slovo 1000% tacno.

Ja sam samo htio skrenuti paznju na ovaj dio "nisi vise dobrodosao". Prvi sam koji bih se drzao tog pravila.

Ali onda nam se servira "slucaj" leonardo bonuci.
Ok, lijecenje sina, nema se sta reci....medjutim....ima jedan detalj, a to je ona histericna proslava gola protiv juventusa u dresu milana.

Kako sebi sloziti u glavi da je taj dobrodosao?

Ps. @italia, pitanje je hipoteticko, ne treba mi tvoj odgovor (a pogotovo ne u stilu vrijedjanja, nedolicnog rjecnika, i slicno)
Slažem se da Bonuccija nisu trebali vraćati. A šta tek reći na lakrdiju sa kapitenskom trakom. Međutim, klub je očito bio spreman pogaziti određene principe, radi kratkoročnih uspjeha (koji nisu došli), tako da se sve to obilo od glavu.
Što se tiče Pogbe, radije bih Rabiota ostavio za slijedeću sezonu u timu nego njega. Ako ništa, mamin sin je bar profesionalac. Uvijek spreman i na raspolaganju timu, dok Pogba više pazi da ne preskoči kakav medijski event, skijanje i sl. Djeluje mi da je završio s fudbalom. Nadam se da griješim.
Bilo bi sjajno da imamo te principe klupske i da ih se malo drzimo. Nekad je ovaj klub stvarno bio svetinja, i nije se moglo olahko zayebavati sa klubom. Danas tj zadnjih par godina to ocigledno nije slucaj, sta je tu je.
Pomenuo sam bonucia i pogbu iskljucivo kao napomenu da nismo mi bas tako principijelni kako se cini iz daljine.
Analogno, tome (to mi je bila i poenta) nemoj se iznenaditi ako vidis conte na klupi u buducnosti.


Aaah, da,jedan od meni najdrazih igraca ikada, jednostavno igrac kojeg moras voljeti....a o kvaliteti da ne pricamo: fabio canavaro....kako i kada je otisao i onda mu se otvaraju vrats lijepo kroz 3 godine....kada smo se izvukli iz sranja, vratili u ligu....

Zna ovaj italia ponekad (rijetko doduse) nesto i smisleno napisati, stari se , samim tim se i zaboravlja...

linethreader
Postovi: 445
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la linethreader » 27 mar 2023, 20:11

Yildiz zabio za Tursku u21 :)

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 27 mar 2023, 21:24

Ma Dufiju je Morata najkompletniji napadac danasnjice.
Aljegri, out!

GIBRA
Postovi: 2692
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 27 mar 2023, 22:27

Vlahovic dvije utakmice dva gola,to bi mister prokomentarisao kao izuzetno lose partije,e da je provodio na 30m od svog gola 85min kao protiv Intera onda bi to bila fenomenalna partija :kafa:
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.