Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la firefirefirely » 06 okt 2021, 21:32

Koji moron :puke:

Avatar
Pogba
Postovi: 19770
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 08 okt 2021, 08:43

slika
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 08 okt 2021, 09:04

Onom Remziju je bolje da ide u januaru nakon glupih izjava.
Aljegri, out!

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 08 okt 2021, 10:01

Treba iskoristiti ove pare Newcastlea i pogurati ih s nasih par zvijezda.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
J10
Postovi: 260
Pridružen/a: 28 feb 2021, 00:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J10 » 08 okt 2021, 12:32

Woj nakon početnih kikseva izgleda solidno u zadnje vrijeme. Perin ok rezervna opcija. Od De Ligta očekujem iskorak, može postati najbolji štoper svijeta, ali nema još puno sezona u ovom dresu. Bonucci odličan od Eura ma šta ko pričao i gledao mu svaku grešku, nerealno važan za Allegrijev sistem. Za Chiellinija se nadat da će ostat zdrav, a i Rugani da pokaže šta pa da postane koristan ili da se proda.

Sandro od početka sezone isto odličan, daleko bolji nego prošlih sezona. Danilo pouzdan, jako gotivan igrač, stile Juve. Cuadrada bi radije gledao na beku u budućnosti, iako može čitavu stranu pokriti. Moguće da jedan od Pellegrini-De Sciglio ode i prije kraja sezone.

Locatelli odlično pojačanje i pravi igrač za budući vezni red. Rabiot prošle sezone najbolji naš vezni, ali mislim da neće nikad od njega biti pravog igrača i pored potencijala kojeg naglašava svaki trener. Bentancur nije loš, u idealnom scenariju ok za klupe. McKennie očajan ove sezone i ako se ne uklapa pretjerano u Allegrijeve zamisli valjalo bi ga prodati na vrijeme. Valjda i Arthur uhvati kontinuitet kad se vrati, prošle sezone kombinacija s njim, Bentancurom i McKenniejem je bila najbolja od viđenih. Stakleni Ramsey još i daje neke izjave protiv kluba, možda i najveća greška u ovih desetak godina, samo nek ide više.

Chiesa je kvalitet, Allegri je u pravu kad priča šta mu fali i ako to usvoji biće baš klasa. Dybala nije bio loš, vidjet ćemo iza povrede. Kuluševski mi je dosta loš, ali protiv Torina je imao desetak odličnih minuta. Berna mi se čini bolji nego prošle sezone ali još uvijek ništa vrijedno pomena. Morata nije bio loš. Kean očajan kad je počinjao, za mene je on odličan da uđe u toku utakmice i unese neku promjenu ritma, ali njegova igra u polju je loša. Kaio malo što je odigrao protiv Torina je bilo baš zrelo, vidjet ćemo nakon pauze.

Statistika igrača na posudbi: x - Broj nastupa - Broj minuta - Golovi (Asistencije)
Rovella - 7 - 585 - 0(2)
Ranocchia - 5 - 389 - 0(1)
Fagioli - 5 - 376 - 1(1)
Correia - 5 - 176 - 0(0)
Ihattaren i Frabotta imaju problema s povredama, a Dragusin još nije zaigrao. Miretti i Soule se zasad ističu u u23 ekipi.

Ističe ugovor na kraju sezone: Dybala, Cuadrado, Bernardeschi, Perin, De Sciglio. Dybala i Cuadrado gotovo sigurno potpisuju, Perin ne vjerujem da želi biti klupa i dalje, De Sciglio nadam se da ide, Berna je najveći upitnik, ali ako odigra iole dobru sezonu mislim da ima šanse za ostanak. Chiesa se otkupljuje, a Morata za dodatnih 35 ne vjerujem, pogotovo ako Vlahović bude oko 60 miliona.

Mislim da će naši zaganjati opet neki parametro zero na kraju sezone i to od: Pogba, Kessie, Boubacar Kamara, Zakaria, Romagnoli, Boga, Mazraoui, možda neki rezervni golman, možda čak i Modrić ako bude išao i ako počiste vezni red, na neki kraći i manji ugovor. Od ostalih igrača, Vlahović mislim da će biti prva meta za napadača, a da Tchouamenija žele ako bude kakve šanse.

Avatar
Pogba
Postovi: 19770
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 08 okt 2021, 15:08

░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 08 okt 2021, 16:22

J10 je napisao/la:
08 okt 2021, 12:32
Woj nakon početnih kikseva izgleda solidno u zadnje vrijeme. Perin ok rezervna opcija. Od De Ligta očekujem iskorak, može postati najbolji štoper svijeta, ali nema još puno sezona u ovom dresu. Bonucci odličan od Eura ma šta ko pričao i gledao mu svaku grešku, nerealno važan za Allegrijev sistem. Za Chiellinija se nadat da će ostat zdrav, a i Rugani da pokaže šta pa da postane koristan ili da se proda.

Sandro od početka sezone isto odličan, daleko bolji nego prošlih sezona. Danilo pouzdan, jako gotivan igrač, stile Juve. Cuadrada bi radije gledao na beku u budućnosti, iako može čitavu stranu pokriti. Moguće da jedan od Pellegrini-De Sciglio ode i prije kraja sezone.

Locatelli odlično pojačanje i pravi igrač za budući vezni red. Rabiot prošle sezone najbolji naš vezni, ali mislim da neće nikad od njega biti pravog igrača i pored potencijala kojeg naglašava svaki trener. Bentancur nije loš, u idealnom scenariju ok za klupe. McKennie očajan ove sezone i ako se ne uklapa pretjerano u Allegrijeve zamisli valjalo bi ga prodati na vrijeme. Valjda i Arthur uhvati kontinuitet kad se vrati, prošle sezone kombinacija s njim, Bentancurom i McKenniejem je bila najbolja od viđenih. Stakleni Ramsey još i daje neke izjave protiv kluba, možda i najveća greška u ovih desetak godina, samo nek ide više.

Chiesa je kvalitet, Allegri je u pravu kad priča šta mu fali i ako to usvoji biće baš klasa. Dybala nije bio loš, vidjet ćemo iza povrede. Kuluševski mi je dosta loš, ali protiv Torina je imao desetak odličnih minuta. Berna mi se čini bolji nego prošle sezone ali još uvijek ništa vrijedno pomena. Morata nije bio loš. Kean očajan kad je počinjao, za mene je on odličan da uđe u toku utakmice i unese neku promjenu ritma, ali njegova igra u polju je loša. Kaio malo što je odigrao protiv Torina je bilo baš zrelo, vidjet ćemo nakon pauze.

Statistika igrača na posudbi: x - Broj nastupa - Broj minuta - Golovi (Asistencije)
Rovella - 7 - 585 - 0(2)
Ranocchia - 5 - 389 - 0(1)
Fagioli - 5 - 376 - 1(1)
Correia - 5 - 176 - 0(0)
Ihattaren i Frabotta imaju problema s povredama, a Dragusin još nije zaigrao. Miretti i Soule se zasad ističu u u23 ekipi.

Ističe ugovor na kraju sezone: Dybala, Cuadrado, Bernardeschi, Perin, De Sciglio. Dybala i Cuadrado gotovo sigurno potpisuju, Perin ne vjerujem da želi biti klupa i dalje, De Sciglio nadam se da ide, Berna je najveći upitnik, ali ako odigra iole dobru sezonu mislim da ima šanse za ostanak. Chiesa se otkupljuje, a Morata za dodatnih 35 ne vjerujem, pogotovo ako Vlahović bude oko 60 miliona.

Mislim da će naši zaganjati opet neki parametro zero na kraju sezone i to od: Pogba, Kessie, Boubacar Kamara, Zakaria, Romagnoli, Boga, Mazraoui, možda neki rezervni golman, možda čak i Modrić ako bude išao i ako počiste vezni red, na neki kraći i manji ugovor. Od ostalih igrača, Vlahović mislim da će biti prva meta za napadača, a da Tchouamenija žele ako bude kakve šanse.
:thumbup:
Aljegri, out!

Avatar
Andrej
Postovi: 6751
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 08 okt 2021, 21:24

Ramiz zabio😂
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 08 okt 2021, 22:10

Pa kaze covjek kada bi samo igrao utakmice da bi bio Messi :mrgreen: hebo treninge.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Pogba
Postovi: 19770
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 09 okt 2021, 11:16


Nisam gledao, ali kazu da je Arthur bio jako dobar i fizicki cini se da mu malo fali.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Andrej
Postovi: 6751
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 09 okt 2021, 15:53

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 09 okt 2021, 17:32

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 09 okt 2021, 19:09

Soule djeluje kao veliki telenat, da je hrabrosti, pa momka gurnuti u vatru od naredne sezone, a ne slati po posudbama.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 09 okt 2021, 19:50

Padovan je napisao/la:
09 okt 2021, 19:09
Soule djeluje kao veliki telenat, da je hrabrosti, pa momka gurnuti u vatru od naredne sezone, a ne slati po posudbama.
Meni vec izgleda bolje sa loptom od Kulusevskog. Evidentno je i da mora mnogo raditi na tijelu, djeluje poprilicno slabasno.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 09 okt 2021, 22:40

Dobro je u svemu ovom da se u ponedjeljak vracaju Talijani sa reprezentativni okupljanja, a lose je sto necemo imati JA i to tri beka Sandro, Danilo, Juan za Romu :roll:
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

J1897
Postovi: 3938
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 09 okt 2021, 23:22

Ovaj Ramsey kao da su dva razlicita igraca u klubu i u Reprezentaciji…
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 09 okt 2021, 23:52

BuffonGigi je napisao/la:
09 okt 2021, 19:50
Padovan je napisao/la:
09 okt 2021, 19:09
Soule djeluje kao veliki telenat, da je hrabrosti, pa momka gurnuti u vatru od naredne sezone, a ne slati po posudbama.
Meni vec izgleda bolje sa loptom od Kulusevskog. Evidentno je i da mora mnogo raditi na tijelu, djeluje poprilicno slabasno.
Pa tek napunio 18... Za jedno 10 godina..Juve style...a najvjerovatnije posudba u Atalantu za 10m, godinu poslije ode za 50m.... :kafa:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 10 okt 2021, 10:33

J1897 je napisao/la:
09 okt 2021, 23:22
Ovaj Ramsey kao da su dva razlicita igraca u klubu i u Reprezentaciji…
Ma nije nego mu se potrefi 5 puta godisnje da je zdrav u reprezentaciji. Kad dodje ta pauza, odigra prvu utakmicu za repku dobro, pa onda i drugu u kojoj se povrijedi u 70oj minuti. I onda slijedi pauza mjesec...

Najrahljaviji igrac u historiji fudbala. Ok ako si lomio nogu, pokidao ligamente, tetivu ili tako nesto. Ali kod njega kojekakva istegnuca napravise invalida svako malo. Ko kaze da Ramiz ne zna igrati lopte, taj pojma nema o fudbalu. Samo ima taj problem fizicki, cim se pojave naznake ulaska u formu, on se syebe na nekom doskoku. I tako godinama...
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Andrej
Postovi: 6751
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 10 okt 2021, 14:38

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 10 okt 2021, 16:09

To uopste ne bi bila losa opcija pogotovo za Juve do ljeta... ali ce vjerovatno United traziti obavezan otkup da ga se rijese ili mozda cak i obicnu posudbu bez otkupa da odigra dobro pa da ga mogu prodati u ljeto jer on u Unitedu nema ocigledno buducnosti...

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46, Voland i 25 gostiju.