Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Andrej
Postovi: 6726
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 25 jan 2022, 00:11

Nema vas braco a Vlahovic je tu! :D
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 25 jan 2022, 00:15

Sportitalia - Criscitiello: "Accordo Juve-Fiorentina per Vlahovic. Visite mediche tra giovedì e venerdì"
:tokralju:

Nažalost dat ce Alvara Barci, to bi bio idealan tandem da ostane.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Andrej
Postovi: 6726
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 25 jan 2022, 00:16

Hvala Alvaru za sve.
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

RAGIBIZSTRMINA
Postovi: 898
Pridružen/a: 20 dec 2021, 06:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la RAGIBIZSTRMINA » 25 jan 2022, 00:22

Dusan #Vlahovic IS ONE STEP AWAY FROM #JUVENTUS! If Morata goes to Barcelona, Dusan will be the new 9 at Juventus (@romeoagresti)
Dvije muhe jednim udarcem !!!


Dobro došao igračino :opaopa:
SCUDETTI 38x 🏆
COPPA ITALIA 14x 🏆
SUPER CUP 9x 🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙🤍

"No Mikey,no no Mikey that was so no right".

Super Max! 🧡

Avatar
Burberry46
Postovi: 4643
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 25 jan 2022, 00:23

Auu topp
Daj jos veznog uz prodaju Ramseya i Bentacura :)
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 25 jan 2022, 00:25

Idealno bi bilo Kulusevskog utopiti jer on nema sta tražiti.

Bas mi zao Alvara, on na seconda punti i Vlahović gore je orgazam.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Andrej
Postovi: 6726
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 25 jan 2022, 00:27

kaze ovaj streamer da ja najboja sezona dybale bila kad smo igrali 352, sa mandzon u napadu, sto da ne se proba opet so sa dusanom sad :D
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

RAGIBIZSTRMINA
Postovi: 898
Pridružen/a: 20 dec 2021, 06:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la RAGIBIZSTRMINA » 25 jan 2022, 00:34

Burberry46 je napisao/la:
25 jan 2022, 00:23
Auu topp
Daj jos veznog uz prodaju Ramseya i Bentacura :)
Navodno je Zakaria dogovorit samo se čeka neki odlazak jednog od Bentancura,Arthura i Ramseya
SCUDETTI 38x 🏆
COPPA ITALIA 14x 🏆
SUPER CUP 9x 🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙🤍

"No Mikey,no no Mikey that was so no right".

Super Max! 🧡

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 25 jan 2022, 01:09




Agresti kaže da je gotovo, potvrđeno od najviših izvora u Juventusu

Dobrodošao Dušane, nije mi baš drag, kao ni Mario kad je dolazio, ali teško je reći ne ovakvom talentu.

Napadači nisu problem niti rješenje sve dok se ne riješe bekovi i vezni red. Neće sad jer je Vlahović došao početi lopte s nebesa padati u peterac.

Morata u Barcu
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 25 jan 2022, 06:44

Nemamo u zadnje vrijeme srece s igracima Fiorentine. Svi znamo kako je Melo zavrsio, Bernardeski je dozivio amneziju i zaboravio igrati, a Chiesa dozivio najgoru mogucu povredu u fudbalu. Ali bez obzira na to, drago mi je da Dusan dolazi, jer nisam mislio da cemo nekad brzo opet dovesti neku klasu, pogotovo napadaca. Preksinoc protiv Milana sam dozivio 3 nervna sloma psujuci Morati sve po spisku. U zadnje vrijeme je imati njega za glavnog napadaca bilo ponizenje.

Ali ovo ne mijenja cinjenicu da nemamo ni bekove ni krila... Nesto gledam Sandra i Sciglia i kontam, ako jednog dana dodje vrhunski lijevi bek u klub, tek cemo onda vidjeti koliko i sta nam je falilo. Trenutno smo se vratili u doba Grygere i Molinara.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 25 jan 2022, 06:52

Nisam mislio da cemo ovako brzo zavristi trsnafer, ali jucer oko 14:00 osjetilo se da je gotovo. Nevjerovatan trsnafer,momak nam treba pod hitno,zao mi je Alvara,koji bi sa njim cinio strasan tandem,ali para za obojicu nema. Odlican posao Ristica koji dok svi agenti uzimaju milione na razne provizije ipak slusa zelju igrca i sam zrtvuje par miliona. :bow: Hajde jos Zakaria...
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 25 jan 2022, 08:15

Nevjerovatno, nisam se nadao.
Aljegri, out!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 jan 2022, 08:39

Eh da je napad jedini problem u Juventusu. :mrgreen:


Alvaro znači odlazi, a vjerovatno i Dybala na ljeto. Osim ako ga kome sad ne utopite. Čovjek ne zaslužuje platu koju traži, pa i ovo sad što dobija je puno za ono što pokazuje.

Dušan je već sad odličan igrač, to svako zna. Samo da ga promjena ne uguši. Nije isto igrati u Firenci i Torinu. Ogromna je to razlika.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 25 jan 2022, 08:42

Da smo imali Vlahovica od pocetka sezone umjesto spanske oyebine imali bi sigurno desetak bodova vise s obzirom koliko je ovaj kljucnih zicera promasio u egal utakmicama a uz to Dule bi pospremio neki od milion centarsuteva koji upute igraci Juventusa za razliku od spanskog stopera koji kad skoci ne odvaja se od zemlje (iako ni Dule nije bas masina u tom segmentu)...


slika

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 08:44

Otkud znate da Vlahović neće biti novi Jović?
Mislim ok, momak obećava igrama u Fiorentini, al Juventus je ipak neki top nivo, koliko god to sad loše izgledalo.
Druga stvar, mogla bi biti priča kao i za CR, dovedeš Vlahovića, a ovamo ti igraju nekakvi Bentakuri i kompanija...onda Vlahović bude kriv što je igra nikakva i loši rezultati.
Koševo Zapad

BIHpatriota
Postovi: 2464
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BIHpatriota » 25 jan 2022, 08:47

Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 08:44
Otkud znate da Vlahović neće biti novi Jović?
Mislim ok, momak obećava igrama u Fiorentini, al Juventus je ipak neki top nivo, koliko god to sad loše izgledalo.
Druga stvar, mogla bi biti priča kao i za CR, dovedeš Vlahovića, a ovamo ti igraju nekakvi Bentakuri i kompanija...onda Vlahović bude kriv što je igra nikakva i loši rezultati.
Pa valjda imas oči. Ako ne vidis da u Vlahovicu ima mnogo vise nogometa nego u Jovicu onda stvarno....po meni je za klasu talentiraniji od Jovića. Plus mu je mentalitet drugačiji, bolja disciplina i želja za treniranjem.

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 25 jan 2022, 08:51

Sada Allegri mora igrati sa krilnim igracima. Berna, Cua, malo Soule i Ake mogu dobiti po 10-20 min jedne utakmice. Kaio koji isto tako na krilu moze igrat nema tri utakmice od pocetka sezone :mrgreen:
Aljegri, out!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 jan 2022, 08:52

Kakva konstatacija, odmah poređenju sa Jovićem. Dva različita slučaja, dvije različite lige. Normalno da može biti da se igrač ne uklopi u ekipu. Ali Jović je "poletio" isključivo za parama.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la marconato » 25 jan 2022, 08:52

BIHpatriota je napisao/la:
25 jan 2022, 08:47
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 08:44
Otkud znate da Vlahović neće biti novi Jović?
Mislim ok, momak obećava igrama u Fiorentini, al Juventus je ipak neki top nivo, koliko god to sad loše izgledalo.
Druga stvar, mogla bi biti priča kao i za CR, dovedeš Vlahovića, a ovamo ti igraju nekakvi Bentakuri i kompanija...onda Vlahović bude kriv što je igra nikakva i loši rezultati.
Pa valjda imas oči. Ako ne vidis da u Vlahovicu ima mnogo vise nogometa nego u Jovicu onda stvarno....po meni je za klasu talentiraniji od Jovića. Plus mu je mentalitet drugačiji, bolja disciplina i želja za treniranjem.
+ sto Real i Juve nisu za poredjenje u ovom momentu. Jedan ima ponajboljeg napadaca svijeta, Juve nema nikog..a klupa zna mnogo da naskodi, osim sto žulja..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 09:00

BIHpatriota je napisao/la:
25 jan 2022, 08:47
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 08:44
Otkud znate da Vlahović neće biti novi Jović?
Mislim ok, momak obećava igrama u Fiorentini, al Juventus je ipak neki top nivo, koliko god to sad loše izgledalo.
Druga stvar, mogla bi biti priča kao i za CR, dovedeš Vlahovića, a ovamo ti igraju nekakvi Bentakuri i kompanija...onda Vlahović bude kriv što je igra nikakva i loši rezultati.
Pa valjda imas oči. Ako ne vidis da u Vlahovicu ima mnogo vise nogometa nego u Jovicu onda stvarno....po meni je za klasu talentiraniji od Jovića. Plus mu je mentalitet drugačiji, bolja disciplina i želja za treniranjem.
Čekaj bolan. Ima sad kad gledaš.
Jović je bio strašan u Frankfurtu.
I stoji, ovaj već ima kontinuitet u Fiorentini.
Ja ostajem pri tome da treba da to potvrdi na top nivou, onda ćemo pričati šta je i kako.
I ovo da mu treba adekvatna podrška tima. Panjevi i top napadač, nula bodova.
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.