Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
dinoo
Postovi: 4876
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 13 jan 2022, 19:18

S loptom u nogama je arthur za rabiota i bentancura zidane licno.
Fazon je ta povreda, i to sto ne radi takticke defanzivne kretnje, nego samo ceka posjed lopte i da krene naprijed...

Avatar
obagol
Postovi: 954
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la obagol » 13 jan 2022, 19:54

Respect za Chielinija za potez na dodjeli trofeja sinoc. Koliko god da mi je mrzak kad igra u Juventusovom dresu, sinoc je pokazao velicinu i sportski duh. Za razliku od seljaka Bonuccija.

Avatar
Pogba
Postovi: 19785
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 13 jan 2022, 20:43

Sasvim ispravno Bonny, svako bi se obračunao s klosarom koji te provocira na pola metra.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 13 jan 2022, 20:47, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 13 jan 2022, 20:44

dinoo je napisao/la:
13 jan 2022, 19:18
S loptom u nogama je arthur za rabiota i bentancura zidane licno.
Fazon je ta povreda, i to sto ne radi takticke defanzivne kretnje, nego samo ceka posjed lopte i da krene naprijed...
Kad? Gdje? U kojem svijetu je Arthur ikad krenuo naprijed? Veći alibi igrač od Bentancura ili ti najveće pizde Juventusa ikad.

Arthur je samo ideja dobrog igrača, isto kao što je Costa bio. Kad ga vidiš kako prima loptu i kad krene kao u neki dribling rekao bi nema boljeg i prefinjenijeg igrača od njega, a u suštini ne donosi apsolutno ništa konkretno.

Neki možda misle ja se zajebavam kad kažem da bi rađe nekog od forumaša umjesto njega, ali realnost je da je on daleko najgori vezni igrač Juventusa u konkurenciji apsolutnog smeća i jedan od kandidata za najgoreg igrača općenito.

Jedini atribut koji on ima je kontrola lopte i onda ga npr. sinoć vidiš kako mu Brozović i Hakan uzimaju jedno 15 lopti kako je ušao. Nema asistencije, nema šuta, nema defanzivnog doprinosa, nema ništa. Nula.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
J10
Postovi: 260
Pridružen/a: 28 feb 2021, 00:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J10 » 13 jan 2022, 21:08

obagol je napisao/la:
13 jan 2022, 19:54
Respect za Chielinija za potez na dodjeli trofeja sinoc. Koliko god da mi je mrzak kad igra u Juventusovom dresu, sinoc je pokazao velicinu i sportski duh. Za razliku od seljaka Bonuccija.

Avatar
Padovan
Postovi: 12644
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 13 jan 2022, 21:11

Ma Arthur moze igrati, samo pored klasa vezni igraca, da bude neko ko ce ubrzati protok lopte i igrati ta kratka dodavanja, a da on bude glavni igrac veznog reda on to ne moze, to je dokazano.

Covjek je prejak u drzanju lopte, ali u fudbalu se ne trazi zongler.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 14 jan 2022, 00:31

Juventinisimo je napisao/la:
10 jan 2022, 03:00
@Italija, ti si stvarno pretezak lik...svi mi znamo kad se utakmica zavrsi, koje su izmjene bile TOP, koje su qita...i sve ostalo u fudbalu..svi mozemo da pametujemo, ali niko kao ti... :tokralju:
DeLigt kriv za sva tri gola?? :tokralju: slazem se, Bonucci je najbolji ikada sto je igrao, njega nije vodao za rukicu #3 kroz svu karijeru...i to ne smijes koristiti, ja sam to zastitio autorskim pravima, nadji nesto drugo..ti se nasladjujes nad DeLigtom...da bi nesto dokazao... :tokralju: koliko je godina tom nizozemcu??? koliko iskustva ima?? ma to nije bito...vazno je pametovati...
Igra pored Ruganija, koji igra samo kad drugih nema, i ti ocekujes cuda od tog stoperskog dvojca?? Pa koliko su utakmica odigrali zajedno?? To je tvoje shvatanje fudbala, aferim, znas ga najbolje..Koji si ti lik... :tokralju:
Tvoj ljubimac igra pored jednog od najboljih ikada, prije igrao i sa Barzom...pa kako to da i dan danas okrece guJicu?? Da upste i ne skoci na loptu, ide na blok....hej, pa gdje mu prodjose godine...34 mu, a ti se uhvatio momka od 22... :thumbup:
Protiv Chelsea se najbolje vidjelo..najgori uz Bentancura(naravno)...protiv Sassuola, Verone, autogol protiv Zenita(cudi me da nije to mogao kontrolisati), se nisi udostojio ista pisati..idol ti bio najgori igrac na terenu... :kafa:
Ali dobro, to kazu svejedno oni koji ne znaju fudbal...ni ja im ne vjerujem, vjerujem samo tebi.. ;)
Zaboravih ti na ovo odgovoriti. Odgovor je jednostavan: mrzi me kada citam kako ljudi kritikuju igrace koji nisu placeni da prave razliku. Znaci, za uspjeh nase firme nije kriv niti odgovoran vrtlar, vec menadjer koji je placen koliko treba da bude placen. Da to preformulisemo. Globalno misljenje uvijek vlada da su krivi neki pojedinci koji su najmanje omiljeni (rugani, mds, berna, benta, bonucci, kean itd.). Toga je i ranije mnogo bilo, pa su bili dezurni krivci poput Padoina, Matrija, Sturara, Lichta. I meni to stvarno nije logicno. Ne moze MDS biti kriv ni za 0,01% rezultata ove godine, jer covjek je tu ISKLJUCIVO da popuni rupe kada zatreba. Kao i Rugani. Od njih se u startu ocekuje da budu najlosiji, najslabije karike i da igraju samo kada je neophodno. I kako taj covjek moze biti krivac za uspjeh firme/ekipe ? Zasto se prstom ne upre u onog ko je zapravo placen da bude taj decision maker. E pa, jer je zutalj sladak, simpatican, zvijezda u usponu, kada spominjes dobre igrace njega nije sramota spomenuti jer ima taj digitalno-marketinski epitet nekakvog ultra dobrog stopera. Hajmo realno, jel se neko sjeca nekih posebnih njegovih poteza ? Jel ima neka utakmica da je on stavio u dzep nekog igraca koji nije mrdnuo. Sjecam se Pogbe i slicnih koji su se sprdali sa Bonuccijem i kako ga Lukaku i Zapata trpaju. Brate mili, ovog zutog nije silovo samo ko nije htio. Bonucci na drugu stranu (nije moj mezimac, nego ne mogu da vjerujem da ljudi toliko omalovazavaju jednog od najvecih igraca u historiji kluba!?) vise od decenije vazi za ponajboljeg stopera svijeta. Nabrajati nekakve utakmice gdje je kiksnuo je nevjerovatan paradoks. Covjek je prije svega toliko godina u vrhu i ima ponajbolje defanzivne statistike, a uz to doprinosi ekipi u kreiranju napada vise nego ijedan veznjak u Juventusu. Konstanta, nivo, klasa. I mi ga omalovazavamo jer smo zaljubljeni u kojekakve omladince koji nisu odigrali ni 5 kvalitetnih utakmica. Ja se ne mogu nacuditi tome. Sad da ga uzmes analizirati, nijednu mu manu u igri ne mozes naci osim tog "okretanja" guzice. A to okretanje guzice je milijardu puta sprijecilo i blokiralo neku akciju, ali kad prodje to ispadne kao problem. Isto kao da neko za Chiellinija kaze da je kikser, jer sto je taj kroz karijeru puta ispao, fulio loptu, pogresno procijenio.. Halo, covjece, 1 kiksne, a 99 puta zaustavi napad, pa jel to kikser ?

Sprdalo se ovdje i sa Lichtsteinerom kada je dosao sladunjavi Dani Alves, pa to neki passovi, to ubacaji, golovi, driblinzi. I od tog trenutka mi nemamo ni PRISTOJNOG beka, a kamoli kvalitetnog. Al et.

I da dodam, za razliku od vecine, mene uopste ne pogadjaju ovi rezultati niti zelim da grijesim dusu na vecini igraca (osim idiota poput Bente). Sta vise, meni je ovo daje neki novi elan i motiv za pracenje koje je skoro nestalo u onim dosadnim sezonama. 90% utakmica sam gledao samo da odgledam, jer se znao pobjednik, al ovakve drame kao protiv Rome povrate zar za gledanjem. Ipak, jako mi smeta prijasnja politika i forumska retorika modernog Juventusa koja je dovela da sve negativne rijeci budu uprte prema Allegriju (kojeg cijenim jako puno i stvarno ne znam ko je taj drugi trener koji nama Juventinima moze biti drazi - izuzev Lippija, sumnjam da se iko ovdje nagledao Trapa). Daj moderan fudbal, daj moderne igrace, daj krila, daj driblere, smakni, ubij, eliminisi Beppea i Allegrija (koji su ovo sve i napravili btw). I onda dodje ta smjena generacije, konacno se oslobodimo okova ove dvojice i u klub nam stignu takve klase i takvi rezultati: Ronaldo, Cancelo, Danilo, De Ligt, Demiral, Ramsey, Rabiot, Mekeni, Morata, Arthur, Kijeza, Kulusevski, Pellegrini. Totalna transformacija, totalno moderan fudbal, moderni bekovi, profinjeni veznjaci koji imaju gentle touch, a ne mrcine poput Matuidija. I gdje smo sada ? Imas Kijezu koji je pun pogodak. Danilo je solidan. Mekeni i De Ligt osrednje-prosjecni gledajuci odnos ulozeno/dobijeno. I to je ta revolucija ? **** ti takvu revoluciju :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 14 jan 2022, 10:00

U moru kapitalisticko-placenickih igraca koji se prodaju za 0,5 miliona plate i onih koji ucjenjuju svoje ekipe (najnoviji trend) kada dodje ugovor do isteka, pa ili traze neke bolesne plate ili otkup nekih drugih klubova. Mi ga imamo i mi ga ne cijenimo.
Paulo Dybala has indicated to his agent that he only sees himself in Bianconeri colours, he has not decided to leave Juventus, as per Giovanni Albanese.
Renewal proposal was already verbally accepted last October, it did not get started immediately because his agent had to first define his position as sports agent in Italy to sign the contract.
A new meeting between Paulo Dybalaʼs agent Jorge Antun and Juventus management is scheduled in February. ⚫⚪ #Juventus
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Imp » 14 jan 2022, 10:26

Pogba je napisao/la:
13 jan 2022, 20:43
Sasvim ispravno Bonny, svako bi se obračunao s klosarom koji te provocira na pola metra.
Vala baš, kako li ga samo nije sram slaviti pobjednički gol u 120. minuti.

Avatar
Padovan
Postovi: 12644
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 14 jan 2022, 11:10

Italia je napisao/la:
14 jan 2022, 10:00
U moru kapitalisticko-placenickih igraca koji se prodaju za 0,5 miliona plate i onih koji ucjenjuju svoje ekipe (najnoviji trend) kada dodje ugovor do isteka, pa ili traze neke bolesne plate ili otkup nekih drugih klubova. Mi ga imamo i mi ga ne cijenimo.
Paulo Dybala has indicated to his agent that he only sees himself in Bianconeri colours, he has not decided to leave Juventus, as per Giovanni Albanese.
Renewal proposal was already verbally accepted last October, it did not get started immediately because his agent had to first define his position as sports agent in Italy to sign the contract.
A new meeting between Paulo Dybalaʼs agent Jorge Antun and Juventus management is scheduled in February. ⚫⚪ #Juventus
Pusti tu pricu vise, da je htio potpisao bi davno taj novi ugovor, kapiten ekipe i on se nateze za novi ugovor, neka ide sretno mu bilo. A prima lovu zadnje dvije godine nije potrcao da valja .Ovaj klub je bas pao na niske grane.

Neka opravda kroz bonuse tu ljubav.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
dinoo
Postovi: 4876
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 14 jan 2022, 11:22

Juventus bas gospodski klub prema igracima.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 14 jan 2022, 11:43

Mi ga ne cijenimo :urnebes:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 14 jan 2022, 12:12

Padovan je napisao/la:
14 jan 2022, 11:10
Italia je napisao/la:
14 jan 2022, 10:00
U moru kapitalisticko-placenickih igraca koji se prodaju za 0,5 miliona plate i onih koji ucjenjuju svoje ekipe (najnoviji trend) kada dodje ugovor do isteka, pa ili traze neke bolesne plate ili otkup nekih drugih klubova. Mi ga imamo i mi ga ne cijenimo.
Paulo Dybala has indicated to his agent that he only sees himself in Bianconeri colours, he has not decided to leave Juventus, as per Giovanni Albanese.
Renewal proposal was already verbally accepted last October, it did not get started immediately because his agent had to first define his position as sports agent in Italy to sign the contract.
A new meeting between Paulo Dybalaʼs agent Jorge Antun and Juventus management is scheduled in February. ⚫⚪ #Juventus
Pusti tu pricu vise, da je htio potpisao bi davno taj novi ugovor, kapiten ekipe i on se nateze za novi ugovor, neka ide sretno mu bilo. A prima lovu zadnje dvije godine nije potrcao da valja. Ovaj klub je bas pao na niske grane.

Neka opravda kroz bonuse tu ljubav.
Ja koliko imam informacije, prvenstveno su htjeli da ga prodaju, a što je on izricito odbijao. Kasnije njegov produzetak ugovora nije bio prioritet dok se ne zavrse neki drugi ugovori (da se rasprodaju igraci, namakne 30 miliona za Runu itd). Sad kada su finansijski potonuli zbog ekspertskih menadzera i novih fudbalskih ideologija, neko ocekuje da potpise za manju platu ? Imas dragulja, generacijskog igraca, stile juve igraca kakvog godinama ocekujemo, a isti treba da igra za istu platu kao Ramesy i Rabiot. Pa plata mu identicna kao kod potencijalnog stopera koji se kali u Juventusu.

O njegovim kvalitetima i uticaju na igru se da raspravljati. Ima puno i za i protiv, ali ovdje pricamo o "ljudskim" kvalitetima. Ljudskim kvalitetima igraca u koje smo se kleli, pa prvom ponudom i ugovor pobjegose za parama, pa postadose slavljenici najvecih rivala, a kleli smo se u Artura ratnika sa kojim bi u rat isli.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Padovan
Postovi: 12644
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 14 jan 2022, 13:16

Izvini ali ako je tolika ljudina, ona se izadje u susret klubu u situaciji kada klub nije u najboljem finansijskom stanju, ponudjeno mu je korektno manja plata , a kroz bonuse da zasluzi ono sto trazi, znaci ako budes igrao kao dragulj bices placen ako bude visio po bolnicama i dalje ces imati veliku platu, ali ocito da veliki Capitano zeli sigurni 10 milja pa da kupi jos jednog kera.

Dybala mi je bio miljenik od prvog dana, hebavao sam Paraticiju sve kada ga je htio prodati, ali trenutno ovo sto radi isto tako nije korektno sa njegove strane, najvijaci su bili na njegovoj strani i tada, a on im sad vraca na ovakav nacin zbog pisljiva 2 M , koja mu nista ne znace u zivotu. On trenutno ne zasluzuje taj novac a nije ni toliko dao za ovaj grb da mu se daje na stare zasluge, jer mi njega cekamo kako je dosao a dobili smo mnogo manje od ocekivanog, dzaba sva magija ako je to s vremena na vrijeme, a konstante nigdje.

Volio bi da na kraju pokaze velicinu i opravda broj koji nosi i dokaze svojim primjerom da ce kao kapiten igrati za manje, nije kriv trenutni direktor sto je prethodnik dao Ramseyu i Rabiotu plate koje je dao, a i taj koji ga nije zelio vise u Juventusu otisao je.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 14 jan 2022, 13:45

Sve se slazem osim toga da pristane na manju platu. Ja licno ne bih pristao na istu platu kao Ramsey, Rabiot i Sandro (jer to je taj nivo na koji mu zele spustiti?), a da vecu platu od njega imaju Bonucci (zasluzeno, ali koliko god ima on?), Scesni (sigurno nije kalibar Dybale, posebno jer pricamo o golmanima), i De Ligt (omladinac koji se pogotovo nije dokazao, a ukoliko bude ostajao trazit ce povecanje plate). Ne bih pristao ni na istu platu kao navedeni, sa izuzetkom De Ligt-a jer je marketinski nivo (menadzer, godine, navodni potencijal).

Okej, moze smanjenje plate ili da ostane ista, ali samo ako ce i ovim idiotima ici plata drasticno ispod.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Padovan
Postovi: 12644
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 14 jan 2022, 14:50

Pa najavljena je politika smanjena plata, logicno da ce i ostali kod svakog narednog produzenja morati ici sa platom dole, e sad sto je kapiten prvi na redu neka pokaze se primjerom ostalim, on i treba imati najvecu kao kapiten, nekad bude sa bonusima najveca, ostalim isto tako ukljucivati bonuse kada dodju na red, ko ne zeli pokazati mu vrata.

Sandro isto dolazi na red, iako bi ja njega vec sad polako pripremao za prodaju, kao sto sam skoro pisao, a ovdje se diglo sve kako ima mnogo onih prije njega, uzeti na ovim sto se moze uzeti lova, a koji jednostavno vise nemaju sta ponuditi Juventusu.

De Ligta bi zamotao u masnicu za dobru lovu, da se investira u ekipu, samo sto su ovi vec napravili gresku prerano otpisujuci Demirala. De Ligt po meni bolje da se rijesi zbog Rioale, jer nece ostati tu dugo i bezveze je cekati previse da ode za ili za manje kako ugovor bude kraci.

Juventusu trebaju mladji igrci zeljni dokazivanja, a ne ovi "veterani" kojima vise nije do fudbala, ocito se zasitili, osim pojedinaca.

Velika greska je uredjena prosle sezene, sto se nije napravio veliki rez, kada se krenulo sa Pirlom, ali nije ni sad kasno, ali vec nakon narednog ljeta ako do toga ne dodje mi cemo se tesko vratiti.

Vec dolazis u poziciju Barce ili onog perioda prije 2011 kada si morao moliti da ti neko uzme igrac da mu bar platu daje, pa ga eto ponovo naredne sezone, pa sve tako da isteka ugovora.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Pogba
Postovi: 19785
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 14 jan 2022, 15:55

Dybala je virtuoz i sve to, ali igrač koji nikada nije razvio puni potencijal. U klubu mora konačno doći do nekakvog reda.
U kontekstu plate naravno da bi trebao dobiti više od Rabiota i Ramseya koji su najveće pijavice u historiji kluba. Ali ako to ne uzmemo kao reper, on tu platu svojom igrom ne zaslužuje, a i ako je zalaganje ovo što je igrao protiv Intera, apsolutno ne.

Postaviti granice u klubu jednom da valja. Apsolutno sam za njegovu prodaju. Složit ću se ko je rekao da su Chiesa i Loca nedodirljivi, a da svi drugi mogu ići. Dodao bih na to Woja, Juana pa i De Ligta i naravno Moratu iako se neće desiti, kao i Amera koji zaslužuje da igra, bio bi od apsolutne vrijednosti da je ovo normalan tim, s klupe i bilo kako.
Ovom gore bih ja davno pridružio Meriha, Cancela, i sl. To su igrači koji su trebali ostati i biti okosnica, ali sve se naopako uradilo. Svi navedeni su pored kvaliteta i na neki način (većina) vezani emotivno za klub.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

RAGIBIZSTRMINA
Postovi: 898
Pridružen/a: 20 dec 2021, 06:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la RAGIBIZSTRMINA » 14 jan 2022, 16:00

Da necemo prodavati njega a ostavljati tvog spanskog baletan,ljubimca i panja?
E pa toliko nismo glupi,a ni sam Paulo nije glup
SCUDETTI 38x 🏆
COPPA ITALIA 14x 🏆
SUPER CUP 9x 🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙🤍

"No Mikey,no no Mikey that was so no right".

Super Max! 🧡

Avatar
Andrej
Postovi: 6755
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 14 jan 2022, 18:12

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 14 jan 2022, 18:21

Jel Rugani na prodaju da uparimo najperspektivnije italijanske stopere :)
Il Club più titolato al mondo!

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.