Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Pogba
Postovi: 19747
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 13 jan 2021, 23:05

Arthur izvanredan.

Ronaldo se raspada bukvalno. Prodati ga.

Kulusevski je jedan nevidjeni sebicnjak. A ne gleda golmana uopce, amater.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 13 jan 2021, 23:06, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Andrej
Postovi: 6741
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 13 jan 2021, 23:05

Kulu promasuje sve zivo
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Padovan
Postovi: 12641
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 13 jan 2021, 23:10

Nevjerovatno kako lose konte, Kulusevski u drugom igra za Genou.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 13 jan 2021, 23:11

Ma Kulusevski najbolji, neko nam je to danas citav dan govorio haha
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 jan 2021, 23:11

Pogba je napisao/la:
13 jan 2021, 23:05
Arthur izvanredan.

Ronaldo se raspada bukvalno. Prodati ga.

Kulusevski je jedan nevidjeni sebicnjak. A ne gleda golmana uopce, amater.
Misliš da će Ronaldo opet dobiti visoku ocjenu? :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Pogba
Postovi: 19747
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 13 jan 2021, 23:13

Romagnoli13 je napisao/la:
13 jan 2021, 23:11

Misliš da će Ronaldo opet dobiti visoku ocjenu? :mrgreen:
Neocijenjen.

Dragusin, Arthur i Morata najbolji.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 13 jan 2021, 23:16, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 jan 2021, 23:16

Pogba je napisao/la:
13 jan 2021, 23:13
Romagnoli13 je napisao/la:
13 jan 2021, 23:11

Misliš da će Ronaldo opet dobiti visoku ocjenu? :mrgreen:
Neocijenjen.
Odigrao je zadnjih 210 minuta, dao je gol, osim toga ništa. Ali odradit će PR svoje.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 13 jan 2021, 23:23

Je li naredno kolo Sas ili Spal?
Aljegri, out!

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 13 jan 2021, 23:26

Bravo Rafia :)

Prvo poluvrijeme ok ali drugo lose, prolaz i to je to
Dragusin moze biti zanimljiv ali fali utakmica, mozda neka posudba, ovi ostali nista posebno
Arthur spasio cist gol ali mora bolje

Valjda se Chiesa i Weston oporave za inter
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19747
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 13 jan 2021, 23:30

Pogba je napisao/la:
13 jan 2021, 13:42
Jedino što je bitno od utakmice:
- Da Morati i Demiralu ne bude ništa u pogledu povreda;
- Da Arthur dobije kontinuitet uz nadam se finu tekmu;
- Da vidimo Dragusina na većem uzorku jer je fin igrač i tako neplanirano dobijemo već zamjenu za odlazeće senatore. Dakle, bez potrebe da se ulaže, De Ligt, Demiral i Dragusin bi bilo bolesno dobro.

Bonus: Da vidimo Chiellonea konačno.
Sve čekirano uz bonus gol najboljeg i najvažnijeg igrača u klubu.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 13 jan 2021, 23:46

. Players rating by Romeo Agresti

Buffon 5.5; Dragusin 6; Demiral 6 (64’ Danilo 6), Chiellini 7 (64’ Bonucci 6); Wesley 5.5 (87’ Cristiano Ronaldo 6), Bentancur 6 (46’ Rabiot 6), Arthur 7, Portanova 6 (77’ Rafia 7), Bernardeschi 6; Kulusevski 7.5, Morata 7
Slazem se, Kulu igrac utakmice, pored njega dobri Arthur, Chiello i Morata. Mali Wesley je bio kriminalan, najgori debi koji sam gledao u dresu ovog kluba.

I da, svaka cast Pirlo, muda do poda sa sastavom. Prvi trener u 15 godina koji zaista daje sansu mladim igracima. E sad, nije do njega sto mnogi od njih ne znaju ni sami kako su se tu snasli. Mene osim frizure i visine kod Dragusina nista do sad nije impresioniralo, ali daleko od toga da mu ne treba pruzati sansu.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 13 jan 2021, 23:47

Italia je napisao/la:
13 jan 2021, 23:11
Ma Kulusevski najbolji, neko nam je to danas citav dan govorio haha
Igrac utakmice prema svim medijima. Ali ti i Pogba znate bolje :) Zato ti se ljubimac Retardeski proslavio
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 13 jan 2021, 23:51

Pa da, fantasy football sistem ocjene igraca. Zasto gledati utakmicu kada ima jednostavna formula, golov+asistencija+lafo provedene minute = prosjecna ocjena. Na tu fintu Rona najbolji igrac Serie A vec 3 sezonu zaredom :rol: Onaj Hasan osim slucajnog gola nije imao nijednog tacnog pass-a, al zato ocjena 7. la ga no :rol:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 14 jan 2021, 09:52

Pa dobro, meni je drago da postoje boemi kojima statistika ne igra ulogu, nego stajling, koreografija i sveukupan umjetnicki dojam. Lijepo je znati da na forumu postoje ljudi koji se do te mjere razumiju u fudbal, da mogu ispravljati i ugledne novinare, trenere i ostale fudbalske radnike. Ja se radujem da cu mozda i nauciti nesto od tebe, zato pomno citam tvoje postove. U zadnje vrijeme i Pogba je u tom nekom zen modu, sve vise je inspirisan pa sam ga cak i odblokirao da mogu i od njega malo znanja da upijem. A uostalom, komedija i smijeh produzuju zivot...

Eh sad na stranu zrtve nadrlijecnistva i lobotomije, da kazemo koju o utakmici... Pirlo je kako sam vec rekao, jako hrabro vodio utakmicu s velikim brojem mladih i neprovjerenih igraca. Kulusevski i Morata su odigrali fenomenalno prvo poluvrijeme, ali u drugom jednostavno nije bilo veznog reda da im iznese loptu. Bentancur kakav god da je, lijepih je akcija poceo u prvom poluvremenu, imao cak i onu direktnu asistenciju za Kulusevskog, dok Rabiot ipak nije sposoban imati takav utjecaj na igru. Arthur je mozda odigrao i ponajbolju utakmicu za Juve od dolaska, ali i dalje je jedini njegov direktan utjecaj na rezultat bio onaj spaseni gol. Lik nije imao cak ni onu neku hrvatsku "predasistenciju" za sansu, super to izgleda kad on veze nazad, dosta je hladnokrvan i ima zaista finu tehniku. Ali pregled igre i duga lopta su mu stvarno tanki, sto je za poziciju koju igra ubitacno. I dalje pokazuje znake neozbiljnosti i budalastine, pravi primjer je Pjacina precka, pa onako igrac na terminu da te prodje sramota je, a njemu nije prvi put da reaguje na taj nacin. E sad imas dva igraca koji su dobri na svojoj polovini i malo ispred, Arthura i Rabiota, imas Portanovu koji nije ni u kom dijelu terena dobar, i sta ocekivati onda u drugom poluvremenu od napadaca? Ne mogu vuci konstantno i sami sebi kreirati. Jos na sve to dodas malog Wesleya koji ni fizicki ni tehnicki nije dorastao ovom nivou fudbala, i Bernardeskija koji je ocigledno naograjisao i treba ici hodzi, i onda nije ni cudo sto smo izgubili vodstvo. Dragusin mi je djelovao ok, iako mi nije bas pokazao neku aman hrabrost u duelima, ali nemas mu sta prigovoriti, dijete je to, vidjecemo ga jos...

Ja samo ne kontam kakav mentol moras biti da kazes nesto protiv Gigija, cak i da je kriv za nesto na utakmici? Kao nije nista odbranio, pa sta da odbrani? To bi neko drugi mogao reagovati kod ona dva gola? Stvarno neki ljudi nemaju ni respekta ni kucnog odgoja. Balavurdiji trebaju lekcije o tome ko je i sta je Gigi Buffon.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
pinki
Postovi: 1382
Pridružen/a: 28 apr 2012, 20:07
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la pinki » 14 jan 2021, 10:21

haj dobro sve je to ok, ali mene brinu padovi u igri i kad smo u dosta jačem sastavu, igramo određeni period fantastično i onda pa. To je do Pirla ne može me niko ubijediti da nije, nema šanse da je fizička sprema i slično jednostavno psiha, pogube se, trče bezveze tamo vamo, nema da se stane na loptu smiri, ponovo pritisne, sve nekako u naletima...

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 14 jan 2021, 11:04

pinki je napisao/la:
14 jan 2021, 10:21
haj dobro sve je to ok, ali mene brinu padovi u igri i kad smo u dosta jačem sastavu, igramo određeni period fantastično i onda pa. To je do Pirla ne može me niko ubijediti da nije, nema šanse da je fizička sprema i slično jednostavno psiha, pogube se, trče bezveze tamo vamo, nema da se stane na loptu smiri, ponovo pritisne, sve nekako u naletima...
Dosta je do trenera, to niko ne moze poreci. Periode nestabilnosti smo imali i pod Allegrijem, a pogotovo pod Sarrijem. Samo ovo je puno ociglednije vjerovatno, izmedju ostalog, i zbog cinjenice da se promijenilo dosta igraca, i da je ekipa radikalno podmladjena. Igraci koji su ove sezone nosioci, ili su tek stigli, ili prosle godine nisu imali nikakvu rolu. Tako da ima dosta i do uigravanja, a i do mijenjanja identiteta. Ali na stranu sve, Pirlo jeste pokazao, pokazuje i dalje, ozbiljne znakove neiskustva i radi pocetnicke greske. Ali on je nasa legenda, i ako smo davali sanse nekim polutrenerima da se proslave, mislim da i on zasluzuje punu sezonu.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Andrej
Postovi: 6741
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 14 jan 2021, 20:18

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Juvesampion
Postovi: 210
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:59
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juvesampion » 15 jan 2021, 15:48

Imamo mi problema i u napadu jer previse sebicnosti, a moze se odigrati

Avatar
Pogba
Postovi: 19747
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 15 jan 2021, 15:55

McKennie i Chiesa odvojeno trenirali. Ovim tempom nisam siguran da će početi meč. Uz to se čekaju testovi za Sandra i Juana. De Ligt ne igra sigurno.

Golemo, bod bi bio premija i ostali bi u kakvom-takvom priključku.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4864
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 15 jan 2021, 17:58

Mckenie ga ne bi poceo ni da je spreman bio.
Chiesa bi, vidjecemo kolko ce biti spreman.
Caudrado bi nam legao ko samar.
Samo pobjeda.

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 6 gostiju.