Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

RAGIBIZSTRMINA
Postovi: 898
Pridružen/a: 20 dec 2021, 06:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la RAGIBIZSTRMINA » 28 jun 2022, 19:35

Nicolò Zaniolo's agent, Claudio Vigorelli, has already met with Juventus four times in the last months. Juventus are working to sign Zaniolo.

[@NicoSchira 🌕via @WanrooijJurre] #juvelive
Di Winter will leave on loan. Juventus want to keep him in Italy despite interest from abroad (Bruge, Ajax and Southampton). The preferred destination is Sampdoria but there is also Empoli and Monza.

[@GiovaAlbanese 🌖 via @_mo_shakeel] #juvelive
Chelsea will be in contact again with Juventus this week for Matthijs de Ligt, but price tag remains high.

[@FabrizioRomano 🌕 via @_mo_shakeel] #juvelive
🗣: “After Pogba, Di Maria and the deal for Cambiaso is closed, Juventus will try to find a deal for Zaniolo.”

(@romeoagresti / @juventibus) via @AroundJuventus
SCUDETTI 38x 🏆
COPPA ITALIA 14x 🏆
SUPER CUP 9x 🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙🤍

"No Mikey,no no Mikey that was so no right".

Super Max! 🧡

Avatar
Pogba
Postovi: 19742
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 28 jun 2022, 19:45

dinoo je napisao/la:
28 jun 2022, 18:04
Al bukvualno, nikad nisam dozivio tog momka. Od prvog dana sam to govorio, da je lik samo jedan od railoinih projekata za 5 transfera po 25 miliona naknade za potpis.
100 miliona za njega i dolazak kulibaliha bi bio top posao.
Nazalost, da smo bili bolji zadnje dvije godine, on bi sada vrijedio 150 po novim cijenama, ali sta je tu je.
Potpuno različit doživljaj s druge strane, ove sezone bih mu, a to sam jos prosle pricao, dao kapitenaku traku i napravio liderom ekipe. Do Juventusa je.


░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Andrej
Postovi: 6741
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 28 jun 2022, 20:22

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Padovan
Postovi: 12641
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 28 jun 2022, 21:09

Cuj kapitensku i do Juventusa je, a frajer kako je dosao otvoreno prica da mu je Juventus usputna stanica, kakav ti rezon imas, jedno su tvoje zelje drugo je realnosti.

Sramotno je da takav igrac dobije i dan kapitensku traku, kao sto je zalosno da je Dybala bio kapiten i nosio 10 Juventusa.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 jun 2022, 21:18

Raiolin igrač i kapitenska traka :lolno:

Locatelli je budući kapiten
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19742
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 28 jun 2022, 21:41

Juventus u aktuelnom rosteru osim De Ligta ima jos samo Woja kao mogućeg lidera te Pogbu. Vec je neki dan bio kapiten Holandije te mu se tu otvara prica skorog lidera. Da ne govorim s koliko godina je bio kapiten Ajaxa.
Locatelliu je upitna prva postava u pravoj konstalaciji snaga, a karakterno ne liči na lidera, biti dobar momak i imati liderske kvalitete su različite stvari.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 28 jun 2022, 22:09

Neko baci bombu danas za Zaniola da je gotovo...kad udjem ovdje i vidim da je sve mirno. De Ligt je ocigledno odusevljen ambicijama uprave, ne znam koja budala mu moze zamjeriti ako ode.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3997
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 28 jun 2022, 22:10

Zasto svi prizeljkuju Koulibalyja, zasto ne Bremera? Nisam siguran da je Koulibaly bas toliko bolji, Bremer dobi nagradu za najboljeg odbrambenog igraca ...Koulibaly je vec 31, jos kad dodas da moras da se natezes sa smecarima...

Bremer je 6 godina mladji, 4 godine je u serie A....ne znam...samo znam da je strpao u dzep Vlahovica...ja bi radije izvalio pare za njega..

Sta bi za Milenkovica? I njega smo "pogledali" prije..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3997
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 28 jun 2022, 22:19

Juventus have reportedly secured the signature of Genoa left-back Andrea Cambiaso, beating Inter, Atalanta, Sassuolo and more.
Genoa will receive €3.5m cash plus ownership of defender Radu Dragusin, who had already been on loan at Marassi.
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Padovan
Postovi: 12641
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 28 jun 2022, 22:20

@Pogba

Jedno je da on ima te sposobnosti, a drugo da covjeka Juventus vise nezanima, dobio sto mu trebalo i sad idemo dalje. Bezveze je pricati kako bi Juventus trebao nesto uraditi za njega, kada covjek javno kaze da mu je Juventus usputna stanica, Juventus se mnogo be pita osim da ga sto bolje proda ili zakuca za tribine.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 jun 2022, 22:39

Slobodan je De Ligt da ide naravno, nije nezamjenjiv, a zajebat će se kad ode kao i skoro svi drugi.

Volio bih da ostane, ali njegova karijera, samo neka donese 80+ miliona i :salut:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

RAGIBIZSTRMINA
Postovi: 898
Pridružen/a: 20 dec 2021, 06:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la RAGIBIZSTRMINA » 28 jun 2022, 23:00

Ovaj je stvarno uporan.....

Rijesili Bentancura i Kulusevskog,doveli Zakariu i Vlahovica.
Mercato novi nije ni poceo a ljudi vec rijesili DiMariju i Pogbu,uskoro vjerovatno i Zaniola,koliko je čovjek dosadan sa pljuvanjem uprave koja ga iz dana u dan vraća na tvorničke.

Što toliko žalite za deLigtom,nije napredovao otkako je došao,na istoj je mjeri kao i u Ajaxu,samo je ovdje napravio penala da se može i dvocifreno brojati,ako ostane-dobro,ako ode ide 80-100ml isto dobro,dalje gradit ekipu,ako se svi dobri potezi u zadnjih 6 mjeseci mogu popljuvati zbog lika koji svjesno koristi Juve za odskočno dasku i ucjenjuje klub za manju klauzulu onda bolje nismo ni zaslužili od Paraticija....
SCUDETTI 38x 🏆
COPPA ITALIA 14x 🏆
SUPER CUP 9x 🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙🤍

"No Mikey,no no Mikey that was so no right".

Super Max! 🧡

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 28 jun 2022, 23:03

Juventinisimo je napisao/la:
28 jun 2022, 22:10
Zasto svi prizeljkuju Koulibalyja, zasto ne Bremera? Nisam siguran da je Koulibaly bas toliko bolji, Bremer dobi nagradu za najboljeg odbrambenog igraca ...Koulibaly je vec 31, jos kad dodas da moras da se natezes sa smecarima...

Bremer je 6 godina mladji, 4 godine je u serie A....ne znam...samo znam da je strpao u dzep Vlahovica...ja bi radije izvalio pare za njega..

Sta bi za Milenkovica? I njega smo "pogledali" prije..
Ako ode de lighta trebaju nam obojica.

I ja se nadam da bi moglo zaganjati milenkovića, mada ni on sigurno neće biti jeftin.
40mill minimalno.

Posebno ako se proda de light pa ovi osjete da nam očajnički treba štoper.

Mada isti slučaj i za bremera i koulibalya..ne zna se ko od ove trojice dolazi iz poganijeg kluba.
#ALLEGRIOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12678
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 28 jun 2022, 23:31

De ligt je vjerovatno u najgorem periodu bio u Juventusu. Promjene trenera, turbulencije. Ja od njega ocekujem tek sad da igra na najvećem mogućem nivou. Ako ode opet nemamo za cime da zalimo 85/90m i to bi bilo to.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 28 jun 2022, 23:43




Zvanična objava sljedeće sedmice, plata 6m neto
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Voland
Postovi: 501
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 29 jun 2022, 00:34

Sumnjam da će Chelsea istresti 100mil za De Ligta. Jedino neka ponuda igrač plus lova. Mislim da je ovih par dana bilo samo ispitivanje cijene s njihove strane. Svakako imaju jeftinijih opcija (Koulibaly, Skriniar, Kounde itd).
Što se tiče samog De Ligta, bliže sam Pogbinoj verziji. Lik je mlad, ambiciozan, i rođeni lider na terenu, a tek su mu 22. Ali je ključno ambiciozan, tj željan trofeja. A igra u klubu koji je u dvije sezone bio 4-ti, uz sramoćenje u LP. Ko ga može kriviti ako želi preći u klub koji gaji veće ambicije (i to pokazuje na terenu i na mercatu) od sadašnjeg Juventusa. Šteta bi ga bilo izgubiti.
Mislim da neće biti problema oko produženja ugovora, ako slijedeće godine bude borba za scudetto do zadnjeg kola, i ako Juve bude kontender za LP. Naravno, prvo se klub mora dobro pojačati ovo ljeto, a za sada Pogba i Di Marija sigurno da pokazuju ambicije za najveće domete.

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 29 jun 2022, 05:44

To sto je kapiten ne znaci da je vodja ....bio je i Deny Blind kapiten pa ... Rukometas ni jednom nije pokazao da je vodja osim mozda u igranju odbojke u kaznenom ...jedino sto mu ide u prilog su godine , a ostalo je sve upitno sad za sad ...kao Juventus mu kriv dok Bremeru nije Torino kriv da pokaze klasu ... Za te pare koliko je iskrcano za njega ima da nosi citavu odbranu sam ...za 1oo mil s masnicom ga upakovat ..daleko mu kuca ...

J1897
Postovi: 3936
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 29 jun 2022, 06:35

Di Maria’s salary at Juventus will be lower than expected (around €5.5M + bonuses based on performances) the announcement is next week.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 29 jun 2022, 06:43

Juventinisimo je napisao/la:
28 jun 2022, 22:10
Zasto svi prizeljkuju Koulibalyja, zasto ne Bremera? Nisam siguran da je Koulibaly bas toliko bolji, Bremer dobi nagradu za najboljeg odbrambenog igraca ...Koulibaly je vec 31, jos kad dodas da moras da se natezes sa smecarima...

Bremer je 6 godina mladji, 4 godine je u serie A....ne znam...samo znam da je strpao u dzep Vlahovica...ja bi radije izvalio pare za njega..

Sta bi za Milenkovica? I njega smo "pogledali" prije..
Ja bi Milenkovica prije njih obojice. Te neke eventualne pare od De Ligta bi bile dovoljne za Milenkovica i Bremera zajedno, al svi mi znamo da ovdje vise nemas njuske koje takvo nesto mogu realizovati. Mi najgore mjesto u ekipi popunjavamo Cambiasom iz Genove, stvarno se radujem novoj sezoni. Ovo vise nije smijesno...
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Zelten
Postovi: 224
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Zelten » 29 jun 2022, 07:51

Kakav je ovaj Cambiaso u odnosu na naše bekove (panjeve)🙂

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.