Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 04 mar 2012, 19:22

iako sam ga otpisao ja bih Krasića "vratio" i dao njemu i Eliji da odigraju jednu utakmicu obojica svih 90 minuta pa i izgubili je 3:0. Uglavnom da ljudi dobiju sansu da nesto pokazu da se zna na cemu smo.
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Glupost
Postovi: 699
Pridružen/a: 06 avg 2011, 19:25
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Glupost » 04 mar 2012, 19:26

Ma sve su to prosjecni igraci mozda par njih iznad prosjeka ali kako god mi se ne mozemo nositi sa tim jacim ekipama sa ovakvim igracima. Ja sam davno napisao da taj nedostatak kvaliteta necemo uvijek moci nadoknadivati trkom i zalaganjem i evo dokaz su ti silni remiji sto imamo. Mogu oni igrati ali pored sebe moraju imati igrace sa kojim se njihov nedostatak kvaliteta nece primjetiti i tako je bilo tada.
Noi Soli !!! Drughi Ultra Curva Sud


★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Oxygen » 04 mar 2012, 19:29

Džaba se mi jadamo,od igre Elie i Krasića neće biti ništa,Elia čak ima i veće šanse da zaigra,onda zamislite te promile Krasića.

Šteta,ponovit će se Reto Ziegler koji je zbog tvrdoglavosti trenera odbačen,navodno taktički razlozi su u pitanju.
Ja kada vidim način naše igre,mogu samo reći da bi nam Ziegler legao kao budali šamar,momak ima i trku i tehniku,defanzivno nije nešto,ali nije to ni De Ceglie.
Sreća pa je De Ceglie ipak na solidnom nivou ove godine izuzmemo li utakmicu sa Genovom gdje je kriv za gubitak 2 boda.

U vezi prve dvojice,sada ide tek paklen raspored i ako do sada nisu igrali,vjerujte da neće ni od sada.
Ni u kupu nemaju šanse jer ćemo morati i to taktički odraditi,jer sa ovakvom formom mi nismo favorit da idemo u finale iako imamo prednost.
Zadnja izmjena: Oxygen, dana/u 04 mar 2012, 19:30, ukupno mijenjano 1 put.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
Soni
Postovi: 1797
Pridružen/a: 22 okt 2011, 18:08
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Soni » 04 mar 2012, 19:29

@bianc ja zelim da kazem da mi vec imamo kvalitetnije od ovih igraca, ali da oni ne igraju. Ako se moze Borielo ispostovati i dati mu 5 utakmica da se uklopi i uradi nesto, zaista ne vidim razloga kako se to ne moze priustiti i nekom drugom. Estigaribija, Giancerini i Padoin su dobili vise sansi od realno kvalitetnijih igraca Elie i Krasica. Ova dvojica su igraci koji prave razliku na terenu. Pa Krasic je bio nas glavni igrac, to se ne smije zaboraviti. Odbio je ponude u tom trenutku jacih i perspektivnijih klubova jer je navijac Juventusa, cak je govorio i kako je spreman cekati da mu ugovor istekne samo da dodje u Juventus.
Od malena prati Juve i navijac je, tako da nije upitno da igra srcem i da ga citava ova situacija pogadja. Ako to jedan Conte, koji je legenda kluba ne moze da shvati, onda jednostavno ta tvrdoglavost nije dobra ni po koga.
Pa jadno je da je dosao u situaciju da trazi od njega jos samo 1 sansu, pored ovakog igrackog kadra, umjesto da sam Conte dodje tobe i pruzi mu priliku.

@glupost mi se dobro nosimo sa vecim ekipama u ligi, a ovi mali su nam problem. Kako bi to u LP izgledalo ne znam, ali igraci imaju zelju i mislim da bi nam 2-3 pojacanja obezbjedila realne sanse za visok plasman u LP
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee

Avatar
harebianconero
Postovi: 5093
Pridružen/a: 04 sep 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la harebianconero » 04 mar 2012, 19:34

Soni je napisao/la:@bianc ja zelim da kazem da mi vec imamo kvalitetnije od ovih igraca, ali da oni ne igraju. Ako se moze Borielo ispostovati i dati mu 5 utakmica da se uklopi i uradi nesto, zaista ne vidim razloga kako se to ne moze priustiti i nekom drugom. Estigaribija, Giancerini i Padoin su dobili vise sansi od realno kvalitetnijih igraca Elie i Krasica. Ova dvojica su igraci koji prave razliku na terenu. Pa Krasic je bio nas glavni igrac, to se ne smije zaboraviti. Odbio je ponude u tom trenutku jacih i perspektivnijih klubova jer je navijac Juventusa, cak je govorio i kako je spreman cekati da mu ugovor istekne samo da dodje u Juventus.
Od malena prati Juve i navijac je, tako da nije upitno da igra srcem i da ga citava ova situacija pogadja.
Ako to jedan Conte, koji je legenda kluba ne moze da shvati, onda jednostavno ta tvrdoglavost nije dobra ni po koga.
Pa jadno je da je dosao u situaciju da trazi od njega jos samo 1 sansu, pored ovakog igrackog kadra, umjesto da sam Conte dodje tobe i pruzi mu priliku.

@glupost mi se dobro nosimo sa vecim ekipama u ligi, a ovi mali su nam problem. Kako bi to u LP izgledalo ne znam, ali igraci imaju zelju i mislim da bi nam 2-3 pojacanja obezbjedila realne sanse za visok plasman u LP
Kako mi ga je žao kad pomislim na ovo, ozbiljno .. :cry:

A Ziegler je najsmješnija priča godine, top 3 l. bekova Serie A i čim je došao, mrš iz kluba.
Mirko Vučinić #9 & Leonardo Bonucci #19

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 04 mar 2012, 19:38

harebianconero je napisao/la:
Soni je napisao/la:@bianc ja zelim da kazem da mi vec imamo kvalitetnije od ovih igraca, ali da oni ne igraju. Ako se moze Borielo ispostovati i dati mu 5 utakmica da se uklopi i uradi nesto, zaista ne vidim razloga kako se to ne moze priustiti i nekom drugom. Estigaribija, Giancerini i Padoin su dobili vise sansi od realno kvalitetnijih igraca Elie i Krasica. Ova dvojica su igraci koji prave razliku na terenu. Pa Krasic je bio nas glavni igrac, to se ne smije zaboraviti. Odbio je ponude u tom trenutku jacih i perspektivnijih klubova jer je navijac Juventusa, cak je govorio i kako je spreman cekati da mu ugovor istekne samo da dodje u Juventus.
Od malena prati Juve i navijac je, tako da nije upitno da igra srcem i da ga citava ova situacija pogadja.
Ako to jedan Conte, koji je legenda kluba ne moze da shvati, onda jednostavno ta tvrdoglavost nije dobra ni po koga.
Pa jadno je da je dosao u situaciju da trazi od njega jos samo 1 sansu, pored ovakog igrackog kadra, umjesto da sam Conte dodje tobe i pruzi mu priliku.

@glupost mi se dobro nosimo sa vecim ekipama u ligi, a ovi mali su nam problem. Kako bi to u LP izgledalo ne znam, ali igraci imaju zelju i mislim da bi nam 2-3 pojacanja obezbjedila realne sanse za visok plasman u LP
Kako mi ga je žao kad pomislim na ovo, ozbiljno .. :cry:

A Ziegler je najsmješnija priča godine, top 3 l. bekova Serie A i čim je došao, mrš iz kluba.
slazem se, isto tako je i Boriello bio in bottom 3 attackers of the league, dodje lik i ulazi u prvu ekipu odmah i to prije Del Piera :lol: nesto je ozbiljno stavljano u pice Conteu i Marotti na momente.
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Soni
Postovi: 1797
Pridružen/a: 22 okt 2011, 18:08
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Soni » 04 mar 2012, 19:42

To je nesto u stilu da je neko od nas ovdje profesionalni fudbaler, normalno da bi ti zelja bila da igras za Juventus. Za kratko vrijeme je postao ljubimac navijaca, jer je pruzao dobre partije, ali se uvijek i zalagao. Pa kako je Lazio-u dao onaj sretno-spretni gol u 90. minuti... Priliku definitivno zasluzuje, ali gotovo je sigurno da je nece dobiti. Naime odbacen je od kluba koji voli.
On je sve ponude glatko odbio, cak je eto i bio spreman da saceka da bi besplatno presao i stalno vrsio pritisak kako bi dosao u Juve.
Zajebavanje sa Zieglerom sebi nismo smjeli dozvoliti, ali i to je samo jedna greska u nizu.


A sta tek reci za Boriela. @sissoko to je jedino prihvatljivo objasnjenje :mrgreen:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9818
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Bianconeri1988 » 04 mar 2012, 19:43

Imamo 3 igrača da visoko kotiraju u svijetu fudbala, a to su Buffon, Chiellini i Pirlo, oni nas svojim dobrim igrama drže ovako visoko na tabeli, normalno uz Contea na klupi. Da nije te četvorke mi bi već sada sanjali o CL, a da ne pričam o Scudettu.

@Soni

Ti misliš da imamo kvalitetnijih igrača. Ko je taj Elia? Došao je iz ekipe koja se bori za opstanak u Bundes ligi, plaćen je 10 miliona i sad odjednom on igračina i mora igrati u Juventusu. To isto važi i za Krasića, Krasić je drugi dio prošle sezone odigrao katastrofalno, nikom živom lopte nije dao, samo je solirao i igrao je jer nema konkurencije.

Elia i Krasić su igrači bez karaktera koji nisu naučili da se trude na treninzima i da se bore za mjesto u ekipi. Kad Esti, Padoin i Giacch mogu izboriti mjesto što i Elia i Krasić ne bi mogli? Ma to mora da je zato što ih Conte ne voli.

Najlakše je reći da ih Conte ne voli i ne da im da igra, a niko se ne zapita da li oni i zaslužuju da igraju. Conte je trener koji nema predrasuda prema bilo kojem igraču, pokaži što znaš i igrat ćeš, očigledno Krasić i Elia to ne pokazuju zato i ne igraju.

Vas par previše gaji simpatija prema Eliji i Krasiću, mi i kad bi pobjeđivali svaku utakmicu pojedini bi opet kritikovali Contea što taj dvojac ne igra. :mrgreen:
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Glupost
Postovi: 699
Pridružen/a: 06 avg 2011, 19:25
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Glupost » 04 mar 2012, 19:50

A jednostavno su bolji igraci od ovih pa ne moras ni pratit fudbal da znas da su Krasic i Elija kvalitetniji igraci od Padoina i Giaccherinija. Ako se ne zalazu na treningu to je sigurno povezano i sa tim sto ne igraju tako da to opravdanje uopste necu ni da cujem.
Noi Soli !!! Drughi Ultra Curva Sud


★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 04 mar 2012, 19:54

ja jednostavno pobudalim i izgubim koji dan zivota radi skakanja krvnog pritiska koji mi ostecuje arterije, kad Giaccherini uzme loptu, krene je valjat poput kakvog vrsnog tehnicara na strani prema 16m i kroz sekundu i po pri pokusaju da predje igraca on se cisto zabije u igraca ili spetlja te ostane zapanjen kako je glup.A ja ostanem zapanjen kakvo smece poslije Nedveda ima tu cast da igra krilo u Juventusu te se zapitam da li ja ovo sanjam.Mora da se jos nisam probudio.
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9818
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Bianconeri1988 » 04 mar 2012, 19:57

Glupost je napisao/la:A jednostavno su bolji igraci od ovih pa ne moras ni pratit fudbal da znas da su Krasic i Elija kvalitetniji igraci od Padoina i Giaccherinija. Ako se ne zalazu na treningu to je sigurno povezano i sa tim sto ne igraju tako da to opravdanje uopste necu ni da cujem.
Ako su bolji to moraju i pokazati, kad je Conte došao svi igrači su počeli od 0. Druga stvar je što su Krasić i Elia razmišljali baš kao ti, "ma mi smo bolji od ovih, igrat ćemo sigurno, ko su ova dvojica, za njih niko nije čuo" zbog toga sad i ne igraju.
JuveSissoko je napisao/la:ja jednostavno pobudalim i izgubim koji dan zivota radi skakanja krvnog pritiska koji mi ostecuje arterije, kad Giaccherini uzme loptu, krene je valjat poput kakvog vrsnog tehnicara na strani prema 16m i kroz sekundu i po pri pokusaju da predje igraca on se cisto zabije u igraca ili spetlja te ostane zapanjen kako je glup.A ja ostanem zapanjen kakvo smece poslije Nedveda ima tu cast da igra krilo u Juventusu te se zapitam da li ja ovo sanjam.Mora da se jos nisam probudio.
Pa i Krasić je isti, samo je nabije i trči za njom, spusti glavu i nikom loptu ne da, pročitan igrač, oko toga smo se davno složili ovdje na forumu. Giaccherini se barem vrati u odbranu i pomogne za razliku od Krasića za kojeg je riječ odbrana nepoznat pojam.

5 godina smo tražili trenera da valja i sad kad je došao, sad odjednom svu krivicu na njega svaliti jer ne igraju dva najbolja igrača na svijetu Elia i Krasić.
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
paolomontero
Postovi: 774
Pridružen/a: 15 nov 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la paolomontero » 04 mar 2012, 20:04

Bianconeri1988 je napisao/la:Imamo 3 igrača da visoko kotiraju u svijetu fudbala, a to su Buffon, Chiellini i Pirlo, oni nas svojim dobrim igrama drže ovako visoko na tabeli, normalno uz Contea na klupi. Da nije te četvorke mi bi već sada sanjali o CL, a da ne pričam o Scudettu.

@Soni

Ti misliš da imamo kvalitetnijih igrača. Ko je taj Elia? Došao je iz ekipe koja se bori za opstanak u Bundes ligi, plaćen je 10 miliona i sad odjednom on igračina i mora igrati u Juventusu. To isto važi i za Krasića, Krasić je drugi dio prošle sezone odigrao katastrofalno, nikom živom lopte nije dao, samo je solirao i igrao je jer nema konkurencije.

Elia i Krasić su igrači bez karaktera koji nisu naučili da se trude na treninzima i da se bore za mjesto u ekipi. Kad Esti, Padoin i Giacch mogu izboriti mjesto što i Elia i Krasić ne bi mogli? Ma to mora da je zato što ih Conte ne voli.

Najlakše je reći da ih Conte ne voli i ne da im da igra, a niko se ne zapita da li oni i zaslužuju da igraju. Conte je trener koji nema predrasuda prema bilo kojem igraču, pokaži što znaš i igrat ćeš, očigledno Krasić i Elia to ne pokazuju zato i ne igraju.

Vas par previše gaji simpatija prema Eliji i Krasiću, mi i kad bi pobjeđivali svaku utakmicu pojedini bi opet kritikovali Contea što taj dvojac ne igra. :mrgreen:
e **** ga sada bianco, ti od elie,koji je bio reprezentativac holandije,igrao u prvih 11, napravi haskica prvotimca torpeda :D
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Tu sei la squadra del cuore
sempre in campo undici eroi
vinci l'impossibile e vai
Ti seguiremo anche noi

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9818
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Bianconeri1988 » 04 mar 2012, 20:08

Igrači poput Elie nikad nisu prolazili u Juventusu niti će prolaziti barem dok je Conte u klubu, u Juventusu igraju igrači tipa "svi za jednog jedan za sve" a Elia nikad nije bio takav igrač niti će ikad biti.
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Soni
Postovi: 1797
Pridružen/a: 22 okt 2011, 18:08
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Soni » 04 mar 2012, 20:11

@bianco Giancerini, Padoin i Borielo igraju zato sto ih je on doveo. Pa samo pogledaj reakciju Contea nakon gola Giancerinija Bologni u kupu. Smjesno. Poveli 2:1 lik nabacio poker face (Elia asist, Marcha gol)
Ocigledno forsira Italijane, pa u jednoj je utakmici pokusao da ih izvede 11. Super bi to bilo da oni imaju kvalitet, ali nemaju.

Ne moze se ocekivati sad ni od Elie i Krasica da u jednoj utakmici naprave nesto, kad citavu sezonu teren samo s tribina gledaju.
A za ovo "Ko su Krasic i Elia?" Pa sta tek reci za ove heroje sto igraju.
Kako se ko zalaze na treningu mi ne znamo, ali onda je od Contea neozbiljno da kaze da ce Elia uopste dobiti priliku, ako je ne zasluzuje tim istim zalaganjem na treningu. A ako je tako, nek slobodno i mene dovede, zalagat cu se sigurno najvise, nisam kakav igrac, ali trudit cu se na treningu.
Pa Vucinic se ni na utakmici ne trudi i ne zalaze, sigurno na treningu grize vise :?

Meni je Elia za ono malo vremena protiv Bologne u kupu i onoj prijateljskoj pokazao vise od ovih i mislim da je dobar igrac. Ne moras ga sad bas ni ti popljuvati da bi "odbranio" Contea. :mrgreen:
A kakav bi Elia bio igrac u Juventusu ne mozemo znati, jer ne igra, a i da dobije priliku vjerujem da bi uradio sve da se dokaze, a najbolje se moze dokazati soliranjem. Igra na takvoj poziciji, gdje mora da napravi visak, da bi se napravilo nesto vise, a ne ko Padoin koji isprepadan stoji ispred igraca i vraca loptu nazad da je ne bi izgubio.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 04 mar 2012, 20:13

Bianconeri1988 je napisao/la:Igrači poput Elie nikad nisu prolazili u Juventusu niti će prolaziti barem dok je Conte u klubu, u Juventusu igraju igrači tipa "svi za jednog jedan za sve" a Elia nikad nije bio takav igrač niti će ikad biti.
ako nisu prolazili okay, nego sto ga onda kupise i dadose 9 miliona, kao da Marotta i Conte nisu znali o kakvoj vrsti igraca se radi.
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Glupost
Postovi: 699
Pridružen/a: 06 avg 2011, 19:25
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Glupost » 04 mar 2012, 20:21

Pa bolji su pa po meni i trebaju da igraju ali Conte trenira ekipu zna vise od mene sigurno, ja nista ne svaljujem na njega i drago mi je sto je dosao valjda ce jos dugo ostati ali samo kazem da ima tih nekih svojih poteza koji ce nas cesto kostati.

A da mi je samo znati koga onda planiramo dovesti ako vec Elija i Krasic ne mogu da igraju jer nisu dobri u defanzivi, kao da su Gotze, Hazard, Robben nesta bolji od njih.
Noi Soli !!! Drughi Ultra Curva Sud


★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9818
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Bianconeri1988 » 04 mar 2012, 20:23

Već sam ti napisao što je došao taj trojac, za njihov dolazak je Conte najmanje kriv, nije mogao dovesti bolje igrače. Ne znam za to slavlje, Conte svaki gol proslavlja na identičan način, tako da mi nije bilo ništa čudno u toj proslavi kad je Giacch zabio.

A što se tiče Elie, ako Conte misli da ne treba da igra onda i ne treba. Conte se razočarao u Eliu jer očigledno kad ga je dovodio imao je drugačiju sliku o tom igraču. Da bi dobio priliku da zaigraš moraš to i zaslužiti, a po Conteovom kriteriju Elia je još nije zaslužio.

Elia je sa 25 godina već izgrađen igrač koji ne zna da igra odbranu, neće njega Conte sa 25 godina učiti kako se treba postaviti u odbrani i šta raditi. Kad bi Elia igrao u prvih 11, automatski bi imali igrača manje u napadu jer Licht ne bi smio preći centar upravo iz razloga što ga Elia ne može pokrivati u odbrani.

Za mene je Conte uvijek u pravu, kakvu god odluku da donese.
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Soni
Postovi: 1797
Pridružen/a: 22 okt 2011, 18:08
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Soni » 04 mar 2012, 20:26

Kakve koristi imamo od Giancerinija u odbrani ? Pa stavi ga pred mene i ja cu ga preskocit s loptom, a uopste nemam veliki odraz. Nije vala ni da ima tehniku kojom to nadoknadjuje u napadu.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee

Avatar
harebianconero
Postovi: 5093
Pridružen/a: 04 sep 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la harebianconero » 04 mar 2012, 20:26

Bianconeri1988 je napisao/la:Već sam ti napisao što je došao taj trojac, za njihov dolazak je Conte najmanje kriv, nije mogao dovesti bolje igrače. Ne znam za to slavlje, Conte svaki gol proslavlja na identičan način, tako da mi nije bilo ništa čudno u toj proslavi kad je Giacch zabio.

A što se tiče Elie, ako Conte misli da ne treba da igra onda i ne treba. Conte se razočarao u Eliu jer očigledno kad ga je dovodio imao je drugačiju sliku o tom igraču. Da bi dobio priliku da zaigraš moraš to i zaslužiti, a po Conteovom kriteriju Elia je još nije zaslužio.

Elia je sa 25 godina već izgrađen igrač koji ne zna da igra odbranu, neće njega Conte sa 25 godina učiti kako se treba postaviti u odbrani i šta raditi. Kad bi Elia igrao u prvih 11, automatski bi imali igrača manje u napadu jer Licht ne bi smio preći centar upravo iz razloga što ga Elia ne može pokrivati u odbrani.

Za mene je Conte uvijek u pravu, kakvu god odluku da donese.
Ne zezaj, svako se sjeća tog trenutka. ;) :mrgreen:
Mirko Vučinić #9 & Leonardo Bonucci #19

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 04 mar 2012, 20:32

Soni je napisao/la:Kakve koristi imamo od Giancerinija u odbrani ? Pa stavi ga pred mene i ja cu ga preskocit s loptom, a uopste nemam veliki odraz. Nije vala ni da ima tehniku kojom to nadoknadjuje u napadu.
fudbalsko rezonovanje Giacchshita sam ja skontao kad je letila sinoc duga lopta do njega a on sam pred golom i momcina, ufurani italijanski mediokritet pokusa odmah na volej da je spremi, umjesto da je ustopa i hladno zabije, al nafuran je to lik , jer jbga pretprosle sezone igrao je u Serie C a sad igra u najboljem italijanskom klubu, umislio da je igracina. :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.