Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%

Ukupno glasova: 25

Neutralan88
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Neutralan88 » 02 apr 2013, 22:55

Juve je velika ekipa, al samo protiv prosjecni ekipa poput Celtica ;)

Ruku na srce i bez emocija, al nema Juve potencijala da osvoji LP., daleko su iza Bayerna, Barce i Reala..

Nisu u TOP 5 u EU i to je to.

AmiciDiNessuno
Kontakt:

Post Postao/la AmiciDiNessuno » 02 apr 2013, 22:56

ultrasstyle_tz je napisao/la:
cestitke Bajernu na zasluzenoj pobjedi, dobri su i mogu daleko tj vec su dosli daleko ali mogu i do kraja..kao i specijalna zelja na kraju za Riberija da mu neko slomi nogu i okonca karijeru cim prije tim bolje.

mene je Ribery iznenadio negativno, uvijek sam ga gotivio ali pokazao je da je prljav, iako mu ekipa vodi, dobro igra onako startovat je veoma prljavo.

pendjercity
Kontakt:

Post Postao/la pendjercity » 02 apr 2013, 22:56

Kenchez je napisao/la:
Contentissimo je napisao/la:bravo za enelgeskog ****, poginuo majci svojoj veceras da Bog da cccccccccccccccccccccccccc

Buffonova oba gola, bez dileme,,,iako je drugi offside
Bilal za crveni,,,to nema veze sa ovih 2:0 al bi imalo veze u Torinu,,,
Bayern bolji,,,iako je tekma bila dosadna pravo

Nemaju golovi veze sa Bufonom...
Kod prvog, Vidal (u najboljoj namjer) mijenja pravac lopte koja još udara u zemlju i praktično bježi od njega...
Kod drugog, čist ofsajd i naša tri igrača po najmanje 3 metra bliže golu sa dignutim rukama u zraku...
Crveni bi imao uticaja i na zadnji desetak minuta, a revans naravno...
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Volim te BOSNO !!!

[email protected]

Trequartista
Kontakt:

Post Postao/la Trequartista » 02 apr 2013, 22:57

Trebam dodati ne prigoravajte Conteu što nije otpočetka stavio Vučinića i Giovinca jer nije mogao, obojica su imali samo snage sa posljednjih pola sata.

Dođem ovdje čitam pojedine komentare, pojedinci isto kao da ne navijaju za Juve i ne znaju kakva je situacija u timu.
"Vincere il Triplete e non crescere è inutile " - Antonio Conte

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Dominacija je neminovnost!

golden
Kontakt:

Post Postao/la golden » 02 apr 2013, 22:58

2 velike stvari su potrebne ovom Juventusu ... 1.Ljorente+Suarez/Sančez .. 2.Promjena formacije!
☆ JUVENTUS ☆ 32 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ☆

☀ PHOENIX SUNS ☀

Contentissimo
Kontakt:

Post Postao/la Contentissimo » 02 apr 2013, 22:59

adointer je napisao/la:Juventus ocekivano,nikako,vidjelo se to i protiv Intera,dvaput ste opucali po golu i dali dva gola,Buffon vas spasavao u par navrata,,Najveci krivci za veceras su vam Buffon Pirlo i Conte,,,Licht zasluzeno zuti,naivna simulacija,Vidal trebao davno dobit crveni,,sve cestitke Bayernu,mnogima je ispunio zelju pa i meni,jedino me Ribery razocarao,,,:mrgreen::arrow:

Inviato dal mio GT-I9100 con Tapatalk 2

bravo majstore, svaka ti cast, evo ti banana...

ps

Conteu ne treba prigovarati on je zasluzan sto smo trenutno ovdje gdje smo a ne na 7 mjestu

i da Vucina ponovo pokazao zasto je najjaci napadac u Juventusu, kad je on usao i povezali smo koji pas
36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★
Alla Juventus vincere non è importante è l'unica cosa che conta

«It is much easier to paint another Mona Lisa then it is to create another Del Piero» - Iker Casillas

AmiciDiNessuno
Kontakt:

Post Postao/la AmiciDiNessuno » 02 apr 2013, 23:02

Vucinic jedini zna razigravat i to nam je falilo naprijed, steta sto nemamo takva dva napdaca onda bi mogli do finala.Samo sto i sam Vucinic zna profulat nemoguce, jbga uvijek nam nesto fali :lol:
Conte mora reci Bonucciu da se okani dugih lopti, ne ide mu to.
Sve u svemu lose, al to nam je domet, mozda neki drugi dan i da nismo primili odmah gol drugacije bi bilo.
Ponavljam, sudija je peeder :mrgreen: katastrofa je.

Neutral
Kontakt:

Post Postao/la Neutral » 02 apr 2013, 23:03

Juventus je jaka i čvrsta ekipa no tu je postojao jedan veliki problem noćas u povezivanju veznog reda i napada. Možete pljuvati po meni koliko hoćete no večeras se pokazalo da je Pirlo pojeden agresivnošću te agilnošći Bayernovih igrača. Pirlo je fudbalski genije, no i on je više ostario. Svaka njemu čast no večeras kada je bilo najpotrebniji nije ga bilo.

Ništa još nije gotovo, dosta puta smo se opekli od talijanskih ekipa no nadam se da će Bayern odigrati i dobar meč u uzvratu. Sve je još otvoreno, ovo je fudbal.

Možete ga voljeti koliko hoćete, ali recite mi da li je Chiellini trebao ranije napustiti igru ? Svaki skok lakat ili ruka na glavi Mandžukića. Neshvatljivo mi je bilo i neispucavanje Buffona, nego dadnu loptu Bonucciju te je on izbija.

Juventus je odličan tim, no fale tu još 2-3 igrača da bi bio top 3 što je u ovom i već par godina zaredom Bayern.

Čekamo uzvrat, sreća pa ne igraju Lichtsteiner i Vidal.

Nedved11
Kontakt:

Post Postao/la Nedved11 » 02 apr 2013, 23:03

Bez psovanja i vrijedanja igraca, jer to nisu zasluzili. Juve dominira talijanskim fudbalom, dok za Europu treba puno vise, sto ce, aBd, biti u buducnosti. Juve se vratio, i nije sramota izgubiti od ekipe koja igra vec dugo godina ovako vazne utakamice...
Samo Forza Juve!! :)
*37* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

AvantiSignora
Kontakt:

Post Postao/la AvantiSignora » 02 apr 2013, 23:03

Pustite to sada, Conte ce se nauciti iz svoji gresaka jbg nije islo i sta sada..

Ima i uzvrtna i ko kaze da ne mozemo?? Pa da smo igralo barem 40 % od onog sto znamo mogli smo im zabiti... Al nema predaje,, Bit ce to drugi Juve na nasem terenu budite sigurno.... Taman ce valjda do tada se Vucinic, Gio, Asaomah i ostali biti spremni..
32 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Fino Alla Fine Forza Juventus ooooooo oooooo

terabajt
Kontakt:

Post Postao/la terabajt » 02 apr 2013, 23:04

Sudjenje uzasno... riberi crveni trebo dobiti a gol iz ofsajda. Mozda je i Kelini trebao dobiti drugi zuti. Losa igra juventusa moralo je mnogo bolje

gojzerica
Kontakt:

Post Postao/la gojzerica » 02 apr 2013, 23:06

ultrasstyle_tz je napisao/la:nevjerovatno je kako neko za noc moze da izgubi sve ono sto je gradio u ove 2 godine, za mene je Konte veceras zavrsio sa Juventusom ukoliko radikalno ne promijeni svoju viziju fudbala.

osim ako ne izbaci Bajerna u revansu moze da se nosi i on i njegova 3-5-2 iz Juventusa...ja znam da se 99% ovdje nece sloziti s tim, ali to je moje misljenje. Da ta taktika ima mjesto u modernom fudbalu (van italije) i protiv ozbiljnih ekipa igrao bi je jos neko. Takticki smo bili kriminalni, izbor igraca kriminalan i to je to.

izgubio je utakmicu svojim odlukama i kukaviclukom , a generalno u evropi 3-5-2 nema smisla i NE MOZE....sto se tice igraca SVI su razocarali osim Listajnera i Vidala koji je jedini pravi igrac u ovoj ekipi. Markizio standardno jednu odigra 3 ga nidje nema i misli da je WC igrac-nije, Barzaglji najlosija partija od dolaska u Juve , Gigi ne znam sta reci, o Pirlu bolje da sutim...hajde sve to stoji Bajern je odlican, jak presing , dobra ekipa ali bolan nasi lopte u aut daju, ni jedan duel ne mogu dobit, kao djeca da su izasla na teren...kao sto sam rekao ovaj dan nije mogao drugacije zavrsiti.

cestitke Bajernu na zasluzenoj pobjedi, dobri su i mogu daleko tj vec su dosli daleko ali mogu i do kraja..kao i specijalna zelja na kraju za Riberija da mu neko slomi nogu i okonca karijeru cim prije tim bolje.

:!:

Pogba
Kontakt:

Post Postao/la Pogba » 02 apr 2013, 23:07

Trequartista je napisao/la:Trebam dodati ne prigoravajte Conteu što nije otpočetka stavio Vučinića i Giovinca jer nije mogao, obojica su imali samo snage sa posljednjih pola sata.

Dođem ovdje čitam pojedine komentare, pojedinci isto kao da ne navijaju za Juve i ne znaju kakva je situacija u timu.

Vjeruj mi da Giovinco sa oteklom nogom i Vučinić koji nema snage za jedan sprint su klase za onu dvojicu, pa i sam znaš da smo prije godinu i pol ovdje konstatovali da ni pod razno Matri i Quaglia ne smiju startati zajedno, to je jasno kao dan. Ne može sve mečeve vezni red rješavati, svaki meč vezni red je taj koji gine i koji radi ono što što ova dvojica neće, ne žele ni potrčati.

Pa neka se ugledaju na Mandžukića, jbo sve Suareze, top playere i ostale nebuloze, ono je napadačina, ne treba mu gol, čovjek igra odbranu, gine bukvalno sam protiv trojice, to mi nemamo, ali ćemo dobiti u Llorenteu siguran sam, još malo pa će i taj napadač stići, sa njim još jedan, neka se mane priče o top playerima već neka traže profil i prototip napadača kakav ovoj ekipi treba, pa makar on bio mrtvi anonimus.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

IlCapitano
Kontakt:

Post Postao/la IlCapitano » 02 apr 2013, 23:07

Očajno, najgora utakmica otkad je Conte trener, potpuna nemoć i zaslužena pobjeda Bayerna. Odigrali su perfektno.

Jedini krivac je Conte i on će to vjerujem prihvatiti, napravio je početničke greške.

Prvo, neigranje Vučinića, kakav god da je bio, morao je početi utakmicu, jer nikakve ideje nije bilo naprijed.

Drugo, igranje majmuna Pelusa. Kao što sam i prije utakmice rekao, vrtili su ga bez pardona, jadnik nije znao gdje sijeva.

Pirlo me razočarao. Onakva nezainteresovanost, konstantno gubljenje lopte, gnjavi loptu u svakom dodiru, nula.

Marchisio se vidio nije, Barzagli odigrao najgoru utakmicu u životu, a Bonucci je toliko **** u mozak dugim loptama da je i Božo Sušec vapio za tim da prestane.

Ljudi su bili bolji i to je to, ali Klattenburg je ovo riješio već nakon prve utakmice. Drugi gol iz ofsajda, žuti za Lichta van svake pameti i start Riberya na granici crvenog su bili ogroman vjetar u leđa. Iako su bili ispod svakog nivoa, drugi gol je vjerovatno oduzeo svaku nadu.

Toliko.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Nedved11
Kontakt:

Post Postao/la Nedved11 » 02 apr 2013, 23:08

U Šta je gledao pomoćni sudija pa nije vidio nešto očigledno :?
slika
*37* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Believe
Kontakt:

Post Postao/la Believe » 02 apr 2013, 23:08

Što se tiče suđenja,crveni Riberyu+gol iz ofsajda(ja kako znam,pravilo je ako je bilo koji dio tijela kojim igrač može dati gol u ofsajdu,ofsajd je) a možda i drugi žuti Chieliniju.
Juventus je djelovao bezidejno,za to je više kriv Bayern sa sjajnim presingom.Jedino nešto opasnije je onaj šut direktno u Neuera.
Al' ne može ovo bez drame,bit će svašta u uzvratu.
You'll never walk alone.

katapult81
Kontakt:

Post Postao/la katapult81 » 02 apr 2013, 23:08

Ne dobro.... šta se ovo desilo? Djelovali smo nekako potrošeno, bez borbe, bez žara,
faktički bez ispaljenog metka, nismo povezali 2-3 pasa kako treba, blago rečeno katastrofa.

Čestitke Bayernu na pobjedi, prije svega čestitam na zalaganju i borbenosti njihovih igrača.

Neutral
Kontakt:

Post Postao/la Neutral » 02 apr 2013, 23:09

Nedved11 je napisao/la:U Šta je gledao pomoćni sudija pa nije vidio nešto očigledno :?
slika

Lopta već u zraku par sekundi. Ofsajd je bio no nije toliki kao na ovoj slici.

pendjercity
Kontakt:

Post Postao/la pendjercity » 02 apr 2013, 23:10

Leo iz utakmice u utakmicu troši 7-8 lopti proigravajuci spiceve - to jednostavno nije njegov posao...
On ima mekan pas (sto je rijetkost za tu poziciju) ali sto je puno, puno je.
Imamo 8 dana da se prestrojimo, i odigramo kako treba...
Sve sitne ali bitne greske, kako našeg srednjeg reda tako i sudije su dovela BM u zavodnu prednost :?:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Volim te BOSNO !!!

[email protected]

AmiciDiNessuno
Kontakt:

Post Postao/la AmiciDiNessuno » 02 apr 2013, 23:10

Nedved11 je napisao/la:U Šta je gledao pomoćni sudija pa nije vidio nešto očigledno :?
slika

ja sam bio uvjeren i sve cekam kad ce sudac da svira na odluku pomocnika, jer sam eto na tv-u vidio da je offside.Al ovaj sudija se moze zalit da mu je Robben smetao :D Losi suci, najvise mi je bilo krivo zbog Lichta jer covjek nije simulirao, mislim ljudi su bili coravi, Ribery je dobro prosao.
Al ne bi bila Liga Prvaka kad ne bi sudije usrale neke stvari.Mada smo mi lose odigrali i tako dopinjeli ovakom lakom porazu.

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.