Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 11 feb 2018, 15:44

Barzagli salta il Tottenham
Još jedan. :?
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 11 feb 2018, 19:49

Prati li ko United onako povremeno i igre Pogbe tamo? :lol: Drugi igrac potpuno,deset klasa ispod onoga sto je bio kod nas.

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 11 feb 2018, 19:57

Marvin je napisao/la:Prati li ko United onako povremeno i igre Pogbe tamo? :lol: Drugi igrac potpuno,deset klasa ispod onoga sto je bio kod nas.
Sam pao, sam se ubio. To ti je kada imaš za menadžera onog kretena, izuzmemo li to da je imao neobičnu želju (najblaže rečeno) da se vrati tamo.
Čovjek ima sve da bude najbolji na svijetu, ali ne može to ostvariti pod Mourinhom, to je sigurno. Igra u sistemu koji mu uopće ne paše, sa 2 u vezi, ono što smo i mi probali igrati. Statistički je ove sezone dobar, ali nije to to. Dolaskom Sancheza plus može zaboraviti da će ta statistika biti bolja jer će sada biti samo defanzivniji što uopće ne odgovara njemu kao igraču.

Da zaključim, da je i trebao otići iz Juventusa kao što nije, odabir kluba i trenera je pažljivo trebao biti razmotren. Za njega bi to bio Madrid kao klub koji bi mu legao zbog formacije i fudbala koji igraju općenito.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 11 feb 2018, 20:06

Problem jeste u klubu i treneru ali i u njemu. Momak ne zeli biti najbolji nego najveci superstar. Na znakove preseravanja i glumatanja nekim potezima kod nas ga se znalo kazniti i klupirati,tamo dobije ovacije i aplauze.

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 11 feb 2018, 20:40

Marvin je napisao/la:Prati li ko United onako povremeno i igre Pogbe tamo? :lol: Drugi igrac potpuno,deset klasa ispod onoga sto je bio kod nas.
Vidal i Pogba nikad nece biti oni igraci kakvi su bili u Juventusu
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 11 feb 2018, 20:59

Zato sto ih trener i sistem cine boljim igracima. Jasno ko dan. Nije slucajno da u Juventusu Costa i Berna (a i svi prije njih izuzev Higuaina) su prvo mjesecima deverali na klupi i ucili sta trebaju da rade na terenu, pa tek onda zaigrali. Dok u drugim klubovima dovoljno je da ti odstampaju dres sa brojem i imenom, odma si spreman za akcije.. Sve to ima svoje.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
dinoo
Postovi: 4869
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 11 feb 2018, 21:44

Mozemo otvoriti anketu ko je najvise ispuho nakon sto je otisao iz Juventusa:D

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 11 feb 2018, 21:52

dinoo je napisao/la:Mozemo otvoriti anketu ko je najvise ispuho nakon sto je otisao iz Juventusa:D
Vidal nije specijalno ispuhao kao što se tvrdi, nije na tom nivou da se razumijemo, ali nije ni propao, rekao bih da je došao u ekipu gdje fokus nije toliko na vezi, kod nas se sve vrtilo oko trojke plus recimo Tevez/Morata, tamo je već bio Lewa, Robben, Muller, Ribery, Alonso, Martinez itd.

Kod nas se baš vrtilo oko njega, pa čovjek je zabio haman 50 golova u 4 godine. A i ruku na srce, ovdje je bio u primeu, sve iza je ipak lagani pad.

Za Pogbu je još rano govoriti, npr. ove sezone je već na nivou asista kao u sezoni kod nas. Ali svako od nas zna koliko je bio bolji ovdje, šta mu paše, a šta ne. A ponajviše, svi znamo da je Pogbina naredna sezona i svaka iza nje, da je ostao, trebala biti ona u kojoj ima hladno double-double učinak, ala Vidal ili Yaya Toure iz svoje najbolje sezone. To on ima u sebi i kada je trebalo to da uradi kod nas otišao je i to je sve palo. Ista priča je Morata, ovdje je on naučio najviše u svojoj karijeri i kada smo mi trebali kajmak pokupiti otišao je.

Kad smo kod Alvara, kod mene tinja nada da bi nam se on mogao vratiti. :mrgreen: Uvjeren sam da sada kada pogleda sve, svjestan je da mu je najbolje bilo da je ostao. Iako je osvojio LP protiv nas. :mrgreen:

Coman postaje igrač, njegove k-ke nam nisu odgovarale i vjerovatnije je da bi propao kod nas. Ovako ipak neće. On je za par ekipa koje gaje određeni stil, a mi nismo ta. I za Costu se moglo posumnjati da li će biti problem kao Coman, ali je Diego ipak inteligentniji, iskusniji i odgovorniji igrač.
Italia veli da svako mora proći to učenje, ja to nisam vidio kao potrebu kod Coste, on je atipični Brazilac po meni što se tiče odgovornosti na terenu.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4869
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 11 feb 2018, 22:03

Vidal je medju najboljim i najvaznijim igracima bayerna,pa one sezone ih bukvualno on vodio kroz ligu samp. Svojim golovima i intervencijama. Godine ga hvataju,i alkohol ostalo sve je najvecem nivou. Po meni najbolji igrac svoje pozicije na svijetu kada je bio u primeu.
Coman postaje vrlo vazna karika za bayern...al jbg tad se igralo iskljucico 352,nije ga bilo u planovima kod nas.
Pogba je pretalentovan,moram ponoviti,prentalentovan fudbaler da bi lahko propao...baloteli je postavio ljestvicu...vidjecemo...
Morata ima problem u glavi i zove se Real Madrid fc. Ako je tacno da je neki dan opet rekao nesto tipa svala cast celziju,kupili su me,ali real je real....iste izjave,doduse kao posudjen igrac je davao i kod nas dok je bio.
Moj glas za ispuhivanje godine ide kapitenu Milana :D

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 12 feb 2018, 12:31


Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 12 feb 2018, 15:19

Szczesny's agent: "Szczesny loves Juventus and the fans, and he has an extraordinary relationship with Buffon. If he renews it’s no problem for us. Juventus did an incredible deal to buy Szczesny at that price."
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la HPCompaq » 13 feb 2018, 23:59

Allegri ojebino odlazi iz svetinje !
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
topnik1
Postovi: 15126
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la topnik1 » 14 feb 2018, 02:53

HPCompaq je napisao/la:Allegri ojebino odlazi iz svetinje !
Dajte ga Arsenalu,iako ne vidim sta je on veceras toliko lose uradio,osim sto se malo vise povukao iako mislim da su i igraci samoincijativno malo povukli rucnu poslije brza dva gola,Alegri nije mogao uticati na panjinu Higuaina koji je promasio penal i zapucao 100% sansu
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 14 feb 2018, 09:05

Alegrija sinoć žena zvala na sex, on se branio
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 14 feb 2018, 11:59

"Igrali smo previse nisko nakon 2-0" "Ali u drugom poluvremenu im nismo dozvolili nijednu priliku izuzev slobodnog udarca"

Kako me samo iritiraju ovakve izjave Alegrija nakon utakmice :evil:
Kako neki ovde a i ja medju njima bi ove sekunde poslali Higuaina u Kinu tako isto jedva cekam promjenu trenera.
Svi,i najveci ljubitelji hebene defanzive su se slozili da u LP ne mozes tako,ali ne,lik u 9 minuti zatvara utakmicu. Na svom stadionu,pred punim stadionom svojih navijaca,skidas gace,i nakon sto primis da komada izjave su ti tipa "et,igrali smo nisko",kao da te neko natjerao.
I ne samo da neces kao covjek reci pogrijesio sam u odluci,morali smo igrati ofanzivije i udaljiti ih od gola,ti jos pominjes kako u drugom poluvremenu nisu eto imali nekih prilika,kao jace smo naguzeni mrdali guzovima izmicuci se dok ovi pokusavaju da nam utjeraju treci puta :clap:
Igranje igraca koji ne treba da igraju,na pozicijama za kojih nisu nema smisla vise ni pominjati.

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 14 feb 2018, 13:09

Jedino jadnije od allegrijeve taktike je kritikovanje higuaina koji je jedini zapravo uradio nesto na ovoj utakmici.
#ALLEGRIOUT

J1897
Postovi: 3937
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 14 feb 2018, 14:06

JuventinoVero je napisao/la:Jedino jadnije od allegrijeve taktike je kritikovanje higuaina koji je jedini zapravo uradio nesto na ovoj utakmici.
Dzaba to sve , on je kupljen za ovakve utakmice i 2 zicera fula i na kraju ostadesmo bez pobjede.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 14 feb 2018, 16:31

Mi mi bez pobjede ostali i da je messi igtao umjesto njega u napadu.
#ALLEGRIOUT

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 14 feb 2018, 16:42

Ma presudio je los pristup nakon 2-0, realno bolje su se igraci Totenhema kretali. Moze se ovo proci ali trebaju igraci odigrati dosta bolje u revansu
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 14 feb 2018, 21:19

slika
Jedan veći uzorak na VS-u, da pojednostavimo, 380 ljudi u anketi smatra da Szczesny treba biti prvi golman naredne sezone neovisno od toga hoće li se Gigi oprostiti ili biti tu (kao rezerva), dok samo 58 smatra da to treba biti Gigi, ali od toga 16 samo uz uslov da uzmemo LP.

Što se tiče repke također ogromna razlika u korist oproštaja.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.