Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 06 jan 2019, 21:54

slika
slika
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 07 jan 2019, 08:35

Juventus have made their decision: Massimiliano Allegri is the absolute first choice coach for next season. It is now down to Allegri himself to decide whether his cycle at Juventus is over after this season or not, a decision which he will take in the next few months. #CorTorino

Allegri is the first choice for Juventus, but also the first choice for Real Madrid & Manchester United. If Max decides that his cycle at Juventus is over & opts for a new experience in England or Spain, then Zinedine Zidane will be set for the Juventus job. #CorTorino
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

J1897
Postovi: 3940
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 07 jan 2019, 09:35

Neka osvoji prvo Klempu pa cemo vidjeti dalje :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 07 jan 2019, 17:07

Sturaro u Genou na posudbu. Opcija otkupa oko 10 miliona.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19798
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 07 jan 2019, 22:27

Ciklus je zavrsen osvojio klempu ili ne.
Neosvajanje klempe ce samo biti signal Agnelliu da je preostalo jos samo da trenera zamijeni obzirom da je u proteklih par godina ucinio gotovo sve sto je mogao da unaprijedi klub izuzev da promijeni kormilara.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 08 jan 2019, 14:33

Koliko god ja ne gotivio taktiku Allegrija ona je dosta efektivna mada mu pomaže to i što ima najjače moguće oružje u ligi. Ali rezultati se ne trebaju zanemariti. Ipak je jako teško ponoviti neke uspjehe koliko god ti imao slabu ligu, koliko god imao najjači tim. Ipak mu treba skinuti kapu za rezultate.

Više bih volio da on poradi na taktici /da evoluira/da unese nešto novo/nego da mi tražimo novog trenera jer nemaš trenera koji nema nekih mušica. Posebno mi Juventini svakom ćemo naći zamjerku. Razmažena smo bagra.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 09 jan 2019, 18:24

[youtube][/youtube]
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Kompromis
Postovi: 2646
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 10 jan 2019, 09:24

Brate dragi Ramiz je puno dobio... plata mu je u rangu dybaline... shvatam i slobodan igrac, i Britanac i sta sve ne ali opet 7mil eura po sezoni... uz vjerovatno i dobru proviziju agentu i njemu samom (nekih 10tak miliona)... ima se para u klubu, imaju para i agnelievi ali opet sto je puno puno je.... no valjda nakon dolaska ronalda se sve mijenja... a vakat je i da juventus postane finansijski najmocniji klub svijeta (ako je to moguce uz City i PSG) kao sto je bio prije Calciopolia kao i da ponovno postane najatraktivniji klub za nove igrace... ibrahimovica i vieru niko na kugli zemaljskoj 2005 nije mogao dovesti, dodju moggi i svita i ubace ih u avion isti dan...

Sad fokus nakon dovodjenja veznjaka staviti na mladog de lighta i napraviti ga prvom metom za naredni prelazni rok... mislim u biti mnogo toga je tu vec dogovoreno cim mu i otac izjavljuje da je juventus najidealniji klub za njegovog sina, kao i to a mu je prasac menadzer koji je sa agneliem u odlicnim odnosima, i na kraju on sam je dolazio i obilazio klub i ono sa cime klub raspolaze, trening centar, muzej, stadion i ostalo....

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 10 jan 2019, 09:33

Aaron Ramsey Juventus medical scheduled for Sunday. [Sky Sports UK]
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 10 jan 2019, 10:25

Kompromis je napisao/la:Brate dragi Ramiz je puno dobio... plata mu je u rangu dybaline... shvatam i slobodan igrac, i Britanac i sta sve ne ali opet 7mil eura po sezoni... uz vjerovatno i dobru proviziju agentu i njemu samom (nekih 10tak miliona)... ima se para u klubu, imaju para i agnelievi ali opet sto je puno puno je.... no valjda nakon dolaska ronalda se sve mijenja... a vakat je i da juventus postane finansijski najmocniji klub svijeta (ako je to moguce uz City i PSG) kao sto je bio prije Calciopolia kao i da ponovno postane najatraktivniji klub za nove igrace... ibrahimovica i vieru niko na kugli zemaljskoj 2005 nije mogao dovesti, dodju moggi i svita i ubace ih u avion isti dan...

Sad fokus nakon dovodjenja veznjaka staviti na mladog de lighta i napraviti ga prvom metom za naredni prelazni rok... mislim u biti mnogo toga je tu vec dogovoreno cim mu i otac izjavljuje da je juventus najidealniji klub za njegovog sina, kao i to a mu je prasac menadzer koji je sa agneliem u odlicnim odnosima, i na kraju on sam je dolazio i obilazio klub i ono sa cime klub raspolaze, trening centar, muzej, stadion i ostalo....
sjecam se tog vakta(slabo bilo interneta), kada se o Ibrahimovicu pricalo... spominjali ga svi navijaci od reala, barslone, mancestera, pa i bajerna... cak i direktori klubbova su izrazavali zelju da ga dovedu... znamo sta se desilo---
Izgleda da smo opet na istoj putanji.... sto je sjajnno i velika stvar a tu nam je i mjesto. Juve j e oslije reala proglasen drugim najvecim klubom svijeta u 20. stoljecu, po FIFA-UEFA kako vec... sada je red da mladi Anjeli pokaze ko je ko!

Inace, ja vjerjem da ce ispuniti obecanje na ljeto, igrac koji ce biti "novi ronaldo" ali mnogo, mnogo mladji
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Gefufna » 10 jan 2019, 10:29

MAX OUT
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 10 jan 2019, 10:57

Pantelija je napisao/la:Inace, ja vjerjem da ce ispuniti obecanje na ljeto, igrac koji ce biti "novi ronaldo" ali mnogo, mnogo mladji
Kao prvo nije to bilo nikakvo obećanje nego cilj za sljedećih 5 godina.

Kao drugo, šanse su minimalne za tako nešto već ovo ljeto. 'Novi Ronaldo' bi koštao duplo više nego trenutni Ronaldo. Mbappe je jedini takav trenutno.

U idealnom svijetu možda Martial ako ne produži ugovor s Unitedom.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 10 jan 2019, 11:39

IlCapitano je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Inace, ja vjerjem da ce ispuniti obecanje na ljeto, igrac koji ce biti "novi ronaldo" ali mnogo, mnogo mladji
Kao prvo nije to bilo nikakvo obećanje nego cilj za sljedećih 5 godina.

Kao drugo, šanse su minimalne za tako nešto već ovo ljeto. 'Novi Ronaldo' bi koštao duplo više nego trenutni Ronaldo. Mbappe je jedini takav trenutno.

U idealnom svijetu možda Martial ako ne produži ugovor s Unitedom.
:kafa: bumo videl, ne
:D ovako smo negatiivnii bili i za Ronu :mrgreen:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Kompromis
Postovi: 2646
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 10 jan 2019, 11:54

Jedini novi Ronaldo je u ovom trenutku Mbappe... i on sad nije realan, ali ce biti realan onog trenutka kad Agnelli i Elkan preusmjere vise svojih para u klub kroz mnogo jaca sponzorstva svojih kompanija.... ne moraju pumpati pare kao sto rade seici pa da prave apsurde ali mogu barem duplo dati jace ugovore od ovih sada i time donijeti barem nekih dodatnih 100-150mil prihoda i time je onda 99% igraca realno za dovesti, i skoro ne bih bilo nedostupnih.....

Mercato je odlicno poceo jer je Ramsey odlican igrac na deficitarnoj poziciji uz to moze uskociti da odmijeni i po potrebi Mireta na njegovoj poziciji buduci da Mire trenutno nema predaha.... sada dovesto de Lighta i ganjati eventualno Romera kao 4. opciju sljedece sezone, a u buducnosti nosioca igre na stoperu.... naravno pratiti trziste ako se pojavi, sta mlado, kvalitetno a jeftino.... mozda neko mlado krilo ako max odustane od utopijske ideje da i naredne sezone mandzukic glumi krilo pored zivih Coste i Berne.... naravno pratiti situaciju i oko jamesa ako ne potpise za bayern jer juventusu treba jedan igrac i njegovih karakteristika za mijenjanje formacija i varijacija u igri.... ali o tom potom... prvo rijesiti treceg stopera ili ti ga de lighta.... pa onda ostalo....

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marsal » 10 jan 2019, 12:28

Fabrizio Romano

@FabrizioRomano
Confirmed: Aaron #Ramsey to #Juventus on next June, done deal. His agent will be in Italy soon to meet Juventus director Paratici and sign the contract for next season. Here we go! #transfers #AFC #Arsenal #Juve
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 10 jan 2019, 15:30

#Mandzukic has a problem to the flexors of the left thigh - in strong doubt for the Italian Cup game v Bologna.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 10 jan 2019, 15:33

Šteta što Remzija ne dolazi odmah, treba nam takav igrač što prije..
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Pogba
Postovi: 19798
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 10 jan 2019, 18:23

Potrebno je podmlađivanje u odbrani i uz Ramseya još jedan top veznjak. Što se tiče trošenja, Juventus jednostavno nema tu hrabrost da ponudi velike pare za mlade igrače tako da na De Lichta ili De Jonga možemo zaboraviti što je šteta.

Naravno, prije svega na ljeto će se trebati rješiti pitanje trenera pa tek onda pojačanja.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 10 jan 2019, 22:25

IlCapitano je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Inace, ja vjerjem da ce ispuniti obecanje na ljeto, igrac koji ce biti "novi ronaldo" ali mnogo, mnogo mladji
Kao prvo nije to bilo nikakvo obećanje nego cilj za sljedećih 5 godina.

Kao drugo, šanse su minimalne za tako nešto već ovo ljeto. 'Novi Ronaldo' bi koštao duplo više nego trenutni Ronaldo. Mbappe je jedini takav trenutno.

U idealnom svijetu možda Martial ako ne produži ugovor s Unitedom.
A i tesko da ce novi Ronaldo doci dok je tu Ronalda. Mislim da ce to biti smjena, tj upgrade za Ronalda, kao sto je on za Higuaina.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Saurman » 10 jan 2019, 22:45

Koliko je pouzdan Tuttosport vidim opet se raspisao o Dybali. ?
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.