Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la baltazar7 » 18 maj 2019, 00:46

Nešto kontam, posmatrajući Juve i ovo sa LP, imam osjećaj da ćete uzeti kad se najmanje budete nadali. Tako to zna da se desi.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 18 maj 2019, 02:15

berardi25 je napisao/la:Moze Conte,da zavrsi ono sto je zapoceo :kafa:
Priblizavati ekipu prema rangu Evropske lige?
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 18 maj 2019, 02:34

baltazar7 je napisao/la:Nešto kontam, posmatrajući Juve i ovo sa LP, imam osjećaj da ćete uzeti kad se najmanje budete nadali. Tako to zna da se desi.
Ne bi rekao da ce se uzeti kada se najmanje bude nadalo ali da bi sanse bile vece kada bi se pritisak iscekivanja smanjio sigurno da.
A to je vec jako tesko jer dugo se ceka,i par puta se dolazilo blizu tako da je sigurno bas tesko se otarasiti straha od opcije da ponovo ne uspijes...

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 18 maj 2019, 03:52

Ode Ndombele u PSG...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

J1897
Postovi: 3938
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 18 maj 2019, 11:04

IlCapitano je napisao/la:Ode Ndombele u PSG...
Izvor?

Bilo bi **** da ispusimo ovu ptiliku..
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 18 maj 2019, 11:15

Juventus target Tanguy Ndombele is close to reaching an agreement with PSG. (L’Equipe)

Ali bi ja ovo itekako uzeo sa rezervom jer je L'Equipe postao obicno zutilo na nivou Tuttosporta... ne kazem da nece otici u PSG (i mnogo relevantniji mediji su objavili da je Lyon spreman prodati svog igraca PSGu po pravoj cijeni) ali dogovor sigurno nije blizu, ali isto tako nije potrebno i paratici skautira ovog igraca na 20 utakmica kao da je u najmanju ruku igrac iz rumunske lige, a ne najbolji vezni ove sezone u francuskoj ligi.... treba ozbiljno inicijativu preuzeti jer je uz stopera ovo najvazniji i najpotrebniji igrac u citavoj ekipi, osim ako se oni opet ne uzdaju u matuidia aka odbijena lopta kao od drveta kao glavnu snagu u veznom redu...

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 18 maj 2019, 11:21

ako trener bude Di Francesko, Sarri i ta kategorija (citaj bilo koji talijan) to znaci da je uprava opet preuzela konce i da ce dolaziti Pelegrini, Romero, Zaniolo, Kijeza (citaj adio liga prvaka i ozbiljan tim). ovdje spada i Pochetino- i on radi sa onim sta mu se da.

Ako trener bude prije svih Dešamp (ili neko iz tog ranga vrlo ozbiljnih stranih trenera) mozda i dovedemo igrace koji su sposobni za vrhunski fudbal.

nego nesto drugo mi sad pocinje dobivati smisao: ja vjerujem da je Zidan sigurno preferirao Juventus nego povratak u Real ali da mu ovi nasi nisu obezbjedili autonomiju u sastavljanu ekipe , da je vidio da nece dobiti igrace koje zeli i koji mu trebaju pa se odlucio za povratak u Real.

to je problem, ni jedan ozbiljan trener nece dozvoliti da mu uprava sastavlja ekipu, a nasi ne zele da se odreknu tog dijela. Zato je i Alegri prhno
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 18 maj 2019, 12:03

Evo priča se da je Nedved zaprijetio ultimatumom ili on ili Allegri.

Dobro, krenuli su tim putem on i Paratici. Nema Marotte, nema Allegrija, sad biraju svog trenera (vjerovatno Conte ako AA popusti), dovodiće svoje igrače pa da vidimo. Nedved je pogotovo preuzeo vodeću ulogu.

Nisu sad prihvatili Allegrijeve ideje (ni Marottine prošlo ljeto) i shvataju to kao kritiku na svoj rad. Ali sad nema njih dvojice da budu dežurni krivci za sve - Marotte za transfere, Allegrija za igru i rezultate. Pogotovo ako ostave većinu tima kako jeste, ne znam šta misle dobiti s Conteom i Inzaghijem što nisu imali s Allegrijem i ne znam šta misle ko će im doći biti trener pod takvim uslovima da nije talijan. A cijeli klub je stavio na sebe taj pritisak LP da je praktički obaveza osvojiti pa da vidimo kakve će poteze vući u tom pravcu.

Ne možeš trenerima nametati svaku odluku (Allegri nije htio ni Romera ni Chiesu ni Higuaina onda, traži godinama trequartistu i SMSa prošlo ljeto). To će trpiti ovi domaći, ostali sumnjam. Ja ostajem pri tome da ovo nije način, ali nadam se da nisam u pravu naravno...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Ponos Torina » 18 maj 2019, 12:48

Dolazak Contea ili Inzaghija nece donjeti nista novo klubu..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
dinoo
Postovi: 4870
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 18 maj 2019, 13:30

Ma alegri je bio najveca zrtva u istoriji fudbala. Takve mediokritete mu dovodili ali sreca on je bio pun kreativnih ideja i nadoknadio time jedan prosjecan tim koji je letio po terenu.

Dajte ba sad cemo jos od njega napraviti zrtvu jbt. Cojk imao srece kolko je tezak, konkurencija mu bili roma i napoli (zajedno nemaju 5 trofeja). U ls svake sezone po 1 maksimalno 2 utakmice da smo nekoga masterirali i sad cemo kukati kako mu nisu zelje ispunjavane?

Mislim da se razumijemo, 8 titula uzastopnih mozemo samo sanjat i tu treba kapu do poda skinuti.
Sjeticemo se mi toga kad se izgubi titula.

Ali,praviti zrtvu od njega de ba.

Da smo odigrali iole ikakvog fudbala zadnje po godine (osim revansa s atleticom) ne bi ni doslo njegovo mjesto u pitanje.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 18 maj 2019, 13:41

IlCapitano je napisao/la:Evo priča se da je Nedved zaprijetio ultimatumom ili on ili Allegri.

Dobro, krenuli su tim putem on i Paratici. Nema Marotte, nema Allegrija, sad biraju svog trenera (vjerovatno Conte ako AA popusti), dovodiće svoje igrače pa da vidimo. Nedved je pogotovo preuzeo vodeću ulogu.

Nisu sad prihvatili Allegrijeve ideje (ni Marottine prošlo ljeto) i shvataju to kao kritiku na svoj rad. Ali sad nema njih dvojice da budu dežurni krivci za sve - Marotte za transfere, Allegrija za igru i rezultate. Pogotovo ako ostave većinu tima kako jeste, ne znam šta misle dobiti s Conteom i Inzaghijem što nisu imali s Allegrijem i ne znam šta misle ko će im doći biti trener pod takvim uslovima da nije talijan. A cijeli klub je stavio na sebe taj pritisak LP da je praktički obaveza osvojiti pa da vidimo kakve će poteze vući u tom pravcu.

Ne možeš trenerima nametati svaku odluku (Allegri nije htio ni Romera ni Chiesu ni Higuaina onda, traži godinama trequartistu i SMSa prošlo ljeto). To će trpiti ovi domaći, ostali sumnjam. Ja ostajem pri tome da ovo nije način, ali nadam se da nisam u pravu naravno...
Od Contea tesko da mozemo dobiti nesto sto vec nismo vidjeli. Od Izaghija u najgorem slucaju mozemo dobiti 50% 50%, a opet prije bi rekao da mozemo dobiti mnogo toga, pokazao je veliki talenat i sigurno poslije Maxa najbolji italijanski trener. Opet, sta nam znaci on ako ce mu dvojica pomenuti praviti ekipu. Vidjet cemo, preuzeli su odgovornost, neko ce za par mjeseci biti zakivan u zvijezde ili ce snositi ogromnu odgovornost.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 18 maj 2019, 14:38

Izgleda da Agneli nije bio za odlazak Alegrija, nego su to trazili Nedved i Paratici.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 18 maj 2019, 15:35

Sta kaze omiljeni bek Juventusa, Mou je pravi trener. Nakon 3 pobjede zavolit ce ga ko i Allegrija :lol:

Percepcija. Nikad nisu najvaznije fudbalske vjestine, vec sve ostalo. Da je bilo 20% profesionalac, Ajax nam nikad ne bi zabio gola u Amsterdamu. Al bitno jw da on umije driblat haha
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

lol89
Postovi: 902
Pridružen/a: 16 jan 2019, 00:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la lol89 » 18 maj 2019, 15:35

Hajmo biti malo pozitivni

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 maj 2019, 16:09

Bezveze ova lista sa svim velikim trenerskim imenima i kvotama kada znamo da ce Italijanstina da presudi.

Btw Deschamps je jedini koji tu ima sanse, a da nije Talijan ali niste ni svjesni koliki je on levat od trenera. Ne trebaju zavarati ovi turniri gdje je imao 30 igraca svjetske klase na raspolaganju.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 18 maj 2019, 17:19

Mourinho :think:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

J1897
Postovi: 3938
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 18 maj 2019, 17:22

Allegri: "In football, what does that mean that you play well? I have not really understood it. I am 52 years old and I have not understood yet what it means. If someone can explain it to me, I will try to understand
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 18 maj 2019, 17:40

J1897 je napisao/la:Allegri: "In football, what does that mean that you play well? I have not really understood it. I am 52 years old and I have not understood yet what it means. If someone can explain it to me, I will try to understand
Nek pogleda dvomec sa Ajaxom. Duele polufinala LP. Pa nek se javi da mu kazem sta dalje.
Koja arogancija :lol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 maj 2019, 17:58

Realno ako ce Juventusu trener biti tu samo smetalo u narednim godinama onda treba Ronalda prodati. Ne treba nam za tih planova onda..
Gdje mozes doci sa jednako zadrtim Conteom, Romerom i Chiesom?

berardi25
Postovi: 721
Pridružen/a: 12 feb 2014, 15:25
Lokacija: vukojebina
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la berardi25 » 18 maj 2019, 22:46

Italia je napisao/la:
berardi25 je napisao/la:Moze Conte,da zavrsi ono sto je zapoceo :kafa:
Priblizavati ekipu prema rangu Evropske lige?
Koliko se sjecam on je ekipu izvuko iz EL :hmmmmm:
https://pbs.twimg.com/media/Bm6HHeLCEAE3QJh.jpg

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.