Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
jelle
Postovi: 5582
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 23 maj 2019, 19:10

Juventus ocito ide ka tome da raste kao kLub...nije isto privuc ni igraca kad te trenira Pep il Inzaghi ....ima se moze se ...kao i za Ronalda ...iako sumnjam da ce i doci uopste..

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Rajaz » 23 maj 2019, 19:30

FCBAYERN je napisao/la:
Rajaz je napisao/la: Pošteno, kad odrediš koji je taj, javi i nama, čisto da znamo slika
Moze, ali eto bar znas da Pepun nije, i to je napredak. :thumbup:

(Osim ako ne kazes da su svi krivi samo Pep nije. Ove sezone je Laporte, sljedece mozda Walker :hmmmmm: )
Što si naporan s Pepom :?

Skontali smo da imaš averziju prema istom, ja te po treći put pitam ko je garant za LP ?

Imali ste Ancelottija, jednog od dvojice u historiji loptanja koji ima više klempi od Guardiole, i ispali ste u četvrtfinalu ukoliko me pamćenje služislika

Hoćeš reći da je Zidane jedini i pravi čovjek za Bayern i Juventus :?

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 23 maj 2019, 19:44

Ja ne bi volio vidjeti Sarrija na klupi Juventusa. Uvjeren sam da Pep nece doci i da ce doci neko drugi. Ali Sarri mi se nikako ne svidja. Cak lakse bih progutao dolazak Inzagia.

LP postaje opsesija oko koje se gradi dosta toga.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

J1897
Postovi: 3914
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 23 maj 2019, 19:49

Daj Pochettina i idemo napasti klempu
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la FCBAYERN » 23 maj 2019, 19:59

.
Zadnja izmjena: FCBAYERN, dana/u 31 maj 2019, 20:48, ukupno mijenjano 4 puta.
Spamm

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 23 maj 2019, 20:00

I naravno spominjanjem Sarrija poceli su se spominjati i igraci koje on gotivi. Naravno Jorghino je prvi. A sa dolaskom Sarrija vjerujem da bi i Higuain imao mjesta.

Jorghino ne bi bio losa investicija.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 23 maj 2019, 20:27

IlPrincipino je napisao/la:I naravno spominjanjem Sarrija poceli su se spominjati i igraci koje on gotivi. Naravno Jorghino je prvi. A sa dolaskom Sarrija vjerujem da bi i Higuain imao mjesta.

Jorghino ne bi bio losa investicija.
:o
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Dzoni » 23 maj 2019, 20:32

FCBAYERN u sridu :clap:

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Rajaz » 23 maj 2019, 20:49

FCBAYERN je napisao/la:
Rajaz je napisao/la: Što si naporan s Pepom :?

Skontali smo da imaš averziju prema istom, ja te po treći put pitam ko je garant za LP ?

Imali ste Ancelottija, jednog od dvojice u historiji loptanja koji ima više klempi od Guardiole, i ispali ste u četvrtfinalu ukoliko me pamćenje služislika

Hoćeš reći da je Zidane jedini i pravi čovjek za Bayern i Juventus :?
Ne znam ja ko je naporan, vi koji svako isticanje nedostataka u vasim mentalnim konstrukcijama i idealizacijama savrsenog trenera napadate i lijepite se sa svojim "argumentima", ili ja koji napisem da mi je nejasno da klub koji je opsesivan "klempom" dovodi lika koji je nesposoban za titulu (mimo njegovih idealnih okolnoati) u tom takmicenju. Covjek je nakon Barce vodio mega-tim i sada vodi tim prema svojoj zelji i u jednom se brukao u polufinalima a u drugom je nesposoban polufinale izboriti uz nevjerovatno povoljan zrijeb i protivnike po mjeri. Ali kad se spomene to, dolaze apologeti Pepa i brane ga, a vidim i ti si uskocio odmah pa ti vidi ko je ovdje impulsivan: ja koji samo navodi nedostatke njegove, u jednom takmicenju (a nikad nisam nista lose rekao o ostatku njegovog znanja niti sam ga proglasio losim trenerom samo nedovoljno dobrim za odredjen format takmicenja) ili ekipica koja pokusava fakte uvijek okrenuti u Kataloncevu korist. Niko nije garant za Ligu sampiona, ali valjda bi trebalo da "trenerski ideal" uspijeva nekako smanjiti brukanje ili iskoristiti okolnosti koje mu idu na ruku, a on to nije u stanju. Toliko o tome.
E sad si mi se nagovorio slika

Ja mislim da tebe tangira činjenica što je Guardiola i pored svih, kako ti kažeš ''brukanja'' u LP i dalje najtraženiji trener dannašnjice. Onako hladno. I nije ti jasno kako to, što bi reko Vojko V :mrgreen:
Tangira te vjerovatno iz razloga što klempavog nije donio u Minhen. Ispravi me ako griješim.

Problem je samo što konstantno griješite u koracima. Ako je Pep ubleha za LP jel to znači da samo Ancelotti i Zidane nisu ? Prvog ste već razotkrili i skontali da nije garant.
Ili je jedini u historiji koji je trošio pare ?

Ne postoji ideal, ali je Guardiola svakako najbliži tome u trenerskom smislu.

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 23 maj 2019, 20:58

Ovi sto su striktno anti-Pep, mozda nece osvojiti ni ovdje, ali podcjenjuje se uticaj i filozofija koju ce prvo uvesti, a možda i ostaviti u klubu. Mislim da klubu kao Juve treba da uvidi filozofiju ofanzivnog, totalnog nogometa iz prve ruke kako bi napravili otklon od tradicije i približili se realnom nadanju u osvajanje LP. Iako je Juve zadnjih godina bio blizu, svjedoci smo da su finala pokazala koliko je jos daleko. Nisam ni ja neki ultra fan Pepa, ali nam treba jedan takav covjek da uvede neke znacajnije promjene i poglede u klubu. Osvajanje LP ne moze niko garantovati, ali njegov nacin ce nas približiti pa mozda uz nikada totalno iskorijenjivu italijanstinu nećemo ispadati tako zeleno kao City i Bayo. :mrgreen:
Svakako smo mi nesretan klub, a sijaset Italijana je valjda bio dovoljan kroz historiju i da treba malo jaca promjena.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la FCBAYERN » 23 maj 2019, 22:27

.
Zadnja izmjena: FCBAYERN, dana/u 31 maj 2019, 20:47, ukupno mijenjano 1 put.
Spamm

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 23 maj 2019, 22:52

Realno Juventusu bi vise legao Pochettino ili Klop, nego Pep. Jednostavno to je stil igre koji je slican onom kojeg Juventus najbolje moze igrati.

Pep sa sobom donosi mnogo toga, covjek je brend kao Ronaldo. To bi nakon Ronalda Juventusu donijelo mnogo na svim poljima, ali tesko ce to biti ove sezone.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 23 maj 2019, 23:08

Conte u interu, znaci da smo mi ozvanicili novog trenera haha
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 24 maj 2019, 01:16

Pogba je napisao/la:Ovi sto su striktno anti-Pep, mozda nece osvojiti ni ovdje, ali podcjenjuje se uticaj i filozofija koju ce prvo uvesti, a možda i ostaviti u klubu. Mislim da klubu kao Juve treba da uvidi filozofiju ofanzivnog, totalnog nogometa iz prve ruke kako bi napravili otklon od tradicije i približili se realnom nadanju u osvajanje LP.
U sridu. Ima nekoliko nivoa na kojim neki tim moze biti. Prvi je nepoznanica. Drugi je dobra ekipa. Treci je biti kandidat. I zadnji nivo,biti ekipom od koje se to nekako ocekuje.
Gdje je Juve trenutno?
Izmedju prvog i drugog nivoa. Sa dobrim trenerom tipa Pochetina ili Pepa bi mogli za neko vrijeme postati kandidatima. A prica o dovodjenju ovog ili onog da se uzme LP je smijesna. Prvo jer nema magicne formule za to a drugo potcijenjuje se steta ucinjena u zadnje dvije godine. Juventus tek treba da odbaci okove talijanstine koja se pokazala nazadnom i nedovoljnom i kada se dodje blizu. Pa tek onda implementirati te "druge" nacine igranja fudbala.
Za nadati se da ta tranzicija(ako je uopste bude) nece biti dug proces.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 24 maj 2019, 03:28

Guardiola je inovator, genij kakvih je malo u historiji fudbala. Crujiff, Sacchi i on, cetvrtog ne vidim. Kao sto mi je cast sto cu jednog dana reci da je Ronaldo nosio dres ovog kluba, tako bi mi isto bila cast reci i da je jedan Guardiola vodio Juventus nekad. Covjek je institucija, i to misljenje cobana koji navijaju za FC Hollywood ne moze promijeniti.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 24 maj 2019, 08:11

1.30 kladionice na pepa
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 24 maj 2019, 08:27

Kakva filozofiranja i preseravanja o tranzicijama, stepenima, duhovnim promjenama :lol: Kaže nema magičnog rješenja, ali nije nam smetalo praviti se da ima dok je trener bio onaj koga ne volimo. Zato ako dođe veliki genije i revolucionar zadovoljićemo se njegovim prodavanjem magle i superiornim 'mentalitetom'. :lolno:

Doveo si Ronalda na zalasku karijere, sad pogotovo ako dođe Pep ili Poch okačite tu priču mačku o rep. Pritisak da se uzme LP će biti veći nego ikad i očekivanja će biti veća nego ikad. Imamo najboljeg igrača i najboljeg trenera, imamo stil igre za kojim se toliko plakalo. Šta je rezultat? Pa slušaj, mi smo zadovoljni da ovo bude tranzicioni period. :urnebes:

Kratko i jasno - ko god dođe, pogotovo ako se smatra superiornim Allegriju trenutno, jedan jedini aršin ima --> osvoji LP. Nije u redu, nije fer, ali Juventus je trenutno to postao i ne prihvataju se nikakva filozofska sranja o shvatanju, učenju fudbala i sl., jedan je cilj i opsesija.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 24 maj 2019, 09:38

Godinu dana posle, postovi ce biti u fazoni "nema veze, draze mi je gledat dobar fudbal, bez obzira sto nema trofea i lige prvaka"
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 24 maj 2019, 09:50

Aparati rade.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 24 maj 2019, 09:54

Italia je napisao/la:Godinu dana posle, postovi ce biti u fazoni "nema veze, draze mi je gledat dobar fudbal, bez obzira sto nema trofea i lige prvaka"
A ovo smece od fudbala je osvojilo Ligu Prvaka? Dzaba ti sto dodjes do finala 200 puta kad ces se svih 200 puta povuci ko zadnja pizd@.

Nego, sto ovi šeici više demantuju, meni se cini da je Guardiola sve blizi.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.