Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Burberry46
Postovi: 4661
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 02 nov 2019, 22:53

Zadovoljan sam pobjedom ali igra nista posebno.
Berna los ne moze on stalno igrati, to se vidi.
E neka ga je De ligt dao, trebace mu za samopouzdanje.
Cuadrado odlican. Bentacur nije za prvih 11
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Nedved11
Postovi: 2717
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Nedved11 » 02 nov 2019, 22:55

Losa utakmica, ali nije lahko protiv koljaca iz Torina. 3 boda i nista vise, uglavnom svi ispod prosjeka, dok je Ronaldo bio katastrofalan.
Nikad ova ekipa neci igrati atraktivan fudbal, jednostavno nije to DNK Juventusa.
Cuadrado jedini opravdao povjerenje.
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

J1897
Postovi: 3950
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 02 nov 2019, 23:01

Ma ove derbi utakmice se negleda bas ljepota igre nego bodove. I sto je najbitnije dobili smo tesku utakmicu i idemo dalje.

Sandro odmoran i moea biti spreman.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Padovan
Postovi: 12655
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 02 nov 2019, 23:02

Najbitnija su tri boda.

Osjetan je umor zadnji par utakmica, ali i razumljivo jer je gust raspored, kod sviju je prisutan. Ocigledna je kriza u napadackom dijelu ekipe, mnogo smo kritikovali vezni red, ali i napad je ovaj vec nekoliko utakmica od realizacije, do pas igre.

Higuain, pa Dybala ovo sto je odigrao mogi dobiti prolaznu ocjenu, ostalo debelo ispod, i tu lezi najveci problem.

Previse je crni rupa, nekad izgledamo perfektno, ali onda dodje do izrazaja losa realizacija, nelad igramo gore nego neki fenjeras, vekike se oscilacije u igru, nakon 11.kola morale bi biti mnogo manje.

Neka je i De Ligt napokon nesto dobro uradio.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Pogba
Postovi: 19844
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 02 nov 2019, 23:06

Italia je napisao/la:
02 nov 2019, 22:47
Pismene akcije, kontre, gola nismo napravili vec utakmicama. Sve nesto na silu kao ovaj gol. Ko god da je kriv, ovo je dno dna.

Higuain je prosle godine bio sprdnja u posrnulim klubovima. Klupirali ga koliko je los bio. Higuain je trenutno najjaca napadacka opcija ove ekipe. Pobjedjujemo na neku ludu srecu i iskustvo. Katastrofa.
:urnebes:
Dje si Allegri?

Nisam gledao, ali rutinski. :thumbup:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 02 nov 2019, 23:16

Dybala opet ters na izmjenu. Nabij ga na **** više. Da je bilo ko drugi popio bi 10 suspenzija i kazni kako se ponaša.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 02 nov 2019, 23:25

Fala Bogu pa ima neko karaktera da odgovori takvim glupostima. On redovno izlazi iz igre, a onaj portuglac redovno igra 90 minuta, uzima po 10-15 suteva po tekmi, ima izgubljenih lopti ko citav tim u prosjeku, a opet zabio 5 golova, od cega haman svi iz penala.

Ali kamo srece da su svi ko Dybala pa da pokazu zube.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
dinoo
Postovi: 4900
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 02 nov 2019, 23:27

A samo je trebalo biti malo vidovit i uzet pare na hendikepe X, al mislim da jos nije kasno ,hahaha.

Higuain odigrao maestralno.
Ovakav ramsey bolji duplo od berne na toj poziciji.

Ps. Formacija je krs. Nigdje prostora,nigdje slobode..

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 02 nov 2019, 23:29

Italia je napisao/la:
02 nov 2019, 23:25
Fala Bogu pa ima neko karaktera da odgovori takvim glupostima. On redovno izlazi iz igre, a onaj portuglac redovno igra 90 minuta, uzima po 10-15 suteva po tekmi, ima izgubljenih lopti ko citav tim u prosjeku, a opet zabio 5 golova, od cega haman svi iz penala.

Ali kamo srece da su svi ko Dybala pa da pokazu zube.
Ne seri.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la chi3llo » 03 nov 2019, 11:06

Gefufna prate ti postove ovi sa sa.ba :rol:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sarrifufna » 03 nov 2019, 11:13

chi3llo je napisao/la:
03 nov 2019, 11:06
Gefufna prate ti postove ovi sa sa.ba :rol:
Admin Causevic, veliki i dokazani Juventino. :mrgreen:

https://m.facebook.com/GaziHusrevbeg1

Ne bih da otkrivam njegov forumski alter ego. Neka se sam predstavi ako zeli. :mrgreen:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sarrifufna » 03 nov 2019, 12:08

Sta kaze Pinsoglio dobija skoro 1M € godisnje da gleda Juve kao i svi mi ostali, plus besplatna teretana, ruckovi, vecere sa sampionima, u istoj WA grupi sa Ronaldom :rol:

slika

:urnebes:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
Pogba
Postovi: 19844
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 03 nov 2019, 13:04

Pjanic: "Con il gioco di Sarri ci divertiamo, abbiamo spesso la palla e siamo spesso nella metà campo avversaria facendo correre gli altri"
Pjanic, Runa, Berna itd., svi slično vele. A onda imamo @italiu koji kaze da nemamo smislene akcije, svaka minimalno, na misice, samo je prespavao zadnje 3 godine.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 03 nov 2019, 13:49

Brate ne citaj tviter vec gledaj fudbal svojim ocima. Ko zna koja utakmica u nizu da mi ne moze akcije stvoriti. A sto se tice Sarri/Allegri penetracije, ja uopste ne tvrdim da je krivica nekoga ili pojedinca.

Razumijem ja tebe i slicne tebi. Valja na bilo koji nacin opravdati stavove koje ste godinama iznosili. Ali zbog toga vec sezonama na ovoj temi nista kvalitetno nemamo, samo pljuvanje i vrijedjanje odredjenih. Rasprava nekakvih licnih stavova, nikakve konstruktivnosti, al hajd.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19844
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 03 nov 2019, 13:57

Pa upravo tebi prebacujem da ne gledas tekme, jer da gledas imao bi malo srama pri iznosenju tvrdnje kako Juve nema igre, a o splačini koju smo gledali godinama nikada nisi imao negativan komentar. A onda si odjednom dolaskom novog trenera počeo primijecivati igru i hejtati trenera. Vrlo zanimljivo.

Ne znam kakav stav sada spominjes, osim onoga da cemo igrati bolje sto je vec cinjenica, a rezultati ne trpe, jedini bez poraza u Evropi, a ovo nije ni 60% onog sto ja ocekujem kao finalni proizvod kada se tim prilagodi onome sto su trenerove ideje. Dakle, nemas nijedan, ali nijedan razlog za hejtanje jer su rezultati kojih se vi isključivo hvatate tu, a uz to cak i tvoj ljubimac igra znacajniju ulogu nego kod Maxa itd.

A citirano su neke od izjava igrača kojih je bilo dosta i evidentno idu u prilog tome da velikom broju istih vise odgovara ono sto se pokusava igrati sada. Tebi je problem sto ocekujes Manchester City, a mi koji smo svjesni limita pojedinaca i mentaliteta vec usadjenog znamo da proces nije tako brz uz evidentna poboljsanja koja ti ignorises.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 03 nov 2019, 14:02

Pogba je napisao/la:
03 nov 2019, 13:04
Pjanic: "Con il gioco di Sarri ci divertiamo, abbiamo spesso la palla e siamo spesso nella metà campo avversaria facendo correre gli altri"
Pjanic, Runa, Berna itd., svi slično vele. A onda imamo @italiu koji kaze da nemamo smislene akcije, svaka minimalno, na misice, samo je prespavao zadnje 3 godine.

Sinoc je realno jedina utakmica pod Sarrijem u kojoj smo djelovali lose na polju igre i posjeda.
Da li je do formacije ili toga sto je inace utakmica bila isprekidana faulovima i grubljom igrom ne znam.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12694
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 03 nov 2019, 14:05

Pogba je napisao/la:
03 nov 2019, 13:04
Pjanic: "Con il gioco di Sarri ci divertiamo, abbiamo spesso la palla e siamo spesso nella metà campo avversaria facendo correre gli altri"
Pjanic, Runa, Berna itd., svi slično vele. A onda imamo @italiu koji kaze da nemamo smislene akcije, svaka minimalno, na misice, samo je prespavao zadnje 3 godine.
Ma ne moze se sad reci da smo nesto bolji vec prijasnih par sezona. Nas zlatni standard, mozda cak i manje zabijamo ali uglavnom igra je u par deka. Prerano je bilo sta reci, vidjet cemo Sarija u LP, kolilo dobro tempira, priprema dvomece itd. Bitno je za sada da drzimo ovaj nivo i da imamo sto manje povreda. Odmah da kazem da sam zadovoljan do sada i da mi nije jasno ovo 4-3-1-2 i do kad misli igrati ovako?
Zadnja izmjena: Mig_Mig, dana/u 03 nov 2019, 14:08, ukupno mijenjano 2 puta.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Pogba
Postovi: 19844
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 03 nov 2019, 14:05

Marvin je napisao/la:
03 nov 2019, 14:02
Pogba je napisao/la:
03 nov 2019, 13:04
Pjanic: "Con il gioco di Sarri ci divertiamo, abbiamo spesso la palla e siamo spesso nella metà campo avversaria facendo correre gli altri"
Pjanic, Runa, Berna itd., svi slično vele. A onda imamo @italiu koji kaze da nemamo smislene akcije, svaka minimalno, na misice, samo je prespavao zadnje 3 godine.
Sinoc je realno jedina utakmica pod Sarrijem u kojoj smo djelovali lose na polju igre i posjeda.
Da li je do formacije ili toga sto je inace utakmica bila isprekidana faulovima i grubljom igrom ne znam.
Drago mi je da si spomenuo jer je Sarri rekao nakon tekme da je ovo bilo najbolje moguce obzirom na pristup Torina (grubijanski, mnogo faula i sjeckanja). I to je tako godinama, sjeti se onog poljskog stopera, crvenih, golova u zadnjim sekundama.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 03 nov 2019, 14:11

Haha, da ispadnemo iz lige prvaka, dosli bi komentari tipa - nema veze, bolje ispasti i igrati ovakav fudbal, nego igrati finale i znat da ces ispasti.

Allegri nije bio u Juventusu 1 sezonu, vec 5. Posljednja sezona nije njegovo mjerilo, niti je ta sezona nalil ijednoj prije, da bi se uzimao generalni stav tog antifudbala. Treba malo upaliti hajlajtse od sezona ranije, pa vidjeti kako se igralo.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 03 nov 2019, 14:13

Pogba je napisao/la:
03 nov 2019, 13:57
Tebi je problem sto ocekujes Manchester City, a mi koji smo svjesni limita pojedinaca i mentaliteta vec usadjenog znamo da proces nije tako brz uz evidentna poboljsanja koja ti ignorises.

Nije samo njemu to problem nego ih je metar i mimo foruma ovde. Ja sam bukvalno sokiran time da ima ljudi koji prate nogomet bar par godina a sa ocekuju od nas City ili Liverpool.
Pep i Klop su bolji treneri od Sarrija. Prva stvar.
Druga-dosli su u ekipe koje su vec igrale slican nogomet.
Treca-i opet im je trebalo po 2 godine uz mnoga pojacanja po njihovoj zelji da posloze ekipu.
Sarriju za sada treba skinuti kapu do poda jer je deff uspio da zapocne tranziciju u par utakmica. Treninge na stranu. Utakmica je mjerilo onoga sta valja a sta ne.
Rezultati kazu da valja,igra ima ogromne pomake,realizacija je uzas.
Vidjet cemo na kraju sezone konacni ishod.

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.