Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Pogba
Postovi: 19785
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 dec 2019, 21:08

Sad poslušah Paraticiev intervju prije tekme, rekao je ono što i ja za sastav, da su oni koji su bili najbolji u zadnje vrijeme i igrali.

Ali drugo me kopka, mora se on malo zabrinuti i mućnuti glavom, na svakoj je tekmi i sigurno vidi mane tima, priča od prošle sedmice mu je smiješna da nema kupovine. Odmah se reaguje na probleme, a ne ostaje imun na iste.

Rabiot i Ramiz se ispostavljaju kao krupne greške, ali baš. Očekivala se prva postava od njih, ali su užasni. Ok, Ramiz je često van terena, ali ovo što igra je nula, kao trabant se kreće.

Znam da neće reagovati, ali fakat je lik toliko dobra uradio i inteligentan je, ne može ne uraditi ništa. Imamo materijala za kupovine, trampu, treba nešto uraditi jer nam to može odlučiti sezonu.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la HPCompaq » 22 dec 2019, 21:14

Matuidi najgori
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ramiral » 22 dec 2019, 21:16

Vezni red šteka, bekovi nisu na nivou. Kruži lopta kruži. Nekad je mjesto carine potrebno pokušati konkretno raspaliti.

Paredes nije loš igrač. Koliko će eventualno adaptacija trajati... Ako dođe do zamjene. Moglo je i drugačije biti da onaj Rokijev uđe. Ne piše nigdje da se moraju uzeti trofeji superkupa ali nekako mi djeluje ekipa ranjivo i potpuno. Puno golova se prima.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19785
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 dec 2019, 21:16

Naš Traore opet strijelac za Sassuolo, pratiti momka.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 22 dec 2019, 21:19

Treba napraviti cistku,potrositi bruku para na prava pojacanja i tek onda suditi treneru.
Boli me tuki za Sarrijem ali znamo da lik zna dati pecat ekipi i da je to uradio u Napoliju gdje je od prosjecnih igraca napravio respektabilnu ekipu koja bi davno Juventus skinula da su imali pokojeg iznadprosjecnog igraca.
Ova ekipa NEMA igraca na pola pozicija dostojnih fudbala kakvog bi trebali igrati. Nemamo bekove i vezni red. To nije situacija da jedan od veznjaka skripi nego ova ekipa nema veznog igraca u rosteru da je na nivou.
Kad budemo imali i kad provede neko vrijeme sa tim igracima a budemo gledali ovo onda je sarriout realno rjesenje.
Zanimljivo mi je da smo u LP bolji nego ovamo.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 22 dec 2019, 21:42

Kakav zaokret, 180 stepeni je malo, treba naći novi termin :urnebes:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 dec 2019, 22:01

Jel vas dvojica nama pravdate Sarrija, ili pak preko ovih kometara perete one svoje gluposti koje ste pet godina pisali poput svaki trener bi osvojio skudeto, najjaca ekipa na svijetu muci se sa ziherasima, ekipa ne moze ni par prilika da stvori :lol:

Presmijesno kako se čupaju, tacno ona dvojica najvecih kenjatora. Koprcajte se sad haha
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 dec 2019, 22:05

Marvin je napisao/la:
22 dec 2019, 21:19
Ova ekipa NEMA igraca na pola pozicija dostojnih fudbala kakvog bi trebali igrati.
Hahahaha pa ovaj lik je pricao da Allegri sa najjacom ekipom na svijetu ne može nista da osvoji.

Mora da su na fifi opali skilovi nasim igračima, pa promjenio percepciju :urnebes: :urnebes: :urnebes:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19785
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 dec 2019, 22:07

Italia je napisao/la:
22 dec 2019, 22:01
Jel vas dvojica nama pravdate Sarrija, ili pak preko ovih kometara perete one svoje gluposti koje ste pet godina pisali poput svaki trener bi osvojio skudeto, najjaca ekipa na svijetu muci se sa ziherasima, ekipa ne moze ni par prilika da stvori :lol:

Presmijesno kako se čupaju, tacno ona dvojica najvecih kenjatora. Koprcajte se sad haha
Fascinantan lik. Koprcati se dok ti je ekipa prva i prošetala se grupom Lp, uz promjene koje ti se dopadaju, kako u igri tako i pristupu, laganom smjenom senatora itd. Jeste, ja se baš koprcam na sve ovo, baš mi je teško.

Probaj procesirati da ti je idol nogiran poodavno i da nove okolnosti ne mijenjaju razloge zbog kojih je dobio otkaz.
Koliko vidim dobro, i dalje Sarri ima rezultate na nivou ljubimca, uz iznimku superkupa kojeg je ljubimac, podsjetit cu, gubio od Lazia i Napolia.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 22 dec 2019, 22:11, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 dec 2019, 22:10

Dopada ti se 1,3 gola po mecu i 1.1 primljen po mecu :D Cudan fetis
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19785
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 dec 2019, 22:15

Ja bih te mogao shvatiti da smo teška **** fakat, ali ovako ne.

Rano je za te statistike koje ne moraju značiti ništa. Sve dok se daje više od protivnika iskreno svejedno mi. Volim više 2-1 od 1-0. :kafa:
Važnije mi je da ovo ka naprijed još bolje krene, a ne možeš od MdS-a, flopa Danila, Sandra u kurcobolji i ovakvu ispomoc veze baš očekivati nulu. Opet, nema Chiellinia jer kada praviš poređenje onda moraš to uzeti u obzir. I dalje ne vjerujem da je problem konkretno u stoperima koji su na dobrom nivou koliko lošu ispomoć veze i jako nestabilne bekove.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 22 dec 2019, 22:17

Veliki minus Sariju veceras je morao uzeti ovaj superkup, da stvar bude gora Inzaghi ga je u 15 dana dva puta dobio na isti nacin, sa 6 golova u mrezi :o . Njegova je krivica jer mu igraci veznog reda i odbrane izgledaju u pojedim trenutcima kao amateri u branjenju.

Costu uvodi na poziciju gdje covjek ne moze igrati, i samo je igrac manje, jos na to uveo i Ramseya.

Malo golova takodjer se dalo, ako uzmemo u obzir koliko se primilo, manje nego Alegrijev ocajni Juventus.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Riziko
Postovi: 5836
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Riziko » 22 dec 2019, 22:21

A šta to ima Ramzi od vrhunske igre pa su velika očekivanja od njega?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 dec 2019, 22:21

Moj kriteriji je mnogo blazi od tvog, pa ja ni u ovom trenutku ne prozivam samo Sarrija. Iste te (i gore) je imao Max, pa je bio kriv za njih jer su njegovi mezimci i jer ih on svojim fudbalom ubija. A ono ispade da su Sandro, Pjanic i ostali losi i bez Allegrija. Dvostruki arsini, koje neces priznat.

Al nisi problem ti, ti imas mozak i napises nesto pametno. Onaj sto igra igrica je legenda :urnebes:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19785
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 dec 2019, 22:30

Italia je napisao/la:
22 dec 2019, 22:21
Moj kriteriji je mnogo blazi od tvog, pa ja ni u ovom trenutku ne prozivam samo Sarrija. Iste te (i gore) je imao Max, pa je bio kriv za njih jer su njegovi mezimci i jer ih on svojim fudbalom ubija. A ono ispade da su Sandro, Pjanic i ostali losi i bez Allegrija. Dvostruki arsini, koje neces priznat.

Al nisi problem ti, ti imas mozak i napises nesto pametno. Onaj sto igra igrica je legenda :urnebes:
Ne možeš ne priznati da Allegri jeste gušio dosta igrača svojim načinom igranja i da je Juventus prečesto bio u poodređenom položaju, bio to Spal ili ATM. Godinama se pričalo o tome dokle će Juventus biti u krilu golmanu svaku drugu tekmu, dobijati 1-0 iz ničega itd. Evo sad mi nešto pade na um pobjeda protiv Lazia kada Dybala zabi u 93 u padu, jedna od najlošijih naših partija koje pamtim. Takve su mnoge bile. Ali nije mi cilj da se vraćam na to.

Allegriu se zamjerao od mene prije svega mentalitet kojeg smatram defanzivnim i pasivnim i koji uzrokuje dodatne probleme čak i kada ih ne treba biti. I zato volim Sarriev stil, i želim vidjeti kako će do kraja iznijeti. I ne volim samo ja ovaj stil, većina ljudi koji vole fudbal će se prikloniti radije njemu. Zato mi je smiješno pljuvanje likova koji su isto pljuvali Allegria, a sada im je kao dobar.

Iskreno, ima ovdje problema, ali sekunde nisam zabrinut, vjerovao neko ili ne, vidim na duge staze da će nešto biti od ovoga. Zato bez zezanja ne shvatam ovoliku dramu. Doduše, uvijek je na ovom forumu bilo ovako kda Juve izgubi, magnituda potresa veća nego kada izgubi Barca, United ili ne znam ti ko, skupa. Prevelik je hejt tu, farsopoli itd pa se jedva dočeka.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1639
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la FoxMulder » 22 dec 2019, 22:37

Pogba je napisao/la:
22 dec 2019, 20:30
Zasto bi bila noga i da izgubi ligu? Pogotovo ako bude neki fin put u LP.
Inter je brutalno motivisan, kao i mi 2011. Dalje, zasto bi Juventus trebao svake sezone osvojiti, to je matematički nerealno, svaki ciklus ima kraj, to se već naziralo i s Allegriem, ja sam pisao i dok je bio tu da njegovom ciklusu scudetta dolazi kraj?!
Ili stvarno mislite da dok je ziv da bi osvajao. :?

Ako je opravdanje noge što imamo najbolji tim, ok, ali ima ga i City, Barca itd.

Polahko sa prognozama jer znate da u decembru veze s vezom nemaju. Superkupovi su se gubili ko god je tu sjedio.

Što se tiče odbrane, ako govorite o stoperima, i sami znate da su tu dva momka sa blistavom budućnošću i da ih morate istrpiti. Ako već govorimo o tome, nije isto kada imate Chiellinia i kada ga nemate mjesecima, normalno da tu trpimo, jer je lider povrh svega. Sve će se samo kazati kao i obično.

P.s. Ako bi se i razmatrao Sarri, ko je to ko bi trebao doći?
Klopp neće, a pitanje je i da je Pep slobodan da li bi se dovodio (slobodan uz još jedno ispadanje Citya iz LP).

Definitivno Poche nije taj nivo.
Pochettino je daleko bolji i veći nivo od sarrija.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 22 dec 2019, 22:38

@Pogba brate pa jos se nisi naucio da ignorises onu dvojicu. :kafa:

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 dec 2019, 22:51

Sve sto si napisao je istina i stoji, ali samo ako se uzme jedna mala stvar u obzir. A to je da pricas o sezoni 18/19. Ostale sezone nemaju nikakve veze sa tim sto si ti pisao. Jedina sezona sa kojom tu pricu mozes poistovjetiti jeste sezona 19/20. Imali smo uspona i padova, ali generalno se igrao odlican i atraktivan fudbal, a vrlo cesto i kalkulativno pametan gdje se nije trosilo na sitnu buraniju. Al onda kad dodju Milan, inter, Napoli, Roma, neko iz elite LP, bivao bi raznesen. Sve do posljednje sezone.

Gusili se igraci tj. gusio se Dybala. Sta cemo sa prosjecnim ove sezone Costom, ili ocajnim Bernom? Berna koji je prosle godine bio ponajbolji igrac ekipe, sad je jedan od losijih. Plus, minus, sve je to u par deka, s tim da jos nismo vidjeli kako ce se Juventus nositi sa najjacim na svijetu, jer priznat cemo da dosadašnji protivnici u LP su blago receno ispod prosjecni.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19785
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 dec 2019, 22:57

Marvin je napisao/la:
22 dec 2019, 22:38
@Pogba brate pa jos se nisi naucio da ignorises onu dvojicu. :kafa:
Fascinira me i danas nerazumijevanje razloga zbog kojih se 'hejtao' Max. To je ili nerazumijevanje ili baš ono - ne želiš razumjeti pa samo u kontru. Da nismo ovdje godinama pa razumio bih. Moj put je išao od 'veličanja' Contea, pa onda sam bio pro Allegri, nisam vjerovao da može neko topirati Contea, a Max ga je prešišao - bolji trener. A onda je uslijedio period nakon medenog mjeseca i pad. Paralelno imamo Italiu koji ne podnosi Contea iz raznih razloga, a ponajviše zbog restorana :mrgreen: i kasnije Intera. Isto tako je Marottu veličao, a danas....
Dakle, svi imamo neki momenat gdje promijenimo stav i hvala Bogu da je tako. A onda imamo ove pokušaje prcanja jer jbg, mi ne možemo iz svojih razloga ne voliti nekoga, a on može zbog restorana od 100 eura razloga.

Kako s Conteom, tako se i s Maxom shvatilo da Juventus s njima ne može dalje do visina koje želi. Niko ne kaže da je Sarri taj, ali iz ugla onoga što se Juventusu zamjeralo kao falinka, taj napadački mentalitet, taj, nemoj samo misliti da ne primiš - mentalitet, je ono što je realno falilo, pogotovo iz ugla današnjeg fudbala i pristupa svih pretendenata na LP. Ja opet sve gledam iz tog ugla, ne mogu si pomoći, LP je sve, lige će se osvajati.
I evo, ne moramo mi reći da je Sarri taj, ali oni gore što sjede su evidentno to pomislili. I vidi slučaja, poklapa se sa, u ovom kontekstu, tvojom i mojom vizijom kluba kao simpatizera.

Bit će da smo bliži istini nego što će nam priznati. :mrgreen:

Ovo za koprcanje mi je komično, najbitnije mi je bilo da Allegri ode jer nije nas mogao povesti tamo gdje želimo, a trenutnom situacijom sam zadovoljan jer dugoročno vidim nešto dobro. Nisam uvjeren ni da će nas Sarri dovesti do izvora, ali hoće pomoći u zadnjem koraku, uvjeren sam. Uopće me ne sikira broj golova, malo datih, ništa. Vidim 2 superstara u nastajanju nazad, vidim top golmana, naprijed dovoljno talenta, a klub će ispratiti ma koliko neke stvari fulio.

A to što se nije sretno sa 1.1 ili koliko već golova po meču, valjda opet se zaboravlja da nisu tu Conte i Max već da je došlo do promjene. Nije sad da je toliko neočekivano od trenera koji ima drugačiji stil. Ma koliko Gefufni bilo mrsko, ovo jeste work in progress gdje mi još nismo ni blizu njegovih zamisli. A neki bi ga već otjerali. Jbg.

Uz to, ma koliko je teško reći koliko jedan čovjek znači, nema Giorgia koji je stub i koji čini i druge boljim. Dajte čovjeku šansu, ovu sezonu i onu tamo, ispratiti njegove zamisli (podsjetit cu koliko se sralo na Kloppa za rezultate dok nije sastavio tim) pa da se priča. Jer, i na Contea se sralo kako je amater, otkaz u Atalanti, a na Allegria kako je prosjek, a kada je preuzeo i plagijator koji ima sreće i koji trenira Conteov tim.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 22 dec 2019, 23:28

Ma sve je to divno i krasno, i ta buducnost i ti neki stoperi, ma svasta se namastalo. Samo nemoj porediti osrednjeg trebera, sa jednim od najuspjesnijih trenera u historiji.

Nikad ja nisam ni rekao da je los trener, vec ta citava manifestacija da smo mi savrsena ekipa koju gusi Allegri je toliko suluda bila, da to svi sada uvidjamo. Naravno, nije Sarri madjionicar da napravi najjacu ekipu od igraca koje su razbila Ajaxova djeca. Nema to veze ni sa trenerom, ni upravom, niti bilo cime, vec samo sa igracima. Najbolje smo igrali kada su okosnicu ekipe cinili borci, a ne primadone.

Marotta je ovaj klub napravio, a dobro vidimo da posle njega nije uradjen niti jedan kvalitetan transfer => transfer koji je donio insant napredak i kvalitet poput Teveza, Pogbe, Morate itd. Ja sam prvi podrzavao smjenu, ali upitna je smjena ako neko nema kapaciteta, kakvim se trenutno ova dva pokazuju.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^ i 5 gostiju.