Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Burberry46
Postovi: 4658
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 13 feb 2020, 22:53

Gol u gostima, bravo Ronaldo :thumbup:

Ekipa je umrtvljena, treba prije svega svi da zivnu.
Kakva je samo glupost napravljena sto se bek nije doveo u januaru. Nista Siljo nezainteresovan, Sandro isto.
Cuadrado treba jednostavnije igrati, iskomplikuje sam sebi bespotrebno.

Mora se ekipa trznuti
Gigi :thumbup:
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 13 feb 2020, 22:54

caseres ne mozes reci da bi bio prelijep gol, kao ni ja pojma nemas gdje bi lopta zavrsila, ruzan je ugao bio. Matuidi, Ramsey i Pjanic su se cijelu utakmicu takmicili ko ce biti gori, mislim da je Pjanic na kraju pobijedio. Svaki put kad dobije loptu ja sam se derao "vrati je majci u p...". Lik je postao mrtvi alibi igrac, pichketina kakve trenutno nema.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 13 feb 2020, 22:58

Lopta ni blizu okvira gola nije išla. Al fakat ste loši, nebitno sta ce biti u drugoj utakmici, al ovo večeras što ste igrali je odron. Inter sinoć isto loš i na kraju bi manje loša ekipa mogla osvojiti Scudeto. Ili Lazio :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ramiral » 13 feb 2020, 23:01

Pjanić da je ne vrati svaki put Bonucciju tačno bi se u.s.r'o :twisted:

Ekipa 'nako. Sandro i Šiljo ili izmoreni ili izraubovani u ovom Juventusu.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 13 feb 2020, 23:06

Očajno. Ekipa je do Napolia ličila na nešto, mjesec i pol fine igre, a onda ovo sad. Sve do jednog igrača pali u svakom smislu osim De Ligta, Bente i Ronalda. Tu je i Dybala, ali nema golova.
Uz to nema ni klupe jer su svi malo-malo povrijeđeni. Ona povreda Demirala je poremetila mnogo ekipu, ne zato što su stoperi nešto pretjerano slabiji, nego što je ekipa bila na nekom psihološki dobrom mjestu.

Ovdje neumorna hajka na Sarria pa neću ni komentirati previše, naravno da se uopće ne slažem kada se pogleda malo šira slika i sistemske greške koje su se napravile. Neprihvatljivo je da on bude bilo kakva kolateralna šteta ove ekipe i direktora koji ničim nisu ispratili promjenu trenera i filozofije.

Ovaj vezni red je jadan, jasno je da je tehnički tanak, ali onda kada nema ni trke i zalaganja znaš da im je kraj, od Matuidia, Ramseya koji je epski flop čemu se nisam nadao, do mrtvog Samia i Pjanića. Jedini vrijedan tu je Bentancur. Bekovi rasprodati da bi gledali Sandrovo smiješno prenamaganje i namještanje na lijevu nogu koje traje toliko da se cijeli protivnički tim vrati nazad te flopove Danila i ovog De Sciglia koji je igrač za Spal. Njih gledamo umjesto Cancela i Spine koji bi se bar oznojili i njih nema jer navodno ne znaju braniti, a 90% primljenih golova je došlo preko naše desne strane gdje se smjenjuju Juan, MDS i Danilo. Juan včrs zaslužio i četvrti udarac u glavu i da ga iznesu - iritantan, svaka mu bila za šamara.

Nažalost neće biti puno bolje jer iz ovog veznog reda nema se šta izvući, a to je srce svake ekipe. Samo se uzdati u neki ponos i prkos, povratak Chiella da da mali psihološki boost, da se vrati Costa po ko zna koji put i da se uzdamo da neki prolaz bar ove osmine LP da krila te da se neko izdigne iz prosjeka.

Slabo je, ali je tim i dalje u trci na svim frontovima i dok je tako nema potrebe niti je produktivno kreirati krize jer na kraju se mrtvi broje. Pogledamo li Evropu, niko osim Poola nije dominantan, u Španiji vodeći trojac ispao iz kupova, kriziraju i pored stotina miliona potrošenih, da ne govorim o prizivanju Pepa koji 20 bodova kasni za prvim i koji godinama ispada iz LP rano sa milijardom u pojačanjima.
Izvući ovo kako mi to znamo, a na ljeto ispratiti pojačanjima, a treba ih, sa Sarriem na čelu.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 13 feb 2020, 23:14, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
caseres
Postovi: 854
Pridružen/a: 11 nov 2012, 15:04
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la caseres » 13 feb 2020, 23:10

BuffonGigi je napisao/la:
13 feb 2020, 22:54
caseres ne mozes reci da bi bio prelijep gol, kao ni ja pojma nemas gdje bi lopta zavrsila, ruzan je ugao bio.
Ima 1 ugao gdje se vidi i efej prema podu i pravac prema uglu lijevo od Donnarume, i Donnarumino kretanje prema prvoj stativi. Mislim da bi usla u gol, al' oept haj znaj eto.
★ 38 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kamuflazn » 13 feb 2020, 23:14

Prelose. Al nije se Sari sam doveo.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

J1897
Postovi: 3940
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 13 feb 2020, 23:34

Mi smo izgleda prestali davno igrati fudbala!
Ne znamo ni sanse stvoriti, nesto se lopta kruzi tamo vamo ali nikad akcije nekakve da se vidi.
Prvi put se osjecam da ovo moze otici u jednu stvar, ako se ne trznu...

Sad se sezona lomi, sad trebaju formu dizati.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Andrej
Postovi: 6757
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 14 feb 2020, 00:18

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 14 feb 2020, 00:23

Od prosle godine najjace ekipe na svemiru, koja po igrackom kvalitetu ne zasluzuje nista manje od triplete, do ekipe koja je toliko oronula i bori se za prola 1/8 finala lp i aBd titule kalca.

Za sve je kriv Max Allegri

Inace, simpaticno je da je ovaj isti vezni red od prosle godine ostao isti te dodatno "oslabljen" sa Remzijem i Rabiotom.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 14 feb 2020, 09:20

Užas! Užas! Užas!
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 14 feb 2020, 09:25

Ma ovaj je pogubio konce sve. Ocito se ide na Gvardiolu..
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
JarnoTrulli
Postovi: 1625
Pridružen/a: 30 jan 2020, 00:22

Re: Juventus FC

Post Postao/la JarnoTrulli » 14 feb 2020, 09:26

Izdrzite, braco. Dzennet je saburom prekriven. Sad ce mart. :kafa:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la harden » 14 feb 2020, 09:27

JarnoTrulli je napisao/la:
14 feb 2020, 09:26
Izdrzite, braco. Dzennet je saburom prekriven. Sad ce mart. :kafa:
Ne mogu vjerovati koliko se ovdje pljuje Sarri. Ustroji ove svoje mafijase :kafa:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
JarnoTrulli
Postovi: 1625
Pridružen/a: 30 jan 2020, 00:22

Re: Juventus FC

Post Postao/la JarnoTrulli » 14 feb 2020, 09:31

Ne mogu. Ako se slozimo da nije ustvari Sarri odgovoran, ispast cu glup zbog izbora avatara. Ego mi ne dozvoljava da racionalno sagledam situaciju i cinjenice. :kafa:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 14 feb 2020, 10:15

Meni je samo krivo sto se danas prica samo o tom penalu, a nema fokusa na uzasnom, ocajnom Juventusu. Ovdje nista i ne podsjeca na ekipu, niko se ne bori, niko ne pritisce. Trener gura neke ideje i dodavanja koja apsolutno ne funkcionisu kad se igraci ne krecu. Ono ranije je licilo na neki proces, na pokusaje da se nesto izgradi, ali u zadnjih nekoliiko utakmica cini se da niti ih moze natjerati da igraju, niti tu ima neke jasne ideje.

Stvarno je prerano govoriti sad u sredini sezone o nekim potezima za ljeto. Ali ovdje definitivno mora cistka uslijediti, kako god sezona da zavrsi. Nemas ti sta vise ocekivati od Coste, Matuidija, Bernardeschija, Khedire itd. Mozes se samo lagati da imas igrace.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 14 feb 2020, 11:18

Giovanni Trapattoni, Marcello Lippi, Fabio Capello, Antonio Conte or Max Allegri Coached #Juventus for 31 of the last 42 seasons.

They all won the Serie A title in their first season, three of them never failed to win it.
Scudetto je pod must. Neka se dovedu u red ili kupe prnje, od direktora do trenera do većine igrača.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

PovratakPaprike
Postovi: 70
Pridružen/a: 24 okt 2017, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la PovratakPaprike » 14 feb 2020, 12:28

https://www. index .hr/sport/clanak/juventus-se-vise-ne-moze-gledati/2156602.aspx

Dosta dobar članak, vrijedi pročitati.

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 14 feb 2020, 13:27


Eto Pogbice na ljeto... uz sigurno tonalia... dakle novac od obveznica ce biti iskoristen za pogbu i malca (pola novca koliko je skupljeno od emisije, a pola ce sigurno ostaviti za ono tamo ljeto kada bi mbappe mogao biti dostupan ako nastavi odbijati ugovor psga)...


Od Zacheronia i Popaja (koji su imali odron ekipu u poredjenju sa ovom) gori se fudbal nije igrao... nabiti ga nogom dok sve nije uprskao... sinoc ga skoluje ekipa koja Juventusu 5 godina nije ozbiljnije zaprijetila... naravno strucnjaci ce reci da nije do sarria (jer on ima kao neku viziju) ali u tom slučaju onda nije bilo ni do Allegria... koji bi btw ubio da je imao prosle sezone rabiota i ramseya, a u odbrani de ligta kad se lomila sezona i kad je morao stavljati rupania...

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ramiral » 14 feb 2020, 13:37

Jako, jako težak zadatak ima pušač, da izvuče ekipu iz letargije hronične.

Nikada nisam bio nesiguran u naše trupe kao sada. Pored loše igre, prvenstveno veznog reda, i ''neznanja'' pojedinih šta i kako dalje kada se približe šesnaestercu, još veći hastra mi je i predvidivost mnogih od njih.

- Pjanić vraća Bonucciju 13658 puta i nazad
- ko god dobije loptu gleda samo Ronu da mu je ''proguli'', to Dybala ne radi, ali nema on konstituciju da istu primi pa da sa njom osvaja prostor
- loše postavljanje kod prekida i odbrana ''prostora''
- puno kombinatorike, koja je nekad pretjerana, gubi se na efikasnosti, nekad je bolje ošutati na gol nego kružiti s loptom okolo
- loša forma bekova i možda nedovoljan kvalitet istih pogotovo Šilje, namještanje Sandra na desnu izgleda dugo kao Povratak kralja kad smo ga prvi put u kinu gledali
- ne može Matuidi ništa kreirati, mnogo puta je u situaciji da to radi, prinuđen kretnjama, odnosno ne-kretnjama suigrača


Ima se u rosteru šta se ima, nadamo se da će pojedini podići formu jer ova sezona lagano može otkliziti u rezultatsku katastrofu.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.