Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%

Ukupno glasova: 25

juve10
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la juve10 » 24 nov 2010, 10:23

pokusao sam na par razlicitih stranica da pronadjem neke podatke o
adebayoru i njegovom drzavljanstvu,
i pronasao sam sljedece sto mozda neki vec znaju a neke itekako interesuje

Full name: Sheyi Emmanuel Adebayor
Date of birth: February 26, 1984
Birthplace: Lomé, Togo
Nationality: Togolese
EU passport: No
Height: 190 cms
Weight: 75 kgs

JuveSissoko
Kontakt:

Post Postao/la JuveSissoko » 24 nov 2010, 11:17

mislim da EU pravilo ne vazi ako je posudba u pitanju, nisam siguran, al eto , mi bi Adebayora posudili valjda
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 24 nov 2010, 11:21

juve10 je napisao/la:ja u zadnje vrijeme razmisljam o jednom napadacu koji se nigdje ne spominje, a lik je zaista fenomenalan jer pratim njegov razvoj u zadnje 3 godine, mocni portov HULK....
mislim da bi to bio zaista dobar transfer za nas...

Njega Porto neda ispod 30-40 miliona eura, a mislim da vi te pare nemate sad ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

juve10
Kontakt:

Post Postao/la juve10 » 24 nov 2010, 11:23

GunnerS je napisao/la:
juve10 je napisao/la:ja u zadnje vrijeme razmisljam o jednom napadacu koji se nigdje ne spominje, a lik je zaista fenomenalan jer pratim njegov razvoj u zadnje 3 godine, mocni portov HULK....
mislim da bi to bio zaista dobar transfer za nas...

Njega Porto neda ispod 30-40 miliona eura, a mislim da vi te pare nemate sad ;)

to sam skoro pa siguran :(

Italia
Kontakt:

Post Postao/la Italia » 25 nov 2010, 10:29

JuveSissoko je napisao/la:mislim da EU pravilo ne vazi ako je posudba u pitanju, nisam siguran, al eto , mi bi Adebayora posudili valjda

bez obzira da li je posudba, transfer ili sta god opet je samo jedan non eu igrac smije doci u klub u toku jedne godien.. sjeti se prosle godine i kako nismo mogli dovesti Rafinhu zato sto su tu dosli Melo i Caceres koji nemaju eu drzavljanstvo.. a tada je bilo da mogu doci 2.. Diego je imao talijansko, a Canna i Grosso su talijani.. tako da, nista od Adebayora..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Padovan
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la Padovan » 25 nov 2010, 16:37

Sorensen na posljednjoj utakmici protiv Genoe ;) :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lluX6NHuIv0&feature=player_embedded[/youtube]

Evo malo za kladioničare :D

Na početku sezone u kladionicama Juventus nije važio za favorita za osvajanje skudeta. Loš početak sezone uslovio je još veću kvotu na Juventus, medjutim...

Izvrsne igre u zadnjih nekoliko kola i dolazak u vrh tabele, sa malim zaostatkom za vodećim Milanom i Laziom, i Napoliem(koji se tu ugurao privremeno) su natjerali vlasnike kladionica da smanje kvotu na Juventus.

Pa tako sadašnja kvota za osvajanje skudeta na Juventus iznosi 6.50, a samo nekoliko sedmica ranije je bila velikih 12. Naravno brojke su iz italijanskih kladionica.

Isto tako za subotnju utakmicu sa Fiorentinom, po kladioničarskim procjenama Juventus je mnogo bliži pobjedi sa kvotom od 1.60, a na Fiorentinu 5.75.

Sasvim je sigurno da svi više vjeruju u Juventus, i u ekipu koju stvara sadašnja uprava., pa se ni skudeto ne čini tako daleko.
1992-1995 nikad zaboraviti...

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

tony-mortale
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Post Postao/la tony-mortale » 25 nov 2010, 16:54

pa eto kvote ti sve kažu, kolika je šansa da fiorentina dobije u torinu, e još manja je šansa juventusa za scudeto, barem po toj tvojoj kladionici, mada nebi ja nikad te dugoročne igrao za pola godine se svašta može desiti
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Padovan
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la Padovan » 25 nov 2010, 17:13

tony-mortale je napisao/la:pa eto kvote ti sve kažu, kolika je šansa da fiorentina dobije u torinu, e još manja je šansa juventusa za scudeto, barem po toj tvojoj kladionici, mada nebi ja nikad te dugoročne igrao za pola godine se svašta može desiti

Prvo da ti kažem da nisam kladioničar i o tome imam svoj stav o kojem neću ove prilike ;). Ovo drugo sam onako postavio malo radi šale, jer se često jave pa kažu pali Juventus na kladionici.

A što se tiče skudeta polako kako si i sam rekao ima mnogo vremena do toga, puno stvari se može još promjeniti. A kladionica nije nikakvo mjerili da jeste onda bi ljudi uvijek dobijali odigraš po kvotama i pare tvoje.

Cilj Juventusa za ovu sezone je povratak u LP, a ako se ukaže prilika i za nešto više naravno da će se pokušati ;) .

tony-mortale
Kontakt:

Post Postao/la tony-mortale » 25 nov 2010, 17:34

ako je to cilj onda će ga juve najvjerovatnije ispuniti, a imaju šansu i za više naravno,
kad sa ovakvom po meni vrlo limitiranom ekipom su u samom vrhu, sa par pojačanja u januaru mogu biti još opasniji, e sad drugo je pitanje može li se pravo pojačanje dovesti na zimu, jer malo koji klub pa i igrač voli prelaziti na polusezoni

Padovan
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la Padovan » 25 nov 2010, 18:12

tony-mortale je napisao/la:ako je to cilj onda će ga juve najvjerovatnije ispuniti, a imaju šansu i za više naravno,
kad sa ovakvom po meni vrlo limitiranom ekipom su u samom vrhu, sa par pojačanja u januaru mogu biti još opasniji, e sad drugo je pitanje može li se pravo pojačanje dovesti na zimu, jer malo koji klub pa i igrač voli prelaziti na polusezoni

Pa dobro, stoji ovo što si rekao da smo limitirani, ali samo na pojednim pozicijama, kao što su bekovi i naravno još jedan napadač (najmanje). Ali ovo je dokaz da je Del Neri pravi trener u kojeg su mnogi sumnjali kad je preuzeo Juventus, ali je dokazao do sad da je majstor svog posla.

tony-mortale
Kontakt:

Post Postao/la tony-mortale » 25 nov 2010, 19:04

daleko od toga da mislim da je milan neki supersonični tim, da nije ibra sam dobio desetak bodova sad bi bili na sredini tabele, a u najboljem slučaju 3-4, isto bekovi katastrofa, to se dovesti mora plus bar jedan polivalentan vezni, po mogućnosti ispod 30 god :lol:

Padovan
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la Padovan » 25 nov 2010, 21:27

Buffon u trening centar u Vinovu gdje će nastavlja sledeću fazu oporvaka od povrede po posebnom programu predviđenom za njega, a pod vođstvom trenera golmana, Claudio Filippinija. Evo malo slika, sa prvog treninga:

slika
slika
slika
slika
slika
slika

Forza Buffon!

Pa dobro i Milan i Juventus mogu biti zadovoljni dosadašnjim dijelom sezone. Jeste Milanu su problem malo godine, ali mislim da će se to riješiti već naredne sezone, jes da će sigurno biti teško kad odu Nesta, Pirlo itd., ali uz mlada osvježenja i da iskustvo pokupe od ovih stariji biće to dobro.

Juventus se ove sezone podmladio, ali to nije puno utjecalo do sad na igre. Tako da će tek sljedeće sezone ova ekipa aBd biti stabilnija.

Nerko_Juventino
Kontakt:

Post Postao/la Nerko_Juventino » 25 nov 2010, 23:56

Izgleda da Liverpool hoce nazad Aquilanija. :cry:
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=34961
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

nevjernik
Kontakt:

Post Postao/la nevjernik » 26 nov 2010, 00:01

Nerko_Juventino je napisao/la:Izgleda da Liverpool hoce nazad Aquilanija. :cry:

ako ste dogovorili odstetnu klauzulu, i isplatite je, onda Liverpool nema sta traziti
"Smatram hrabrijeg onog koje prevlada svoje želje, nego onoga koji pobijedi svoje neprijatelje; jer najteža bitka je nad sobom samim." - Aristotel

Nerko_Juventino
Kontakt:

Post Postao/la Nerko_Juventino » 26 nov 2010, 00:04

Ma samo ako ne budu opet srali da nemaju para,za ovog tipa je 16 miliona - dzaba. Predobar je igrac.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Lily
Kontakt:

Post Postao/la Lily » 26 nov 2010, 00:17

Nerko_Juventino je napisao/la:Izgleda da Liverpool hoce nazad Aquilanija. :cry:

Joj, kad bi ga vratili bilo bi extra, meni nije ni jasno sto smo ga dali..
Jos jedna u nizu od glupih gresaka Hodgsona.
..Money not love, is your drive. But tell us... can you count to FIVE?? 77' 78' 81' 84' 05'

sarajlija89
Kontakt:

Post Postao/la sarajlija89 » 26 nov 2010, 00:55

Ma Aquaman zeli ostati u Juventusu,sam je reko...kakav Liverpool,jos ako ne udju u LP..prodace oni njega i za manje pare...ovo je samo pritisak da Juve mozda pozuri sa ponudom

Samo da ne bude povreda i da igra u kontinuitetu...a jasno je gdje ce igrat narednih sezona aBd :mrgreen:

Jos bitnije je da ce biti spreman za Viloe,sam je to izjavio danas 8-) .

Znaci iduci mec sa Violama iz Firence igramo,gledo sam ih par puta ove sezone..i to derbye sa Romom i Milanom,gdje su uz malo srece mogli ostati i neporazeni...pogotovo protiv Milana...imali su dosta sansi.

S jedne strane dokaz koliko su kvalitetni i opasni,a s druge strane..sto je meni jos draze, ako smijem reci...dokaz da i Milan nije bas toliko superioran.Kao sto kolega Tony rece,inace on je vrlo realan..ima i milan dosta slabosti al Ibra je tu i to je zasad prednost ;)

Da se vratim utakmici sa Fiorentinom,mec ce suditi Valeri.Tezak mec izuzetno a isto tako i vrlo vazan...pametno i hrabro kao i zadnjih 10-tak kola...i pobjeda aBd.Ne smijemo previse srljat,Fiorentina ima takve igrace koji ce svaku nasu gresku kazniti i toga se pomalo pribojavam...jer vec smo u nekoj ozbiljnijoj seriji gdje smo dosta dobro igrali,pa nedo Bog da se desi neki pad...a ovake ekipe kao Fiorentina su "najpogodnije" za to...vrlo su opasni i imaju izvanredne individualce..al ja se nadam najboljem,uz maximalno zalaganje i prisup nasih igraca.

Inace,u 1/8 finala Italijanskog kupa,Juve ce igrati sa Cataniom,koja je veceras savladala Bresciu sa 5-1

Mislim da smo i prosle godine s njima igrali u istoj fazi i slavili sa 3-0....koliko se sjecam,a obicno se dobro sjecam svega vezanog za Juve. :mrgreen:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Adinjo
Kontakt:

Post Postao/la Adinjo » 26 nov 2010, 00:59

http://www.metro.co.uk/sport/football/8 ... l-adebayor

Ode nam sad i Krasic :lol: ....ovo izgleda "World's Bullshit Week" :mrgreen:
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

sarajlija89
Kontakt:

Post Postao/la sarajlija89 » 26 nov 2010, 01:02

hahahhaha :| :roll: :roll:

Stvarno je ljudska glupost beskonacana..al sta ces :mrgreen: 8-) Pa Krasic se kune U Juventus i Juventusom..u svakoj svojoj recenici..o postupcima da ne govorim,o odnosu sa navijacima... ;)

Btw..Kup bi se trebao igrati u Torinu,jedna tekma samo..ali celnici Catanie se interesuju za mogucnost da se igra na Siciiliji...pa mislim..ako ce nam dat bodove u prvenstvu kad budemo igrali,moze zamjena domacinstva :mrgreen: inace ne moze nikako :mrgreen:

Jos na pocetku sezone,Andrea Agnelli je izjavio da je kup primarni cilj ove sezone,pored kvalifikacija u LP...dugo ga nismo osvojili,a ako osvojimo to bi bio 10. kup i dobili bi srebrenu zvijezdicu na dresu(po principu zlatne zvijezdice, za svaki 10. scudetto)

Tako da...Catania ce ispast svakako :P :P :)
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Omerbavarac
Kontakt:

Post Postao/la Omerbavarac » 26 nov 2010, 01:26

sarajlija89 je napisao/la:hahahhaha :| :roll: :roll:

Stvarno je ljudska glupost beskonacana..al sta ces :mrgreen: 8-) Pa Krasic se kune U Juventus i Juventusom..u svakoj svojoj recenici..o postupcima da ne govorim,o odnosu sa navijacima... ;)

Btw..Kup bi se trebao igrati u Torinu,jedna tekma samo..ali celnici Catanie se interesuju za mogucnost da se igra na Siciiliji...pa mislim..ako ce nam dat bodove u prvenstvu kad budemo igrali,moze zamjena domacinstva :mrgreen: inace ne moze nikako :mrgreen:

Jos na pocetku sezone,Andrea Agnelli je izjavio da je kup primarni cilj ove sezone,pored kvalifikacija u LP...dugo ga nismo osvojili,a ako osvojimo to bi bio 10. kup i dobili bi srebrenu zvijezdicu na dresu(po principu zlatne zvijezdice, za svaki 10. scudetto)

Tako da...Catania ce ispast svakako :P :P :)

E ovako ste vi i kupovali utakmice. :D
Silovali fenjerase, davali im kojekakvu nadu za prezivljavanjem i poneki nova, a uzimali bodove i ganjali prvp mjesto. :mrgreen: :mrgreen:

Malo sam se nasalio, nadam se da se nece uzeti za ozbiljno.
Dokle se vec doslo s tim kupom? Znam da se su se protekle dvije noci igrale utakmice.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.