Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 23 jan 2011, 17:17

juventus 0244 je napisao/la:Nisam mogao gledati utakmicu mora da sam limit pekoracio, pa se sad upolila konekcija, na kraju 0:0. Pratio sam tekstualni prenos, po izvještajima smo bili bolji, Samdorija nije opucala u okvir cijelu uatkmicu :evil:

Procitao sam da se Amauri imašio, ali da je i capitano promasio cijeli gol sa 7-8 metara. Ponovo povrede, ponovo nesreća pa do kad više. :(
pogresno si ti to procitao, Amauri nije imao konkretne prilike, sem jednom kad je jedva nekako udario loptu pored igraca al ta prilika je teska bila za pogodit, nije da branim Amauria al previse se blati on, recimo Marchisio je igrao kao kita i Krasic, pa niko ih ne kritikuje, da ne pricam sta je DP profulao, inace sve u svemu ne zna se koje gori od 11 ,od Amauria do Grossa a posebno me "fascinirao" Diego Armando Marchisio, :mrgreen: jedini Buffon ima prolaz, jer nije ni imao sta radit hihih, jad i bijeda, da sumiramo :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Dylan Dog » 23 jan 2011, 17:20

Ljudi,kako se usudjujete reci da je Marchisio odigrao lose,pa niste svjesni sta govorite,na svojoj prirodnoj poziciji je jedan od najboljih na svijetu,a to sto ga trener nije stavio na nju,nije njegova krivica!
Buduci kapiten Juventusa i nosioc igre Italijanske reprezentacije!
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Admir_Sa » 23 jan 2011, 17:27

Dylan Dog je napisao/la:Ljudi,kako se usudjujete reci da je Marchisio odigrao lose,pa niste svjesni sta govorite,na svojoj prirodnoj poziciji je jedan od najboljih na svijetu,a to sto ga trener nije stavio na nju,nije njegova krivica!
Buduci kapiten Juventusa i nosioc igre Italijanske reprezentacije!
:mrgreen:
nema potpisa

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la sarajlija89 » 23 jan 2011, 18:00

Sigurno nismo zadovoljni bodom iz ove tekme,jer smo ocekivali sva 3.Al...jbg....jedno su zelje a drugo mogucnosti.

Imali smo neke prilike koje nismo iskoristili...pogotovo alex pred kraj :roll: :evil: al opet remi je najrealniji...ni jedni ni drugi nisu mnogo pokazali,pa je remi valjda najrealniji.Slaba utakmica...

Buffon bez velikog posla..odbrana takodjer, osim par situacija u kojima je chiellini grijesio..al cim nismo primili gol sta imam komentarisat...sasvim dobro znaci.

Juve bezidejan dosta na sredini...vidi se da nemamo kreatora.Melo doduse fali al nije ni on taj koji kreira igu....nama treba kreativniji igrac na sredini pored njega i bilo bi to dobro.

Aquilani je igrac kojeg su unistile povrede i nikada vise nece biti isti....ako smo pametni necemo ga otkupit.Za 18 miliona mozemo puno boljeg naci,zasto rizikovat kad znamo koliko je sklon povredama....on moze samo backup biti jer nikad nece vratiti formu.Moze na momente odigrat i to je to..isto kao marchisio,sissoko....koji u onom juventusu ne bi ne rezerve bili :roll:

Melo i jos jedan kreativniji vezni treba ovome Juventusu....aquilani,sissoko i marchisio mogu samo na klupu...


Krasica je susitigao umor...vec 3-4 tekme igra ispod nivoa..al sta mu mozemo zamjerit.Covjek vise od godine bez pauze igra i najbolji je igrac ove ekipe.Steta za Milosa....valjalo bi kada bi malo svejzine dobio jer ovako nece ici....

Pepe...solidan kao i uvijek..koristan igrac koji uvijek daje maximum.Martinez...za par minuta pokazao dosta.par dobrih proigravanja i lijepo suradjuje sa Del pierom....mozda i bude nesto od njega s obzirom da nije imao prilku da igra zbog povreda.

Alex...eh...morao je ono zabiti..al desava se..imao 2 vrlo dobre sanse al jednostavno nije imao srece.Hendikep je bio sto nije mogao od prve minute igrati..mozda bi i bilo nesto.Amauri..pa vjerovatno najgori igrac u povijesti juventusa...da ne pretjerujem ipak...reci cu najgori napadac.Samo da ode....


falio nam je pravi spic u ovoj tekmi i to nas je kostalo...vjerovatno bi dobili da smo imali nekog od pravih napadaca u napadu.Amaurija ne racunam... :roll:

ne znam sta uprava misli al bgm ako budu cekali da s oporave toni i iaquinta..nece dobro zavrsit....u 3 tekme smo zabili samo 1 gol :evil: ...ako hoce u LP mislim da bi se napadac morao dovesti :evil:

Povrede vise necu ni komentarisat.... :roll:

Sve u svemu,nisam zadovoljan...
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Padovan » 23 jan 2011, 20:23

Zabrinjava činjenica da smo prošle sezone nakon 22. kola imali 34, a ove 35 bodova, pa kad pogledamo nije to bodovno ništa bolje. Jeste da se igra popravila u odnosu na prošlu sezonu, ali neće moći ovako, moraju se u Agneli i Marotta uozbiljiti, dok još imaju vremena da se ne bi nedaj Bože dogodila prošla sezona.

Ima i toga da nemamo sreće i povrede također čine svoje, ali ako se ovako nastavi biće upitna LP :cry: . Jer sa ovom utakmicom protiv Sampdorie počinje se lomiti i sezona, a tu je i kup. Rekao sam već neki dan da bi trebali iz narednih pet utakmica uzeti 11-12 bodova, a mi svo već dva fulali. A slijedi Udinese, Palermo (imamo tri poraza protiv njih u zadnje tri utakmice, još se igra na Siciliji), pa Cagliari i Inter.

Još utakmica protiv Rome u kupu, ovdje se sve lomi. Ali biće aBd kako je najbolje.

Forza Juve!
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Puma » 23 jan 2011, 20:27

ne znam samo, ako vam vec po bokovima skripi, sto nisu ovi vasi malo obratili paznju na Emanuelsona

posto sam i sam simpatizer Ajaxa, prati sam momka vec par godina, i sigurno je bolji igrac od De Cegliea i Grossa, a pritom ste ga mogli uzeti i djaba
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 23 jan 2011, 20:29

ma mi smo i jacu Sampdoriu od ove rausli 5-1 , lijepo je tada bilo kad su Gio i Diego igrali zajedno pa je i Amauri davao golove, jer zapravo je imalo odakle da dodje lijepa lopta, tu je bio i Camoranesi, kralj moj, znao je poslat lijepe lopte, sta sad imamo , imamo povremene Krasiceve prolaze i cekamo na njih i na DP slobodnjake,treba nama jedan Diego koliko god on sada propao , sto i jeste, jer je psihicki gohnuo, jer zna da je propustio priliku karijere a nije on kriv sto Del "ferguson" Neri zna samo jednu formaciju :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Padovan » 23 jan 2011, 20:31

Puma je napisao/la:ne znam samo, ako vam vec po bokovima skripi, sto nisu ovi vasi malo obratili paznju na Emanuelsona

posto sam i sam simpatizer Ajaxa, prati sam momka vec par godina, i sigurno je bolji igrac od De Cegliea i Grossa, a pritom ste ga mogli uzeti i djaba
Malo nejasna politika, ali prioritet su Talijani. Ali spominjali su se i Elia, Glen Jonson i drugi, fakat Emanuelson je dobar igrač, a nije bio nešto u planovima . Ali gotovo je sad momak je već odsjeo u Milanu.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 23 jan 2011, 20:31

Puma je napisao/la:ne znam samo, ako vam vec po bokovima skripi, sto nisu ovi vasi malo obratili paznju na Emanuelsona

posto sam i sam simpatizer Ajaxa, prati sam momka vec par godina, i sigurno je bolji igrac od De Cegliea i Grossa, a pritom ste ga mogli uzeti i djaba
a sto ce nama Emanuelson, kad imas italijanskih polovnjaka na pretek, ipak smo mi tim iz Italije, ha ja, ItalJuvedoria all the way, mislim sta ce nam Cassano "dzaba", imamo mi Marchisia Maradonu,sad ce on na SS poziciju ,ima da razvaljuje,nego to ga Del Neri cuvao, lisac stari :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Italia » 24 jan 2011, 12:15

Dylan Dog je napisao/la:Ljudi,kako se usudjujete reci da je Marchisio odigrao lose,pa niste svjesni sta govorite,na svojoj prirodnoj poziciji je jedan od najboljih na svijetu,a to sto ga trener nije stavio na nju,nije njegova krivica!
Buduci kapiten Juventusa i nosioc igre Italijanske reprezentacije!
ma pusi se :mrgreen:

Marcha nema hrabrosti da preuzme odgovornost u svoje ruke.. radi toga i ne radi "carobne" poteze ali radi toga svaku tekmu i zavrsi bez i jedne greske.. a i poznato je da je igrac koji najvise trci u Juvetu.. al opet nije mi jasno zasto nije Marcha na veznog poceo, Pepe na krilo a Martinez u napadu.. stvarno nevjerovatno.. :(

kad je Alessandro usao poceli smo i malo napadati.. djaba kad ti imas kloca koji u svojim godinama bi trebao da trese mreze on pogodio nije gola godinu dana.. kad mora uci gospodin od 36 godina da spasava ekipu kad ne moze kloc od 30..

Boom Boom Quagliarella :cry:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 24 jan 2011, 17:24

"ima oko 2m" , Petralito ;) sta?? bandera?? sta?? valjda napadac :D vidjecemo :mrgreen: ultimate gossip ;)
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la sarajlija89 » 24 jan 2011, 18:43

Osam godina od smrti Giannia Agnellia

http://www.juvebalkan.com/portal/index. ... /3021.html

"You can do everything,but the family can not leave...and Juventus is part of my family" -Gianni Agnelli

R.I.P. L'Avvocato :cry:

Zamalo tragedija u porodici Melo

http://www.juvefans.info/portal/index.php?id=743

Hvala Bogu pa je sve dobro zavrsilo zbog Mela ali izbog kluba....ovaj klub je dozivio mnoge velike i nevidjene tragedije kroz historiju tako da ne treba cuditi ....peh jednostavno... :cry:



barzagli bi sutra trebao kompletirat transfer :roll: :?: :?: a Iaquinta se vratio treninzima..sto su odlicne vijesti...samo kada bi ikako moglo da ga povrede zaobidju do kraja sezone :evil:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Italia » 24 jan 2011, 19:12

da se ovo desilo Melo bi nestao kao igrac :shock: nevjerovatno, ali sva sreca pa je izbjegao tragediju..

btw. kad nam se vraca De Ceglie?
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la sarajlija89 » 24 jan 2011, 19:16

Sad nekada valjda....ne trenira jos koliko vidim.Rinaudo i Iaquinta se oporavljeni i poceli su sa treninzima...Paolo valjda nije jos...al ubrzo bi i on trebao
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Padovan » 24 jan 2011, 19:42

De Ceglie bi se trebao vratiti početkom februara, ako sve bude uredu aBd. Barzaglie izgleda sutra potpisuje, pa haj dobro i nije los ali za klupe :P , trebao bi koštati 500.000 plus popust Wolfsburgu kod otplate Diega.

Dobro da se ovo oko Melove kćerke sve dobro završilo, jer ovo ga je moglo dokrajčiti.

Sissoko također na pregled ( ali nije ništa ozbiljno), a za Traorea će se znati za 48 sati , pa do kad više. :roll:
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Padovan » 25 jan 2011, 19:33

AIC: Chiellini najbolji defanzivac

http://www.juvefans.info/portal/index.php?id=750
Sinoć je u Milanu održana tradiocionalna gala večer, koju organizuje AIC (Udruženje igrača Italije), na kojoj se dodjeljuju "Fudbalski Oskari" za najbolje igrače prethodne sezone.

Među defanzivcima, nagradu je uzeo Giorgio Chiellini. Štoper Juventusa i Walter Samuel su podjelili prvo mjesto u 14. po redu dodjeli ove nagrade.

Zadovoljstvo u postizanju takvog uspjeha je posebno dala činjenica da su igrači sami glasali za pobjednike.
Za ljubomorne duseeee :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Vincenzo Iaquinta će prema izvještajima Tuttojuvea biti spreman da nastupi u četvrtak protiv Rome na utakmici u okviru Coppe...

Iaquinta se očekivano vratio treninzima. Na jutrošnjem treningu, nakon rada u teretani, igrači su igrali 6 protiv 6 na manjem terenu.

Iaquinta je briljirao postigavši pet pogodaka, a ''Tuttojuve'' piše kako će biti u konkurenciji za sastav protiv Rome.

Popularni Vincenzone je bio povrijeđen već nekoliko sedmica.
Napokon malo radosni vijesti. :)
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la JuveSissoko » 26 jan 2011, 13:44

eto kupili smo "novog Kaku" Piazona, dosao je "novi Buffon" ,samo jos da novog Moggia dovedemo ili da nove vlasnike imamo, pa cemo umjesto kriket klubova vidjet finansiranje Juventusa, teska vremena :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Padovan » 26 jan 2011, 16:32

Del Neri: Kup je važan stimulans za nas

http://www.juvebalkan.com/portal/index. ... /3037.html
Trener Juventusa između ostaloga daje komentar i na dovođenje Andree Barzaglija koji bi danas i oficijelno trebao postati igrač Juventusa, te na mercato...

"Za nas je kup veliki stimulans i imamo dužnost da budemo na nivou, osobito protiv snažne ekipe kao što je Roma", rekao je Del Neri pred sutrašnji meč.

Najavljuje povratak Mela i Iaquinte, te kaže da će Storari braniti od starta.

"Vraćaju se Melo i Iaquinta, dva igrača koja su vrlo iskusna i kvalitetna. Što se tiče sastava, sigurno je samo to da će Storari braniti."

Osvrnuo se na mercato.

"I ako niko ne dođe, učinili smo sve što je bilo moguće. Kada smo u punom sastavu uvijek smo kompetitivni. Vjerujem u ovaj tim."

Andrea Barzagli bi trebao u toku dana potpisati za "staru damu". Luigi Del Neri kaže:

"Sretan sam radi njegovog dolaska. On je alternativa dvojici stopera i jedna od četiri komponente centralne odbrane", završio je trener Juventusa.

Evo i Barzaglie na ljekarskom pregledu, pa ako prođe ide u prostorije kluba da finalizira transfer.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Padovan » 26 jan 2011, 22:21

Giovinco ostaje u Parmi? :roll:

http://www.juvebalkan.com/portal/index. ... /3038.html
Sebastian Giovinco ima priliku da i nakon to posudba završi na kraju sezone ostane u Parmi nakon eksplozivne sezone do sada...

Njegov agent Luca Pasqualin je rekao da bi Parma mogla iskoristiti opciju da otkupi Giovinca (kome je danas 24 rodjendan).

"Postoji dogovor da se sretnemo sa Juventusom na kraju sezone i mi ćemo to ispoštovati. Nadamo se da će oba kluba imati jasne ideje do tada tako da možemo definirati igračevu budućnost." rekao je Pasqualin.

"Mi smo zadovoljni s načinom na koji od igra i kako zabija. Pustit ćemo ga neka tako i nastavi i onda ćemo vidjeti šta će se desiti na kraju mandata."

"Ide mu dobro u Parmi, ne znamo da li bi mu tako dobro išlo i u Juventusu da je ostao."

"Juventus ga pustio da ode? Ne, to je bila jednostavna tržišna operacija."
Kako navodi ''Tuttojuve'', Juventus nastavlja tražiti beka. Na listi su Clerc, Cassani, Masiello i Beck.
Kako bi bilo dobro da se vrati Matija Cassani u Juve, on bi dobro došao. Spominje se i posudba Insue, koji je trenutno na posudbi u Turskoj (Galatasaray).
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Padovan » 26 jan 2011, 22:29

U četvrtfinalu Kupa Italije Juventus dočekuje Romu. Utakmica se igra u četvrtak sa početkom od 20:45h...

Roma drugi put ove sezone putuje u Torino. Nakon remija od 1:1 (Iaquinta, Totti) u okviru Serie A, ova dva tima će se sastati u četvrtfinalu Kupa Italije. Igra se jedna utakmica kao i u prethodnim rundama, dok se dvije utakmice igraju tek od polufinala.

Juventusu je cilj da osvoji ovo takmičenje tako da večeras imaju šansu da pred svojim navijačima izbore plasman u polufinale gdje bi igrali protiv Napolia ili intera...

Nakon sjajne prošle sezone u kojoj je Scudetto izmakao za par bodova, u novu sezonu Roma je ušla promjenljivo. Upitan je bio i posao bivšeg trenera Juventusa, Claudia Ranieria. Vremenom ekipa konstantno diže formu i trenutno se nalaze na 3. mjestu Serie A sa 6 bodova iza vodećeg Milana. U zadnjem kolu su savladali Cataniu sa 3:0.

Što se tiče gostujućih utakmica ove sezone, zabilježili su 3 pobjede, 3 remija i 5 poraza u Serie A uz negativnu gol-razliku od 11 postignutih i 17 primljenih golova (na domaćem terenu nemaju poraza, a u 10 utakmica su zabilježili 8 pobjeda uz 2 remija što pokazuje da daleko lošije igraju na strani).

Claudio Ranieri neće imati većih problema oko sastavljanja tima u ovoj utakmici.

Roma je zadnji put ovo takmičenje osvojila 2008. godine, a sa Juventusom dijele prvo mjesto po broju osvojenih titula (9).

U osmini finala su savladali Lazio sa 2:1 i tako su došli do ovog meča. Sa druge strane, Juventus je sa 2:0 pobijedio Cataniu (Krasić, Pepe).

Iz kluba jasno igračima stavljaju do znanja da je osvajanje kupa jedan od glavnih ciljeva ove godine. Kako je već rečeno, Juventus i Roma su do sad najviše puta osvojili Kup Italije, a jedan od njih će u četvrtak završiti takmičenje. "Stara dama" je u zadnjoj utakmici u okviru Serie A remizirala na gostovanju Sampdoriji, bilo je 0:0 iako su gosti imali prilike da pobijede, pogotovo pred kraj meča.

Sada je na rasporedu ovaj važan duel protiv Rome, a na raspolaganju treneru Del Neriu neće biti Rinaudo, De Ceglie, Traore, Quagliarella i Toni. Gigi Buffon nije pozvan za ovu utakmicu, Del Neri će ga odmoriti.

Utakmica se igra sa početkom od 20:45h. Sudac Damato.

Pozvani igrači:

2 Motta
3 Chiellini
4 Felipe Melo
5 Sissoko
6 Grosso
8 Marchisio
9 Iaquinta
10 Del Piero
11 Amauri
13 Manninger
14 Aquilani
19 Bonucci
21 Grygera
23 Pepe
25 Martinez
27 Krasic
30 Storari
31 Costantino
38 Libertazzi
43 Sorensen
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.