Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 10 avg 2018, 12:02

VelaHavle je napisao/la:Ali zato Sturaro napokon ide :bow:
ali jbj ga zavolio sam ga :thumbup:
on i jedan i jedini lord Padoin :clap: :clap: :kralj: :kralj:
ako je istina :tokralju: :tokralju:

ali nedostajat nam pazite sta kazem :urnebes: :urnebes:
jedan i jedini Stefano"mother fucker" Sturarooo :opaopa: :bow: :bow:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 10 avg 2018, 12:07

nešto razmišljam ....
šta mislite o Draxleru ??
moze se uzeti za relativno male pare(za danasnje uslove) a zna igrat i povuci loptu .jos je mlad i moze napredovati
milanezi ga zele i ne bi bilo lose da ga maznemo :urnebes:
evo opet se pise za Marchu i njeov odlazak.Nisam za to ali ako imamo neku dobru zamjenu za njega mozda :kafa: :kafa:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 10 avg 2018, 12:24

juvebosna je napisao/la:niko ne odg na ovo pitanje u vezi Vilar Perosse ??
znali neko sta ??
Bude uvijek neki bezveze stream, al' ja pretpostavljam da će biti puno više medija i bolji prijenos zbog CR-a.

Sturaro u Sporting, čista posudba za 2 miliona. Kaže mu agent da je CR bio ključan u nagovoru da ide u Portugal :tokralju:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 10 avg 2018, 13:29

juvebosna je napisao/la:nešto razmišljam ....
šta mislite o Draxleru ??
moze se uzeti za relativno male pare(za danasnje uslove) a zna igrat i povuci loptu .jos je mlad i moze napredovati
milanezi ga zele i ne bi bilo lose da ga maznemo :urnebes:
evo opet se pise za Marchu i njeov odlazak.Nisam za to ali ako imamo neku dobru zamjenu za njega mozda :kafa: :kafa:
Pa taj nas je izdao zbog sice, i poslije njega je Marota izjavio da kad igrac jednom izda Juve, nema pregovora sa njim.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Trezeguet17
Postovi: 157
Pridružen/a: 28 jul 2013, 12:12
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Trezeguet17 » 10 avg 2018, 14:25

Italia je napisao/la:Jasno svima, samo sto to covjek nece i ne moze sebi da prizna. Toliko zaljubljen i slijep na sve stvari kada je u pitanju favorit/idol (kao u vrijeme Del Piera koji nije mogao potrcati, okrenuti se, a svi ga htjeli da produzi ugovor i nastavi igrati - mitovi). To je cak najvise prisutno kod navijaca Juventusa (boga pitaj iz kojeg razloga), gdje svaki covjek kaze da su juventini daleko najnerealniji navijaci koji postoje i da je nemoguce raspravljati jer su nama nasi "najbolji". Evo i ovaj forum, upalis temu lige prvaka i na svakoj stranici ce bit 1 komentar gdje se neko sprda sa juventinima koji idealizuju stvari. A nije da nismo svjedoci toga.
- Vidal najbolji vezni igrac na svijetu - apsolutno nebitan faktor u Bayernu,
- Pogba najbolji vezni igrac na svijetu - flop i sprdnja jer nista ne radi za pare koje je placen,
- Morata jedan od najboljih mladih napadaca - igrac 10miliona/1 gol kojeg Giroud stavi na klupu,
A da ne nabrajam ove sto su prisutni poput A. Sandro najbolji bek. Mi ga definisali najboljim bekom, covjek i ne igra za repku. Naci cemo razlog u njegovoj formi bla bla, kao i u svemu, al cinjenica da ni za repku ne igra.

@juvebosna ja odgledam oko 20ak tekmi Pistonsa i vjerovatno 10ak ostalih tekmi, pogotovo PO. I kako da se usudi prokomentarisati nekog i nesto kada 70% sezone propustim. Mislim samo skontaj da tebi dodje neki lik koji pogleda Juventus u ligi prvaka par puta, eventualno neki derbi i pocne pametovat kakva je uloga Dybale, kakav je Mandzo kloc, Cuadrado fula zicere, Chiellini samo udara. Ne mozes biti kompetentan da dajes takve analize na osnovu par uzoraka. Al sjetis se podneblja u kojem zivis, i skontas da su sv inajpametniji za sve i znaju apsolutno sve, doktori svih nauka i jasno ti bude da svako svoj nos gura gdje god mu je i mjesto.

Pa tako i svaki forumas koji nesto kaze za Magica, Birda i ostalu ekipu. Ideali, nostalgije, mitovi, legende.

Edit: toliko je zanimljiv taj termin opseznog kriticko vrednovanja kvaliteta igre, stila, nacina i ucinka sportiste, drzeci kapucino u ruci i spremajuci domacu zadacu u vidu mnozenja jednocifrenih brojeva. Toliko je fascinantno da covjek vjeruje da je sa toliko godina bio u stanju da rezonuje kao danas. Napredak na licno nivou, nula bodova. :lol:
u osnovi slazem se sa svim sto si rekao

al opet smatram to sto kazes sto mi uzdizemo svoje igrace na taj nacin, mislim da jedan od razloga je i taj sto vecina juventina gledaju samo Juventus i boli ih briga za druge ekipe i druge lige, jednostavno volimo svoje i drzimo se svog a za ostale nas boli neka stvar sta ce se desiti sa njima i njihovim transfer rokovima i ekipama, i u tom svemu se zanesemo mozda nekad i previse u dizanju svojih igraca ili bilo cega drugog

Mi trebamo da sebe gledamo a za ostale nas boli briga nek se pate nek pricaju sta hoce, Juventus je Juventus uvijek smo bili referentna tacka prema kojoj svi ostali gledaju i razmisljaju i pricaju kako da dođu na taj nivo.

Forza Juve !!! :) :)
36 SCUDETTI Forza Juve !!!

Juventusovi igrači u finalu 2006 godine: Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Camoranesi, Alessandro Del Piero, Thuram, Vieira, Trezeguet Forza Juve !!!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 10 avg 2018, 15:04

slika

Dobar političar. Prihvatio svu krivnju, rekao da odluke iz ljutnje nikad nisu dobre, da se morao vratiti, da će prihvatiti sve zvižduke, da mora odgovoriti na terenu, Juventino od djetinjstva itd.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 10 avg 2018, 15:37

juvebosna je napisao/la: :thumbup: :thumbup: OK postujemo tvoje misljenje ,ne moramo se sloziti ali postujemo :thumbup:
Ne postujemo nego zaobidjes i ides dalje,lik ne zna sta prica,nema sportske legende da je on ne osporava....
IlCapitano je napisao/la:slika

Dobar političar. Prihvatio svu krivnju, rekao da odluke iz ljutnje nikad nisu dobre, da se morao vratiti, da će prihvatiti sve zvižduke, da mora odgovoriti na terenu, Juventino od djetinjstva itd.
Paaa ima malo politike,moras malo upakovati stvari ali zvuci full iskreno. Ako mu nije stalo do Juventusa na bilo kom nivou to ne bi uradio.
Ja ne znam koji fudbaler bi se vratio u klub do kog ti nije stalo,gdje ce da ti zvizde,i na sve to igrati ces za manje pare.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17784
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la akisarajevo92 » 10 avg 2018, 15:40

:puke:

Don't believe the hype.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 10 avg 2018, 15:43

Marvin je napisao/la:
juvebosna je napisao/la: :thumbup: :thumbup: OK postujemo tvoje misljenje ,ne moramo se sloziti ali postujemo :thumbup:
Ne postujemo nego zaobidjes i ides dalje,lik ne zna sta prica,nema sportske legende da je on ne osporava....
IlCapitano je napisao/la:slika

Dobar političar. Prihvatio svu krivnju, rekao da odluke iz ljutnje nikad nisu dobre, da se morao vratiti, da će prihvatiti sve zvižduke, da mora odgovoriti na terenu, Juventino od djetinjstva itd.
Paaa ima malo politike,moras malo upakovati stvari ali zvuci full iskreno. Ako mu nije stalo do Juventusa na bilo kom nivou to ne bi uradio.
Ja ne znam koji fudbaler bi se vratio u klub do kog ti nije stalo,gdje ce da ti zvizde,i na sve to igrati ces za manje pare.
Ma stalo je njemu samo je glumac i lik kakve generalno ne podnosim.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 10 avg 2018, 16:27

juvebosna je napisao/la:
VelaHavle je napisao/la:Ali zato Sturaro napokon ide :bow:
ali jbj ga zavolio sam ga :thumbup:
on i jedan i jedini lord Padoin :clap: :clap: :kralj: :kralj:
ako je istina :tokralju: :tokralju:

ali nedostajat nam pazite sta kazem :urnebes: :urnebes:
jedan i jedini Stefano"mother fucker" Sturarooo :opaopa: :bow: :bow:
Bitno da smo ga se rijesili, manje povreda nasih igraca :lol:

Ok, sutio i igrao. Moras tako kad si limitiran i kada igras za Juve.
Aljegri, out!

Avatar
Nedved11
Postovi: 2717
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Nedved11 » 10 avg 2018, 16:32

slikawelcome back :puke:
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 10 avg 2018, 18:34

Edgar Davids
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Denno » 10 avg 2018, 19:11

Andrea Pirlo, Christian Bobo Vieri i mnogi dr :D.
embrace the chaos

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 10 avg 2018, 20:05

Robi Baggio :salut:

J1897
Postovi: 3938
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 10 avg 2018, 20:43

Zdenek Grygera :shhh:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 11 avg 2018, 13:03

SKY prenosi sutra, napokon bi trebao biti dobar stream.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17784
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la akisarajevo92 » 11 avg 2018, 22:10

slika
slika
Don't believe the hype.

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Gefufna » 11 avg 2018, 22:34

Zar su imali samo ovu fotku kad je u srednju isao. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 11 avg 2018, 23:11

Gefufna je napisao/la:Zar su imali samo ovu fotku kad je u srednju isao. :mrgreen:
Nije ovo on haha. Pao lik na ljekarskom, opet mora Ronaldo gurat transfet :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 11 avg 2018, 23:21

Sta trebamo uradit da ga se rijesimo?? :lol:

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: JuventinoBihac i 12 gostiju.