Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Padovan
Postovi: 12642
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 16 avg 2020, 11:06

tuzlak1987 je napisao/la:
16 avg 2020, 10:31
Ako nece da idu treba ih prebaciti u U23, a Agnelli ih treba prozvati u medijima.
Pa oni su im dali ugovore neka raskinu na svoju stetu kada ne znaju. Nisu krivi igraci, nego oni koji su potpisali, zna se sta je cija odgovornost.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 16 avg 2020, 11:14

Polako braco, ohladite malo...cemu toliki pesimizam? Agnelli itekako zna sta radi, 9 dokaza u nizu. Da Max nije bio pizda u finalima bila bi i klempa bar jedna. Majka mu stara sta biste pisali da nismo osvojili scudetto, ili da smo primili osmicu ko Barca? Lakapo. Dolaze super perspektivni igraci, Arthur i Kulusevski, vracaju nam se takodjer mladi Romero i Pellegrini, bit ce jos 2 3 vrhunska pojacanja. Ovdje izgleda na forumu imamo budzetlije koje ne dotice ovo vani, koji ne shvataju da je kriza u cijelom svijetu za lovu, da su klubovi izgubili bogatstva. Vama je bitno da dodje 15ti u mjesecu i da tupla i topli legnu. Lakapo malo odvadite s pesimizmom. Ko kaze da od Remzija ne moze biti nista ako ostane? Pa cak nam i zdrav Khedira moze jos pomoci, ne kazem da bude vedeta, ali da pomogne iskustvom. Imali smo mi itekako koristi i od njega, kao i od Gonzala i Matuidija, previse kratko pamcenje imate...
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Sade7P
Postovi: 465
Pridružen/a: 16 jul 2020, 14:53
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sade7P » 16 avg 2020, 12:02

Dok ne bude nekih novih vijesti, evo sta kaze Matuidi o Sariju,Ronaldu i sto je meni posebno zanimljivo,o svom transferu.

O Sariju: Nikada nisam imao problema sa njim,on je neko ko radi mnogo na taktici.Rekao bih da je stidljiv covjek, ukoliko ne mora, ne upoznaje nove ljude.Ono sto me iznenadilo u vezi njega jeste to, kada sam saznao da sam pozitivan na Covid, zvao me svako jutro da pita kako sam. Tada sam shvatio kakav je on covjek. ( ili sto bi u Bosni rekli,ljudina)

O Ronaldu: Igrao sam sa mnogim igracima, Neymarom,Mbapeom,Ibrahimovicem ali Ronaldo je nesto drugo.Uvijek vrijedno radi,trenira i stalno ima zelju za jos vecim dostignucima.

Transfer:U decembru su bili.prvi kontakti sa Interom ali nisam razmisljao o prelasku tada, htio sam da zavrsim sezonu. Za vrijeme pauze,u toku karantina, shvatio sam koliko mi je vazna moja porodica i vrijeme sa njima.Kada sam donio svoju odluku, pricao sam sa upravom kluba i zelio sam promjenu kluba i sredine. U junu su se opet javili iz Intera i to je bilo to.

O Pirlu: Nisam razgovarao s njim jer sam i nakon zavrsetka prvenstva donio odluku da odem.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 16 avg 2020, 12:14

BuffonGigi je napisao/la:
16 avg 2020, 11:14
Polako braco, ohladite malo...cemu toliki pesimizam? Agnelli itekako zna sta radi, 9 dokaza u nizu. Da Max nije bio pizda u finalima bila bi i klempa bar jedna. Majka mu stara sta biste pisali da nismo osvojili scudetto, ili da smo primili osmicu ko Barca? Lakapo. Dolaze super perspektivni igraci, Arthur i Kulusevski, vracaju nam se takodjer mladi Romero i Pellegrini, bit ce jos 2 3 vrhunska pojacanja. Ovdje izgleda na forumu imamo budzetlije koje ne dotice ovo vani, koji ne shvataju da je kriza u cijelom svijetu za lovu, da su klubovi izgubili bogatstva. Vama je bitno da dodje 15ti u mjesecu i da tupla i topli legnu. Lakapo malo odvadite s pesimizmom. Ko kaze da od Remzija ne moze biti nista ako ostane? Pa cak nam i zdrav Khedira moze jos pomoci, ne kazem da bude vedeta, ali da pomogne iskustvom. Imali smo mi itekako koristi i od njega, kao i od Gonzala i Matuidija, previse kratko pamcenje imate...
Hahahahahhahhq. A jebte daj ba neke kazne na ovakve postove.. Moraju se uvesti haha.


Pa da ti Maxa nije bilo, ti bi djeci mogao samo pricati kako je taj veliki Juve u toj eri igrao ponekar i 1/8 finala LP. **** li te Allegri, najvece uspjehe kluba dozivjeli ste sa njim. A ne vade **** sa njegovoj imena, fuj,fuj fuj
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 16 avg 2020, 12:26

Allegri je Mastermind :kafa:
Aljegri, out!

Avatar
Padovan
Postovi: 12642
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 16 avg 2020, 14:07

Italia je napisao/la:
16 avg 2020, 12:14
BuffonGigi je napisao/la:
16 avg 2020, 11:14
Polako braco, ohladite malo...cemu toliki pesimizam? Agnelli itekako zna sta radi, 9 dokaza u nizu. Da Max nije bio pizda u finalima bila bi i klempa bar jedna. Majka mu stara sta biste pisali da nismo osvojili scudetto, ili da smo primili osmicu ko Barca? Lakapo. Dolaze super perspektivni igraci, Arthur i Kulusevski, vracaju nam se takodjer mladi Romero i Pellegrini, bit ce jos 2 3 vrhunska pojacanja. Ovdje izgleda na forumu imamo budzetlije koje ne dotice ovo vani, koji ne shvataju da je kriza u cijelom svijetu za lovu, da su klubovi izgubili bogatstva. Vama je bitno da dodje 15ti u mjesecu i da tupla i topli legnu. Lakapo malo odvadite s pesimizmom. Ko kaze da od Remzija ne moze biti nista ako ostane? Pa cak nam i zdrav Khedira moze jos pomoci, ne kazem da bude vedeta, ali da pomogne iskustvom. Imali smo mi itekako koristi i od njega, kao i od Gonzala i Matuidija, previse kratko pamcenje imate...
Hahahahahhahhq. A jebte daj ba neke kazne na ovakve postove.. Moraju se uvesti haha.


Pa da ti Maxa nije bilo, ti bi djeci mogao samo pricati kako je taj veliki Juve u toj eri igrao ponekar i 1/8 finala LP. **** li te Allegri, najvece uspjehe kluba dozivjeli ste sa njim. A ne vade **** sa njegovoj imena, fuj,fuj fuj
Ma covjek je u nekom svom svijetu, ne talasaj sve je super. :mrgreen:
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Sade7P
Postovi: 465
Pridružen/a: 16 jul 2020, 14:53
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sade7P » 16 avg 2020, 17:02

Dnevna doza transfera: Luis Suarez, Firpo i Grizman.

Lista imena za sutra: Martial, Alba i Bernardo Silva.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 16 avg 2020, 19:23

VelaHavle je napisao/la:
16 avg 2020, 12:26
Allegri je Mastermind :kafa:
Niko ne porice da nas je uveo u finale, ali ne smije niko poreci ni da smo bili neozbiljan protivnik u finalima.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Voland
Postovi: 501
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 16 avg 2020, 21:00

BuffonGigi je napisao/la:
16 avg 2020, 19:23
VelaHavle je napisao/la:
16 avg 2020, 12:26
Allegri je Mastermind :kafa:
Niko ne porice da nas je uveo u finale, ali ne smije niko poreci ni da smo bili neozbiljan protivnik u finalima.
Upitno je koliko je do njega tu. Realno, na papiru smo igrali protiv dvije jače ekipe.
Da je bilo VAR-a 2015, koliko se šanse da bi svirao faul/penal na Pogbi pri rezultatu 1-1? Šta se desilo na poluvremenu protiv Reala, nikad nećemo znati. Postat će mit, s vremenom.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 16 avg 2020, 21:15

To sto nismo istrcali iz svlacionice da igramo drugo poluvrijeme protiv Reala, nije sigurno ni do Agnellija a ni do Paraticija. Mrzim kad se jedne sakralizuje a druge satanizuje. Sad kao Khedira, Higuaim, Paratici, Agnelli...po jednom umobolniku cak i Buffon, su kancer Juventusa, i nikad nista nije valjalo. Ovdje se pise kao da smo u banani i kao da bas nista ne funkcionise u klubu. Pa majka mu stara ko je doveo tog Allegrija? Malo samo vise vjere vam treba...
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 16 avg 2020, 22:04

Ne znam kome je Agnelli kriv? Zbog njega smo u nizu kome jesmo i zbog njega smo pri vrhu u svemu. Da on nije sposoban vraga bi se mi izvukli iz one letargije u kakvoj smo bili. Nema on sa transferima nista. On je pare obezbijedio a drugi neko ih je trosio. Svako radi svoj dio posla a Agnelli to radi doktorski. Zbog njega i vjerujem da se necemo pretvoriti u Milan kakav je sada i da necemo prolaziti ponovo kroz sedma mjesta i razne Del Nerie.

Eh.. Druga sada stvar je sto moras napraviti pomladjivanje ekipe a nemas para zbog svega sto se desilo ove godine. Zbog Covida imamo strasnih gubitaka. Ne moras da radis u finansijama da to shvatis. Ne moras biti u menadžmentu da to shvatis.

Liga prvaka eliminacija ranije nas kostala 10 miliona manje u kasi. Sarriev otkaz nas kostao. 30 miliona smo imali manje prihoda zbog zatvorenih vrata i to sto nema publike na tribinama. Da ne nabrajam sve minuse i gubitke.

Italija citava bila u karanteni nekoliko mjeseci. Jedna od najpogodjenijih zemalja. Kako se to odrazilo na Fiatu?!

E tu onda imas parazite u klubu koje je opet doveo neko i koristio novac koji obezbjedjen.

Neki nece da odu. Vecinu ne mozes da prodas da ga ****. Benevento je zainteresovan za Rugania. Nije se prodavalo na vrijeme.

I svi izvjestavaju da Juventus sada nema para za kupovinu a mora da kupuje. Ili ce raditi razmjene kao u slucaju Pjanica ili ce prvo prodati igrace(sto ce biti tesko) pa onda kupiti.

A Dybala bi mogao biti zrtveno janje.

A mete su nam sjajne. Milik. Florenzi. Locatelli.

Ali opet se vracam na pocetak. Agnelli je na celu. Dok je njega vjerujem da nece biti kolaps.

Paratici je morao ici sa Sarriem.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Sade7P
Postovi: 465
Pridružen/a: 16 jul 2020, 14:53
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sade7P » 16 avg 2020, 22:10

Dybala za Pogbu?!
Nadam se da je Paratici odgledao ovo poluvrijeme EL.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 16 avg 2020, 22:12

Paratici je doveo Ronalda, Dybalu, De Ligta...ono najvrijednije u klubu. Higuaina, vjerovatno najveceg promasaja u historiji Juventusa je doveo Beppe Marotta, uz saglasnost svih naravno, i kasnije se hvalio da mu je to najbolji transfer u karijeri. Ne vidim zasto Paratici treba da ide... U ovakvoj situaciji kakva jest, nama dolaze Kulusevski, Arthur, Pellegrini i Romero, vise nego dobar osnov za podmladjivanje ekipe.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 16 avg 2020, 22:14

IlPrincipino je napisao/la:
16 avg 2020, 22:04
Ne znam kome je Agnelli kriv? Zbog njega smo u nizu kome jesmo i zbog njega smo pri vrhu u svemu. Da on nije sposoban vraga bi se mi izvukli iz one letargije u kakvoj smo bili. Nema on sa transferima nista. On je pare obezbijedio a drugi neko ih je trosio. Svako radi svoj dio posla a Agnelli to radi doktorski. Zbog njega i vjerujem da se necemo pretvoriti u Milan kakav je sada i da necemo prolaziti ponovo kroz sedma mjesta i razne Del Nerie.

Eh.. Druga sada stvar je sto moras napraviti pomladjivanje ekipe a nemas para zbog svega sto se desilo ove godine. Zbog Covida imamo strasnih gubitaka. Ne moras da radis u finansijama da to shvatis. Ne moras biti u menadžmentu da to shvatis.

Liga prvaka eliminacija ranije nas kostala 10 miliona manje u kasi. Sarriev otkaz nas kostao. 30 miliona smo imali manje prihoda zbog zatvorenih vrata i to sto nema publike na tribinama. Da ne nabrajam sve minuse i gubitke.

Italija citava bila u karanteni nekoliko mjeseci. Jedna od najpogodjenijih zemalja. Kako se to odrazilo na Fiatu?!

E tu onda imas parazite u klubu koje je opet doveo neko i koristio novac koji obezbjedjen.

Neki nece da odu. Vecinu ne mozes da prodas da ga ****. Benevento je zainteresovan za Rugania. Nije se prodavalo na vrijeme.

I svi izvjestavaju da Juventus sada nema para za kupovinu a mora da kupuje. Ili ce raditi razmjene kao u slucaju Pjanica ili ce prvo prodati igrace(sto ce biti tesko) pa onda kupiti.

A Dybala bi mogao biti zrtveno janje.

A mete su nam sjajne. Milik. Florenzi. Locatelli.

Ali opet se vracam na pocetak. Agnelli je na celu. Dok je njega vjerujem da nece biti kolaps.

Paratici je morao ici sa Sarriem.
:salut: :thumbup:

Najbolje je doveo Paratici, a najgore Marotta. Kako da ne. Ili jednom pripisuj sve zasluge u tom vremenu, ili nemoj nikakom. To selektivni pripisivanje je na nivo djecije rasprave.

Mozes gledat recimo po rezultatima. Dok je Beppe radio ekipa je imala 2 finala LP i dva VRLO nesretna ispadanja od Bayerna (Evra) i penal protiv Reala (kasnije laganog osvajaca LP). A onda u eri Paraticija imas ispadanja od pisljivog Ajaxa i Lyona. Prosto, ali vrlo prosto racionaliziranje. Al pretpostavljam da se potencijalni argument ovome krije nesto u smislu "Marotta mu ostavio istrosenu ekipu" :lol:

Jbte i Ronaldo i DeLigt i svaka zvijezda. Ne osvaja titule zvijezda vec EKIPA. Ekipa, koje danas ni sa glave nema!
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Padovan
Postovi: 12642
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 16 avg 2020, 22:23

Kako je Pogba grohnuo, to je nestvarno :o
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 16 avg 2020, 22:28

@Italia, nisam ja nikom nista pripisivao, to radite vi maxoljupci. Kazem samo da je Paratici skupa sa svima u klubu sve ove godine radio fantastican posao. Da se to tako radi nakon jedne godine, Beppe bi nakon prve sezone bio objesen, a ne otjeran. Sjeti se kako smo zavrsili prvu sezonu pod Marottom, koga nam je doveo za trenera, i ko su bila pojacanja. I onda iduce godine Agnelli uzme stvari u svoje ruke i dovede Contea i Pirla.

Nemoj da ispadne da vrijedjam Celu, ne daj boze. On mi je jedan od najdrazih likova svih vremena kad je uprava u pitanju. Ali bez Paraticija sigurno ovo do sad ne bi bilo moguce.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 avg 2020, 22:30

Hocemol dati Hateboeru platu jedno 6 miliona da izgubi volju za fudbalom :rol:

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 16 avg 2020, 22:31

Imas 100 miliona za transfere i sprzis ih sve na jednog igraca?! To radis kad nemas problema na ostalim pozicijama. A mi veznog reda nemamo vec par godina jer se kupovala neracionalno. Vise od 300 miliona u posljednja tri transfer roka i sad smo tu gdje jesmo. Moramo prodati 15 igraca.

Uz svo duzno postovanje ali kakav Romero? Zezas se ozbiljno. Pellegrini kao da je Carlos tako se opisuje.

Presipamo iz supljeg u prazno.

Nadam se da ce ipak sabrati se svi i izvuci najbolje iz ove situacije.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 16 avg 2020, 22:35

BuffonGigi je napisao/la:
16 avg 2020, 22:28
@Italia, nisam ja nikom nista pripisivao, to radite vi maxoljupci. Kazem samo da je Paratici skupa sa svima u klubu sve ove godine radio fantastican posao. Da se to tako radi nakon jedne godine, Beppe bi nakon prve sezone bio objesen, a ne otjeran. Sjeti se kako smo zavrsili prvu sezonu pod Marottom, koga nam je doveo za trenera, i ko su bila pojacanja. I onda iduce godine Agnelli uzme stvari u svoje ruke i dovede Contea i Pirla.

Nemoj da ispadne da vrijedjam Celu, ne daj boze. On mi je jedan od najdrazih likova svih vremena kad je uprava u pitanju. Ali bez Paraticija sigurno ovo do sad ne bi bilo moguce.
Eto prve greske, nije Marotta doveo trenera nego su u paketu dosli. A sto se tice prve sezone, odlicna sezona sa aspekta pripreme za iducu. Pepe i Barzalji dosli, otjeran brazilski skart koji je samo smetao i postavljen temelj za sve iduce transfere. Transfere na koje smo svrsavali jer su dovedeni za skart. Vucinic, Licht, Asamoa, Vidal, Pogba itd.

Dybalu si pripisao Paraticiju, a Higuaina Marotti. Zna se kad je Marotta prestao da radi, a to je ljeto dolaska Ronalda. Do tad je bio glavni i odgovorni, za sve uspjehe i neuspjehe. Bilo je i njih, svakako, ali su mizerni u odnosu na uspjehe.

Evo ovo sto IlPrincipino govori. Dva ljeta przimo transfere na samo jednog igrača, i onda ti tako nastadose rupe na svim drugim pozicijama..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 16 avg 2020, 22:41

Beppe je imao genijalnih poteza, zaista genijalnih, sta god da se desi uvijek ce ga svi Juventini pamtiti po dobrom, u to nema sumnje. Ali sta da smo ga nakon prve sezone i brojnih losih poteza nabili nogom u dupe? Dybalu jesam pripisao Paraticiju, i ptice na grani znaju da mu je lik isao po selu u Argentini i raspitivao se za porodicu, visio u Palermu mjesecima, maskirao se i gledao ga na treninzima. A za Higuaina niko ne bi znao ciji je potez, da se sam Beppe nije pohvalio.

To za paket okaci macku o rep, nikakav tu paket nije bio, vec je covjek povukao svog trenera iz Sampe.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.