Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 13 mar 2018, 23:34

Samo SMS i niko vise. Svi ti igraci su fini, kulturni, perspektivni, al ako zelis da si ravnopravan Barci, Real i Bayernu, ne mozes se osloniti na "prosjecnog" igraca Liverpoola ili Monaca. Jednostavna matematika, od takvih timova se kupuju samo najbolji igraci. Nikakav to ne bi bio dodatak trenutnoj ekipi.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 13 mar 2018, 23:38

Objasni to Marotti koji trazi Cristantea i Darmiana. :mrgreen: :stop:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 13 mar 2018, 23:47

Italia je napisao/la:Samo SMS i niko vise. Svi ti igraci su fini, kulturni, perspektivni, al ako zelis da si ravnopravan Barci, Real i Bayernu, ne mozes se osloniti na "prosjecnog" igraca Liverpoola ili Monaca. Jednostavna matematika, od takvih timova se kupuju samo najbolji igraci. Nikakav to ne bi bio dodatak trenutnoj ekipi.
Daj molim te, kakve su to priče? Eto došli smo ovdje gdje jesmo kupujući svako ljeto SMS-a. :roll:

Znači spominju se cifre od 150 i više miliona, plata Bog zna kolika kad uleti United, PSG i sl. i sad je SMS ili ništa.

Slažem se ja da su uslovi tu negdje pa bolje jedan SMS/Pogba nego Can + Pellegrini, ali nedavno klub objavi da smo u gubitku finansijski u odnosu na prošlu godinu. Kad bi SMS-a oteli ovima po cijenama koje se spominju ja ne znam... Zato ne zalijećite se takvim izjavama. Can + još jedan dobar vezni je ogroman dobitak i daleko bolja sredina od ove u kojoj imamo 1.5-2 dobra veznjaka u najboljem slučaju.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 13 mar 2018, 23:56

Yebes Moratu a i yebes Pogbu. Oni su odlucili. Nema im mjesta, nadam se.
Aljegri, out!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 13 mar 2018, 23:58

Izletiti ce neko treci iz Serie A, proigrati ce onaj Chiesa ..

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 13 mar 2018, 23:59

Samo cu reci da bi me nedolazak Cana toliko izbacio iz takta da ne znam kako bi pratio ljetni transfer rok.
Max Allegri 300 💪💪💪

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 14 mar 2018, 08:20

Dovesti cana jer je potreban i sto je vaznije jer je dzaba... kao sto @pogba gore napisa u drugim okolnostima bi kostao sigurno ako nista 40 tak miliona...

A oko sms-a... pustite te medijske suplje oko pumpanja cijena i lafo odbijanja ponuda... itekako se on moze ispregovarati za 60-70 miliona (sigurno ni platu nece imati u rangu dybale i higuaina)... jos pogotovo sto to marotta odradi sa igracem i agentom i onda ucijeni klub koji ga prodaje (hype oko njega je slican onom oko bellotia)... mada sms sigurno nije one season wonder, nego buduci superstar... ali u laziu on nije nista do vrlo dobar igrac... on mora doci i dokazati se na vecem levelu, u vecem klubu i u LP...

I da neka morate gdje i jest (kod trenera koji je otisao iz juventusa jer mu je doveden morata, a ne sanchez)... napadac od 10 tak golova je nepotreban juventusu... pogotovo dok je debeli tu gdje i jest i dok ovako igra kao najbolji igrac ekipe...

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 14 mar 2018, 22:23

Eto i ankete. Znači glasajte za koga mislite da ćemo dobiti, ne koga bi htjeli, mislim da je većina složna po tome :mrgreen:

Ja imam osjećaj da dobijamo Liverpool ili Bayern.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 14 mar 2018, 22:37

S Realom i Barcom igrali 5 puta zadnjih par sezona, s Bayernom od 2012 i više od toga (a u Capellovoj eri mislim i 2x u grupi), sa Sevillom u grupi prije 2 godine, sa Cityem u grupi prije 3 ako ne griješim. Ostaje Roma s kojom nismo nikad u Evropi igrali te Lpool s kojim smo zadnji put igrali pod Capellom. Još se trese mreža od golčine Luisa Garcie, onako dobar sastav smo imali, a ljudi nas rutinski izbacili.

Mislim da ćemo igrati sa Cityem ili Lpoolom mada i Špance je bolje dobiti sad pa u 2 tekme nešto probati jer u jednoj ne ide.

Iskreno mi je nebitan rival, samo da je bar imati Juana ili Bernu jer su ovo protivnici protiv kojih moraš imati arsenal na klupi, a mi to nemamo.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2476
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la HPCompaq » 14 mar 2018, 22:43

Dajte Liverpool da se poigramo :D
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3987
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 14 mar 2018, 23:22

Real pa Barca..u finale ko god dodje, nece biti Real ili Barca. :mrgreen:
Njih u dvije utakmice mozemo izbaciti...mada mi sve mirise na Liverpool..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
bezrabotni
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 jul 2011, 21:51
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la bezrabotni » 15 mar 2018, 10:29

Sad je vala već svejedno, daj šta daš, sa svima se igrati mora. Ne bih samo volio da Roma prođe dalje od nas. :) Ja bih nekako volio Real, da se popitamo za zdravlje junačko, njih se može u dvije utakmice izbaciti, u jednoj teško da ih možemo dobiti.

J1897
Postovi: 3905
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 15 mar 2018, 11:04

Samo nemoj Barcu vise dojadilo...

Liverpool je cudna ekipa i ne znam bil nam dobro legli..
Najradije bi volio Sevillu ..
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 15 mar 2018, 11:27

ja mislim da prema naprijed ne moramo dovoditi igrace (osim ako mozemo naci kvalitetnijeg od Higuaina).
Dibala, Higuain, Kosta prva trojka....Berna , Mandzo, Cuadrado druga- kud ces jace. Jedino ako bi mogli zamijeniti Higuaina Kavanijem.

u odbrani produziti sa Asom , dovesti desnog beka i mozda stopera. Mada nije nuzno. Barza moze na stoperu igrati jos godinu, ako ne moze onda De Vrij ili neko slican. Ko ce na desnog beka pojma nemam.

vezni red Can dzaba i Pogba hehe to bi beton bio. Znaci u prevodu trebaju ti pare samo za desnog beka i centralnog veznog ako se kockice posloze. Naravno ne vjerujem ni ja u Pogbu, da se razumijemo ali eto moze se sanjati.

Drugi bi to igrac bio u pravom klubu.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
bezrabotni
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 jul 2011, 21:51
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la bezrabotni » 15 mar 2018, 11:37

Vratiti Caldaru i Spinazzolu, dovesti Cana i još jednog veznog (N'Zonzi?). U napadu se vraća i Pjaca, tako da smo tu beton. Desni bek tu najviše škripi, realna opcija je Darmian. U tom slučaju bismo bili dobro pokriveni na svim pozicijama.

Riješiti se Khedire i Howedesa, vjerovatno u ovom slučaju idu i Kwadwo, Sturaro i/ili Marcha.

Mada, najbitnije je zadržati tim na okupu još jednu sezonu, tj. core tima.

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 15 mar 2018, 12:11

Sa ovakvim higuainom Juventus prolazi svakog... nafurao se deba momacki ....

No zastp se muciti kad moze i lakse... bilo ko od trojca sevilla, roma i liverpool je iznimno pozeljan... pa cak i city....

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 15 mar 2018, 12:19

bezrabotni je napisao/la:Vratiti Caldaru i Spinazzolu, dovesti Cana i još jednog veznog (N'Zonzi?). U napadu se vraća i Pjaca, tako da smo tu beton. Desni bek tu najviše škripi, realna opcija je Darmian. U tom slučaju bismo bili dobro pokriveni na svim pozicijama.

Riješiti se Khedire i Howedesa, vjerovatno u ovom slučaju idu i Kwadwo, Sturaro i/ili Marcha.

Mada, najbitnije je zadržati tim na okupu još jednu sezonu, tj. core tima.
Dovedes Darmiana i pljunes na sve ostalo. Momak nije kalibar Verone.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 15 mar 2018, 12:21

Ja sam za Hysaja :kafa:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 15 mar 2018, 12:26

Ma ne znam, ne vidim dostupnog desnog beka koji bi nas unaprijedio. Realno taj Hysaj mozda jeste idealna opcija ako ima neku razumnu klauzulu u ugovoru. A opet ide SP mozda neki bek ispliva.
Max Allegri 300 💪💪💪

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 15 mar 2018, 12:56

Desnog beka traziti u manjim klubovima... tipa porto, benfica i sl.... i obavezno mladjeg igraca traziti... nesto kao sto se sa sandrom uradilo, iako je sandro bio dosta afirmisan igrac vec tada...
Mada ako cemo posteno sa de scigliom i lichom je to bolje pokriveno nego vezni red...
Ali nemam nista protiv da ispliva neko ime i na tu poziciju, kad se vec ima para...
Idealan bi bio bellerin ali je on nerealan (a unaprijedio bi se on u juvrntusu drasticno, pogotovo defanzivno), a ne bi losa opcija bio ni pereira iz porta, elustondo iz sociedada ili posebno mladi heinrichs iz leverkusena... to bi bile neke normalnije opcije...

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.