Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 16 mar 2018, 12:50

Ne bi se slozio da je svejedno. Sto dalje odes to bolje. I finansijski i na bilo kakav drugi nacin.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 mar 2018, 12:51

Real kao Real.Kao sto neko iznad napisa, sa njima ne mozes igrati na iskustvo i pobjednicki mentalitet.Jer oni su to, iskustvo i mentalitet.Nisu oni toliko ubili PSG kao sto rezultat pokazuje.Ali su ih rutinski dobili zbog ove dvije odlike. Dovoljno je pogledati njihov pristup u ligi i LPa. Jer u subotu protiv Girone su sposobni izgubiti na sred Bernabea, a onda u srijedu dati par komada najjacim ekipama Evrope.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Burberry46
Postovi: 4656
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 16 mar 2018, 12:52

Prva utakmica 3 aprila, revans 11.
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 16 mar 2018, 12:53

Tradicija sutanja madridjana u nokaut fazi mora biti nastavljena... da je finale pa hajde ocekivao bi degenek, ali ovako allegri je doktor na 2 tekme... i zadnji ko je upravo izbacio real iz LP je bio Juventus sa allegriem...

Higuain ce to da izbatinja...

Salu na stranu, ali opet bolje i sad sa njima nego u finalu...


I vrlo vazno sto je tekma ubacena u period bezveznih utakmica... izmedju milana kuci, beneventa na strani i sampe kuci... dakle rutinski uzeti sve 3 i ne gubiti korak prednosti za titulom, a uz put se i pofajtati sa realom...

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 mar 2018, 12:58

Kompromis je napisao/la:Tradicija sutanja madridjana u nokaut fazi mora biti nastavljena... da je finale pa hajde ocekivao bi degenek, ali ovako allegri je doktor na 2 tekme... i zadnji ko je upravo izbacio real iz LP je bio Juventus sa allegriem...

Higuain ce to da izbatinja...

Salu na stranu, ali opet bolje i sad sa njima nego u finalu...


I vrlo vazno sto je tekma ubacena u period bezveznih utakmica... izmedju milana kuci, beneventa na strani i sampe kuci... dakle rutinski uzeti sve 3 i ne gubiti korak prednosti za titulom, a uz put se i pofajtati sa realom...
Dobro si ti to zamislio.Samo sa Milanom i Sampdoriom i nece biti tako lahko.Pogotovo ne kad si u situaciji da imas dvomec sa Realom. :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 16 mar 2018, 13:01

Romagnoli13 je napisao/la:Real kao Real.Kao sto neko iznad napisa, sa njima ne mozes igrati na iskustvo i pobjednicki mentalitet.Jer oni su to, iskustvo i mentalitet.Nisu oni toliko ubili PSG kao sto rezultat pokazuje.Ali su ih rutinski dobili zbog ove dvije odlike. Dovoljno je pogledati njihov pristup u ligi i LPa. Jer u subotu protiv Girone su sposobni izgubiti na sred Bernabea, a onda u srijedu dati par komada najjacim ekipama Evrope.
Isti trener ista ekipa,dvije LP zaredom uzeli. Izbacivanje PSG im nije neki podvig kako raja misli,PSG je grupa placenika,egomanijaka,dobri su to igraci,ali nemaju T od tima. Mentalitet da ne pominjem.
Juventus mora igrati 3x bolje nego protiv spursa i opet ce to biti teske utakmice. Juve je Juve,kakav god da je sigurno da su u Realu podjednako nezadovoljni zrijebom :mrgreen:

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 16 mar 2018, 13:01

Moze Real.

:kafa:
Aljegri, out!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 16 mar 2018, 13:03

Marvin je napisao/la:Ne bi se slozio da je svejedno. Sto dalje odes to bolje. I finansijski i na bilo kakav drugi nacin.
Ma kažem ti to je samo zavaravanje. Maxu i ekipi se sad uzima bilo kakav kredit za dolazak do finala i samo se ismijavaju za poraze, kao bilo bi nešto drugačije ovaj put ili da izbace sad Sevillu pa ispadnu u polufinalu? Ono nema veze što nas je Real izbacio opet bar smo lakim žrijebom došli do polufinala :roll:

Isto sranje, drugo pakovanje. Razlika u parama isto nije neka jer je sad i Roma prošla pa se dijeli sa njima lova.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 16 mar 2018, 13:03

Romagnoli13 je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Tradicija sutanja madridjana u nokaut fazi mora biti nastavljena... da je finale pa hajde ocekivao bi degenek, ali ovako allegri je doktor na 2 tekme... i zadnji ko je upravo izbacio real iz LP je bio Juventus sa allegriem...

Higuain ce to da izbatinja...

Salu na stranu, ali opet bolje i sad sa njima nego u finalu...


I vrlo vazno sto je tekma ubacena u period bezveznih utakmica... izmedju milana kuci, beneventa na strani i sampe kuci... dakle rutinski uzeti sve 3 i ne gubiti korak prednosti za titulom, a uz put se i pofajtati sa realom...
Dobro si ti to zamislio.Samo sa Milanom i Sampdoriom i nece biti tako lahko.Pogotovo ne kad si u situaciji da imas dvomec sa Realom. :mrgreen:
Nisam ja to nista zamislio nego ce to biti 3 rutinske pobjede... pogotovo sto se sa tim malo jačim ekipama igra u torinu, a sa beneventom na strani...
Cak se moze komotno izvesti i kombinovani tim... a da rezultat ne trpi...

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 mar 2018, 13:07

Zato ti brate moj ne bi dugo trajao kao trener.To sto si ti napisao je potcijenjivanje, a to je najopasnija stvar u sportu.Ne kazem da je to nerealan rasplet situacije.Ali cisto sumnjam da Allegri recimo razmislja tako. Jer konkretno mu Milan dolazi u punom naletu sto se lige tice.Ekipa koja je poslije Juventusa u najboljoj formi u zadnjih 10 utakmica lige, i ekipa koja je uz Juventus najmanje golova primila u tom periodu.

Sto se tice dvomeca sa Realom.Po meni je Juventus blagi favorit.Ali da se radi o jednom mecu, to bi bila skroz druga situacija.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 16 mar 2018, 13:09

IlCapitano je napisao/la:
Marvin je napisao/la:Ne bi se slozio da je svejedno. Sto dalje odes to bolje. I finansijski i na bilo kakav drugi nacin.
Ma kažem ti to je samo zavaravanje. Maxu i ekipi se sad uzima bilo kakav kredit za dolazak do finala i samo se ismijavaju za poraze, kao bilo bi nešto drugačije ovaj put ili da izbace sad Sevillu pa ispadnu u polufinalu? Ono nema veze što nas je Real izbacio opet bar smo lakim žrijebom došli do polufinala :roll:

Isto sranje, drugo pakovanje. Razlika u parama isto nije neka jer je sad i Roma prošla pa se dijeli sa njima lova.
Sigurno da se stvari mogu i tako gledati,percepcija je temelj zivota :mrgreen:
Prilicno,da ne kazem 100% da sam siguran da cemo biti puno bolji nego protiv spursa. Fudbal u one dvije utakmice tesko da mozemo ponoviti i kad bi htjeli.
Vecina ocekuje prolaz Reala stim da nikome nece biti cudno ako Juve prodje :mrgreen:

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 16 mar 2018, 13:14

To nije podcijenjivanje, to je realnost cista... pogotovo sto se igra u torinu gdje nijedna ekipa na svijetu nije favorit protiv Juventusa, a pogotovo ne neka u Serii A gdje su sve ekipe klasu i 2 klase ispod Juventusa... i zbog toga nema sanse da ce Juventus ispod 9 bodova osvojiti u ta 3 susreta, osim ako bas nekim cudom allegri ne bude divljao sa dybalom i higuainom pa i ne bude stavio da igraju... ali ce igrati sigurno ( jer titula nije obezbijedjena) i jos plus ce igrati sigurno pajnke i benatia koji ne igraju prvu tekmu sa realom... dakle 9 bodova... pa samim time sto pisem na forumu a ne vodim neku jaku ekipu (ili bilo kakvu) znaci da ne mogu biti trener... je l de to je logicno...

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 16 mar 2018, 13:36

Ako se ne vrati nijedan od Berne i Juana, a po svemu sudeci nece, bit ce pretesko, pogotovo bez Benatie i Miralema.

Napasti ih u Torinu pa sta bude.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 16 mar 2018, 13:37

Marvin je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:
Marvin je napisao/la:Ne bi se slozio da je svejedno. Sto dalje odes to bolje. I finansijski i na bilo kakav drugi nacin.
Ma kažem ti to je samo zavaravanje. Maxu i ekipi se sad uzima bilo kakav kredit za dolazak do finala i samo se ismijavaju za poraze, kao bilo bi nešto drugačije ovaj put ili da izbace sad Sevillu pa ispadnu u polufinalu? Ono nema veze što nas je Real izbacio opet bar smo lakim žrijebom došli do polufinala :roll:

Isto sranje, drugo pakovanje. Razlika u parama isto nije neka jer je sad i Roma prošla pa se dijeli sa njima lova.
Sigurno da se stvari mogu i tako gledati,percepcija je temelj zivota :mrgreen:
Prilicno,da ne kazem 100% da sam siguran da cemo biti puno bolji nego protiv spursa. Fudbal u one dvije utakmice tesko da mozemo ponoviti i kad bi htjeli.
Vecina ocekuje prolaz Reala stim da nikome nece biti cudno ako Juve prodje :mrgreen:
Najjače mi je kako se priča o 'nikad gorem Juventusu', 'kriza', 'loša igra', a ovamo 'Real samo ima LP', 'fokusirat će se samo na to', kao da su oni izborom sve drugo izgubili, a ne istom tom 'lošom igrom'. :mrgreen:

Bez poraza preko 4 mjeseca smo, kako vrijeme proleti nisam ni primjetio. :bow:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19771
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 16 mar 2018, 13:39

Pazite na prizemne povratne lopte - hvala. :mrgreen: Valjda se nesto naucilo, ono finale im treba pustati dan-noc.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Nedved11
Postovi: 2717
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Nedved11 » 16 mar 2018, 14:28

Ovo je Liga prvaka i ne mozes ocekivati lagan mec ma ko bio protivnik. Ocekivao sam malo laksi zdrijeb ( Sevilja, Roma...) a desilo se, ono sto je, uglavnom neizbjezno u poslijednje vrijeme.Real je blagi favorit, iako nisu u vrhunskoj formi, ipak ekipa koja drzi trofej vec dvije godine mora biti maksimalno respektovana. Nadam se prolazu jer Juve posjeduje dovoljno kvalitetni karakteristika da izadje kao pobjednik iz ovog duela. Mislim da je nas glavni adut Alegri i zelja za osvetom :D. Forza Juve!!
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ramiral » 16 mar 2018, 14:44

Bez Pjanića i Benatie, te dobrog rješenja sa klupe biće vrlo, vrlo teško. Nadam se da nećemo ponoviti lošu partiju, te da se može sa minimalnom pobjedom nadati u Torinu. Snažna su ekipa, jaki u svakom smislu.

U odnosu na 2015 vidim nas kao malo slabije nego onda, a Real kao iskusniji.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 16 mar 2018, 15:30

Ove godine mi ovo uzimamo.. :kafa:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 16 mar 2018, 15:36

Bolje sad s realom nego u finalu.
#ALLEGRIOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 16 mar 2018, 15:50

Pogba je napisao/la:Ako se ne vrati nijedan od Berne i Juana, a po svemu sudeci nece, bit ce pretesko, pogotovo bez Benatie i Miralema.

Napasti ih u Torinu pa sta bude.
Sa Sturarom u Torinu da ih napadnemo? Nema sanse.
Max Allegri 300 💪💪💪

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.