Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 01 nov 2018, 15:36

Sretan ti rodjedan velikanu :bow:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Pantelija
Postovi: 12855
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 01 nov 2018, 16:04

Samo budala bi zamjenio u biko kojem pogledu ova dva igraca iako nisam ljubitelj igre dybale.
Npr njega prodati i dodati 100 mil i uzeti mbapea, to bih rado :D
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 01 nov 2018, 16:36

Dybala je igrac koji se moze prodati za 100-120mil jer je mlad, dokazan na visokom nivou, nije sklon povredama, atraktivan u igri... james je igrac kojeg ni majka rodjena ne bi platila vise od 70mil, a i to je preuvelicano... prevashodno jer je totalno nekonstantan, a ko glineni golub je sto se cvrstoce i povreda tice....

No u svakom slucaju bi razmotrio neku ponudu od 40-50mil plus james za dybalu... jer je u ovom trenutku juventusu potrebniji profil igraca jamesa nego dybale pogotovo u 4-5-1 sistemu gdje bi james preuzeo ulogu poluspica od dybale...

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 01 nov 2018, 17:12

James je samo atraktivan igrac i to je to. Takav profil igraca umro je jos davne 2009. godine kada se pokazalo da takav playmaker ne moze igrati u ozbiljnom klubu - citaj Diego. Igraci koji funckinisu samo onda kada citav klub radi za njih, a pri tome oni daju vrlo malo rezultata.

Ne hvala. Dybala je capitano futuro. Svidjalo se nekome kako on igra ili ne.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

J1897
Postovi: 3937
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 01 nov 2018, 18:36

U ovom sistemu James nema sta traziti.. ne znam gdje bi ga Allegri mogo staviti
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 01 nov 2018, 19:14

Hajde što se ovo nikad neće desiti, ali ne vjerujem šta čitam. James je trenutno i u prošlosti igrač kakav Dybala treba da bude. Uklopio bi se savršeno u ovu ekipu i rolu koju Dybala ima. Jedina mana su povrede (a realno nije ni Dybala terminator, svake sezone neka duža povreda), ali daleko konstantniji igrač što se tiče igre u polju, veći borac, lider, nije pizda itd. Plus može igrati i u vezi sa tri.

Dybala je bolji golgeter, ali James je u svemu drugom bolji. Pljačka bi bila dobiti njega i novac za Dybalu.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 01 nov 2018, 23:21

Istina, ako Jamesa posmatras kroz prizmu SPa i par dobrih tekmi u LP. Isto tako za Dybalu govore oni koji ga gledaju kroz onu utakmicu protiv Barcelone, pa pisu hvalospijeve. Tokom sezone se igra vise od 50 utakmica, a James nigdje nije pokazao kvalitet i konstantu.

Klasicni Diego, Di Maria itd. Povremeno briljira i to je sve.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 01 nov 2018, 23:49

IlCapitano je napisao/la:Hajde što se ovo nikad neće desiti, ali ne vjerujem šta čitam. James je trenutno i u prošlosti igrač kakav Dybala treba da bude. Uklopio bi se savršeno u ovu ekipu i rolu koju Dybala ima. Jedina mana su povrede (a realno nije ni Dybala terminator, svake sezone neka duža povreda), ali daleko konstantniji igrač što se tiče igre u polju, veći borac, lider, nije pizda itd. Plus može igrati i u vezi sa tri.

Dybala je bolji golgeter, ali James je u svemu drugom bolji. Pljačka bi bila dobiti njega i novac za Dybalu.
Mi cemo u 2019 a ti jos u Brazilu. Taj frajer se nije sastavio sa fudbalom ima2godine i onaj bljesak u njegovoj karijeri sigurno ni njemu nije jasan. Trenutno je kalibar za everton, cristal palace itd..
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 02 nov 2018, 01:23

Ni jedan ni drugi nisu ono sto bi trebali biti.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 nov 2018, 01:34

Chiesu treba dovesti. To je onaj tip igraca koji je Italijan, izraste u dovoljno dobrog za prvih 11 i nemas strah da ce otici. (kao Bernardeschi)

Avatar
L-Train
Postovi: 18275
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la L-Train » 02 nov 2018, 02:33

Mig_Mig je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:Hajde što se ovo nikad neće desiti, ali ne vjerujem šta čitam. James je trenutno i u prošlosti igrač kakav Dybala treba da bude. Uklopio bi se savršeno u ovu ekipu i rolu koju Dybala ima. Jedina mana su povrede (a realno nije ni Dybala terminator, svake sezone neka duža povreda), ali daleko konstantniji igrač što se tiče igre u polju, veći borac, lider, nije pizda itd. Plus može igrati i u vezi sa tri.

Dybala je bolji golgeter, ali James je u svemu drugom bolji. Pljačka bi bila dobiti njega i novac za Dybalu.
Mi cemo u 2019 a ti jos u Brazilu. Taj frajer se nije sastavio sa fudbalom ima2godine i onaj bljesak u njegovoj karijeri sigurno ni njemu nije jasan. Trenutno je kalibar za everton, cristal palace itd..
Sta pricas ti?,lik prosle sezone bio ponajbolji igrac Bayerna.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 02 nov 2018, 07:21

I ja gledam...

Dybala ima veći plafon u idealnom svijetu, ali neki jednostavno ne mogu da ga ne gledaju u tom svjetlu jer on je taj igrač jednom u 5 utakmica možda. Sveo se na to da ako ne zabije gol ne radi ništa drugo. Dok je naš ja ću se uvijek nadati da će poneki bljesak postati konstanta, ali njemu će ovog mjeseca 26 godina, nije on balavac neki da ga držimo na tom standardu.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 02 nov 2018, 08:17

Jeste, bio ponajbolji igrac u onih par tekmi lige prvaka gdje smo ga uzivo gledali. Ostalih 40 utakmica se il nije sastavljao sa loptom il je asistenciju zabiljezio u ponjedi 5:0 protiv Darmstadta.

Dybala je imao očajnu proslu sezonu, ali u ovoj je sasvim dobar. Ne trosi lopte, a na terenu po potrebi ucinkovit. Njegovog talenta nema nijedan fudbaler. A popularnost mu je ravna ovim najjacim. Dybala je jednostavno brend za sebe. U tandemu sa Mandzom i veznjakom poput Pogbe, ima sve predispozicije da bude najbolji na svijetu.

I bez obzira na sve to, danas je daleko bolji od Jamesa. Danas.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 02 nov 2018, 08:30

E upravo je tu razlika, Dybala i James nemaju niti trebaju imati ista očekivanja.

Dybala talentom koji ima treba da dere svaku utakmicu, da bude u pričama za najboljeg igrača svijeta, da zabija i kreira šanse, da vuče ekipu.

James je 'samo' odličan ofanzivni vezni igrač. Klasa. Stalno trči, radi, bori se, kreira šanse, uvijek je tu. Dybala kako sam rekao ako ne zabije jako malo drugog pokaže.

Možda sam samo ja, ali uvijek ću birati igrača od kojeg znam šta dobijam prije igrača koji će možda pokazati sve što ima. Kad su obojica vrhunski naravno, da mi ne uleti neko i kaže da hoću Bonaventuru prije Dybale i sl. :mrgreen:

Da je Dybala u stvarnosti igrač kakvim ga volimo smatrati onda je druga priča. Pogotovo sad sa Ronaldom ima sav prostor svijeta. Frustracije sa Dybalom nisu jer je loš igrač nego jer je predobar, a ne pokazuje ni 30% onog što ima na redovnoj bazi.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 02 nov 2018, 09:33

Nisam pametan oko ovoga. Dybala ima veći plafon rekao bih, teži je za čuvanje, ali mislim da bi za nas bio James korisniji, jači je na nogama, ima bolju pas igru, mislim da bi bio bolji fit sa Runom i co.

Što se tiče pozicije, pa taj momak je igrao brutalno u Realu pod Ancelotiem kada ga je skoro pa na mezzali koristio.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 02 nov 2018, 10:22

Pogba je napisao/la:Nisam pametan oko ovoga. Dybala ima veći plafon rekao bih, teži je za čuvanje, ali mislim da bi za nas bio James korisniji, jači je na nogama, ima bolju pas igru, mislim da bi bio bolji fit sa Runom i co.

Što se tiče pozicije, pa taj momak je igrao brutalno u Realu pod Ancelotiem kada ga je skoro pa na mezzali koristio.
100% se slažem.

Što Amerikanci kažu Dybala ima viši plafon, James ima viši pod.

Mada ne znam zašto pričamo o ovome. Obični trač. Po svemu rečenom i od Dybale i od Agnellija planira se da on bude tu jako dugo. :hmmmmm:

A opet...možda je Bayern baš zagrizao za Dybalu, uvijek smo imali dobar odnos s njima. A Paratici ganja Jamesa još otkad je u Argentini igrao, James je govorio da mu je Del Piero idol, sad mu je i bff Ronaldo tu...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 02 nov 2018, 20:56

░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Nedved11
Postovi: 2717
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Nedved11 » 03 nov 2018, 07:23

Koliko je Ronaldo donio popularnosti Juventusu i cijelom takmicenju pokazuje cinjenica da svaki sazetak Juventusove utakamice, na oficijanom ju tjube kanalu (seria a), pogleda nekoliko miliona ljudi, sto je ubjedljivo ispred ostali utakmica serie a. Primjer: Empoli-Juve 10 milona, Lazio-Inter 1 mil...
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 04 nov 2018, 11:55

Agreement between Juventus and Rugani for the renewal of his contract - The defender will extend his deal from 2021 to 2023 and earn €2.6m which could go up to €3.5 with bonuses. Signature soon.
:clap:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 05 nov 2018, 09:01

Benatia:"If you need me in the Champions League, I will make myself ready. But I can hardly play a game every so often: last year I did well because I had more continuity. Unfortunately now, I don't have it and this is part of my job. I always have to work to make myself ready, but it is not a pleasant situation. I am available to the team, as long as I stay here I will give my best. What's not good for me is normal: I'm 31 and I have to try to play as much as possible. Let's see what will happen in January: how much I have been used, if Juventus needs me, if I go to Allegri...."
:wave:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.