Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Gefufna » 01 okt 2018, 09:51

Kakva ba ljubav u biznisu, sta ti je... nema ljubavi u centru grada. ;)
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 01 okt 2018, 10:12

IlCapitano je napisao/la:
Corriere della Sera & several papers today reporting that Fabio Paratici might also leave Juventus in June. Been told by **** close to the club that this news is in fact true & that Paratici is evaluating an experience abroad. He'll make a final decision to leave/stay by June.
Neki dan reče da je zaljubljen u klub, ali da vidimo.
Ono sto jutros vidim je da nema Fabia u krugu Juventus.
Max Allegri 300 💪💪💪

J1897
Postovi: 3905
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 01 okt 2018, 10:42

Sta se ovo desava.. kud ce bas Paratici sada?
Nesto mi ne mirisi ovo na dobro..

Marotta could move to Inter. Paratici could join Man United at the end of the season. (Corsera)
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 01 okt 2018, 10:49

slika

Nema Marotte, nema ni Paraticija iako se možda očekivao. Pavel je tu. I otišao je i Aldo Mazzia, šef finansija svih ovih godina.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 01 okt 2018, 11:02

Koji k
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Belmin6 » 01 okt 2018, 11:10

J1897 je napisao/la:Sta se ovo desava.. kud ce bas Paratici sada?
Nesto mi ne mirisi ovo na dobro..

Marotta could move to Inter. Paratici could join Man United at the end of the season. (Corsera)
Koju funkciju je imao ovaj Paratici kod vas?

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 01 okt 2018, 11:53

Fakat ne znam sta se desilo? Marottu mogu prezalit ali Paraticija nikako. Ne znam?! Stvarno ne znam sta se desilo, a Belmine manco ako zeli sebi dobro, onda nek ih uzme u paketu.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Belmin6 » 01 okt 2018, 12:02

Mig_Mig je napisao/la:Fakat ne znam sta se desilo? Marottu mogu prezalit ali Paraticija nikako. Ne znam?! Stvarno ne znam sta se desilo, a Belmine manco ako zeli sebi dobro, onda nek ih uzme u paketu.
Pa naši traže sportskog direktora, zato pitam je li tu imao funkciju u Juventusu.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 01 okt 2018, 12:03

Belmin6 je napisao/la:
J1897 je napisao/la:Sta se ovo desava.. kud ce bas Paratici sada?
Nesto mi ne mirisi ovo na dobro..

Marotta could move to Inter. Paratici could join Man United at the end of the season. (Corsera)
Koju funkciju je imao ovaj Paratici kod vas?
Sportski direktor i šef skauting službe. Na FMu je najbolji na svijetu u svom poslu :mrgreen:

Što se odlazaka tiče - šta znam. Nisu ovi ljudi igrači pa da ih mogu pratiti i sam procijeniti neke stvari. Većina njihovog posla je iza scene. Možda je došlo do neke svađe, možda je Agnelli jednostavno odlučio da ljudi koji su nas doveli od tačke A do tačke B nisu za podizanje na sljedeći nivo itd. Samo vrijeme će pokazati. Agnelli je tu sigurno, Pavel je tu sigurno i recimo da bi vraćanje Del Piera na neku funkciju nadoknadilo gubitke :mrgreen:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

J1897
Postovi: 3905
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 01 okt 2018, 12:18

Belmin6 je napisao/la:
J1897 je napisao/la:Sta se ovo desava.. kud ce bas Paratici sada?
Nesto mi ne mirisi ovo na dobro..

Marotta could move to Inter. Paratici could join Man United at the end of the season. (Corsera)
Koju funkciju je imao ovaj Paratici kod vas?
Eto dobio si odg :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

J1897
Postovi: 3905
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 01 okt 2018, 12:20

Andrea Agnelli "Fabio Paratici leaving? I can totally exclude that."
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 01 okt 2018, 12:22

Andrea Agnelli:"Fabio Paratici leaving? I can totally exclude that. The management model at Juventus, since my arrival, has always been the same. It is based on 3 pillars: clearly at the center is the Sporting one, then Revenues, and Services. So from this point of view there is no change & Juve will continue to work like this. What will change is the leadership of those 3 pillars: Fabio Paratici will take control of the Sporting area, Giorgio Ricci will take control of the Revenues & Marco Re will be in charge of the Services (financial, HR & technological). The new Juventus CEO will be decided at the Board of Directors meeting on October 25."
Po ovim njegovima riječima jasno je da je odlučio dati priliku mlađim ljudima. Mazzia i Marotta su zagazili u 60-e, a ova dvojica uz Paraticija su odgajani uz njih dvojicu i spremni da preuzmu.

slika
slika
slika
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Osim13 » 01 okt 2018, 12:50

Belmin6 je napisao/la:
J1897 je napisao/la:Sta se ovo desava.. kud ce bas Paratici sada?
Nesto mi ne mirisi ovo na dobro..

Marotta could move to Inter. Paratici could join Man United at the end of the season. (Corsera)
Koju funkciju je imao ovaj Paratici kod vas?
Nema vama Belmine spasa ostajete goli qurton :mrgreen:

Šala mala sorry na off.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 01 okt 2018, 13:14

Trznulo me ovo za Fabia pravo, dobro je sto ostaje, ali draze bi mi bilo da je on promovisan na tu poziciju. No, svakako ovim Nedved i on da kažem dobijaju na ovlastima.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 02 okt 2018, 00:16

Samo nek ostane paratici, on he po meni covjek koji nije medijski toliko eksponiran a svi u vrhu uprave su kupili plodove njegovog rada.
#ALLEGRIOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 02 okt 2018, 18:04

14 godina skaut Marotti. Mislim da je prava stvar uradjena, iako mi je Marotta po svemu najdrazi clan uprave uvijek bio.

Bas neki dan sa svojima pricam vezano za struku i poslove, kako u svim firmama svjetskim glavne menadzerske pozicije vode mladji ljudi 30-40ih godina, a samo kod nas se prati taj sistem starosti i da matori istroseni bez ikakvih inovatinih metoda sjede na najvecim foteljama. I et, i Juventus to primjeni.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 03 okt 2018, 10:09

cestitam ekipi na rutinski odradjenoj tekmi :salut: :clap: :clap:
ovakve tekme zelimo :D lagano,bez drame pa makar zaspali od dosade :lol: :lol:
Dybi :clap: :clap: :clap: konacno :zviz:
Ali imam jedno pitanje za vas :
pricam sa jaranom sinoc poslije tekme oko CR7.aj na stranu koliko smo jaki i bez njega ali da ce to biti jos bolje dok se jos vise uklopi i krene masinerija :kralj: :kralj:
i tako mi pricamo i kaze on da bi nas u zaustavljanju u eventualnom osvajanju kleme mogla zaustaviti ova sto tuzi CR za silovanje.
Ono sto vas pitam sta mislite da li slucaju da krene sudjenje (o eventualnoj presudi necu govoriti),da li bi se to kako odrazilo na nas ??
Mislim na cinjenicu da u slucaju da ga kazne da li je Italija ili Portugal ili tko vec morali da ga isporuce SAD ??
nije drzavljanjin,navodno silovanje na njihovoj teritoriji.da li bi morao biti prisutan na eventuanom sudjenju ??
i da li bi u slucaju kazne morao da je izvrsi na teritoriji EU ??
ovo je samo hipoteticka situacija i ne vjerujem da ce desiti ali me zanima sta vi mislite oko svega toga ??
mislim mala se nakon toliko godina opet sjetila da je silovana,potrosila se lova,odjednom opet ima te probleme(kako se samo poklopilo da se sjetila nakon sto je otisao iz reala :roll: )
da odmah kazem:svako silovanje treba najstroze kazniti,ali tesko je tako nesto dokazati,da li je bilo ili ne pristanka i slicno
sta vi mislite ??
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

J1897
Postovi: 3905
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 03 okt 2018, 10:11

Dobra tekma a i sam Dybala je mogo zabiti najmanje 5 gomova. Nije sad YB neko mjerilo ali opet fino je gledati kad onako igraju.
9 u nizu..

Idelo dalje.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 03 okt 2018, 10:13

Ako se ne varam, najbolji start svih vremena sa 9 pobjeda u 9 utakmica (ili je izjednacen neki iz 1931.g.).
Tamo u drugoj Calellovoj sezoni smo imali slicno, ali smo superkup mislim izgubili na startu.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 03 okt 2018, 10:34

juvebosna je napisao/la: da odmah kazem:svako silovanje treba najstroze kazniti,ali tesko je tako nesto dokazati,da li je bilo ili ne pristanka i slicno
sta vi mislite ??
Naravno da je bilo pristanka. Ili treba da povjerujemo da je eto slucajno se nasla u hotelskoj sobi sa Ronaldom i slucajno otisla u kupatilo da se presvuce kad je ovaj uletio u poceo je moliti da mu drzi vrsnjaka 30 sekundi :lol:

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.