Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 16 jun 2018, 19:09

Nisi ti gledao Urugvaj nikad prije izgleda, niti su bili užasni uopšte.

Rodrigo je bio dobar. Par grešaka, par dobrih poteza. Sve u svemu za debi na SP :thumbup:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 jun 2018, 15:50

Pročitah intervju oca SMS-a koji kaže kako bi volio da mu sin pređe u Juve, da je to idealna sredina za osvajanje trofeja i igračku zrelost te da tu može i imati ambiciju osvajanja LP i zlatne lopte. :mrgreen:

Ono što je jako loše u intervjuu je to da je već zamislio budućnost u kojoj on nakon te "epizode" i tamo iza 25 godine treba ići u Real i slično.

Ako je tako, postoje direktni letovi iz Rima za Madrid. :wave:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 17 jun 2018, 15:53

Upravo.
Aljegri, out!

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 17 jun 2018, 16:10

Pogba je napisao/la:Pročitah intervju oca SMS-a koji kaže kako bi volio da mu sin pređe u Juve, da je to idealna sredina za osvajanje trofeja i igračku zrelost te da tu može i imati ambiciju osvajanja LP i zlatne lopte. :mrgreen:

Ono što je jako loše u intervjuu je to da je već zamislio budućnost u kojoj on nakon te "epizode" i tamo iza 25 godine treba ići u Real i slično.

Ako je tako, postoje direktni letovi iz Rima za Madrid. :wave:
Mozda je izvuceno iz konteksta. A i djuturum je neki ocito. Ovo sto je danas odigrao vrijedi vise od 100mil.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
dinoo
Postovi: 4826
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 17 jun 2018, 20:25

Naravno.

Ali,realno kojem mi to mladom igracom nismp bili samo prolazna stanica,ako je WC igrac. Zadnji kojeg se sjecam je Trezeguet.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 17 jun 2018, 21:59

Neka on dođe i razvali dvije godine, pa slobodno ide u Real za 200 miliona. :kafa:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 jun 2018, 22:03

Izuzev Mandzukica ostali igrači na marginama svojih repki u prvom kolu. :mrgreen:

To u krajnjem slučaju nije loše, ali bih volio da Costa i Dybala prvenstveno odigraju nešto na ovom prvenstvu jer ne zaslužuju trenutne selektore.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 17 jun 2018, 22:08

Pogba je napisao/la:Izuzev Mandzukica ostali igrači na marginama svojih repki u prvom kolu. :mrgreen:

To u krajnjem slučaju nije loše, ali bih volio da Costa i Dybala prvenstveno odigraju nešto na ovom prvenstvu jer ne zaslužuju trenutne selektore.
Hoces reci, Mandzo standardno najbolji :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 jun 2018, 22:09

Mandzo nema puno toga kada je fudbal u pitanju al ima muda,uglavnom je uvijek tu kada gori,to mu se nemoze spocitavat.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 18 jun 2018, 17:09

Agresti kaže na VS:

- Icardi meta br. 1 ako Higuain ode
- Golovin je ozbiljna opcija, ali samo jedan od mnogih
- Pogba fantacalcio - tj. nema teoretske šanse
- SMS nije u Pogbinom rangu, ali bio bi šokiran da dođe
- Dembele, Kante, Boateng nisu mete
- Can je gotov milijardu posto, trenutno je na odmoru
- Optimizam za Cancela

EDIT: Da, to sam zaboravio. Kad mu je jedan od članova postavio sastav sa Moratom u napadu umjesto Higuaina odgovorio je da njega mijenja samo pravi 'bomber', ne Morata. Tj. ako sam dobro razumio ovo, neka me Pogba ispravi:
Sola la follia umana potrebbe portare la Juve a vendere Higuain per prendere uno che bomber non è mai stato. Se vendono Higuain, prendono un bomber. Da qui, per me, non si scappa.
Morata će biti zamjena za Mandžu ako dođe po mom mišljenju.

Također, po svemu ovom što je rekao vodi ka tome što je SKY rekao da će se Khediri produžiti ugovor, nadam se uz smanjenje plate bar za milion i dogovor da neće biti standardni prvotimac, a u vezni red dolazi neko mlađi tipa Golovin ili Pellegrini. Sturaro i Marchisio odlaze. Ne sviđa mi se produženje Samiju nikako ako bude istina, ali ako ga Can i taj neko mlađi ne mogu istjerati iz prvog sastava...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 18 jun 2018, 18:42

Dobro si razumio.

Doduše to se i očekivalo, Morata na krilu, a gore opet neko drugi. Pošto je neozbiljno očekivati Icardia ili nekoga tog nekog nivoa Higuaina za mene bi bilo dosta i da Morata dođe i da sve ostane kako jeste. Tada bi imali širinu i pokriveno sve u napadu.

U vezi ja nisam zadovoljan, ne mislim da će Can i neki mlađi (Golovin ili Pellegrini) biti neki iskorak, na ovo što imamo hoće, ali pitanje je u evropskim okvirima. Ovo mora biti prelazni rok sa dovođenjem kapitalca. No, kada shvatimo da nam trebaju 3 kapitalna igrača, Cancelo, SMS i Morata, dolazimo do toga da bez prodaje nema dovođenja istih jer koštaju cca 190/200 M, a mi nekm prodajama Pjace, Sturara, Mandragore i Cerria možemo dobiti cca 60/65 M. Naravno, i to je izvodljivo jer se valjda nešto izdvojilo za mercato ili će se ići na princip potroši koliko zaradiš.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 19 jun 2018, 23:13

Golovin prosto leti terenom, ne zna se je li bolji ofanzivno ili defanzivno. :bow:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 20 jun 2018, 15:24

Cancelo:
Al Valencia andranno 38 milioni di euro e la formula che verrà adottata sarà prestito con obbligo di riscatto, una formula adatta anche alle incombenze del Fair Play Finanziario che il club spagnolo deve affrontare.
Izgleda da je ovo blizu finalizacije.
Domani arriverà Emre Can
Na VS-u pročitah da je objavio slike sa Ibizze ili odakle već te da sutra ima neki let za Torino; 2+2 je... :mrgreen:
Juventus, accordo con Golovin per 3 mln a stagione: manca ancora quello col CSKA Mosca
Marotta uvijek ima dogovor s igračem, a onda ide teži dio. :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 20 jun 2018, 15:29

Pogba je napisao/la:
Cancelo:
Al Valencia andranno 38 milioni di euro e la formula che verrà adottata sarà prestito con obbligo di riscatto, una formula adatta anche alle incombenze del Fair Play Finanziario che il club spagnolo deve affrontare.
Izgleda da je ovo blizu finalizacije.
Domani arriverà Emre Can
Na VS-u pročitah da je objavio slike sa Ibizze ili odakle već te da sutra ima neki let za Torino; 2+2 je... :mrgreen:
Juventus, accordo con Golovin per 3 mln a stagione: manca ancora quello col CSKA Mosca
Marotta uvijek ima dogovor s igračem, a onda ide teži dio. :mrgreen:
Ma ovo izgleda savrseno. Boze podrzi, gledao sam ruse samo zbog Golovina i nevjerovatno je dobar. Mjenjat njega za Sturara je nemoguce dobro.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Ponos Torina » 20 jun 2018, 15:38

Golovin ima jednu veliku manu a to je da ne moze niti jedan duel dobiti,totalno je preslab sto se tice duel igre,tesko drzi loptu kada je protivnik blizu njega..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 20 jun 2018, 16:02

Ponos Torina je napisao/la:Golovin ima jednu veliku manu a to je da ne moze niti jedan duel dobiti,totalno je preslab sto se tice duel igre,tesko drzi loptu kada je protivnik blizu njega..
Tek su mu 22.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 20 jun 2018, 16:49

Sumnjam da ćemo mi Golovina uzeti. Previše i predugo se priča o njemu, na kraju će on u Premiership. Daj još Cancela, Pellegrinija i jednu bombicu (Cavani :mrgreen:) u napadu ako Higuain ode i to je to, kompletna ekipa.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

J1897
Postovi: 3915
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 20 jun 2018, 17:26

Ne moze nikako biti kompletna ekipa ako se dovede samoPellegrinia..tanko je to.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 20 jun 2018, 17:31

Nije samo Pellegrini. Zašto se Can samo tako zaboravlja nije mi jasno.

Nije Pellegrini ništa lošiji od ovog Golovina, ali eto ovaj je egzotičan i odigrao odličnu utakmicu protiv S. Arabije :roll:

Agresti kaže da nema sumnji oko Cancela, naš je igrač. 38 miliona, dogovara se način plaćanja, moguća čak i posudba uz obavezu otkupa.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Chinaglia » 20 jun 2018, 17:40

batje ce vas siamo zbog cancela :kafa:

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.