Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la hammers » 24 nov 2008, 20:20

Bas mi je drago da ce konacno Giovinco dobiti sansu...Stvarno je mali zvijer od igraca a toliko malo dobija sansu za igru stvarno ne kontam Ranieria....
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 24 nov 2008, 20:32

hammers je napisao/la:Bas mi je drago da ce konacno Giovinco dobiti sansu...Stvarno je mali zvijer od igraca a toliko malo dobija sansu za igru stvarno ne kontam Ranieria....
Ni ja kralju ne kontam ''Tinkermana'',al drago mi je da je mali pravi juventino produzit ce (ako vec nije) ugovor, i ne smeta mu da sjedi na klupi dok igra njegov idol - Del Piero,al on ima vrijeme ispred sebe,on je buducnost Juventusa, mada bih ga ja ubacivao cesce, jer je supertalent.
P.S. Sretno Zoli i West Hamu u vasoj ligi
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la hammers » 24 nov 2008, 20:54

Nerko_Juventino je napisao/la:
hammers je napisao/la:Bas mi je drago da ce konacno Giovinco dobiti sansu...Stvarno je mali zvijer od igraca a toliko malo dobija sansu za igru stvarno ne kontam Ranieria....
Ni ja kralju ne kontam ''Tinkermana'',al drago mi je da je mali pravi juventino produzit ce (ako vec nije) ugovor, i ne smeta mu da sjedi na klupi dok igra njegov idol - Del Piero,al on ima vrijeme ispred sebe,on je buducnost Juventusa, mada bih ga ja ubacivao cesce, jer je supertalent.
P.S. Sretno Zoli i West Hamu u vasoj ligi
Thx da ne navijam za West Ham ubijedjen sam da bi navijo za Juve uvjek su me privlacili i sad ih simpatisem...ali nema kluba da go volim ko West ham,a nekakko su mi slicni Juve i WHU skroz...Odlicna skola fudbala,odlicni navijaci...
P.S. Sretno i vama u borbi za titulu samo da suge iz milana ne osvoje... ;)
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
szlaja
Postovi: 913
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la szlaja » 25 nov 2008, 15:14

Utakmica sa Zenitom pod upitnikom. Valjda se odigra... da se rijesimo Rusa. Grupu smo prevazisli, cekamo zdrijeb :D
Iskreno pustio bi Zenitu, ne bi li kako Real ispao, uhhh kako bi bio sretan :D
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 25 nov 2008, 18:14

szlaja je napisao/la:Utakmica sa Zenitom pod upitnikom. Valjda se odigra... da se rijesimo Rusa. Grupu smo prevazisli, cekamo zdrijeb :D
Iskreno pustio bi Zenitu, ne bi li kako Real ispao, uhhh kako bi bio sretan :D
Valjda se odigra. Pa gdje si ti Zlaja, otkud tebe na ovom forumu :) . Joj nek se konacno registrovo jos neko iz Srebrenika 8-)
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 25 nov 2008, 18:39

Ispravka, u Juveu svi veceras igraju i evo formacije
JUVENTUS (4-4-2): Manninger; Grygera, Mellberg, Chiellini, Molinaro; Camoranesi, Sissoko, Marchisio, Nedved; Iaquinta, Del Piero. Klupa: Chimenti, Legrottaglie, De Ceglie, Rossi, Marchionni, Giovinco, Amauri
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
szlaja
Postovi: 913
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la szlaja » 25 nov 2008, 23:54

Nerko_Juventino je napisao/la:
szlaja je napisao/la:Utakmica sa Zenitom pod upitnikom. Valjda se odigra... da se rijesimo Rusa. Grupu smo prevazisli, cekamo zdrijeb :D
Iskreno pustio bi Zenitu, ne bi li kako Real ispao, uhhh kako bi bio sretan :D
Valjda se odigra. Pa gdje si ti Zlaja, otkud tebe na ovom forumu :) . Joj nek se konacno registrovo jos neko iz Srebrenika 8-)
Ev me, zajedno smo jaci ;)

Glup potez Ranierija da odigra sa prvim sastavom. Mozda su Madridjani ponudili novac... :lol:
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 26 nov 2008, 13:42

Po ovim sažecima, Juve je bio puno bliži pobjedi nego Zenit, dvije stative, pa Del Piero 1 na 1 promasi s 5 metara. Dobro je, dobro je, opet smo na pravom putu, u subotu trica Reginni i vraćamo se u borbu za Scudetto. 8-)
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la hammers » 26 nov 2008, 18:22

Sebastian Giovinco u januaru u West hamu

Naime juventus je izjavio da je spreman da da jednog od najvecih italijanskih talenata na pozajmicu...kako pisu mediji najblizi je prelasku na otok u West ham kod sunarodnjaka Gio Zole,trenera koji ga je trenirao sa Cashiragijem u mladoj repki...
MOLIM TE BOZE DA DODJE...ne bi mogao opisati srecu kad bi dosao prosto ga obozavam
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 26 nov 2008, 19:30

hammers je napisao/la:Sebastian Giovinco u januaru u West hamu

Naime juventus je izjavio da je spreman da da jednog od najvecih italijanskih talenata na pozajmicu...kako pisu mediji najblizi je prelasku na otok u West ham kod sunarodnjaka Gio Zole,trenera koji ga je trenirao sa Cashiragijem u mladoj repki...
MOLIM TE BOZE DA DODJE...ne bi mogao opisati srecu kad bi dosao prosto ga obozavam
Buraz nemoj se ljutit',al nadam se da od tog nece bit nista, i da ce pocet igrat cecse kod nas. Taj momak kad uveže dvije-tri utakmice zaredom, on ce uletit u prvu postavu i postat ce standardan. Zna Ranieri sta ima u ekipi. Slicno kao Everton, sto nije previse forsir'o Rooneya, nego polahko, strpljivo i ev sad svi znamo ko je i sta je Rooney u fudbalu.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la hammers » 26 nov 2008, 19:46

Nerko_Juventino je napisao/la:
hammers je napisao/la:Sebastian Giovinco u januaru u West hamu

Naime juventus je izjavio da je spreman da da jednog od najvecih italijanskih talenata na pozajmicu...kako pisu mediji najblizi je prelasku na otok u West ham kod sunarodnjaka Gio Zole,trenera koji ga je trenirao sa Cashiragijem u mladoj repki...
MOLIM TE BOZE DA DODJE...ne bi mogao opisati srecu kad bi dosao prosto ga obozavam
Buraz nemoj se ljutit',al nadam se da od tog nece bit nista, i da ce pocet igrat cecse kod nas. Taj momak kad uveže dvije-tri utakmice zaredom, on ce uletit u prvu postavu i postat ce standardan. Zna Ranieri sta ima u ekipi. Slicno kao Everton, sto nije previse forsir'o Rooneya, nego polahko, strpljivo i ev sad svi znamo ko je i sta je Rooney u fudbalu.
Sretno njemu ha kod vas bio ha kod nas...Ali ako ga glupson Ranieri misli drzati na klubi onda mu je puno bolje da dodje kod nas kod sunarodnjaka Zole...sigurno da ce ga tamo forsiraati...Ma mali sve ima explozivnost,lijevu desnu nogu,tehniku,slobodnjak boli glava,pas da ne pricam...Ma jesam reko MOLIM BOGA DA DODJE...
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 26 nov 2008, 19:54

hammers je napisao/la:
Nerko_Juventino je napisao/la:
hammers je napisao/la:Sebastian Giovinco u januaru u West hamu

Naime juventus je izjavio da je spreman da da jednog od najvecih italijanskih talenata na pozajmicu...kako pisu mediji najblizi je prelasku na otok u West ham kod sunarodnjaka Gio Zole,trenera koji ga je trenirao sa Cashiragijem u mladoj repki...
MOLIM TE BOZE DA DODJE...ne bi mogao opisati srecu kad bi dosao prosto ga obozavam
Buraz nemoj se ljutit',al nadam se da od tog nece bit nista, i da ce pocet igrat cecse kod nas. Taj momak kad uveže dvije-tri utakmice zaredom, on ce uletit u prvu postavu i postat ce standardan. Zna Ranieri sta ima u ekipi. Slicno kao Everton, sto nije previse forsir'o Rooneya, nego polahko, strpljivo i ev sad svi znamo ko je i sta je Rooney u fudbalu.
Sretno njemu ha kod vas bio ha kod nas...Ali ako ga glupson Ranieri misli drzati na klubi onda mu je puno bolje da dodje kod nas kod sunarodnjaka Zole...sigurno da ce ga tamo forsiraati...Ma mali sve ima explozivnost,lijevu desnu nogu,tehniku,slobodnjak boli glava,pas da ne pricam...Ma jesam reko MOLIM BOGA DA DODJE...
I ja sam to mislio, ako mu Ranieri bude davo sansu ko i do sad, znaci svaku trecu utakmicu po 15 minuta,onda je bolje da ode negdje gdje ce igrat,ali na posudbu ,samo da ga ne prodaju.Ma ne bi ni on da ga prodaju, jer cijeli zivot navija za Juve,produkt Juveove skole, idol mu Del Piero,njemu je san da je u ekipi gdje je Del Piero. Mali ce bit najbolji,docekat ce on svojih 5 minuta.
Pozz za tebe, i valjda uhvatite Evropu ove sezone, ma poslozit ce to Zola kako treba
8-)
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 28 nov 2008, 13:47

Super vijest za sve juventusovce. Ev citam Buffon poceo sa treninzima, oporavak ide brze nego sto je planirano, tako da ga među stativama mozemo ocekivati nakon Bozicne stanke.
slika
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la geronimo » 28 nov 2008, 17:37

Nerko_Juventino je napisao/la:Super vijest za sve juventusovce. Ev citam Buffon poceo sa treninzima, oporavak ide brze nego sto je planirano, tako da ga među stativama mozemo ocekivati nakon Bozicne stanke.
slika
Medju stativama ga mozemo ocekivati ali u dresu M.Citiya. :o Kako stvari stoje,izgleda da ce celnici "stare dame" popustiti na "nemoralnu" ponudu od 75 mio evrica. Hmm,toliko para za jednog golmana pa makar se on zvao Buffon,je stvarno previse :!:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 28 nov 2008, 17:49

geronimo je napisao/la:
Nerko_Juventino je napisao/la:Super vijest za sve juventusovce. Ev citam Buffon poceo sa treninzima, oporavak ide brze nego sto je planirano, tako da ga među stativama mozemo ocekivati nakon Bozicne stanke.
slika
Medju stativama ga mozemo ocekivati ali u dresu M.Citiya. :o Kako stvari stoje,izgleda da ce celnici "stare dame" popustiti na "nemoralnu" ponudu od 75 mio evrica. Hmm,toliko para za jednog golmana pa makar se on zvao Buffon,je stvarno previse :!:
Nema od tog nista, a i Uprava je rekla svoje, a to je da od prodaje Buffona nema nista. A sto je previse 75 miliona, pa Juve ga je platio 2001. 54 miliona eura, jos tad. A sad kad vidimo kolko su nerealne cijene igracima, kao npr. Berbatov 38 miliona eura, Tevez navodno 32 miliona funti, onda Gigi vrijedi 750 miliona eura. Najbolji golman svih vremena.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 29 nov 2008, 00:21

Joj cujte izjavu Ronaldinha:“Del Piero is an idol to me. I have been following his career for a long time and consider him a great champion.”
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la hammers » 29 nov 2008, 02:01

I ja danas procita ma nema mu ravnog,kakav Gerrard i bakraci,jedan je ALEX....Samo nemogu da zamislim juve kad im ode ALEX,odnosno kad se povuce iz fudbala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 30 nov 2008, 12:58

Juventus - Reggina 4-0 (Camoranesi,Amauri,Chiellini,Del Piero-11m)
Nas kapiten zabio 250. gol u dresu Juventusa, svaka cast majstore!!!!!!!
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la amadeus21 » 30 nov 2008, 22:30

svaka cast...
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: FC Juventus Torino

Post Postao/la Nerko_Juventino » 06 dec 2008, 01:27

Nedjelja 07.12.2008. 15:00h Lecce - Juventus
Za sve ljubitelje Juventusa, prijenos utakmice na SPORTKLUB-u (srpskom)
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.