Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 11 mar 2019, 21:50

Gefufna je napisao/la:4. Arsenal
:urnebes: :rol:

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Gefufna » 11 mar 2019, 21:51

Dragi nas mister Max. :mrgreen:

slika
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
dinoo
Postovi: 4902
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 11 mar 2019, 21:54

Gefufna je napisao/la:4. Arsenal
5.inter
6.milan

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 11 mar 2019, 22:21

JuventinoVero je napisao/la:
VelaHavle je napisao/la:Samo futavi celavac iz Mancestera u obzir dolazi.
Prije bi gledao ciru feraru nego njega.
Samo celo. Ne znas ti.
Aljegri, out!

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la MysticAladin » 12 mar 2019, 09:25

Nit će prolazak večeras od Maxa napravit genija, nit će to začepit usta kritičarima koji žele njegov odlazak. Igra je i dalje nikakva i vjerujem da je to razlog zašto ljudi žele promjenu. Ja sam jedan od tih. Jednostavno, meni se ne svidja ovo što gledamo i zato želim promjenu.

Sa druge strane, ako ispadne, opet to ne znači da je ublehaš i da nema pojma. I ako ispadne, opet nema boljih trenera od njega na tržištu, i dalje je on u top 5 na svijetu. Ali, vrijeme je za zaokret na terenu i osvježenje. Ne mogu se ugovori produžavat ljudima koji imaju preko 30 ljeta, a da to nije povezano sa nekim kratkoročno/dugoročnim benefitom. Recimo, uredu je produžit ugovor odbrambenim igračima i Ronaldu jer je frajer vjerovatno još u 20-tim po tjelesnoj formi. Nije uredu produžavat ugovore Khediri, Matuidiju, Mandžukiću. Jest ako će bit backup, ali nikako da budu naše udarne igle jer su ti ljudi kamen spoticanja i kamen spoticanja treba maknuti. Vrijeme je za svježu krv i potentnije momke.

Ako će to Allegri uradit, ja nemam nikakav problem da ostane čak i u slučaju poraza. Ako i dalje misli igrat sa prednjih 6 igrača koji u prosjeku imaju 31 godinu, onda nema smisla nastavljat ovu avanturu jer to dugoročno ne vodi nigdje. Evo vidimo da i kratkoročno nema velike fajde.

Međutim, dosadašnje iskustvo nam govori da on nije spreman za taj zaokret i zato sam ja bliži odlasku, nego da ostane.
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17866
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la akisarajevo92 » 13 mar 2019, 01:43

Idemo dalje. :salut:




Don't believe the hype.

Avatar
muxa
Postovi: 11383
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 13 mar 2019, 04:38

Red je da vam ovdje čestitam, ako ništa radi toga što sam vjerovao u prolaz više nego većina vas :)
Kažem ja jaranu prije tekme koliko vam daješ šanse? Veli on 20%. Reko po meni imate 40%.
Samo još da vam kažem da smo kod mene kući gledali tekmu, pa opet recite da nismo gospoda :)
Selam za Pogbu ;)
Il Club più titolato al mondo!

J1897
Postovi: 3951
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 13 mar 2019, 06:01

Muxa.

Hvala na cestitkama. :thumbup:




Ah boze koja noc. Znaci jedva zaspo svaki gol i sansa se vrtlo u glavi..

Ljepota ovako rano na sabah ustati
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

J1897
Postovi: 3951
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 13 mar 2019, 06:09

https://mobile.twitter.com/sscnapoli

Zar je moguce da nam jedan Napoli cestita. :o :tokralju:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Nedved11
Postovi: 2717
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Nedved11 » 13 mar 2019, 06:21

J1897 je napisao/la:https://mobile.twitter.com/sscnapoli

Zar je moguce da nam jedan Napoli cestita. :o :tokralju:
gledam maloprije i ne mogu da vjerujem,, izgleda da nije sve tako crno kako svi misle. Realno koje mogao sinoc ostati ravnodušan na onakvu izvedbu osim navijaca mnjeg kluba iz Milana :mrgreen:
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
muxa
Postovi: 11383
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 13 mar 2019, 06:41

Ma kakvi crno, to vi juventini izmišljate teorije zavjere :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Pogba
Postovi: 19848
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 13 mar 2019, 07:43

J1897 je napisao/la:https://mobile.twitter.com/sscnapoli

Zar je moguce da nam jedan Napoli cestita. :o :tokralju:
:shock:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 13 mar 2019, 11:46

:kafa:
Aljegri, out!

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jasko_juve » 13 mar 2019, 12:11

IlCapitano je napisao/la:
jasko_juve je napisao/la:Ajax je sinoc pokazao kako igrati protiv ekipa koje razbijes. Vodis 2-0 i napadas i dalje da ih dotuces jer imas priliku..Eh to je igra, to su m.uda..Allegri bi to zatvorio kod 2-0, calma calma..Branio bi se poluvrijeme citavo i logicno da su ti ogromne sanse da ga primis, da bude neki penal, nesto.. jer se branis.. A ovako ubijes ih i dovidjenja..Mi protiv Chieva strepimo hocemo li ga primit do kraja jer vodimo logicno 1 razlike i povukli smo se kao da igramo protiv ekipe svijeta..
Koliko ljudi daleko idu s tim... Da vidimo prvo od kojih ekipa je Allegri ispao 'braneći se'?

1. Od Bayerna koji je bio favorit, bolja ekipa generalno, osvojio tripletu sezonu prije i imao Guardiolu na klupi. Kako? Na grešku najiskusnijeg igrača na terenu. Regularan gol za 3-0 poništen, još 2-3 zicera itd. S improvizovanom ekipom, bez ključnih prvotimaca. Milion puta sam rekao i opet ću ponoviti - ako se Allegrija krivi za nešto to je prvo poluvrijeme prve utakmice i totalni promašaj taktike i formacije. Revanš je odigrao perfektno do idiota Evre. Kako je uopšte došao do vodstva od 2-0? Igrom na kontre, ne pritiskom i napadanjem. Ko misli da je Juventus mogao kontrolisati Bayern na njihovom terenu kad su bacili sve u napad, a pogotovo da bi to nešto promijenilo jer, opet, nikakva koncepcija nije pukla, jedan igrač je praktički zabio auto gol. I opet se otišlo u produžetke, opet su promašene vrhunske šanse i Bayern je ustvari zabio iz kontri i polukontri. Odigrali smo praktički identičnu utakmicu kao Atletico protiv nas, Simeone se hvalio neki dan za velika muda, Allegri je pizda.

2. Od najjačeg Reala u historiji iz izuzetno sumnjivog penala u zadnjoj minuti.

Koga je prošao na isti način? Dortmund, Monaco, Real, Barcelonu...

Kako je prošao Ajax u prvoj utakmici protiv Reala? Isto su napadali, samo je Real iskoristio svoje šanse. Koja je razlika sinoć u odnosu na prvu utakmicu? Prečka, stativa i klizanje Benzeme. Zašto poslije prve niste govorili kako moraju biti oprezniji jer su primili naivne golove iz kontri? Kako je prošao npr Chelsea protiv Barcelone prošle godine? Kako je prošao Juventus u Cardiffu kad je napao Real? Kako je prošao Monaco kad je napao Juventus?

Ja prvi volim najviše stil kojim je Ajax odigrao ovaj dvomeč, ali ovo pretvaranje da postoji samo jedan način i da ima neki tajni recept za osvajanje/prolazak u LP je smiješno.

Ako preokrenemo Atletico golovima na 'šugav' način kao oni u prvoj utakmici hoćete li tad govoriti da je bio sretan ili da je to 'recept' za uspjeti? Ako ih napadnemo od prve minute i primimo gol iz kontre hoćete li odati priznanje za napadanje ili pljuvati jer je naivan i ****?
Ono sinoc je bio Juventus s obzirom kakve igrace ima. Napadas, zatvaras u odbrani sve, visok presing, trka bez lopte.. Da li smo sinoc vidili da mozemo igrati onako, da imamo kapacitet, igrace?? Da li je potrebna opet tekma u 1/4 finalu gdje cemo izgledati kao mrtvaci i gdje cemo se braniti 40 minuta? Ova ekipa ima strasan potencijal, imamo B ekipu koja lagano moze bit u top 4. Pa daj igraj tako.. Kad smo zadnji put onako izasli na teren i igrali onakvih 90 minuta?? Znaci mozemo ali lik ocigledno ne zeli i nece. Ronaldo je dao 3 gola jer se igralo prema naprijed. U Madridu nije pogledao na gol zato sto smo se branili. Prosto. Sinoc smo se vratili iz mrtvih, ako opet us.eremo jednu tekmu tesko ce nam se vratiti kao sinoc. FJ
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 13 mar 2019, 12:43

jasko_juve je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:
jasko_juve je napisao/la:Ajax je sinoc pokazao kako igrati protiv ekipa koje razbijes. Vodis 2-0 i napadas i dalje da ih dotuces jer imas priliku..Eh to je igra, to su m.uda..Allegri bi to zatvorio kod 2-0, calma calma..Branio bi se poluvrijeme citavo i logicno da su ti ogromne sanse da ga primis, da bude neki penal, nesto.. jer se branis.. A ovako ubijes ih i dovidjenja..Mi protiv Chieva strepimo hocemo li ga primit do kraja jer vodimo logicno 1 razlike i povukli smo se kao da igramo protiv ekipe svijeta..
Koliko ljudi daleko idu s tim... Da vidimo prvo od kojih ekipa je Allegri ispao 'braneći se'?

1. Od Bayerna koji je bio favorit, bolja ekipa generalno, osvojio tripletu sezonu prije i imao Guardiolu na klupi. Kako? Na grešku najiskusnijeg igrača na terenu. Regularan gol za 3-0 poništen, još 2-3 zicera itd. S improvizovanom ekipom, bez ključnih prvotimaca. Milion puta sam rekao i opet ću ponoviti - ako se Allegrija krivi za nešto to je prvo poluvrijeme prve utakmice i totalni promašaj taktike i formacije. Revanš je odigrao perfektno do idiota Evre. Kako je uopšte došao do vodstva od 2-0? Igrom na kontre, ne pritiskom i napadanjem. Ko misli da je Juventus mogao kontrolisati Bayern na njihovom terenu kad su bacili sve u napad, a pogotovo da bi to nešto promijenilo jer, opet, nikakva koncepcija nije pukla, jedan igrač je praktički zabio auto gol. I opet se otišlo u produžetke, opet su promašene vrhunske šanse i Bayern je ustvari zabio iz kontri i polukontri. Odigrali smo praktički identičnu utakmicu kao Atletico protiv nas, Simeone se hvalio neki dan za velika muda, Allegri je pizda.

2. Od najjačeg Reala u historiji iz izuzetno sumnjivog penala u zadnjoj minuti.

Koga je prošao na isti način? Dortmund, Monaco, Real, Barcelonu...

Kako je prošao Ajax u prvoj utakmici protiv Reala? Isto su napadali, samo je Real iskoristio svoje šanse. Koja je razlika sinoć u odnosu na prvu utakmicu? Prečka, stativa i klizanje Benzeme. Zašto poslije prve niste govorili kako moraju biti oprezniji jer su primili naivne golove iz kontri? Kako je prošao npr Chelsea protiv Barcelone prošle godine? Kako je prošao Juventus u Cardiffu kad je napao Real? Kako je prošao Monaco kad je napao Juventus?

Ja prvi volim najviše stil kojim je Ajax odigrao ovaj dvomeč, ali ovo pretvaranje da postoji samo jedan način i da ima neki tajni recept za osvajanje/prolazak u LP je smiješno.

Ako preokrenemo Atletico golovima na 'šugav' način kao oni u prvoj utakmici hoćete li tad govoriti da je bio sretan ili da je to 'recept' za uspjeti? Ako ih napadnemo od prve minute i primimo gol iz kontre hoćete li odati priznanje za napadanje ili pljuvati jer je naivan i ****?
Ono sinoc je bio Juventus s obzirom kakve igrace ima. Napadas, zatvaras u odbrani sve, visok presing, trka bez lopte.. Da li smo sinoc vidili da mozemo igrati onako, da imamo kapacitet, igrace?? Da li je potrebna opet tekma u 1/4 finalu gdje cemo izgledati kao mrtvaci i gdje cemo se braniti 40 minuta? Ova ekipa ima strasan potencijal, imamo B ekipu koja lagano moze bit u top 4. Pa daj igraj tako.. Kad smo zadnji put onako izasli na teren i igrali onakvih 90 minuta?? Znaci mozemo ali lik ocigledno ne zeli i nece. Ronaldo je dao 3 gola jer se igralo prema naprijed. U Madridu nije pogledao na gol zato sto smo se branili. Prosto. Sinoc smo se vratili iz mrtvih, ako opet us.eremo jednu tekmu tesko ce nam se vratiti kao sinoc. FJ
Sinoć si igrao protiv ekipe koja nikad nema posjed i nikad ne napada. Vjerovat ću da ovi igrači mogu imati 60% posjeda protiv tehnički boljih ekipa koje napadaju kad to vidim. Ali meni to nikad nije bio problem. Sinoć smo iskoristili baš sve šanse - protiv Reala i Bayerna nismo. I sinoć kad je Atletico podigao linije i krenuo agresivnije nakon 2. gola malo smo popustili i nismo mogli igrati kao na početku. I izvukli smo pobjedu u regularnom dijelu na inspiraciju i zadnji atom snage Bernardeschija da napravi onaj prodor i iznudi penal. I u LP onakvi momenti odlučuju - ono što Morata i Pogba nisu mogli protiv Bayerna, što je Higuain promašio protiv Reala.

Nema recepta i svaka utakmica je drugačija. Sutra možda budemo branili rezultat i prođemo. Možda budemo napadali i primimo jeftine golove kao u dva finala.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la chi3llo » 14 mar 2019, 00:59

Pokarali smo Valensiju, Atletico, daj sad Barcu da se popisamo po primeri momacki.
Zadnja izmjena: chi3llo, dana/u 14 mar 2019, 18:23, ukupno mijenjano 1 put.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 14 mar 2019, 07:58

Barcelonu samo dobiti prije finala. Volio bih i City izbjeći.

Sutra se izvlače odmah parovi i za polufinale. Bilo bi lijepo da s jedne strane budemo mi, United, Porto i Ajax, a ovi neka se lome međusobno na drugoj. :shifty:

Eto anketa.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la MysticAladin » 14 mar 2019, 08:09

Ma ja ba. Daj nam United sad, tamo nek se lome Barca, City i Liverpool. U polufinalu mi sa Tottenhamom, a Liverpool nam dođe u finale. :mrgreen:
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Kompromis
Postovi: 2660
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 14 mar 2019, 09:08

Daj Barcelonu sad ili u polufinalu jer na 2 utakmice ih izbacujemo (u allegrievoj eri samo je zizuov i ronaldov real uspjesniji na 2 tekme od allegria)... ali bi veliki problem imali sa njima na 1 gdje nema popravnog, a znamo da juventus obicno brutalno dobro igra popravne tekme kao uostalom neki dan... jbg na 1 bi vise volio i city nego njih... isto tako sad mi je svejedno koga cemo dobiti u ovoj rundi jer vise nema crne macke ronalda protiv nas nego je igrač juventusa (samo da onda dobijemo barcu u polufinalu zbog 2 tekme)... volio bi za promjenu malo liverpool jer se nije dugo igralo sa njima a i da allegri jos jednom izdoktorira kloppa nakon onih 5 1 protiv dortmunda...

Msm načisto nije svejedno jer nije isto igrati sa npr portom i barcom sto je logicno, ali pošto je vec izvjesno osvojena Seria A do kraja se mogu odmarati igraci za LP i ako se vec zeli osvojiti klempara mora se njih dobiti... i ja sam odmah da se njih dobije, i prizeljkujem to... ako ne sad, onda u polufinalu... može i liverpool i ajax, i porto i utd... ma nakon onakve tekme i gazenja jednog od najtežih rivala svejedno mi je dok to nije ronin real...

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12697
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 14 mar 2019, 09:40

Kakvo odmaranje? Svaku utakmicu moramo igrati 120% i zabijati 5komada.
Max Allegri 300 💪💪💪

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.