Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Osim13 » 09 jul 2019, 13:07

Pogba je napisao/la:Inače, na ove priče da dodam i to da se danima opet provlači priča o Darmianu. Fakat mi se povraća od tog odrona od igrača, nestvarno da ga se vezuje za nas već godinama. :sick:
Navodno bi Pellegrini mogao na posudbu, a da bi ga taj bidon zamjenio. Nadam se da je ovo samo invencija gazzette.

Drugo je Kean. Odbio se Everton jer navodno se pokušava prodati ili dati u zamjenu za De Ligta. Ovdje mislim da ima nešto jer se mjesecima unazad pričalo da bi mogao u Ajax.
Mislim da bi to i za njega samog bila dobra stvar. Što kažeš pitanje je koliki će prostor imati u Juventusu a Ajax za potentnog mladića poput njega bi vjerovatno bio pun pogodak.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12643
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 09 jul 2019, 13:36

Pogba je napisao/la:Inače, na ove priče da dodam i to da se danima opet provlači priča o Darmianu. Fakat mi se povraća od tog odrona od igrača, nestvarno da ga se vezuje za nas već godinama. :sick:
Navodno bi Pellegrini mogao na posudbu, a da bi ga taj bidon zamjenio. Nadam se da je ovo samo invencija gazzette.

Drugo je Kean. Odbio se Everton jer navodno se pokušava prodati ili dati u zamjenu za De Ligta. Ovdje mislim da ima nešto jer se mjesecima unazad pričalo da bi mogao u Ajax.
Molim te objasni mi kako je moguce da Icardi nije profil za nas a jeste Jesus?! Sto se tice Darmiana, dobro je da postoji,uvijek nam je neka zadnja opcija koja nam nikad nece trebat.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Pogba
Postovi: 19680
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 09 jul 2019, 13:50

Sarri ne gotivi staticne poachere. Higuain dok je mogao bio je pokretljiv napadač, nije davao referentne tačke na terenu, Milik također. Icardi je prestatičan i ne učestvuje u igri.
Jesus je iznimno pokretljiv, pogledaj samo akciju kod gola Brazila neki dan, sposoban je kreirati sam nesto dok je Icardi nesto najblize Trezeguetu danas, a to u modernom fudbalu ne ide. Nema dribling, ne moze stvoriti visak, nepozeljne odlike top napadaca.
Da se razumijemo, ne bi on bio los, daleko od toga, ali ima bolje. Da se Max pitao vjerovatno bi bio dobar, ali Sarri je drugi tip potpuno.
No, obzirom na specifičnost situacije gdje on sigurno odlazi, ispod cijene bi to bio ok posao. Ali ne po cijenu da se druge mete ne dovedu na mjesta gdje smo tanji od napada.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BlueBosnian » 09 jul 2019, 13:58

Biću razočaran ako Dybala ode put Intera.
Ako već nije u planovima, prodaj ga vani.. **** ih Icardi više :mrgreen:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12643
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 09 jul 2019, 14:42

Pogba je napisao/la:Sarri ne gotivi staticne poachere. Higuain dok je mogao bio je pokretljiv napadač, nije davao referentne tačke na terenu, Milik također. Icardi je prestatičan i ne učestvuje u igri.
Jesus je iznimno pokretljiv, pogledaj samo akciju kod gola Brazila neki dan, sposoban je kreirati sam nesto dok je Icardi nesto najblize Trezeguetu danas, a to u modernom fudbalu ne ide. Nema dribling, ne moze stvoriti visak, nepozeljne odlike top napadaca.
Da se razumijemo, ne bi on bio los, daleko od toga, ali ima bolje. Da se Max pitao vjerovatno bi bio dobar, ali Sarri je drugi tip potpuno.
No, obzirom na specifičnost situacije gdje on sigurno odlazi, ispod cijene bi to bio ok posao. Ali ne po cijenu da se druge mete ne dovedu na mjesta gdje smo tanji od napada.
Naveo si skoro sve lose strane Icardia( ako su uopste lose) Pa to sto si naveo za njega trenutno je Ronaldo. Mauro je strasno lucidan, zna iskoristi minimum prostora koji mi se nudi, zna rijesiti utakmicu jednim potezom, odlican u defanzivi, tehnicki fantastican i kad dodas da je ispod cijene skoro 30miliona, idealan. To kakav je karakter ne treba da nas brine, tu su Bufon i Ronaldo, velicina kluba koja nikad nikome nije dozvolila da prelazi granicu dozvoljenog.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 09 jul 2019, 15:45

Icardi je vrhunski finisher tu nema dileme. Ako bi se mogao dovesti za 30 mil onda Keana prodati za isti iznos .
A placati ga neke iole vece pare deff ne,jer nije tip napadaca za fudbal kakav bi trebali igrati.
Pogbu zaboravite,ja cu se iznenaditi ako dovodjenje DeLihta nije uslovljeno prodajom Cancela.

Avatar
Pogba
Postovi: 19680
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 09 jul 2019, 16:17

Ne znam odakle vam ta cijena od 30 M. :? Pa mi cijenimo Keana oko 40.
Bez obzira sto je otpisan nece ga prodati ispod 60/70. Radije bi ga gledali da struhne nego da ode u Juve za te smijesne cifre.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 09 jul 2019, 16:24

I ja prvi puta cujem za tu cifru,ali vjerovat cemo Mig_Mig kolegi.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12643
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 09 jul 2019, 17:11

Marvin je napisao/la:I ja prvi puta cujem za tu cifru,ali vjerovat cemo Mig_Mig kolegi.
Ne. Nisam ja rekao da je 30miliona, napisao sam da je cijena 30mil manja od realne. A to je nekih 50/55miliona Nikako 75/80 koliko bi mogli traziti za njega. Milion gore, dole :) po nekim inf. mi smo ponudili 45miliona, iskustvo kaze da smo spremni ici 10miliona gore i to je ta cijena.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la chi3llo » 10 jul 2019, 05:36

Ma yebi ti mene ako mi deLigta dovedemo :urnebes:
Usrace cicije za 5 miliona, necemo ni Icardia dovest, doce Zapata :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 10 jul 2019, 08:52

Ma ne mora ni doci,narocito za te pare. Bolje dovesti kapitalca u vezu i igrat. Golove cemo svakako primati kad bi 3 De Lihta imali nazad.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Captain4 » 10 jul 2019, 11:19

Izvinjavam se na upadu na temu, samo da se nasmijem ovo za 30 miliona. :tokralju:
"We need to suffer. And we need to fight."

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12643
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 10 jul 2019, 11:35

Captain4 je napisao/la:Izvinjavam se na upadu na temu, samo da se nasmijem ovo za 30 miliona. :tokralju:
Mozes li nam reci koliko vrijedi?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Captain4 » 10 jul 2019, 12:40

Mig_Mig je napisao/la:
Captain4 je napisao/la:Izvinjavam se na upadu na temu, samo da se nasmijem ovo za 30 miliona. :tokralju:
Mozes li nam reci koliko vrijedi?
Preko 100 što se tiče igračkih sposobnosti, ali mu Wanda smanjuje cijenu. Tako da dodje na nekih 70-80.

Frajer dao 122 gola u ligi, a tek 26 godina ima. Dok ova vaša čamuga ima 11 golova u ligi i 40 miliona vrijedi. :rol:
Najbolje da trampu odradimo, nama Kean vama Icardi. :salut:

A svako iole realan zna da će Kean teško dosegnuti nivo Maura Icardija što se tiče golova. Iako ne osporavam tu opciju.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 10 jul 2019, 14:20

Cancelo will leave Juventus. Sarri already gave his okay.

[Romeo Agresti]
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Barbarossa » 10 jul 2019, 14:34

Juventus will only focus on the sale of reported #MCFC target Joao Cancelo after the confirmation of signing Matthijs De Ligt from Ajax.


[@romeoagresti]
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12643
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 10 jul 2019, 15:15

Sad ce paljba po Sariju, jos da se rijesi Coste i pojedinci ce molit da se Max vrati. Nista cudno da se zeli rijesiti igraca koji je supalj kao svicarski sir.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Pogba
Postovi: 19680
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 10 jul 2019, 15:21

Pitanje bekova je krajnje ozbiljno, ovdje nekima nikako da dodje do centra za razmisljanje da rizikujemo s ovim parkom bocnih igrača povratak na nivo pre-2011.

Jer MDS, Sandro, Pellegrini i Darmian/Hysay je nivo tima desetog mjesta.

Naravno da nema logike da se navodno suplji igrac kao sir otjera nakon jedne sezone. Pri tome je njegov nivo pokazan kod trenera koji je s razlogom dobio otkaz. A nivo ostalih igraca je valjda dovoljno govorio sa Dybalom koji je propao, sa Costom koji je nestao, sa Bernom koji je involuirao, itd itd, sve ste gledali. Pri tome je momak medju najtraženijom robom na svojoj poziciji u Evropi. Apsolutno mora ostati.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 10 jul 2019, 15:26, ukupno mijenjano 2 puta.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 10 jul 2019, 15:24

Nema Sarri nista sa prodajom Cancela.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Dzoni » 10 jul 2019, 15:45

A vala se i tog Cancela hajpa ko da je Cafu jbt.
Za 60 miliona bih prodao 2 Cancela.
Ajd ok,ako je jedina opcija za njegovu zamjenu nekakav Darmian,onda ne diraj nista.
Al mislim da ga previse žalite,gledo sam dosta utakmica Juventusa vala nije nikakav uber kvalitet.

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.