Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 15 avg 2018, 13:47

Mig_Mig je napisao/la:
juvebosna je napisao/la:Rabbiot ???
Sve se vise spominje :kafa: :kafa: :njanjanja: :njanjanja:
Ne znam koliko je realno ali u tom slucaju imamo i previse veznih
Ali ako bi on dosao :opaopa: :opaopa: :shock:
Nece sad sigurno. Ako bude dolazio to je ljeto 2019, to je igrac koji nam bas tad treba.
Ma sve se vise nesto spominje u Ita medijima kao da ga ugrabe prije konkurencije
Iskreno ne vjerujem u tu pricu mozda da bude slicno kao kod Emrea
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 15 avg 2018, 14:54

[youtube][/youtube]
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 15 avg 2018, 19:38

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
bezrabotni
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 jul 2011, 21:51
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la bezrabotni » 16 avg 2018, 11:27

Priča li se išta po stranim forumima o eventualno nekom još pojačanju?

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 16 avg 2018, 11:34

Sta ce se pisati... transfer rok zavrsava za manje od dva dana... sve i da hoce ne mogu dovesti neko jako pojacanje da pojaca konkurenciju, prvo jer se vise ne moze trositi bez prodaje bitnog igraca (transfer Rone je sve ostale eventualne dolaske poput Pogbe ili SMSa gurnuo ne u drugi nego u treci plan), a drugo za 30tak sati se moze dogovoriti transfer samo neke tarabe... spominje se jedino napadac za B ekipu koja ce igrati trecu ligu....

Medjutim ono sto se spominje je da ce Rabiot dzabaluka doci sljedece ljeto po uzoru na Cana, a pored njega i de Ligt koji je jos jednom potvrdio (na presu u Ajaxu) da bi imao zelju igrati u Juventusu (momcina je obisao citav kamp i prostorije Juventusa prije par mjeseci)... nakav novinar ga pitao oko Juvea... ali taj transfer svakako ocekujem naredno, a ne ovo ljeto, kad se oprosti Barza, a Chielini jos oslabi.....

Avatar
Trezeguet17
Postovi: 157
Pridružen/a: 28 jul 2013, 12:12
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Trezeguet17 » 16 avg 2018, 11:41

Rabiot i de Ligt su strasni mladi igraci i to bi bilo fantasticno ulaganje u buducnost

prelazni rok po meni fantazija (jedino mi je zao sto je Caldara otisao, al uprava godinama dokazuje da zna sta radi tako da ok) imamo dovoljno siroku klupu da u svakoj utakmici ima neko da okrene mec u nasu korist, odbrana pojacana, vezni red pojacan, napad bio jak sad jos jaci

bice fantasticna sezona jedva cekam da krene Seria a Forza Juve !!!
36 SCUDETTI Forza Juve !!!

Juventusovi igrači u finalu 2006 godine: Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Camoranesi, Alessandro Del Piero, Thuram, Vieira, Trezeguet Forza Juve !!!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 16 avg 2018, 12:09

bezrabotni je napisao/la:Priča li se išta po stranim forumima o eventualno nekom još pojačanju?
Ma kakvi, Agresti je rekao na VS da osim u slučaju prodaje Pjanića i Sandra (što se neće desiti dan prije kraja prelaznog roka) mercato se zatvara trostrutko.

Standardno se spominje Rabiot besplatno sljedeće ljeto i to je to.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 16 avg 2018, 12:56

48 sati pred prvu zvanicnu tekmu,ajde da rezimiramo sve:od odlazaka i dolazaka,taktickih i fomacijskij šema pa do ocekivanja od ove sezone
Mercatto
Dolaski:CR7,Cancelo,Can,Spinazzola,Caldara(navodim ga zato sto jest i dosao :D),Perin,Costa(sluzbeno otkupljen),Bonucci,.
Odlaski:Higuain,Buffon,Asamoah,Lichteiner(istekli ugovori),Sturaro,Ricon,Pjaca Audero,Favill,cerri,Marrone ,Howedes(istekla posudba),Caldara
Ima tu jos igraca vecinom mladjih,koji su otisli i dosli.

Na prvi pogled mercatto fantastico.Nismo prodali nikog glavnog(osim Pipite,ali tesko da bi u novoj sezoni bio starter),a pojacali smo sve linije tima.Odlazak Capitana Buffona jest veliki udarac prije svega u svlacionici,ali iako teska srca to kažem bilo je i vrijeme,jer svjedoci smo da je sve stariji i samim time sve vise nas poceo kostati bodova(da odmah kazem ja bi bio najsretniji da je ostao),i bez obzira na sve zasluge jednostavno je bilo vrijeme.Mozda je bolje da je ostao u klubu kao funkcioner kao Pavel,ili da je otisao u recimo Parmu,ali on je imao zelju da nastavi karijeru i moramo to postovati.Sretno ikono osim ako budes igrao protiv nas :D
Licht-Cancelo,Spinna -Asa.Mislim da smo u velikom dobitku jer smo podmladili ekipu a dobili igrace koji su jako dobri u napadackom dijelu,a odbranu ce svakako nauciti igrati pod mister Alegriem.Velika nesreca povreda mladog Spinne ali srecom(ili nesrecom :D :lol: )imamo Mattiu.Sa Sandrom(koji pokazuje opet znakove zivota)veliki upgrade.
Leo -Caldara:sta da kazem dugo se vodila rasprava i navijaci su podijelili oko toga.Svi relaventni strucnjaci su rekli da je ocito da idemo na klempu i da jednostavno nemozemo cekati da se Caldara razvije.S druge strane(ovo govorim o cisto taktickim i igrackim kvalitetama a o drugim stvarima nekom drugom prilikom)dolazak Lea je samo +.Kako nismo doveli nijednog igraca koji je u stanju da razigrava ekipu poput Pjanica,dolazak Lea nam govori da se ide time da u slucaju pritiska protivnika,lopta dolazi do Lea koji je najbolji igrac na svijetu(tkz libero)sa dubinskim loptama.++Plus je i to sto vec naravno poznaje ekipu šeme i da mu ne treba prilagodjavanje kao ostalima.
Can-Sturaro:ne treba trositi rijeci znamo sta smo dobili.Stefano je bio jedan dobri duh svlacionice(na zalost cesto i na terenu :D ).Emre je jos dosao free tako da smo svakako samo u velikom plusu.
CR7-Higuain:isto ne treba trositi rijeci.Pipita se bio udomacio svi su ga u ekipi zavolili.Zrtovao je statistiku radi ekipe.ali jednostavno to je CR7.Neko je morao otici..,a kako Mandzo ima poseban status kod Alegria i vecine navijaca,izbor je pao na njega.Sretno mu )osim protiv nas) i Hvala: :salut:

Zakljucak:imamo daleko najjacu ekipu na cizmi i svakako medju 3 u EU.Po kladionicama sad smo i prvi favoriti.Tesko breme za ekipu ali ovo nisu djeca vec iskusni i prekaljeni igraci kojima je osvajanje trofeja u krvi.
Dolaskom CR7 postali smo pozeljna destinacija za druge top igrace,veoma velik novac je sad u igri.
Dalje sto se tice taktike i formacija tu je Mr.Alegri ponajjaci u svijetu.
Ali kao sto iz iskustva znamo malo cemo kasljati na poetku dok se sve ne slegne,jer kao sto znamo nama sezona pocinje u martu :D :D
Alegri ce biti u golemim mukama(ne bi volio biti na njegovom mjestu :roll: ) koga ce sve staviti i kako ce sve izgledati na terenu,Jer sad ima ogroman izbor kvalitetnih i polivalentih igraca za sve njegove seme i kombinacije.
Mene brine nesto drugo:cesto sam gledao CR7 u Realu i mogu slobodno reci da ga dosta dobro poznajem.Koliko god da je dobar igrac toliko je jos veca sujetna osoba.On mora igrat i bez obzira koliko je los on se ne smije dirati.a dok se ne uhoda ni on i ekipa bit ce tu dosastturbulencija.Iako je Alegri vise puta pokazao kako je taj sef(Leo,Dybala),bojim se da ovdje nece puno pitati jer ipak je tu previse love u pianju.zato sa te strane treba biti naoruzan strpljenjem.U ekipi postoji odredjena hijerarhija i svi to postuju ko ne postuje bila odstranjen

Suma summarum:bit ce ovo neobična sezona.Prvi put nema onih igrača koji su definisali Juve.prvo DEL PIERO a sad Buffon.dosla su nova vremena Capitano je Chiello.ogromna kvaliteta u napadu bi mogla nagovijestiti da cemo imat neobicnu sezonu sa puno datih golova i mogucih primjenih.Odlican roster,na svakoj poziciji 2 kvalitetna igraca.Odlican trener,sjajna uprava.Znaci sve se uklopilo,ostaje samo da se na terenu to vidi.Dupla kruna se podrazumijeva.Ta prokleta klempa je vec postala opsesija,ali sa CR7 bi trebali(ne morali vec samo trebali) i tu biti bitan faktor.Ali tu je i sreca bitan faktor,imamo jaku konkuranciju od Citya.Liverpoola,PSG i spanaca

Kako god dugo nisam bio uzbudjen kao sada i jedva cekam novu sezonu.
FINO ALLA FINE FORZA JUVE !! :opaopa: :opaopa: :opaopa:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Yucca » 16 avg 2018, 13:46

Što vas većina piše ja isto jedva čekam početak sezone :D :D :D :D

Uzbuđenje je na vrhuncu šta uradi transfer Rone ne možeš dočekati tekme Juve :D :D ,još će mi teže pasti one reprezentativne pauze treba Juve dočekati za 15 dana
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 16 avg 2018, 16:22

Čini se ali nema još potvrde da ce odgodjeno ovo kolo u Serie a.sasvim opravdano
Za sad he samo sigurno da Genoa i Sampdoria nece igrat a za ostale cemo znati mozda vec danas
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
Trezeguet17
Postovi: 157
Pridružen/a: 28 jul 2013, 12:12
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Trezeguet17 » 16 avg 2018, 18:19

predsjednik Dorije izjavio da je zvao predsjednika Juventusa Anjelia i da je ovaj rekao da Juve nece igrati u subotu (jer je sahrana za nastradale taj dan i da na taj nacin Juve zeli odati pocast) :salut:
36 SCUDETTI Forza Juve !!!

Juventusovi igrači u finalu 2006 godine: Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Camoranesi, Alessandro Del Piero, Thuram, Vieira, Trezeguet Forza Juve !!!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 17 avg 2018, 09:24

Pjanić potpisuje novi ugovor sljedeće sedmice kaže Di Marzio.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
dinoo
Postovi: 4864
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 17 avg 2018, 09:50

Claudio ode nakon 25 godina....golemo :(

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 17 avg 2018, 09:51

Sta se ovo klub zahvaljuje Marchisiu na zvaničnoj face stranici... nista se u medijima ne spominje da odlazi...

Ali svejedno covjek je je titan, 25 godina u klubu... upitno je postojili neki igrac sa ovolikim stazom u Juventusu... igracka i karakterna velicina... mozda je to razlog što mu se zahvaljuju a ne odlazak, mada objektivno on vec 2 sezone nema mjesta u prvih 11, iako to zeli... ali čovjek šuti i igra... pravi Juventino...

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 17 avg 2018, 09:52

Zvanično !!!!!

Claudio Marchisio naš Il Principino je završio karijeru u Juventusu !!! :shock: :shock:

pa nije mogla gora vijest danas biti :thumbdown: :thumbdown:

Bio bi koristan u rotaciji i još je naše dijete 25 godina nije malo :wtf: :wtf: :wtf:

potrvrdjena je vijest :oops: :oops:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 17 avg 2018, 10:02

"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 avg 2018, 10:11

Ode i Marcha... Sve je to normalno i dio je jednog ciklusa,al tuznog ciklusa. Bio je jedan period WC igrac i onda su ga povrede bukvalno unistile :(

Avatar
Pogba
Postovi: 19747
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 avg 2018, 10:18

25 godina, samo jedna godina posudbe u Empoli. Jedan od rijetkih koji je cijeli život tu što dovoljno govori o njegovim ljudskim i fudbalskim kvalitetima. Znalo se da će otići, ali ne ovako kasno, u zadnjim satima, očekivalo se ovo ranije. Da li ima mjesta da se na mercatu nešto uradi, možda oslobađaju mjesto? Radije bih zadržao Clemenzu npr iako se to neće desiti.

Hvala majstore :clap:
Primjer profesionalca, dobar momak, u jednom periodu vrhunski igrač, taktički jedan od najpotkovanijih igrača svoje generacije, ne sumnjam da će biti dobar trener. Ima još neku godinu u nogama na nekom nižem nivou. :salut:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 17 avg 2018, 10:26

Pravi juventino, meni je zao sto ide ali ta ga je povreda zeznula, ove godine bi jos manju minutazu imao. Zao mi je i zbog svlacionice jer je dobro da ima tu vise igraca kome je stalo do Juventusa ali eto.
Hvala za sve i sretno Marchisio
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12678
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 17 avg 2018, 10:29

Legenda kluba :bow: jedan od najdrazih igraca i jako slican Del Pieru. Zao mi je ali zivot ide dalje. :tokralju:
Max Allegri 300 💪💪💪

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.