Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Rooney88 » 30 jul 2019, 13:19

Policeman je napisao/la:Kean u Everton znaci otvorilo se mjesto za GOATa :mrgreen:
slika
Namjestio je sam sebi, rutinski.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12330
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Tritolone » 30 jul 2019, 13:22

Zasto imam osjecaj da je Lukaku odjednom posta sprd kad je presa u Mutd? Ne sjecam se nesto ovakvih glupih gifova iz vremena Everetona, ali se zato sjecam da je isprepuca ligu i naruga se. Uvjeren sam da ce isto napravit i u Serie A, pogotovo ako ode u Juventus (iako im realno nije potreban) ali siguran sam da ce zabit 20+ golova.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Pogba
Postovi: 19845
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 30 jul 2019, 13:24

soe je napisao/la:Ode Kean u Eveton,pravi potez Juventusa misljenja sam da mali nikad nece biti napadac svjetske klase.
Slažem se. To je bilo moje mišljenje i kada sam ga u primaveri pogledao par puta. Fizički je bio iznad konkurencije i to mu je glavni adut. Možda i može napredovati, ali bazni talenat je takav kakav je, nije to top potencijal. Dobar posao, pogotovo ako će značiti da se ne proda Cancelo, isl.

30+bonusi do 40 je onako cifra za pojmove engleskih klubova, neki dan Njukas dovede anonimusa za 40+.

Komentar sa VS-a: 'Prodajemo Keana i kupujemo starijeg, skupljeg Keana'. :mrgreen:
Tritolone je napisao/la:Zasto imam osjecaj da je Lukaku odjednom posta sprd kad je presa u Mutd? Ne sjecam se nesto ovakvih glupih gifova iz vremena Everetona
Zato što i jeste u Evertonu bio vrh, u WBA-u također. Dalje je išao nizbrdo. Pitanje je koliko je tu do trenera i stila, a koliko do njega. Ipak ima određene limite, ali nije on loš goalscorer. No, nisam nimalo optimista da nam u situaciji kada je Runa na zalasku treba to da se rješimo jedne desetke/druge špice koja bi (u teoriji) spajala linije, i koja bi mogla procvjetati u Sarrievom sistemu. Zapravo mi se to ne dopada uopće. Lukaku je igrač koji mora dobiti loptu skoro pa na tacnu, a u situaciji u kakvoj smo gdje nam je vezni red još uvijek upitan - to nije bajna ideja. Opet će biti sve na toj sredini. Prihvatljivo ako je zamjena za Dybalu jedan Pogba, a ne sam Lukaku.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Policeman » 30 jul 2019, 13:54

Lukaku je masina za golove ali mislim da mu je potrebna promjena jer potpuno je izgubio samopouzdanje u Unitedu nista mu ne ide kako treba

U fino izbalansiranoj ekipi on ide na 25+ u svim takmicenjima u to sam siguran pa kad je u onakvom Mourinhovom Unitedu u prvoj sezoni zabio 27 onda bi u sistemu Sarrija poludio
Kupite ga :mrgreen:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sarrifufna » 30 jul 2019, 13:59

Lukaku je najbolji napadac na svijetu. Mozda eto top 3, uz Higuaina i Icardia. :kafa:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Rooney88 » 30 jul 2019, 14:04

Tritolone je napisao/la:Zasto imam osjecaj da je Lukaku odjednom posta sprd kad je presa u Mutd? Ne sjecam se nesto ovakvih glupih gifova iz vremena Everetona, ali se zato sjecam da je isprepuca ligu i naruga se. Uvjeren sam da ce isto napravit i u Serie A, pogotovo ako ode u Juventus (iako im realno nije potreban) ali siguran sam da ce zabit 20+ golova.
Imao je on mnogo rupa i u Evertonu. Uvijek mu se zamjerao uzasan prvi dodir i nepostojanje u bilo kojoj jacoj utakmici.

Ali, zajebanciju na stranu, uopste se ne radi o losem napadacu. Glupost je porediti ga sa Higainom i sl. Vjerujem da moze ici preko 20 golova u Juventusu, igrat ce u dominantnom timu i manje kompetitivnoj ligi. Vjerujem da bi to bio oravi potez kako za United tako i za njega. Vidjet cemo hoce li preci, prebrzo se nekako o Juventusu pocelo pricati pa mi vise djeluje kao patka da se Inter navuce.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la firefirefirely » 30 jul 2019, 14:08

Sarrifufna je napisao/la:Lukaku je najbolji napadac na svijetu. Mozda eto top 3, uz Higuaina i Icardia. :kafa:
:mrgreen:

Avatar
sljivo
Postovi: 14347
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la sljivo » 30 jul 2019, 14:08

Igrač koji prelazi od Joze (kod Olea nije ništa ni igrao) ka Sarriju ne može se zvati istim imenom. Ako je tamo loše igrao nikako ne mora značiti da će ovdje, mislim da može i suprotno od toga.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 30 jul 2019, 15:07

Rooney88 je napisao/la: Vjerujem da moze ici preko 20 golova u Juventusu, igrat ce u dominantnom timu i manje kompetitivnoj ligi.
Ne treba Juventusu igrac od 80 miliona da zabija Spal-u.
Ovo oko zamjene nema nikakve logike. U situaciji bez presedana,gdje sa taliijanstine ides na moderni fudbal ti ponajboljeg igraca za takav nogomet dajes za poachera koji nije top klasa.
Najlakse je reci Dybala stagnira. A ko je to zadnjih sezona dobar u Juventusu i na kome ce ekipa ostati kada je rijec o nogometasima koji imaju tehnicki kvalitet,precizan sut i generalno su opasni kada su blize golu. Na stalno povrijedjenim Costi? Bernardeskom koji je generalno razocarao. Mariu Mandzukicu? Higuainu? Pjanicu? Ramizu?
Prodaja Dybale je velika greska. Treba mu dati pravu ulogu u pravom sistemu gdje ce na glavu da se nasadi i da ne opravda ocekivanja bit bolji nego pod onom ublehom iz Toskane,i tada ga prodaj za istu ili vecu lovu nego sada.

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sarrifufna » 30 jul 2019, 15:11

Marvine, pusti malo ego na ispasu, bitnije je da Lukaku ne ode u Inter nego sto ce u Juventusu sjedit na klupi, a Dybala procvjetat u Utd. :mrgreen:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
rope11
Postovi: 17665
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la rope11 » 30 jul 2019, 15:25

Uzmite pare za Dybalu dok još možete, već se slobodno može reći da od njega nikad neće biti wc igrača.

Neovisno o Sarriju i njegovom načinu fudbala, svakako je beskoristan u svakom sistemu koji ne uključuje formaciju sa dva napadača. A yebo i tog igrača kojem se svi moraju podređivati, ne bi li izvukli neki maksimum iz njega.



Mada ovaj swap deal oko Lukakua jest retardiran, Juventusu bi bilo pametnije uložiti u top veznjaka. I kasnije kupiti Wandinog malog ispod cijene, jer će Inter postajati sve očajniji kako vrijeme bude prolazilo. :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sarrifufna » 30 jul 2019, 15:28

Uzimamo i Lukakua i Icardia. Igramo 334. :kafa:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
Stranac
Postovi: 1465
Pridružen/a: 19 dec 2012, 01:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Stranac » 30 jul 2019, 17:35

Al' zamisli ovu idiotariju:

Dybala<->Lukaku
Lukaku<->Icardi

:tokralju:

:puke:

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sarrifufna » 30 jul 2019, 17:37

To ti se strucno zove poluga moci. :mrgreen:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Ponos Torina » 30 jul 2019, 17:38

BREAKING NEWS

Everton have agreed a transfer fee of £27.5m, potentially rising to £36.6m, with Juventus for striker Moise Kean, according to Sky in Italy.

The 19-year old Italy international could earn around £52,000-a-week, with a medical possible as early as Wednesday.

The deal is expected to include a buy-back clause for Juve.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sarrifufna » 30 jul 2019, 17:42

Nema buy-back klauzule. Samo usmeni gentleman agreement da Juve moze mecirati ponudu svakok tima i da ce Everton istu prihvatiti.
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 30 jul 2019, 17:58

Jak džentlmenski ugovor - prihvatićemo vašu ponudu ako je jednaka najboljoj koju smo dotad prihvatili što inače ne bi uradili, how yes no :mrgreen: Čisto zamazivanje očiju, naravno da će prihvatiti ponudu ako ona matchira ono što oni traže.

Gledali smo zadnje od Keana u dresu Juventusa. On ako eksplodira u PLu Juventus nikad neće izjednačiti cijene klubova koji će se otimati za njega. Ako ne nikom ništa.

Sve u svemu solidne pare, ali žao mi je momka. Tako mladi igrači s njegovim mogućnostima i onim pravim bezobrazlukom i mudima su rijetkost.
Zadnja izmjena: IlCapitano, dana/u 30 jul 2019, 18:01, ukupno mijenjano 2 puta.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12694
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 30 jul 2019, 18:00

Sarrifufna je napisao/la:Nema buy-back klauzule. Samo usmeni gentleman agreement da Juve moze mecirati ponudu svakok tima i da ce Everton istu prihvatiti.
Mislim da nije usmeni vec pismeni dogovor u kojem imamo pravo mecirati ponudu, a ako je tako to je idealno. Momak ode u pravu ekipu u kojoj nema konlurenciju i gdje moze pokazat sve sto zna.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Padovan
Postovi: 12655
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 30 jul 2019, 18:08

Dobar je Kean za svoje godine, ali cudan tip skroz, vidjet cemo nije se losa lova uzela, ali sumjam da ce taj vise za Juve zaigrati.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 30 jul 2019, 18:08

Paulo Dybala’s agent is in England to begin talks over personal terms with Manchester United. Juventus are waiting for Dybala's final decision on his future; he’d like to stay but Man United are pushing for him. [Sky]
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.