Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 17 jan 2018, 16:07

Ali svakako od toga nema nista, to samo onako kazem.

Liht je za mene igrac manje na terenu.
Aljegri, out!

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 17 jan 2018, 18:14

VelaHavle je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
VelaHavle je napisao/la:Bolji je od Lihta svakako.
Nikad ni u drugom zivotu. Ti zezas ili ne gledas. Pa lich je alves za darmiana. Uzasan u svakom pogledu.
Mislis da trenutno nije bolji? Lihtu hvala za sve ali ako nista privremeno rjesenje neka bude Darmian.
Garantujem zivotom da nisi Darmiana gledao 2puta ove sezone.
Max Allegri 300 💪💪💪

J1897
Postovi: 3914
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 17 jan 2018, 18:56

In the next few hours, Juventus will meet Cagliari to find an agreement for Nicolo Barella & Han. [Sky]

:cool:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 17 jan 2018, 21:38

Nijednom ove sezone :D
Aljegri, out!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 19 jan 2018, 03:38

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 20 jan 2018, 12:36

Corriere opet Cavanija spominje :mrgreen: Po milioniti put, pa bio bi red da bar jednom zaigra za nas s obzirom koliko puta je dogovorio lične uvjete :mrgreen:

Inače, mislim da na ljeto zaista ide, osim ako ne osvoje LP. Odnos sa Neymarom je loš, zakačio se i sa klubom kad je kasnio sa odmora, a i njima je zadnja šansa da uzmu velike pare za njega jer su se istrošili ljetos, a ostali višak niko neće.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 20 jan 2018, 13:09

Gdje je u toj situaciji Higuain ?
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 20 jan 2018, 13:17

Padovan je napisao/la:Gdje je u toj situaciji Higuain ?
U Kini.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 20 jan 2018, 13:20

Nadam se na izlaznim vratima. I nama je zadnji voz da uzmemo neke pare za njega. Ali sumnjam, Beppe se hvalio kako mu je on najbolja kupovina ikad, dugo ga ganjao, ne vjerujem da će nakon druge godine odustati, mada su se i čudnije stvari dešavale.

Zamijeniti ga 1-1 za Cavanija, doplatiti koju paru ako treba :mrgreen:
Pogba je napisao/la:
Padovan je napisao/la:Gdje je u toj situaciji Higuain ?
U Kini.
:tokralju:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 20 jan 2018, 16:21

:mrgreen:

Ne treba iskljuciti mogucnost da dodje pa da ga Max stavi na drugo krilo ala Mandzo. :rol:
Di Marzio: "Accordo raggiunto per il rinnovo di Barzagli
Jedan od najdrazih ikad, od velikog znacaja za svlacionicu, ali volio bih da je s Gigiem pod ruku na kraju sezone i da se jednostavno okrene novi list. Rugani i naredno ljeto neće specijalno igrati i tu se može razmišljati o prodaji za odgovorajuću svotu. Umjesto njega vratiti Romagnu.
Coming soon: una maglia Juve vintageslika
:tokralju:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
caseres
Postovi: 851
Pridružen/a: 11 nov 2012, 15:04
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la caseres » 20 jan 2018, 23:09

Ako Gonzalo kojim slucajem rijesi jednu od utakmica koja direktno odlucuje o prvaku Italije ili Evrope, suma sumarum je da se isplatilo 90mil€.
★ 38 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 jan 2018, 00:09

Osim ako ne prekuca LP kao Ronaldo prošle godine nikad on neće isplatitite pare. Što i nije toliki problem, nije totalni promašaj da ne možeš dočekati da ga se riješiš, prošle godine je prekucao ligu i to nešto znači individualno, ali timski bi svakako prekucali, tako da...

Komplikovana je situacija, jer koliko se sjećam nije bilo napadača tad njegovog nivoa da su jeftiniji bili, ali jasno je da on ne odgovara Juventusu ili Juventus njemu. Ne vjerujem da će otići, ali kako god završi ovu sezonu volio bih da se rastanemo. Nekonstantan je, pola sezone traži i ispada iz forme, osim ako igra protiv Napolija trapav je i spor, jednostavno ne mogu da ga gledam. Lakše bi podnio i gomilu promašaja nego ovo kad se jedva kreće, gubi svaki duel, ne ulazi u šanse itd.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 21 jan 2018, 14:34

IlCapitano je napisao/la: Lakše bi podnio i gomilu promašaja nego ovo kad se jedva kreće, gubi svaki duel, ne ulazi u šanse itd.
Najgore sto i podnosis,svaku utakmicu zicere promasuje. Napadac nam je potrebniji od beka,a 90 mil iskesirali :facepalm: Kad je on u pitanju to vise odavno nije stvar pitanja da li ce biti manje ili vise dobar,opravdati ova ili one ocekivanja. On je jednostavno los. I prica kako nije bilo na trzistu napadaca tog kalibra pa smo morali dati 90 mil je iz ove perspektive smijesna jer ovo sto on radi moze 5 puta jeftiniji napadac. Igraci sa kojima se on poredio tada su tri klase iznad njega,bili tada,sada je razlika jos veca.
Njaveca greska uprave bez dileme,al eto Marota veli da mu je on najbolja kupovina :mrgreen: Godine cigancenja i stednje,prodaje najboljih igraca i onda potez u kog jos ne vjerujem.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jan 2018, 17:12

Covjek se bespotrebno umara u ovoj koncepciji eto sta je. Isto kao i Dybala, trce nesto jer moraju jer im se trazi, a onda zbog toga imaju pad koncentracije i gube energiju u zavrsnici akcija.

Mislim mogao se kupiti neki crnac za 100 mil ono da ga pucaju ego tripovi kod ovog bi zavrsio na klupi nakon 2 mjeseca.

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 21 jan 2018, 17:32

Kod Higuain je problem zavrsnice, sto on promasuje mnogo prilika, pogotovo kada je najbitnije on promasi nemoguce, to se znalo od Reala, do Napolija pa i Juventusa, s tim da kod nas mozda i u kljucnim utakmicama nije imao neke 100% sanse, ali je bio potpuno beskoristan (proslogodisnje finale LP). Nisam podrzavao Higuaina, jos kada je prvi put trebao preci iz RM, ali kasnije mi je postao i drag, jer bori se za ekipu, ima taj pobjednicki mentalitet ali i tu blokadu koja ga koci da se ne sprdaju sa njim...
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jan 2018, 17:37

Ne postoji bolji napadac za nas, on je gladan trofeja. Sve je podredjeno trofejima i zbog toga je i dosao jer se golova vec nazabijao. Na kraju utakmice je bitno da on odradi sve sto se trazilo pa zabio ili ne ako odradi nasa su 3 boda. Ovdje je konkurencija prava i on sigurno trenira i radi vise nego ikada ali kod nas se to ne vidi, negdje bi se moglo da vidi ali ne bi bilo trofeja. Zato neki napadac kada dodje sigurno ne bi ovdje blistao kao negdje, jer mi tamo u drugom klubu vidimo samo njegove golove, a druge stvari propustamo.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 jan 2018, 17:51

tuzlak1987 je napisao/la:Covjek se bespotrebno umara u ovoj koncepciji eto sta je. Isto kao i Dybala, trce nesto jer moraju jer im se trazi, a onda zbog toga imaju pad koncentracije i gube energiju u zavrsnici akcija.

Mislim mogao se kupiti neki crnac za 100 mil ono da ga pucaju ego tripovi kod ovog bi zavrsio na klupi nakon 2 mjeseca.
Smiješno.

Ko je onda zaslužan za periode kad su u formi? Oni u inat Allegriju igraju tako?

Garantujem da ne trče više od bilo kojeg drugog igrača na njihovim pozicijama.



Ali budale su treneri, mi imamo prvu dvojicu ikad koji ne moraju trčati i ekipa treba za njih raditi.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jan 2018, 18:09

Pa u drugim ekipama napadaci kada trce tu trku naplate u ofanzivnoj igri. Cilj je jasan, trece za postizanje golova. Kod nas sve zavisi od rezultata, tipa ako u odredjenom dijelu utakmice nama odgovara 1:0, 2:0 sve se mijenja Higuain pocinje da trci za druge ciljeve kao i Dybala. Nasa veza izgubi isto interes da odigra nesto pretjerano naprijed, pogotovo Pjanic koji ce uvijek pokusati da malo uspori tempo i razvuce igru, da odigra sto vise pasova koji ugalvnom ne prave nikakvu promjenu.
U ekipama kojima se mi divimo kako im napadaci postignu 30-40 golova napadaci imaju luksuz da mozda dobar dio utakmica igraju na nacin gdje njihova ekipa citavu utakmicu napada. Kod nas to tako nije, mi napadamo po potrebi ili po 15 minuta u poluvremenu. Bezbroj je utakmica gdje Higuain treba prosto da zaboravi na gol i da se prilagodi situaciji da bi mi ocekivali da on zabija iz utakmice u utakmicu.

Pa ako cemo da gledamo realno najdosadnija utakmica u fudbalu je ona kada Juventus povede 2:0 u prvom PV. Onda nema potrebe ni gledati drugo PV. Dobro kasnije nam to naplati Real, Barcelona koji nisu navikli osim da igraju na jedan nacin 90 minuta. Ja za LP u tome vidim problem sto ti neko u jednoj utakmici od 120 minuta kada svi pruze max polomi zube isto kao Barca u finalu Unitedu, Real Atleticu, a onda Real i Barca nama. Mi da povedemo u finalu LP 1:0 gledali bi da to sacuvamo, Higuain bi morao da pravi neki presing, Manduzkic da se povlaci na beka itd.

Ali ja ne znam sto se ljudi ljute onda sto nema golova od Higuaina. Njemu je vjerovatno bitnije sada i da radi za ekipu nego da zabije 30 golova kao u Napoliju, a da na kraju sezone ostane praznih ruku.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 jan 2018, 18:25

Trka je trka, kakve veze ima svrha? Ako trči isti broj kilometara napadajući ili praveći presing na centru kad se branimo koja je razlika? Profesionalci su, njima je pretrčati 10km kao meni otići do pekare. Ne trći duplo više od ostalih pa da mu to bude izgovor. Moderni nogomet je zasnovan na trčanju bez prestanka. Davao sam primjere i prije - KDB trči nenormalno puno, u oba pravca. Mbappe u PSG-u igra klasično krilo kao kod nas Cuadrado i momak razvaljuje. Higuain i Dybala su uvijek trčali isto i imali periode gdje su razvaljivali. Jeftini izgovori jer nisu dovoljno dobri kad najviše treba i to je to.

Što se ostalih ekipa tiče previše pojednostavljujete situaciju. Kvaliteta igrača i trenera kao i najbolja forma u pravom momentu su daleko bitnije od stila kojeg igraš. Osvajale su i defanzivne ekipe kao i ofanzivne. Isti taj Real je prije 10 godina imao možda i bolji sastav nego danas i igrali još više napadački pa nisu mogli meda u Evropi.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 jan 2018, 18:27



Zabio Pjaca :clap:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.