Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Osim13 » 08 avg 2018, 12:29

Star je i spor Khedira za Liverpool, ne kupuju se na Anfieldu takvi igrači. Biće da je šuplja.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 08 avg 2018, 13:05

A Emre Can i Fabinho su šta? Usain Bolt? :mrgreen:

Sa Agrestijem nije šuplja sigurno. On je baš pouzdan i umjeren, nikad ne baca neke senzacije itd. Moguće je da ga je Klopp htio kao rezervu za DM poziciju.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 08 avg 2018, 18:22

Nisam želio Pogbu koji košta 200 miliona, nisam želio SMS-a koji je uveliko precijenjen i ne vrijedi 150, nego sam tražio TOP veznjaka koji se mogao dovesti za nekih 50-60 miliona.(opcija milion koje Marotta zna isposlovati - posudba i pravo otkupa. mi smo sve igrače pustili na taj način osim Caldare.)

Veznjak se morao dovesti. Ne želim izmišljanja pozicija Bernadeskiju a pretpostavljam da će tako nešto biti. Bentacur je pokazao potencijal ali moramo imati tu neku dozu više. Can je trom kao i Khedira. Matuidi zna odigrati dobro ali zna se i izgubiti kao Hadžira po FIS-u. Claudio nije odigrao ozbiljne utakmice ima skoro dvije godine.

Jednostavno je prevelik disbalans između ostalih dijelova tima i veze. I o tome se pričalo još početkom mercata. Sredina terena je nešto što će biti naš veliki problem i boljka.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 08 avg 2018, 18:43

IlPrincipino je napisao/la:nego sam tražio TOP veznjaka koji se mogao dovesti za nekih 50-60 miliona.(opcija milion koje Marotta zna isposlovati - posudba i pravo otkupa. mi smo sve igrače pustili na taj način osim Caldare.)
Ko su ti top veznjaci? Daj mi par imena koja misliš da su se mogli dovesti za 50-60 miliona ili na posudbu?
IlPrincipino je napisao/la:Veznjak se morao dovesti.
Doveo se Emre Can. Zašto njega svi tek tako sklanjaju u stranu meni nije jasno. Pričaš o veznjaku za 50 miliona, a on bi upravo toliko koštao da smo ga morali kupiti. I onda još poređenja sa Khedirom. Osim frizure u ovoj fazi karijere obojice nemaju ništa slično. Can je daleko fizički i tehnički bolji, nije uopšte toliko spor iako jeste pomalo nezgrapan, ima dobar šut, zna razigrati, fantastičan u uzimanju lopte itd.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 08 avg 2018, 19:07

IlCapitano je napisao/la:Ko su ti top veznjaci? Daj mi par imena koja misliš da su se mogli dovesti za 50-60 miliona ili na posudbu?
Bernardo Mota Veiga de Carvalho e Silva, Jorginho, Thiago Alcantara, Adrien Rabiot, Lorenzo Pellegrini, Steven N'Zonzi, Allan...Različitih ovdje tipova veznjaka ima znam i nisu svi nabrojani TOP kao što sam rekao ali bi sigurno mogli uletiti odmah u prvi tim naš i odmah bi dobili na kvaliteti.

Meni je i sada žao Jorginha.

[quote="IlDoveo se Emre Can. Zašto njega svi tek tako sklanjaju u stranu meni nije jasno. Pričaš o veznjaku za 50 miliona, a on bi upravo toliko koštao da smo ga morali kupiti. I onda još poređenja sa Khedirom. Osim frizure u ovoj fazi karijere obojice nemaju ništa slično. Can je daleko fizički i tehnički bolji, nije uopšte toliko spor iako jeste pomalo nezgrapan, ima dobar šut, zna razigrati, fantastičan u uzimanju lopte itd.[/quote]

Gledao sam ga u Liverpoolu. Meni nije bio ništa posebno. Ne znam zašto tolika uzbuđenost kao da smo doveli Vidala u primeu...
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 08 avg 2018, 19:18

IlPrincipino je napisao/la:
Bernardo Mota Veiga de Carvalho e Silva, Jorginho, Thiago Alcantara, Adrien Rabiot, Lorenzo Pellegrini, Steven N'Zonzi, Allan...Različitih ovdje tipova veznjaka ima znam i nisu svi nabrojani TOP kao što sam rekao ali bi sigurno mogli uletiti odmah u prvi tim naš i odmah bi dobili na kvaliteti.

Meni je i sada žao Jorginha.

Gledao sam ga u Liverpoolu. Meni nije bio ništa posebno. Ne znam zašto tolika uzbuđenost kao da smo doveli Vidala u primeu...
Bernardo Silva? Isti onaj što je tek otišao u City za 50 miliona? I oni bi ga pustili za isti novac? Usput, on nije vezni, nego krilo/ofanzivni vezni.
Jorginho preko 60 miliona, Napoli ga nikad ne bi nama pustio, igra identičnu poziciju kao Pjanić.
Za Thiaga se isto lude cifre spominju, ispod 60 nije sigurno, opet isti tip kao Pjanić.
Rabiot i Pellegrini ok, i ja sam bio za njih, ali naši su se odlučili za Khediru. :facepalm:
N'Zonzi zadnji vezni, pored Pjanića nam ne treba.
Allana smo imali priliku dovesti iz Udinesea, sad sumnjam da bi ga Napoli pustio.

Ni jedan od ovih nije top klasa kako si rekao, svakom možeš naći neku manu kao što se nalazi Matuidiju i Canu ili igraju Pjanićevu poziciju. Također, NEMAMO 50-60 miliona za novog igrača nakon Ronalda. Da bi doveli bilo koga morali bi prodati Pjanića ili Sandra, a to ne vrijedi. Jedino možda Pogba, ali ni on ne ide nikud, pogotovo ne ispod 100 miliona.

Dakle, slažemo se da treba vezni još jedan, ali isto tako nemamo para za Pogbu/SMSa, a za ove druge ne vrijedi prodavati ovo što imamo. Ne slažemo se da treba očajavati kao da je ovo najgora veza ikad. Dapače, osim Reala teško da nečija baš puno odskače. Imaju svoje mane i prednosti, vidjet ćemo kako će se uklopiti cijela ekipa.

Ne pravi od Cana niko prime Vidala nego se vrlo dobar igrač (bolji ili jednak većini sa tvoje liste) stavlja u stranu kao da smo Pazienzu doveli.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Osim13 » 08 avg 2018, 19:24

IlCapitano je napisao/la:A Emre Can i Fabinho su šta? Usain Bolt? :mrgreen:

Sa Agrestijem nije šuplja sigurno. On je baš pouzdan i umjeren, nikad ne baca neke senzacije itd. Moguće je da ga je Klopp htio kao rezervu za DM poziciju.
Pa nisu, ali ono, ne djeluje mi uvjerljivo to. Ok može svašta biti, ako kažeš da je jak izvor nemam razloga da ti ne vjerujem.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Gefufna » 08 avg 2018, 20:00

Kako nemas... dovoljan ti je razlog sto je Juventino. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 08 avg 2018, 22:31

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Valencia » 09 avg 2018, 00:51

Marvin je napisao/la:Costa ne moze da vjeruje da Ronaldo dolazi prvi treninge,da ga niko ne moze pratiti na treninzima i da odlazi zadnji tj ostaje iza svih i trenira sam. Sjecam se da su ovo pricali u Unitedu,pa u Realu,a evo sada i nasi igaci ne vjeruju.
Kakav ludjak :crazy: Jezivo je to kada malo razmislis jer taj lik ima karijeru kakvu ne mozes imati na socceru igrajuci na easy a jos uvijek zeli nesto,zeli jos.
Ja stvarno pored Michaela Jordana nisam sreo takvog patoloskog kompetitivca.
Rafael Nadal, Lebron Dzejms? :mrgreen:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 09 avg 2018, 03:43

Valencia je napisao/la:
Marvin je napisao/la:Costa ne moze da vjeruje da Ronaldo dolazi prvi treninge,da ga niko ne moze pratiti na treninzima i da odlazi zadnji tj ostaje iza svih i trenira sam. Sjecam se da su ovo pricali u Unitedu,pa u Realu,a evo sada i nasi igaci ne vjeruju.
Kakav ludjak :crazy: Jezivo je to kada malo razmislis jer taj lik ima karijeru kakvu ne mozes imati na socceru igrajuci na easy a jos uvijek zeli nesto,zeli jos.
Ja stvarno pored Michaela Jordana nisam sreo takvog patoloskog kompetitivca.
Rafael Nadal, Lebron Dzejms? :mrgreen:
Ma ni blizu. Nemoj Lebrona porediti sa Jordanom. Nastranu uspjesi i slicno nego pricam iskljucivo o kompetitivnosti a Jordanova je patoloska,bukvalno. Taj je trazio da se takmici u svemu sa svima. I to ga jeste napravilo najvecim ikad jer je za posljedicu imalo nevidjenu radnu etiku ali i probleme u ekipi npr jer ga niko nije mogao pratiti i svi su vise bojali razocarati njega nego izgubiti. Steve Kerr npr je dobio pesnicu u nos jednom prilikom :mrgreen:
Taj je ostajao nakon treninga i svaki puta vjezbao nesto drugo. Tako je npr vjezbao slobodna bacanja zatvorenih ociju kako bi to uradio tokom utakmice i demoralisao protivnike koji su mu redovno dobacivali kako ce promasiti . Lik je trazio takmicenje dok se takmici jer je nakon sto pogodi trazio od tebe da ti uradis isto. Prva zrtva je bio legendarni Mutombo :mrgreen: A sa takvim stvarima nije prestao ni nakon sto je ostvario sve sto se moglo a tu me malo Ronaldo asocira na njega. Tjera te da se zapitas sta ih motivise i dalje. Al odgovor je izgleda u nekoj dijagnozi koju imaju :lol:

Avatar
Nedved11
Postovi: 2717
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Nedved11 » 09 avg 2018, 10:45

slika :thumbup:
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 09 avg 2018, 10:46

Pokupismo i fizioterapeuta realu ...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 09 avg 2018, 10:49

Pjaca joined Fiorentina on a €2m loan, with a €20m buyout, Juve retained a €26m buyback clause. Juventus also negotiated priority over Federico Chiesa (FW, 20) as well as Nikola Milenkovic (DF, 20) via Corriere Torino.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 09 avg 2018, 11:49

Marvin je napisao/la:
Valencia je napisao/la:
Marvin je napisao/la:Costa ne moze da vjeruje da Ronaldo dolazi prvi treninge,da ga niko ne moze pratiti na treninzima i da odlazi zadnji tj ostaje iza svih i trenira sam. Sjecam se da su ovo pricali u Unitedu,pa u Realu,a evo sada i nasi igaci ne vjeruju.
Kakav ludjak :crazy: Jezivo je to kada malo razmislis jer taj lik ima karijeru kakvu ne mozes imati na socceru igrajuci na easy a jos uvijek zeli nesto,zeli jos.
Ja stvarno pored Michaela Jordana nisam sreo takvog patoloskog kompetitivca.
Rafael Nadal, Lebron Dzejms? :mrgreen:
Ma ni blizu. Nemoj Lebrona porediti sa Jordanom. Nastranu uspjesi i slicno nego pricam iskljucivo o kompetitivnosti a Jordanova je patoloska,bukvalno. Taj je trazio da se takmici u svemu sa svima. I to ga jeste napravilo najvecim ikad jer je za posljedicu imalo nevidjenu radnu etiku ali i probleme u ekipi npr jer ga niko nije mogao pratiti i svi su vise bojali razocarati njega nego izgubiti. Steve Kerr npr je dobio pesnicu u nos jednom prilikom :mrgreen:
Taj je ostajao nakon treninga i svaki puta vjezbao nesto drugo. Tako je npr vjezbao slobodna bacanja zatvorenih ociju kako bi to uradio tokom utakmice i demoralisao protivnike koji su mu redovno dobacivali kako ce promasiti . Lik je trazio takmicenje dok se takmici jer je nakon sto pogodi trazio od tebe da ti uradis isto. Prva zrtva je bio legendarni Mutombo :mrgreen: A sa takvim stvarima nije prestao ni nakon sto je ostvario sve sto se moglo a tu me malo Ronaldo asocira na njega. Tjera te da se zapitas sta ih motivise i dalje. Al odgovor je izgleda u nekoj dijagnozi koju imaju :lol:
i Rafa i Lebron su zvijeri u to nema nikakve sumnje,ali MJ je ipak jedan level iznad :shock:
Evo jedna prica i ne znam da li ste upoznati sa njom: Tko god je pratio NBA 90 tih,znao je koliko su jake odbrane i koliko je MJ primao udarce na svakoj tekmi ali primao ih je muski za razliku od ovog nabildanog LBJ.ali Mr.AIR nikad nije uzvracao na isti nacin,ali ih je znao ubiti u pojam puno gore nego fizicki.Prica glasi:John Starks,bek NY Knicka je poznat kao veoma veilko laprdalo(a isto tako je bio veoma eksplozivan bek) konstatno je na tekmama protiv Bullsa provocirao AIRa,kad je uvidio da mu ovaj bez problema isporuci svojih 30-35 poena skontao je da mu je bolje da cuti.Medjutim na prvoj sljedecoj tekmi(iako nije nista nije dobacio MJ) ovaj mu je uvalio slagat cu oko 40+ poena.prije tekme je kruzila prica da je MJ umislio da je mu je Starks nesto dobacioo(neke ozb. uvrede) i ovaj je bio max nalozen.Rezultat 40+ poena.na pressu poslije tekme kad su ga pitali za to rekao je nije cuo da je vjerovatno to samo umislio,ali da mu je to dalo motivaciju.Haloooo izmislja price da bi samo bio motivisan :wtf: :wtf: :wtf: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
da ne pricam o kockanju cijele noci i dodje pred tekmu da svojih 30+ i ode kao daje dosao na termin :o
a sta tek reci za legendarnu o The Flu Game !?!?!?!
tko ne zna nek izgugla
izvinite na off topicu
samo 3 sportasa cijenim:Muhammad Ali.Michael"AIR" Jordan i neponovljivi Alessandro"Il fenomeno vero" Del Piero
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Gefufna » 09 avg 2018, 11:58

A Roger sa The Mirkom i 4 djece u kuci, to nista? :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pantelija » 09 avg 2018, 12:02

Gefufna je napisao/la:A Roger sa The Mirkom i 4 djece u kuci, to nista? :mrgreen:
najveci gospodin u historiji sporta :kafa: i navijac juvea i prijatelj alexa.... ne moze bolje.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la hurem » 09 avg 2018, 13:47

Pellegrini :facepalm:
Taj lik prema prikazanom ne vrijedi ni 10 mil, a potencijalom takodjer.
Ne znam sta Juventini vide u tom igracu koji nije ni za Rome, a kamoli za Juventusa!
Nihad Đedovic za siromasne.

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 09 avg 2018, 14:55

Pricati o najvecim sportistima a ne staviti rogera i recenicu....no comment...hem ovo nije tema hem....no comment

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la MysticAladin » 09 avg 2018, 15:58

Da smo kako mogli ove godine i tog veznjaka bilo bi top...ali eto. Naredne godine će biti para kad ovi pokupuju što moraju da kupe, trebali bi koga i prodat tako da očekujem nazad Pogbu :mrgreen:
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.