Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 17 avg 2019, 09:20

A dobro ...standardna prica u ovo vrijeme ....mi se raspadamo ....oluja s istoka dolazi ....i tako ....mora se nes trabunjat dok sezona ne pocne

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sarrifufna » 17 avg 2019, 09:41

Marvin je napisao/la:Ove Sarifufnine slike mi uzdrmase bas mirno jutro :think:
Sto? Ne volis djecu ili cigane? :mrgreen:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 17 avg 2019, 09:53

jelle je napisao/la:A dobro ...standardna prica u ovo vrijeme ....mi se raspadamo ....oluja s istoka dolazi ....i tako ....mora se nes trabunjat dok sezona ne pocne
Pa dobro, ne treba ici u krajnost, nije covjek napisao da se raspadamo. Samo kako eto nema te sigurnosti na koju smo navikli pod starim trenerom. Ako mene pitate, ta sigurnost na jednom kraju, znacila je limitiranost na drugom kraju, i jednom smo morali izaci iz te skoljke. Ko ne rizikuje taj i ne profitira, ja se nadam da cemo pod Sarrijem uspjeti promijeniti identitet na bolje.

I jedan i drugi trener imaju svojih kvaliteta i mana. Mene jedino bode u oci ovo sto pisu za nedisciplinu i za navodni nedostatak autoriteta Sarrija. Hajd ok, cinjenica da je u Chelsea imao problema...ali ako je autoritet razlika izmedju Sarrija i Allegrija, onda ljudi vjerovatno nisu gledali Juve zadnjih sezona. Allegri Mandzukica obicno nije smio mijenjati i kad je bio ocajan, Dybalu kad god je zamijenio ovaj ga je otreso pri izlasku, Bonuccija je morao stavljati u ekipu i kad je bio najgori stoper u Italiji, itd itd. Jel to autoritet? Ma hajte molim vas. A da ne pricamo kako ga je Zlatan u Milanu htio ubiti u svlacionici nakon jedne utakmice i more slicnih stvari. Ako cemo traziti razliku izmedju Sarrija i Allegrija, to definitivno nije ni autoritet, ni neko gospodsko drzanje.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 17 avg 2019, 10:03

A to je zakljuceno nakon 3 prijateljske ....s ostalim se slazem s tobom ...zat i kazem mora se nesto trabunjat do pocetka sezone

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 avg 2019, 12:03

Sarrifufna je napisao/la:
Marvin je napisao/la:Ove Sarifufnine slike mi uzdrmase bas mirno jutro :think:
Sto? Ne volis djecu ili cigane? :mrgreen:
Ne volim Nejmara. Nisam za njegov dolazak uopste. Taj je zavrsio sa fudbalom vjerovatno,zene ga tuku,glumi povrede,primadona,trofeji i pobjedjivanje ga ne zanimaju inace ne bi bi napustao Barcelonu...
Vjerujem da bi ko i PSG bacili lovu na njega.
Njegove nogometne sposobnosti su vanserijske,to nije upitno.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 17 avg 2019, 13:06

BuffonGigi je napisao/la:
Italia je napisao/la:Svakako da je period nestablinog Juventusa nastupio. Najveci problem od svega po meni je taj sto Sarri nije nikakav autoritet. Imat ces tu kapitene i kolovodje Chiellini, Buffon i Bonucci - pogotovo ovaj zadnji ce biti drecav. Imas Ronalda koji zeli da se oko njega sve vrti, imas Dybalu koji po tom pitanju nije nista losiji od Ronalda, te par mudonja u vidu Mandzukica, Rabiota, Sandra, Pjanica, Coste koji isto tako ne trpe neki pretjeran autoritet.

I ranije je ekipa, sama po sebi, bila skrojena od igraca koji pate od autoriteta. Ali Allegri je to fino kontrolisao, pa i kaznjavao pojedine. Nije to ekipa gdje je vecina igraca bila ratnici koji ce poginuti na terenu za par bodova, pa kojim god sredstvom. To je ekipa ego likova koji ispunjavaju i neke vlastite ciljeve.

Eh sad, pricamo o treneru kojem je dijete od 20 godina "zabranilo" da ga izvadi. Stvari koje su u normalno fudbalu neupitne - podignes tablu, izlazi igrac sa brojem xx i on jednostavno izadje, Sarri nije uspio iskontrolisati. Kako li ce tek ovo sve.
Treba skociti pa reci hop. To koliko smo stabilni ili nestabilni nece pokazati ni pripremne utakmice, pa ni prvih par takmicarskih utakmica u sezoni. Dug je put do toga da bi se nesto iskristalisalo.
:thumbup: Svakako da je to moje misljenje. Ne mora se pokazati tacnim, ko ce ti ga znati. Prosle godine prije dolaska Ronalda (iako smo svi bili uzbudjeni zbog brojnih razloga) sam isto tako napisao da je to mac sa dvije ostrice u pogledu Dybale i nekih drugih stvari. Godinu dana posle, igrac koji nam je bio svetinja je odjednom na prodaji. I to opasnoj prodaji da se haman protjeruje iz kluba. A realno imali smo najlosiju sezonu otkako je Allegri tu.

Bilo je tu puno vecih zabrinutosti od moje, poput one da cemo se boriti za prvih 4 sa ovakvim timom :D Ne treba biti negativan. Ja samo gledam kontekst onog sto je cilj, a to je tripleta. Da li imamo mogucnost osvojiti istu sa ovakvom ekipom ? Upitno. Ako se taj cilj ne ostvari, kako iskontrolisati novi nalet bijesa navijaca/uprave/igraca. Ulazimo u 9-u sezonu kako sve pobjedjujemo. Pored fantasticnih igrackih kvaliteta, potrebni su i brojni drugi da bi jedni te isti ljudi, isti taj posao uspjesno radili.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la leorey » 17 avg 2019, 13:36

Jel ozbiljno ovo sto se pise oko Barcelone i Ruganija?
27.10.2020

Avatar
Padovan
Postovi: 12641
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 17 avg 2019, 14:02

Bolji od svih stopera Barce, veliko pojacanje za Katalonce.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 17 avg 2019, 14:10

Marvin je napisao/la:Druze vec su ti jednom rasprave oko Juventusa i ko zna cega narusile privatni zivot... Stani na vakat i dodji sebi dok jos imas kome.
Udalji se od ovog kako si i planirao i mentalnom higijenom se pozabavi.
Toliko od mene. Zaobilazi mi postove evo peti puta to od tebe trazim,znaci samo ignor,lagano je. :arrow:

Ove Sarifufnine slike mi uzdrmase bas mirno jutro :think:
IlCapitano je napisao/la:Ti si patološki lažljivac i kompleksaš. Nije prvi put da čisto 100% lupaš stvari koje nemaju veze s vezom, ne samo glede fudbala.

Iskreno se nadam da si bolji gamer nego šta god pokušavaš ovdje biti jer ovo je tuga. :salut:
Još jednom.

A plakao si k'o pizda kad te neko nazove gamerom i 'spusti se na licni nivo' , prijetio da ti to u lice kažu itd :lol:

Imaš krizu identiteta, ne možeš se odlučiti koju priču sad da spinuješ. :puke:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BlueBosnian » 17 avg 2019, 14:26

leorey je napisao/la:Jel ozbiljno ovo sto se pise oko Barcelone i Ruganija?
Prejak štoper.
Defanzivno mnogo jači od jednog Coutinha.
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 avg 2019, 14:45

Ne moze psiho da ne replicira :crazy:
Padovan je napisao/la:Bolji od svih stopera Barce, veliko pojacanje za Katalonce.
BlueBosnian je napisao/la:
leorey je napisao/la:Jel ozbiljno ovo sto se pise oko Barcelone i Ruganija?
Prejak štoper.
Defanzivno mnogo jači od jednog Coutinha.
Ne furajte covjeka. Rugani se u bunkeru gdje se brani sa jos 10 igraca nije snalazio kamoli u Barci na propuhu da ostaje.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la leorey » 17 avg 2019, 15:05

Nije bitan Rugani vec zelim znat hoce li doci jer to onda znaci da ide Umtiti u deal za Neymara
27.10.2020

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 avg 2019, 15:16

leorey je napisao/la:Nije bitan Rugani vec zelim znat hoce li doci jer to onda znaci da ide Umtiti u deal za Neymara

To niko ne zna,u upravi su nam poblesavili pored toga sto dva puta slazu dok jednom zinu.

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 17 avg 2019, 15:21

Marvine i Capitano mozete li prepucavanja nastaviti preko pp, necu 5 stranica o tome citati.

Bez Ronalda i Sarrija veceras
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 avg 2019, 15:39

Burberry46 je napisao/la:Marvine i Capitano mozete li prepucavanja nastaviti preko pp, necu 5 stranica o tome citati.

Bez Ronalda i Sarrija veceras
Znam da je iritantno,sorry,al nije do mene,vise puta sam lika zamolio da ignorise moje postove al ne ide.

A zasto bez Sarrija?

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BlueBosnian » 17 avg 2019, 15:41

leorey je napisao/la:Nije bitan Rugani vec zelim znat hoce li doci jer to onda znaci da ide Umtiti u deal za Neymara
Hoće. Doći će.
Rugani je bolji štoper od Neymara.
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
Pogba
Postovi: 19747
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 avg 2019, 15:46

Sarri ima neku jacu virozu.

Taman da vidimo kako izgleda kombinatorika bez Rune.
Ramiz bi trebao konačno debitovati. :salut:

Pellegrini u Cagliariu na posudbi, potpuno cudan potez, znaci Spinu prodas i dovedes njega za ne male pare pa ga posudis. Ne znam sta je plan, ali Sandro nema konkurencije sada sto je lose, vjerovatno se ide na to da ce Danilo i Juan biti desni bekovi, a Sandro i MDS kao jolly pokrivati obje strane. Najtanje pozicije su bez dileme bekovske.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Osim13 » 17 avg 2019, 15:54

Pušačima se slabije fata vitamin c, nije ni čudo što smo podložni gripama :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 17 avg 2019, 16:46

Marvin je napisao/la:
Burberry46 je napisao/la:Marvine i Capitano mozete li prepucavanja nastaviti preko pp, necu 5 stranica o tome citati.

Bez Ronalda i Sarrija veceras
Znam da je iritantno,sorry,al nije do mene,vise puta sam lika zamolio da ignorise moje postove al ne ide.

A zasto bez Sarrija?
Bolestan, gripa
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 avg 2019, 19:50

Ako nekom nije mrsko da baci neki stream za tekmu,hvala.

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.