Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
dinoo
Postovi: 4866
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 06 feb 2018, 17:37

Mandzo je nazamjenjiv igrac u Alegrijevim ocima i zamislima, nema nikakvog razloga ni Higuaina odmarati, tako da je pitanje treceg. Vjerovatno Costa,ako bude spreman i on :( evo i on je povrjedjen vec nekoliko dana ne trenira. U vezi mislim da ce sturaro imati prednost mad marchom. Da izostaje khedira umjesto matuidia onda bi mooozda marcha igrao prije. To je to,nema ti previse opcija.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 06 feb 2018, 19:38

Your first day alongside Gigi Buffon?
Szczesny: "Incredible, I came here knowing that he is the last year or two, and I told myself it was an experience that could only happen once in a lifetime."
Toliko o tome da mu je obećana klupa samo ovu sezonu. :thumbup:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 06 feb 2018, 20:08

Amsterdam1312 je napisao/la:Auuu znači ni njega nema, a značio bi dosta na desnoj strani jer bi mogao da obavlja dosta defanzivnih zadataka koje radi daleko bolje od Berne. Falit će trkač na sredini poput Matuidija, a o Dybali da ne pričam.

Kakva je alternativa to samo Max zna. Pretpostavljam da će u sredini biti trojac, Khedira-Pjanić-Marchisio, a naprijed je pitanje s kim startati pored Higuaina i Berne, Mandžo ili Costa..
Costa se iskristalisao u prvotimca, skoro, jer Max ima muke kada su svi zdravi kako da igra. Higuain, Mandzo i Costa ce poceti, pretpostavljam 99%. Sada, spominjao je on da bi mogao Bernu priuciti da igra tog box to box veznjaka, ali sumnjam u ovakvim utakmicama. Ici ce se tu tvrdo na 1-0, to je vjerovatno plan, a do uzvrata bi bar Dybala mogao biti spreman. I ja mislim da bi mogao ici na fiziku i kartu Sturara i tu se bojim da Tottenham moze imati prednost jer su u vezi fakat dobri. Ali Miralem i Sami su u odlicnoj formi kao i cijeli tim vecinom, nadati se da Matuidievo odsustvo nece biti toliki problem iako je fakat nevjerovatno bitan igrač postao za kratak period.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 06 feb 2018, 21:27

IlCapitano je napisao/la:
Your first day alongside Gigi Buffon?
Szczesny: "Incredible, I came here knowing that he is the last year or two, and I told myself it was an experience that could only happen once in a lifetime."
Toliko o tome da mu je obećana klupa samo ovu sezonu. :thumbup:
Slusao si presicu Allegria, postavljao sam. Bio je eksplicitan ko je golman od naredne sezone. Tek u zadnjih mjesec dana se počela potezati priča kako još razmatra.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 06 feb 2018, 21:30

Sturaro i nije losa opcija za ovakve utakmice. Uz svu njegovu ofanzivnu limitiranost, u defanzivi nemamo jaceg igraca. Njega igrac ne moze predriblati, proci, uzeti duel u skoku i sl. Ali taj ofanzivni dio je tolika boljka.. Steta zaista, bio bi fantastican box-to-box veznjak da ima neke ozbiljnije sposobnosti. Ni Vidal ni Radja nisu neki kreativci nit majstori, ali uz pomoc fizike i solidnog igranja lopte, predstavljaju jedne od najboljih na poziciji.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 06 feb 2018, 21:38

Pogba je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:
Your first day alongside Gigi Buffon?
Szczesny: "Incredible, I came here knowing that he is the last year or two, and I told myself it was an experience that could only happen once in a lifetime."
Toliko o tome da mu je obećana klupa samo ovu sezonu. :thumbup:
Slusao si presicu Allegria, postavljao sam. Bio je eksplicitan ko je golman od naredne sezone. Tek u zadnjih mjesec dana se počela potezati priča kako još razmatra.
Da, slušao sam, ali sam ti i tad rekao nema govora o nekom spuštanju, eksplicitnosti itd. Pričao je o tome jer je tad pretpostavka bila da odlazi 100%. Sutra da ga opet pitaju odgovorio bi u skladu s trenutnom situacijom.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 06 feb 2018, 22:57

Sto je sasvim posteno i uredno. Ni Gigi sam ne zna pa tako da tome svemu treba vremena. Ostatak sezone je pred nama, igraci se fokusiraju sada na Viole.

Sto se tice Spursa, Kosta je tu da napravi golemu razliku a vjerujem da ce uz njega poceti Mandzo i Higuain. Berna je jos uvijek zelen za ovakve utakmice za pocetni sastav.
Aljegri, out!

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 06 feb 2018, 23:18

Italia je napisao/la:Sturaro i nije losa opcija za ovakve utakmice. Uz svu njegovu ofanzivnu limitiranost, u defanzivi nemamo jaceg igraca. Njega igrac ne moze predriblati, proci, uzeti duel u skoku i sl. Ali taj ofanzivni dio je tolika boljka.. Steta zaista, bio bi fantastican box-to-box veznjak da ima neke ozbiljnije sposobnosti. Ni Vidal ni Radja nisu neki kreativci nit majstori, ali uz pomoc fizike i solidnog igranja lopte, predstavljaju jedne od najboljih na poziciji.
Ja sam siguran da bi sve ovo moglo izgledati mnogo bolje, pogotovo u ofanzivnom dijelu, samo kad bi uhvatio malo makar konstante. Ne mozes ocekivati od igraca da veze kad igra svaku petnaestu.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
dinoo
Postovi: 4866
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 06 feb 2018, 23:25

Italia je napisao/la:Sturaro i nije losa opcija za ovakve utakmice. Uz svu njegovu ofanzivnu limitiranost, u defanzivi nemamo jaceg igraca. Njega igrac ne moze predriblati, proci, uzeti duel u skoku i sl. Ali taj ofanzivni dio je tolika boljka.. Steta zaista, bio bi fantastican box-to-box veznjak da ima neke ozbiljnije sposobnosti. Ni Vidal ni Radja nisu neki kreativci nit majstori, ali uz pomoc fizike i solidnog igranja lopte, predstavljaju jedne od najboljih na poziciji.
Nemoj ba stavljat Sturara i Vidala u recenicu,ni u kontekst ni u usporedbu.
Postujem tvoje misljenje,ali Sturaro osim sto onda poturi nogu protiv reala nije sastavio postene minute na terenu. Mozemo pricati o njegovom tacklingu,ali onda je opcija i licht,a jos zna i potrcat s loptom a da se ne saplete o nju.
Zadnja izmjena: dinoo, dana/u 06 feb 2018, 23:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 06 feb 2018, 23:26

Relativno zelen ali jako zeljan velikih utakmica u LP. Jedna takva utakmica u LP sigurno da igracu poput njega znaci vise nego 5 ligaskih.
Mogao bi on komotno biti starter,dosta je napredovao na takticko-defanzivnom planu a njegove ofanzivne sposobnosti ce nam trebati jer cemo vecinu meca igrati na kontre. Zna sacuvati loptu bolje od vecine igraca u ekipi i treba nam takav igrac ako mislimo odolijevati presingu kojeg Tot igra.
Sigurno korisniji od Sturara na bilo kojoj poziciji. Sturarova defanziva je ok u smislu ometanja protivnika i to je to,rijetko on oduzme loptu bez faula.

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 06 feb 2018, 23:39

Mislio sam na Bernu umjesto Mandzukica ali ne vjerujem da ce pocet. Znam da bi mu puno znacilo ali decko ima sve vrijeme svijeta, uradit ce Allegri pametno, nadam se.
Aljegri, out!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 07 feb 2018, 12:05

Allegri is set for his 200th game in charge of Juventus on Friday (Fiorentina-Juve). At 70.85%, Max holds the record for best win ratio in Juventus HISTORY: 199 games played, 141 wins, 32 draws & 26 losses.

slika
:salut: :bow:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 07 feb 2018, 14:46

Vigorito (Benevento’s president):

“We didn’t want to win against Napoli, I hope they win the Scudetto”
Očekujemo da se digne veliki skandal oko ovoga. :lolno: :yawn:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

J1897
Postovi: 3937
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 07 feb 2018, 15:05

Ma kakvi to je nornala kad se drugi pitaju... zato ce mi ovaj Scudetto aBd biti jedna od najsladji...
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 08 feb 2018, 15:00

dinoo je napisao/la:
Italia je napisao/la:Sturaro i nije losa opcija za ovakve utakmice. Uz svu njegovu ofanzivnu limitiranost, u defanzivi nemamo jaceg igraca. Njega igrac ne moze predriblati, proci, uzeti duel u skoku i sl. Ali taj ofanzivni dio je tolika boljka.. Steta zaista, bio bi fantastican box-to-box veznjak da ima neke ozbiljnije sposobnosti. Ni Vidal ni Radja nisu neki kreativci nit majstori, ali uz pomoc fizike i solidnog igranja lopte, predstavljaju jedne od najboljih na poziciji.
Nemoj ba stavljat Sturara i Vidala u recenicu,ni u kontekst ni u usporedbu.
Postujem tvoje misljenje,ali Sturaro osim sto onda poturi nogu protiv reala nije sastavio postene minute na terenu. Mozemo pricati o njegovom tacklingu,ali onda je opcija i licht,a jos zna i potrcat s loptom a da se ne saplete o nju.
Pa i nije bas tako. Kad je igrao na beku u ligi prvaka tacno se vidjelo koliko je dominantan u toj defanzivi i kako sa lakocom oduzima lopte. Istina, svaku trecku loptu koju oduzme vrati njima u posjed zbog svoje limitiranosti. Ali i cinjenica da mu fali fudbalskom kontinuiteta.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
dinoo
Postovi: 4866
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 08 feb 2018, 15:54

Da, tackling, to sam i pomenuo da ima, za sada je to sve...za veznog igrača premalo. Kontinuitet, jbg, neka ide u Torino ili Sampdoriu...pa kontinuitet u ovom Juventusu nemaju ni Benatia, Szczesny, Costa, Bernardeschi, Cuadrado...pa odigraju daleeeeeko bolje od ovog. Za kontinuitet se vjerovatno treba pokazati u malo boljem svjetlu. Mislim, niko ga ne mrzi, u ovom vremenu ludačkih cijena, bilo ko iskoči (on, Bentancur, Spinazola...bilo ko) je više nego dobrodošao. Ali, za sada, a nije da mu je prva sezona, lik pokazuje ništa posebno.

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 09 feb 2018, 17:55

Kod nas kažu šamari padali na poluvremenu. Evo govora Zidanea na poluvremenu finala, nije puno rekao, ali je urodilo plodom ono što je tražio.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4866
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 10 feb 2018, 02:19

Sta bi dali za ovakav snimak iz nase svlacionice,hmmm

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 11 feb 2018, 11:15

Llorente: "La Juve mi manca tanto, ci tornerei sempre. Lasciai Vinovo piangendo.
:bow:
Samo nam nemoj opet dati gol. :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 11 feb 2018, 11:21

Pogba je napisao/la:Kod nas kažu šamari padali na poluvremenu. Evo govora Zidanea na poluvremenu finala, nije puno rekao, ali je urodilo plodom ono što je tražio.
Plodom je urodio video iz druge svlacionice :lol: :lol: :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Voland i 9 gostiju.