Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 maj 2018, 13:05

Kako god, sad je i zvanično 'neprijatelj'.

Max završio sastanak sa upravom, trajao preko tri sata. Agresti kaže da je bilo pozitivno i da Max nastavlja i iduće godine. Očekujem da se brzo završi šta se treba završiti jer prelazni rok ne traje dugo kao prije.
Perin: “For me it’s a **** of pride to play for Juventus. The deal is closed? Not that I know, but it is clear that if there is a chance I would go to Juventus. Let's see, even with Genoa, we will listen to all the possibilities.”
I ovaj već priča kao da je naš igrač. Caldara, Spinazzola, Can + Perin zasad. Nadam se još Pellegriniju barem, a ako bude još nešto preko toga (SMS ili druga zvijerka) samo šlag na tortu. Još desni bek i zamjena za Mandžu.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Burberry46
Postovi: 4656
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 21 maj 2018, 13:12

Sacekati zvanicno, ali i meni je bezveze da Gigi ode u PSG, haj da ode u Kinu ili MLS ali u neki evropski klub bezveze skroz ali eto
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 maj 2018, 13:17

Na VS spominju Rabiota i Emersona. :clap:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
dinoo
Postovi: 4876
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 21 maj 2018, 13:43

Rabiot je mekan igrač, po meni, prije bih forsirao Bentancura (sličan tip).
Što se tiče Gigia, nema se tu šta kome zamjeriti, ni mi njemu, ni on klubu. To je posao u koji je on, prije svega, unio enormno puno emocija i to su i klub i navijači prepoznali i uzvratili kroz sve ove godine. Preraslo je to na nivo više. Sada je odluka da se ide dalje, siguran sam u njegovu vezu prema klubu (privatno...). Poslovno, iskreno kao navijača Juventusa, ne zanima me gdje će igrati (naravno zna se ko ne dolazi u obzir, ali to je 1 klub naspram drugih 50.000 klubova na planeti),ne zanima me koliko će golova primiti i kako će sve to završiti.
NAravno, bude li igrao finale lige šampiona protiv nekoga ko nije Juventus, navijaču za njega i tu prestaje sve ostalo.
Realno, koliko nam je ikome ovdje bilo bitno je li Alex dao 6 ili 2 gola u indijskoj ligi, i koliko je Trez pomogao Herculesu ili Riveru u borbi za prvu ligu ili opstanak u istoj...

Kompromis
Postovi: 2642
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 21 maj 2018, 14:16

Allegri je dobio garancije da ce osim Cana biti dovedeni jos neki "vrhunski" igraci koji ce mu obezbijediti borbu za LP... i on ce zbog toga umjesto dosadasnjih 2 godine ugovora produziti za jos jednu tj 2021. god (a planirao je 2020 napustiti Juve i preuzeti reprezentaciju) ali eto dobio je garancije...

Doduse ja se samo bojim da to "vrhunski" nije darmian, allegriev nepriznati sin bonaventura i sl... nego igraci kalibra SMSa (bas top potrebno pojacanje), Martiala, Perina, pa zasto ne i mladog pelegrinia jer protiv mladih igraca nemam nista protiv...

Para se ima barem 80mil bez prodaja igraca... a ta cifra se moze povecati za barem 50mil bez alexa sandra koji ce mozda na kraju i ostati te dobiti novi ugovor sto je win win situacija...

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 21 maj 2018, 16:40

Italia je napisao/la:Ovi talijani jednostavno ne znaju da odu. Ne znaju reci "dosta je, to je to". Sve puno dramaturgije, sa 40 godina se nije odlucio o svojoj buducnosti. Vodit ce se emocijama, nista jos uvijek ne zna. Isto ko i Del Piero. Pa u pm, zar je toliko tesko "prihvatiti poraz" i shvatiti da je tvoje vrijeme proslo..
Italia je napisao/la:Gigi ima 40 godina i na pres konferenciji o svojoj buducnosti/odluci izjavi - "moju odluku cete saznati posle vikenda". Pa jbt kolika ceremonija i preseravanja, ravno onom plakanju posle svake pobjede i poraza. Ali to je ta odlika kapitena, koja se pretvori u egoizam, pa se citav svijet mora vrtiti oko njih do kraja zivota.

:thumbup:

Mrsko mi je, ali u jednu ruku i drago i neka se popisao po Juventusu, amin da to bude nauk za ubuduce, pa da se ovih sentimentalni matuzalema rjesavamo cim 34. godinu napune.

Cinjenica: ligu prvaka smo izgubili jer Allegri nije smio staviti Buffona na klupu u posljednjoj sezoni u Juventusu.
Cinjenica2: odigrao je posljednju sezonu u Juventusu, i otisao dalje.

:clap:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 maj 2018, 16:57

Italia je napisao/la:neka se popisao po Juventusu

Cinjenica: ligu prvaka smo izgubili jer Allegri nije smio staviti Buffona na klupu u posljednjoj sezoni u Juventusu.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Ničim se nije popišao po Juventusu. Ostao je 17 godina i postao najbolji golman ikad, odigrao vrlo dobru zadnju sezonu. Juventus je taj koji mu nije htio dati garancije da će i sljedeće godine biti broj 1, on misli da može još, ide negdje drugo.

Činjenica?
Činjenica je ono što se može neupitno i nepobitno ustanoviti. Prilikom utvrđivanja činjenice nužan je objektivan pristup, koji u znanosti mora biti potkrijepljen egzaktnim dokazom.

U filozofiji, nužna je racionalna metoda, uz nepristrano preispitivanje, bez uplitanja vjerovanja. U utvrđivanju činjenica, ne smije se miješati osobni stav ili bilo koja predrasuda.
Stoga, obično blebetanje. Koliko je pogriješio protiv Tottenhama toliko je i izvadio 2-3 čista gola. Protiv Reala također.

Ali dobro, po tebi je Del Piero trebao otići u 30. godini da bi Seba Giovinco bio novi vođa. :tokralju:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 21 maj 2018, 18:10

Paladino :kafa:
Aljegri, out!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 maj 2018, 19:34

slika
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 21 maj 2018, 19:58

Koliko znam vlasnik PSG-a je demantovao price oko Buffona. A ukoliko su istinite ne razumijem Gigija tu. Kakav izazov vidi u igranju tamo u toj komicnoj ligi jer pare nisu razlog.
Ne osudjujem ga,ali on je bukvalno veci od tog kluba deset puta i da ide tamo... :roll:

Avatar
Pogba
Postovi: 19783
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 21 maj 2018, 20:26

Marvin je napisao/la:ne razumijem Gigija tu. Kakav izazov vidi u igranju tamo u toj komicnoj ligi jer pare nisu razlog.
Poslušaj presicu opet, on u dubini duše još želi igrati, ali je i sam rekao da je Juve toliko veliki da unaprijed programira svoju budućnost i da je zato doveo takvog golmana kao Woj. Dakle, rečeno mu je da je Woj s razlogom doveden i da mu još jednu godinu klupe ne mogu priuštiti, a on je to potpuno razumio jer i sam cijeni Woja kao i cijela svlačionica. Pričao je o tome. Dakle, neću reći da su mu rekli direktno da neće biti prvi golman dogodine nego da je on to sam shvatio jer je sigurno Woju rečeno da će godinu biti rezerva, ne više. Tu je i izjava Maxa koju sam postavljao prije par mjeseci ovdje, već se znalo.

Što se tiče PSG-a, već neki relevantni izvori kažu da je to blizu finalizacije.

PSG je tim koji žudi za nekim rezultatom u LP, kao i mi, možda ne tom strašću kao mi, ali to im je cilj. Gigiu treba možda takvo iskustvo u životu. Recimo, da je mene pitao rekao bih mu da ide u Lpool jer je u nekoj fazi da se možda može boriti za domaću ligu, to bi bilo vjerovatno neko iskustvo koje mu nedostaje. Općenito druga liga je nešto što mu fali u karijeri.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 21 maj 2018, 20:30, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 21 maj 2018, 20:30

Spinovanje ko i u doba Del Piera. Legenda/mit/idol nikad ne moze biti negativac, vec je uvijek zrtva.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
dinoo
Postovi: 4876
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 21 maj 2018, 20:52

Pa izvinite sto ljudi imaji svoj zivot i mogu ga zivit kako zele. Tako isto sa karijerom, mogli birati klub gdje da idu,oni odu u seriju B. Sa svojih 40 , posto su profesionalci, imaji jos snage i zelje i znanja da igraiu, ali Juventus ,kkao rece Gigi,planira unaprijed i razlaz je ok. Pustite ih da budu sportisti da se takmice ako to zele. Juventusu su dokazali sto su htjeli dokazati.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ramiral » 21 maj 2018, 21:21

Aprila nekog 2019, tučemo se u četvrtfinalu sa PSG-om a na drugoj strani stoji Gigi. Teško je zamisliti, al' jbt ga već sam ga gledao protiv nas a nije još sjećanje zablijedilo.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 21 maj 2018, 21:24

Italia je napisao/la:Spinovanje ko i u doba Del Piera. Legenda/mit/idol nikad ne moze biti negativac, vec je uvijek zrtva.
Jedini koji spinuje si ti. Niko Buffona ne predstavlja kao žrtvu, čak ni on sam. Potpuno miroljubiv i saglasan rastanak njega i kluba, ti ovdje pišeš o pišanju, nepoštovanju, 'činjenicama' kao on nam izbio sigurno osvajanje LP iz ruku itd.

Njemu sretno dalje, zaslužio je da sam donese odluku. Ja se ne slažem sa njom jer mi je nezamislivo njega vidjeti u drugom dresu i da se bori protiv nas, a siguran sam milion posto da ćemo igrati protiv njih sljedeće sezone, kad-tad.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12684
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 21 maj 2018, 21:27

Italia je napisao/la:Spinovanje ko i u doba Del Piera. Legenda/mit/idol nikad ne moze biti negativac, vec je uvijek zrtva.
Nikad! Nikad!!Nikad!!! Mogu postati samo svetinje!
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Chinaglia » 21 maj 2018, 21:31

ramiral je napisao/la:Aprila nekog 2019, tučemo se u četvrtfinalu sa PSG-om a na drugoj strani stoji Gigi. Teško je zamisliti, al' jbt ga već sam ga gledao protiv nas a nije još sjećanje zablijedilo.
Juve izbacuje PSG, Pogba tvrdi da je to zato jer je Buffon slabo branio i da je Allegri imao srece kao i x puta do sada, a IlCapitano tvrdi da je Buffon bio odlican i da je Allegri maestralno postavio taktiku i nadmudrio Tuchela

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 maj 2018, 21:39

Zamaranje bespotrebno, covjek je meni legenda bez obzira sta je odlucio. Bitno mi je da nije otisao u neki rivalski klub u Italiji. Nama je vjerovatno i olaksao jer uprava je odlicna, oni imaju plan za dalje.

I Marchisio kada ode pamtiti cu ga samo po dobrim stvarima, a ne po tome sto je opao zbog povreda i sto uzima nekom mjesto u timu. Pronadje se svakom neka sredina, kulturni rastanak, ali da prije toga bude umjereno ispostovan. Nismo ko Real da samo nogiramo igraca iznenada i zatvorimo mu vrata. Samo treba dovoditi kvalitetne igrace pa ti koji ostanu u Juventusu godinu dvije vise da sto manje mogu uticati na igru i rezultate.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ramiral » 21 maj 2018, 21:39

Chinaglia je napisao/la:
ramiral je napisao/la:Aprila nekog 2019, tučemo se u četvrtfinalu sa PSG-om a na drugoj strani stoji Gigi. Teško je zamisliti, al' jbt ga već sam ga gledao protiv nas a nije još sjećanje zablijedilo.
Juve izbacuje PSG, Pogba tvrdi da je to zato jer je Buffon slabo branio i da je Allegri imao srece kao i x puta do sada, a IlCapitano tvrdi da je Buffon bio odlican i da je Allegri maestralno postavio taktiku i nadmudrio Tuchela[/quote]

A možda bude k'o birvaktile neka raketa u Tachinardijevom stilu

:cool:
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 21 maj 2018, 22:15

dinoo je napisao/la:Pa izvinite sto ljudi imaji svoj zivot i mogu ga zivit kako zele. Tako isto sa karijerom, mogli birati klub gdje da idu,oni odu u seriju B. Sa svojih 40 , posto su profesionalci, imaji jos snage i zelje i znanja da igraiu, ali Juventus ,kkao rece Gigi,planira unaprijed i razlaz je ok. Pustite ih da budu sportisti da se takmice ako to zele. Juventusu su dokazali sto su htjeli dokazati.
Sve je to ok, to su legende, takvi ljudi su jednostavno drugaciji,Muhamed Ali se vratio boksu pa ga ubijali ko vola u kupusu,Michael Jordan se vratio jer je sanjao zvuk lopte na parketu i obojica su odlazili na vrhuncu ne jer ih bilo strah pada nego jednostavno nisu imali vise izazova. Gigi ocito ima. Ti ljudi vole sport,kompetitivnost,izazov. Meni jedino nije jasno kakav izazov Gigi vidi igrati u klubu od kog je veci.
Liverpool je klub sa tradicijom,dusom,simpaticni su,ambiciozni. Nekako mi logicnije da tamo ide pa i u Parmu neka ide ali medju hrpu placenika i klinaca prepotentnih od po 200 miliona...ne znam,smijesna mi pomisao na Gigija medju takvim igracima u takvom klubu.

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.