Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma,IlCapitano

S kim u 1/8 finala?

Anketa traje do: 17 dec 2018, 09:14.

Atletico Madrid
3
18%
Liverpool
0
Nema glasova.
Tottenham
1
6%
Ajax
2
12%
Lyon
2
12%
Schalke
9
53%

Ukupno glasova: 17

Pogba
Kontakt:

PostPostao/la Pogba » 05 nov 2018, 09:26

Mogu produzavati Ruganiu koliko hoce, ali mislim da je siguran putnik. Ruku na srce, nije za sada ni blizu kvalitete koja se možda predviđala, a teško da će je i dostići ovdje. Njegov agent je još ljetos izrazio nezadovoljstvo minutažom. Mislim da je ovo produženje više kozmetičko i da će otići. Čeka se neka solidna ponuda Chelsea i to će vjerujem biti to.

Što se tiče Medhia, sasvim razumno razmišljanje nekoga ko voli sebe na prvom mjestu, Ruganiu malo fali tog personality-a, glasa, zato je i ankerisan za klupu.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Shut up, go home and improve! -Gigi Buffon
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 05 nov 2018, 09:30

Bila je fina ponuda Chelsea prošlo ljeto i nije otišao.

Medhi može pakovati kofere. Javni pritisak i negodovanje ovdje ne pale, pogotovo kad nemaš osnove za to. Bolji igrači su sjedili i čekali šansu, a on kikser bi nešto pametovao. :wave:

Juventus tried to bring back Paul Pogba in the summer but Man Utd wanted Miralem Pjanic in exchange, so the club refused. [Di Marzio]

:thumbup:
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006..."

36 Scudetti Vinti Sul Campo

Kompromis
Kontakt:

PostPostao/la Kompromis » 05 nov 2018, 09:56

Steta je Benatiu dirati prije ljeta.... ubjedljivo najbolji stoper u rotaciji sa onim dvojcem... za klasu bolji od Rugania i logicno matorog Barze.... itekako moze on dati ruke pogotovo sto je Chielo staklen u zadnje vrijeme.... nikako stopere dirati prije ljeta i onda lagano prodati Rugania i benatiu, a barza ide u penziju.... Nije bez razloga sto se sve vise i vise spominju de Light i Bleki Milenkovic kao zamjene.... iskreno de Light je naravno najbolja opcija (Mbappe medju stoperima i pravi nasljednik Bonuccia po stilu igre), ali je i Bleki odlican mladi stoper i bek sto posebno cijeni Allegri kod svojih igraca, tu polivalentnost.... ovdje ce se Paratici i Agnelli bas morati isprsiti sto se para tice... ako treba uvaliti sta i ispod ruke debelom prascu da malog uputi u Juventus (iako nema sumnje da malisa zeli u Juve jer nije bez razloga obilazio kamp Juventusa, kao i muzej i stadion prije par mjeseci)...
Pored njih vratiti malog Romagnu iz Cagliaria i dodati im jednu iskusnjaru tipa Godina (istice mu ugovor na ljeto) i sl cisto da se u rotaciji i dalje ima 5 stopera spremnih za igru....

Pogba je jedini vezni za kojeg bi zrtvovao Pjanica.... u suprotnom nikako drugacije... no naljeto opet treba nasekirati sve dusebriznike i ljubitelje FFP obaranjem nekog rekorda za Pogbu, cisto da se pokaze da moze.... a i Agnelli i Elkan da ne cigance jer valja na nesto potrositi onih 1,5 milijardi profita od Exora prosle godine....

Asteriks
Kontakt:

PostPostao/la Asteriks » 05 nov 2018, 11:50

Pogba je jedini vezni za kojeg bi zrtvovao Pjanica

United ne kocka sa takvim stvarima. Dovoljno je bliknuti status najboljeg vratara u ovom trenutku. Godinama se povezuje sa klubom koji je u sportskom segmentu level iznad al naravno David je tu vec osmu sezonu.

Pogba, bez obzira na istorijat varijacija ostaje udarna igla, bas kao i Martial... Ne postoji cifra koja je moguca za promjenu misljenja, jer nemas adekvatnu alternativu pogotov glede pozicije cm-a.

Znas kak, Juve nek ponudi 300k, Ed ce podebljati na

Msm znam da mastate, ali et, tu sam da ukinem i zadnju nadu. Drz' te se Cana, radilice Matuidija i uSivajte.:mrgreen:
It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 09 nov 2018, 10:42

Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 10 nov 2018, 16:15

Kako bi Kean bio dobar u Parmi sa Gervinhom. Inglese je invalid.

Marvin
Kontakt:

PostPostao/la Marvin » 10 nov 2018, 18:08

IlCapitano WroteColonhttps://www.juvefc.com/the-enemy-within-toothless-juve-highlight-a-disturbing-trend/

Sta li je ovaj htio da kaze u tom textu ne zna ni on sam,osim sto po njemu visegodisnji kormilar na celu Juventusa nije nizasto kriv :lol:

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 10 nov 2018, 22:21

Cijeli članak je o završnici i tome da nas je više puta koštalo. Osim ako će Allegri probati sebe u napadu ne može on tu puno.

Ali što me ne čudi da si se upalio na jedan dio...

Marvin
Kontakt:

PostPostao/la Marvin » 11 nov 2018, 11:31

Ni mene ne cudi da si se ti upalio na jedan dio a nisi na metar ostalih,tipa onog gdje bi lik da igramo kao Pepov City. :urnebes: Clanak kao da si ti pisao,daj da krivim sve al ne onog na celu,njega cu da pohvalim.

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 11 nov 2018, 14:30

Čovjek bukvalno cijeli članak govori o tome kako realizacija, koncentracija i ubojitost mora biti daleko bolja. Kakav jedan dio? I usporedba sa Cityem je u tom kontekstu, ne odnosi se na cijelu igru ekipe.

Volio bih opet da mi objasniš kako je to Allegri kriv za lošu realizaciju igrača pa da shvatim što si se upalio. Očekujem nešto tipa "previše se troše na individualizam pa nemaju snage za realizaciju"

Marvin
Kontakt:

PostPostao/la Marvin » 11 nov 2018, 15:44

Ne znam sta ti ocekujes al ja sam ocekivao ovakav odgovor :lol:
Neko ovde na forumu samo izdaleka pomene da bi mooozda trebali igrati ofanzivnije ti si prvi sa retorikom "Juve ima tradiciju,idi navijaj za City" i slicno ali ako neko bar 51% krivnje prebaci na igrace sto nisu ubice ide high five,samo kormilara ne diraj.
Ubice se obucavaju da ubijaju.

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 11 nov 2018, 17:20

Ti si brate puk'o po šavovima. Sam si poslije Uniteda govorio da mu se nema šta zamjeriti s obzirom na promašene šanse, ali čim si jedan članak pogrešno protumačio....

Zadnji put da kažem - niko ne kaže da Juventus treba igrati kao City, umišljaš stvari. City je spomenut kao ekipa na koju se treba ugledati po procentu realiziranih šansi i ubojitosti pred golom, ne kao stil igre Juventusa. To što si se ti uhvatio jednog paragrafa i počeo izvrtati stvari...jbg

Ima li nešto za što Allegri nije odgovoran? Čuj ubice se obučavaju :lol: Treba im neko reći da se ziceri ne promašuju i da se lopta dodaje svojim igračima. :facepalm:

Marvin
Kontakt:

PostPostao/la Marvin » 11 nov 2018, 19:30

Da, rekao sam da promasense sanse nije on mogao uci i zabiti...
Nista ja nisam pogresno protumacio brate nego ti tumacis stvari kako ti zelis pa tako i clanak. City ima bolju realizaciju jer ih se tako OBUCAVA i imaju sijaset sansi jer ih se tako OBUCAVA i uci.
Alegri ce igraca uciniti takticki odgovornijim(defanzivno odgovornijim),istina, to smo vec vise puta vidjeli ali napraviti ubicu od nekoga nece. Naprotiv, vecina napadaca ispasta pod njegovom palicom.
Veceras ako Milan izadje skinutih gaca i mi zabijemo 1 go u 60-oj minuti sta slijedi? Ne samo da se nece iskoristiti skinute gace protivnika nego u igru ulazi Barzagli i brani se tih 1-0. X puta vidjeno do sada i x puta cemo to jos vidjeti. Ubilacki instikt :lol:

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 11 nov 2018, 20:32

City ima bolju realizaciju jer imaju bolju realizaciju. Juventus na svakom treningu vježba realizaciju, da si jedan izvještaj pročitao ili video pogledao znao bi. Realizacija je stvar koncentracije i vještine, jednostavno.

Te ostale stvari okači mačku o rep. Prelazak u povučeniju postavku ne sprječava nikog da stvori šanse iz izglednih prilika i da završi te prilike. Promašivali smo i u prvoj i u zadnjoj minuti. Samo koncentracija.

IlCapitano
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 12 nov 2018, 18:05

slika

Allegri has won the 2018 Panchina d'Oro award which is given to the best Italian coach. He is the first to ever win the award four times (3 times with Juventus & 1 time with Cagliari). Lippi, Capello & Conte have won it three times each.

Allegri:“Credit must also go to the players and club. I hope to stay here for a long time. Now I’m more reflective. My years of experience in Serie A have let me grow. The objective is to win our eighth Scudetto and then this blessed Champions League."

:pray:

Pogba
Kontakt:

PostPostao/la Pogba » 12 nov 2018, 18:47

Grande Max :kafa:
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Shut up, go home and improve! -Gigi Buffon
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

dinoo
Kontakt:

PostPostao/la dinoo » 12 nov 2018, 20:02

Ako se sad javi Marvin i razvezete 4 stranice o alegriju... :pray:

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 12 nov 2018, 20:26

dinoo WroteColonAko se sad javi Marvin i razvezete 4 stranice o alegriju... :pray:

Negdje sam na fb naletio na jednog bolesnika, koji bojkotuje gledanje Juventusa dok je Max na klupi. Zamisli kakvih bolesinka ima? Stvarno nemam rijeci za ljude koji pisu protiv Maxa i prizeljkuju njegov odlazak. Tako povrsno razmisljaju, ne znaju nista o trenaznom procesu o ciklusima trezanog procesa, treningu(naporu)-odmoru-ishrani/Superkompezaciji i koliko je dobro za jedan kolektiv da ih duzi niz godina vodi jedan trener pogotovo ako je rijec o Alegriju, covjek koji je najbolji u podizanju i spustanju forme sto je i najteza stvar u sportu/fudbalu, recimo Pep sa tim ima velike probleme. Kad bi Max sutra dobio otkaz pljustale ponude od svih vodecih klubova u evropi.
Stolar iz Bratunca

dinoo
Kontakt:

PostPostao/la dinoo » 12 nov 2018, 20:49

Ma ja to malo njih zezam, dobre su im rasprave.
A sto se tice maxa, liga sampiona mora biti imperativ iako ne bude npr polufinale,nema se tu sta vise cekati...realno roster je takav da serija a nije dovoljna i to je to.

juvebosna
Kontakt:

PostPostao/la juvebosna » 12 nov 2018, 21:05

https://uploads.disquscdn.com/images/8f584cf2c5bbb4c50fa6d591f848ed3d4495a6001e742d3ffe1996179c09e0b8.jpg

ne znam kako postaviti sliku pa sam ovako
vidi King Konga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Natrag na “Juventus FC”

Trenutno korisnika/ca: jelle i 6 gostiju.