AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 feb 2018, 22:14

Mene bas brine to 27-mo kolo sa konama jer kad tad ce prekinuti ovu prelosu igru,ali nadam se da cemo mi ipak imati odlicnu formu i tada pa da ih onako lagano predjemo :)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 feb 2018, 22:16

Prvo dobiti Doriu sutra, i da se ova odlična serija nastavi. Svaki dobar rezultat znači i dodatno jačanje samopouzdanja, a to znači i bolje partije svih igrača.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 feb 2018, 22:20

najgore je što su oni gubili utakmice protiv direktnih rivala, tj protiv intera i rome u utakmicama gdje smo realno zaslužili bar bod. :salut:

na stranu benevento, veronu i ostalo prosipanje bodova jer ne treba zaboraviti činjenicu da su roma i inter imali sličnih kikseva, ali da se samo u one dvije tekme isčupao bod sad bi bila drugačija situacija na tabeli i manji bodovni zaostatak.
al' yebiga, to je sad šbbkbb, ne vrijedi gledati u prošlost.



ja još uvijek nisam neki optimist, ali naredne tri tekme će pokazati u kojem smjeru bi mogla ići ova sezona.


jedino iz kalikulacija isključujem napoli i juventus, ako se šta osvoji super, ako ne nikom ništa, idemo dalje... ali ovo sve ostalo se može i mora dobiti, pa ako ništa makar bod u rimu izvući.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 17 feb 2018, 22:33

Nesto kontam koliko je Montella osakatio ekipu pa ja mislim da je Gattuso odradio pripreme da bi brat bratu milanesi imali 10 bodova vise. Kontajte da je Rino uzeo vruc krompir kojeg u najgorem mogucem momentu niko normalan ne bi uzeo nakon onako loseg starta. Ako se sutra dobije mozemo reci da je Milan izasao iz krize bez obzira sto nema neke lijepe igre ekipa se konsolidovala i kupe se bodovi kako tako.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 feb 2018, 23:46

ma dobro, da je bilo koji drugi trener bio umjesto montele ne bi se puno bolje proveo jer je bilo teško uigrati onoliko igrača, ali on je nekim postupcima sam sebi potpisao otkaz.

gatuso je samo ispravio njegove dvije greške i dobio ovo što je dobio.


sad vidim da do kraja sezone igraju u gostima protiv genoe, atalante i torina... sve one utakmice gdje su se prosipali bodovi na san siru i sad su se doveli u situaciju gdje se moraju vaditi u bergamu ili jednom marasiju :salut:
ako prežive romu, inter, napoli i juve, opet slijede ove tri utakmice gdje su se i jači od njih okliznuli.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 feb 2018, 10:35

rope11 je napisao/la:kvalitetnog igrača ne može sjebati povreda, bar ne na duže staze.
bit će conti dobar, imat će ova dva mjeseca da se polako vrati u takmičarsku formu i da bude 100% spreman za iduću sezonu.

RR bi bio bolji da ima malo drugačiji tip krila ispred sebe, ali čini mi se da ima naređenje da ne ide previše naprijed iako umije biti vrlo dobar u ofanzivi.


nego evo neke malo ljepše vijesti :mrgreen:
Milan have prepared the growth plan for next season: The club's idea is to add 2-3 new players to the current squad. Moreover, there isn't the necessity to sell one of the big players considering that the forecasts of the club's budget does not include CL qualification

Any potential sale will only depend on the offers Milan receive
.
Nisam nikad ni sumnjao. Mislim da su Kinezi i za ljeto spremili 100M+novac od prodaje nepotrebnih igrača, tipa Kalinić recimo. A ne treba smetnuti s uma da Torino, Villareal i Genoa moraju uplatiti Milanu ljetos 50ak M za Lapadalu, Nianga i Baccu. Tako da će biti novca za dobra 3-4 igrača.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 feb 2018, 11:02

Ne treba zaboraviti da imamo i mi štošta platit na ljeto ;)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 feb 2018, 11:39

muxa je napisao/la:Ne treba zaboraviti da imamo i mi štošta platit na ljeto ;)
To će sve biti plaćeno od novca gore nabrojanih igrača. Kao što sam napisao. Uvjeren sam da će biti novca za 3-4 dodatka ekipi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 feb 2018, 14:33

Nezgodna ova Sampa skroz, valjda ih uzmemo nekako večeras.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 feb 2018, 14:56

jašta nego zajebani, još bez kessija :salut:

sreća u nesreći što će se momak konačno malo odmoriti, ali bolje da je protiv udinesea očistio kartone nego kasnije na SPALu al' yebat ga sad.


glede ove priče gore, sav onaj preostali iznos što se mora platiti za dovedene igrače će se ublažiti istim onim novcima za par igrača koje su drugi klubovi dužni platiti milanu.
na ljeto ne treba puno, po mom mišljenju će biti taman dovesti krilo i dva veznjaka tj. neko umjesto biglie i neki back up poput jankta... neće to doći ni do 100 miliona, pogotovo kad uzmeš u obzir da ćeš se na ljeto riješiti još par igrača i još ih skinuti sa platne liste (hint: abate i monto).


idealno bi bilo prodefilovati kalinića u kinu, istina treba se platiti onih dvadesetak miliona fiorentini, ali bi mogao duplo zaraditi na njemu.
u krajnjem slučaju prodati silvu, ali nisam za to, neka ga tu još malo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 18 feb 2018, 15:14

Dzaba sve ako ne dovedu pravog covjeka da vodi ovaj tim. Lijepo je sto je Gattuso malo razdrmao ekipu i uvezao par dobrih rezultata ali potreban je neko sa jasnom vizijom i sa sposobnoscu da je realizuje na terenu.

Bez obzira na razocaravajucu sezonu, igracki kadar je poboljsan i sa 2-3 kvalitetna i ciljana pojacanja ova ekipa bi mogla izgletati sasvim pristojno. Bar u okvirima Serije A.

Tesko mi je dijeliti @Romagnolijev optimizam jer uz sve spekulacije oko nove vlasnicke strukture Milana, mislim da je realnije ocekivati odlaske kvalitenih igraca nego njihov dolazak.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 feb 2018, 15:30

Što se tiče vlasnika, ja nisam još nigdje čuo ili vidio da pokazuju znake nervoze ili odstupanja od svog plana. Osim blebetanja medija, i konesantnog pljuvanja po njima, ne vidim neki razlog za nedostatak povjerenja.

Doria jeste nezgodno ekipa, ali nisu ni oni Juventus ili Napoli pa da od njih treba strahovati u ovom trenutku.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 18 feb 2018, 16:41

Ma treba pristupit tekmi kako bog zapovijeda pa pomesti Sampdoriu i dati do znanju ostalima da je se Milan probudio. Ako svi budu u elementu onda ocekujem i tri boda, pogotovo igramo kuci ne treba nikog da se bojimo.
Veceras konacno gledam Milan kuci sa starim prijateljima. Sve je spremno nadam se da ce i Milan biti takav.

FM
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 feb 2018, 16:52

A jbiga šta su nam priredili zadnjih godina bojao bih se i Pofalićkog :mrgreen:

Doduše ovo je više respekt prema Doriji i njihovim rezultatima, al' svejedno se nadam pobjedi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 feb 2018, 17:02

jack-biglia-monto


turbo brza sredina, opet će ih sampa pojesti :nedam:



ako gatuso ovdje izvuće 3 boda sa ovako nakaradnim veznjacima onda čovjeku odmah dati da potpiše ugovor, nema se više šta čekati.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 feb 2018, 17:03

Naravno da treba poštovati protivnika. Nikoga podcijenjivati, ali ne treba od Sampdorije praviti neki bauk i kao strahovati od njih pred 50 000 ljudi na San Siru. Ne sumnjama da će ih Genaro i veceras maksimalno motivisati, i da će pristup biti pravi. A ako tako bude, 3 boda su neminovnost.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 feb 2018, 17:05

Ma hajde vala ni Lokateli nije ništa brži i pokretniji od Montoliva, njemu je svaka lopta prvom do sebe, Monto možda nešto i pokuša rizičnije odigrati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 18 feb 2018, 17:09

Naša sredina ionako ne igra brzo tako da ko god da igra biće isto. Montolivo je barem iskusniji pa da ta sredina bude barem čvrsta.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 feb 2018, 17:09

Kessie će makar dobro odmoriti narednih dana.

A mi svakako najviše zavisimo od Hakana i Suso-a što se ofanzive tiče. Najvažniji igrač na sredini terena je tu, a to je Biglia. Te je i zadnja linija u najjačem mogućem sastavu. Eventualni neuspjeh se ne može pravdati odsustvom Kessiea.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 feb 2018, 17:15

sampa ima jake veznjake i vole pas igru, uostalom svi se sjećate kako su nas prvenstveno na sredini terena ubili na luigi ferarisu i baš zato je veliki hendikep kad neko u vidu kessija koji je motor ekipe mora odsustvovati... svako se može zamjeniti, ali za njega je teško izmisliti igrača koji može dostojno zamjeniti njegovu ulogu.

i to je jedini zajeb uprave što nisu doveli nikoga u januaru da ga može povremeno odmjeniti, pa bilo koga.


mada ja na ovom forumu očigledno to ne smijem ni spomenuti jer će me koraj napasti da hoću klupu do zimbabvea :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.