AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 feb 2018, 11:31

Vidjet ćemo sad u narednih 15 dana "od čega" je Gattuso, gostovanje Romi i kući protiv Intera, a između te dvije gostovanje Laziju u polufinalu Kupa, ako tu izvuče pozitivne rezultate mislim da ga se treba ozbiljno shvatiti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 20 feb 2018, 11:36

E baš tako, sad mu tek pravi ispiti slijede. A do sad što je uradio sve je veoma uspješno i dobro, ako zanemarimo sami njegov početak dok je ekipa bila psihički mnogo slaba.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 feb 2018, 11:56

Nadam se da će protiv Ludogoretsa izmijeniti čitavu ekipu, treba odmora ovim glavnim igračima, a prolazak dalje je svakako riješen u Bugarskoj.

Očekujem Donarumu seniora na golu, Abate i Antonelli bekovi, Zapata i Musakio stoperi, u vezi vjerovatno Lokateli, Monto i možda Mauri, lijevo krilo Borini i napadač Silva. Ne znam samo ko će Susericu mijenjati, možda da Silvu stavi tamo na krilo a u vrh napada Cutronea ili Kaleta ako se oporavio.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 feb 2018, 12:12

i ja bih promjenio sve, ali nešto sumnjam da će gatuso išta prepustiti slučaju pa će opet izvesti jaku postavu :mrgreen:

ali ima taj luksuz da maltene čitavu prvu postavu promjeni bez da strepi da će bugari nešto uraditi, eventualno staviti jacka i curtona u prvu postavu pa poslije i njih promjeniti.
uglavnom igrači poput bonucija, susa, biglije, kessija itd. moraju dobiti odmor, a ne treba bespotrebno ni rizikovati nečije povrede, pa nama bi trenutno povreda jednog hakana, susa, bonucija, roma bio takav šamar u lice za nastavak sezone.


volio bih da stavi silvu i cutrona skupa, mladi su neće su umarati, a dobro bi im došlo pred romu da daju gol i dignu samopouzdanje. :beba:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 20 feb 2018, 12:34

Zanimljivo da poslije svake tekme se i dalje govori (pojedinci) vidjecemo iducu, pa dobro docekacete svojih 5min jer kad tad ce izgubiti,ali ja ipak dajem kredit Genaru za ovo sto je uradio sa ekipom,pa ljudi dragi 10 utakmica bez poraza pa skim god da smo igrali to je odlican niz,ja se ne sjecam zadnjih godina takvog niza.

Da Bog da vam Genaro kroz par kola odvalio samar kao i igracima poslije tekme :)

Btw nevezano za Milan, vcrs sam aBda na utakmici Bayern-Besiktas imam neke VIP karte,et malo da se pohvalim :)

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 feb 2018, 12:49

nije to ništa, roup će imati vip karte iduće hefte za čelik - mladost kakanj :kafa:


brate obuci dres milana, nek se i on malo prošeta ligom šampiona :mrgreen:



poslušao nas gatuso, sve se može odmoriti ali kessie ne :mrgreen:
malo bih ga iskritikovao što stavlja zapatu ispred musake, ali navodno ima neku povredu i nije danas trenirao.
Milan's tested lineup in today's training:
Donnarumma; Abate, Zapata, Romagnoli, Antonelli; Kessie, Locatelli, Montolivo; Borini, Andre Silva, Cutrone [MilanNews]
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 20 feb 2018, 13:31

Kontao sam.ga obuci ali.adidas je pa sam odustao ipak puma je nas sponzor :)

Nego kad vec spomenu pumu citam ovdje da bi puma mogla odvesti Reusa u Milan,uhh kad bi tu bilo istine,iako je sklon povredama paklen igrac do bola :)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 feb 2018, 13:39

Od Augusta smo 5 puta bankrotirali. Sve igrače rasprodali. Vlasnici su u zatvoru. Banke nas prodaju Arapima. Bonucci i Biglia nemaju pravo nastupa. I tako dalje i tako dalje.. I najgore od svega ima ljudi koji vjeruju u ove gluposti?

I zanimljivo da se počne sa ovim lažima kad god ekipi dobro krene.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 20 feb 2018, 13:54

Po CIESu Gigi najveći talenat u Evropi, veći čak i od Mbapea. Za Gigia nije toliko čudno, koliko mi je bilo čudno što se Lokateli našao na listi. Izgleda da u njemu ipak ima kuveta.
On fakat ima talenta, samo mi nekako na terenu djeluje kao da ga je strah ili šta već, nešto mu fali da se trzne i pokaže koliko zna. Valja ga Gatuso malo dozove tobe, jer ako nareden sezonu dvije ništa ne pokaze propade.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 feb 2018, 14:51

niko ni ne kaže da nema talenta, ali za crotone ili u najboljem slučaju genovu :zzz:

gigi i curton su primjer istinskog talenta kojeg momentalno i u kontinuitetu demonstriraju, a ovaj osim onog gola juventusu ne pokazuje ništa iako se već dvije godine mota oko prvog tima.

mislim treba ga poslati na posudbu gdje bi možda uz kontinuitet i iskustvo izrastao u solidnog/dobrog igrača, bar se je za nadati da bude tako.


onaj cristante, kojeg se prebrzo odreklo, je trenutno bar 3x bolji igrač od njega... uvijek i bio, ali boga pitaj što su ga šutnuli iako je u onom mrtvom milanu od prije 3-4 godine bez problema mogao igrati u prvoj postavi bez bojazni da mu stameniti muntari ili essien ne ukradu mjesto. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 feb 2018, 15:10

rope11 je napisao/la:nije to ništa, roup će imati vip karte iduće hefte za čelik - mladost kakanj :kafa:


brate obuci dres milana, nek se i on malo prošeta ligom šampiona :mrgreen:



poslušao nas gatuso, sve se može odmoriti ali kessie ne :mrgreen:
malo bih ga iskritikovao što stavlja zapatu ispred musake, ali navodno ima neku povredu i nije danas trenirao.
Milan's tested lineup in today's training:
Donnarumma; Abate, Zapata, Romagnoli, Antonelli; Kessie, Locatelli, Montolivo; Borini, Andre Silva, Cutrone [MilanNews]
Pa dobro, Kessie tenk odmorio jednu tekmu, sad može odigrati u kontinuitetu do kraja sezone :mrgreen:

Ne bih imao ništa protiv ovakve postave, samo bih odmorio i Romagnolija, nema potrebe da se rizikuje neka povreda ili nešto, ima Musaka i Gomez kao opcije plus Paleta (ako je brat još u klubu :mrgreen: ), al' smo skontali da Gattuso baš i ne miriše Musakija, garant je premekan za njegov ukus, čak i djeluje kao phičkica :D

Zamislite da je Šiljkan još uvijek u Milanu, svaku bi gledao sa tribina :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 feb 2018, 15:24

ja gore fino napisah da se musaka povrijedio, a ovaj ljakse drvi po svom :mrgreen:


malo mi žao musake, čovjek došao da igra jer mu je tako bilo obećano i jer nikome u tom momentu nije ni padalo na pamet da bi možda imali šansu za dovesti bonucija... al' eto yebiga, ovi sad tako dobro funkcionišu skupa da bi ih bilo grijeh razdvajati.
s tim da ga je mogao makar u ovim LE utakmicama stavljati, nije mi jasno što čovjeka toliko ignorišu.


bilo bi recimo šteta da ode na ljeto radi mizerne minutaže jer teško da bi našao boljeg back up stopera od njega.

on i zapata na klupi, elhamdulilah :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 feb 2018, 15:46

Nisam vidio nabijem te na ćunu :kafa:

Pa sad sam ti rekao, lik je premekan stoper za Gattusov ukus :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 feb 2018, 15:55

to je ta visočka kultura :kafa:


a ne bih rekao da je musaka mekana nego eto, teško da postoji neko ko bi izbacio tandem bonuci-rom iz prve postave, a ni gatuso ništa ne prepušta slučaju pa uvijek izvodi najjaču ekipu.

gomez je još veća misterija, a i način na koji su ga tretirali je nepravedan.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 feb 2018, 16:11

Meni djeluje mekano iako svakako ima rezona ta priča da Gattuso neće da "razbija" standardni štoperski par.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 feb 2018, 16:34

Ancelotti

“Gattusovo ponasanje pored aut linije? To je njegov nacin dozivljavanja fudbala. Da je stranac, rekli bi da ima jak karakter. Rino je oziveo Milan, dao mu stil i identitet. Srecan sam zbog njega i zbog svih navijaca Milana - sto ukljucuje i mene.

Poznavajuci Rina, on uvek trazi perfekciju. Mnogo puta je urlao na Seedorfa, Kaku ili Inzaghia na terenu! Uvek je predvodio presing. Verujte mi, on nista ne uzima zdravo za gotovo.

Milan moze izboriti Ligu Sampiona ako nastavi ovako, ali ne treba stavljati puno pritiska na Gattusa. Trebace mu da timovi ispred njega uspore, a ako se to desi, ako Inter, Roma i Lazio krenu da padaju - on mora biti spreman. S obzirom na to odakle su krenuli, sama prica da je Milan u borbi za Ligu Sampiona je sjajna. Zavrsiti ispred Intera bilo bi veliko ostvarenje. Ipak, Inter se toliko pati trenutno, da ce Milanu verovatno biti potrebno da zavrsi ispred Rome ili Lazia za Top 4.

Za kraj, sta bih porucio Gattusu? On mi je kao brat, tako da svejedno cesto pricamo. Prosli smo toliko toga zajednickog. Govorim mu, iz sveg srca - ovaj uspeh koji dozivljava, ja dozivljavam kao da je moj. Rekao bih mu da prihvati sve pohvale, ali da ih brzo zaboravi. I jos, da zapamti one koji su ga hvalili danas, jer isti ti ce sutra prvi biti spremni da ga kritikuju.”
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 feb 2018, 16:53

Zna Carlito :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 feb 2018, 17:16

To date, the average match attendance for Milan at San Siro this season is 50,870 per game, recording a 26% increase with respect to last season (40,326 per game) and 35% increase compared to season 2015/2016 ago (37,816)

[Milannews.it]

Ako se ovako nastavi do kraja sezone će to biti još bolje.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 feb 2018, 17:52

Kako stojimo sa posjedom, čini mi se da smo pod Montellom bili tim sa najvećim postotkom posjeda u ligi.

Sa Gattusom je to sigurno drugačije, lopta nam nije toliko u nogama (bar nije bila do meča sa Sampom) al' smo efektivniji u završnici.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11353
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 20 feb 2018, 19:09

http://www.milannews.it/primo-piano/yon ... ana-285608
Navikni se ti na demante, jer novinari žive od izmišljenih priča
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.