AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meecko
Postovi: 1513
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 25 feb 2018, 12:41

Ma prodati ga dovesti Perina,otjerat mu brata u paketu sa njim (momak nije kriv, imao cak i dobrih utamica). I rijesiti se Raiole jednom zauvijek. Ako bas se mora povezati sa nekim menadzerom, ovaj Silvin mi bar djeluje normalnije i kulturnije od ovog pijacara. Mada su to ista gofna
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 feb 2018, 13:13

Reina je potvrdio da sig napusta Napoli na kraju sezone, e sad jel dolazi kod nas haj ga znaj. Ma da ja vjerujem da Gigo nece nigdje pa makar. Danas je napunio tek 19 jbt a vec toliko brani

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 25 feb 2018, 13:32

Prodati malog smrada samo ako ce Plizari biti br.1. Sta ce nam Reina.

Nadam se bodu veceras.

Sto se tice odlaska na utakmicu, narednu subotu se krece iz Osijeka i Zagreba. Prevoz i ulaznica na derbi je 120 eura.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 feb 2018, 14:16

Gigio tek 19 godina, a već 108 utakmica za Milan. :tokralju:

Neće on nigdje ni ovo ljeto. Reina dolazi umjesto Storaria i to je to.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 25 feb 2018, 14:27

Čuj EDF klupirao Džeku i Šaravija :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 feb 2018, 14:47

Romagnoli13 je napisao/la:Gigio tek 19 godina, a već 108 utakmica za Milan. :tokralju:
i primio 113 golova, malčice me šokirala ta brojka :mrgreen:


volio bih da ostane, ali ne bih imao ništa protiv ni da ga prodaju jer bi PSG spizdio dobre pare na njega, a ako on i raiola budu srali i pravili predstsve kao prošlog ljeta vjerujem da će imati svu podršku navijača da ga šutnu iz kluba.

a ako bi njegova prodaja pripomogla dolasku wc krila i veznjaka onda pogotovo aminujem njegovu prodaju jer budžet za merkato neće biti toliko veliki kao prošlo ljeto, nekako su mi uvijek bitniji igrači u polju nego sam golman.
a s obzirom kako brani čitavu sezonu, to bi svakako mogao i bilo koji profesionalan golman :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 feb 2018, 14:55

rope11 je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Gigio tek 19 godina, a već 108 utakmica za Milan. :tokralju:
i primio 113 golova, malčice me šokirala ta brojka :mrgreen:


volio bih da ostane, ali ne bih imao ništa protiv ni da ga prodaju jer bi PSG spizdio dobre pare na njega, a ako on i raiola budu srali i pravili predstsve kao prošlog ljeta vjerujem da će imati svu podršku navijača da ga šutnu iz kluba.

a ako bi njegova prodaja pripomogla dolasku wc krila i veznjaka onda pogotovo aminujem njegovu prodaju jer budžet za merkato neće biti toliko veliki kao prošlo ljeto, nekako su mi uvijek bitniji igrači u polju nego sam golman.
a s obzirom kako brani čitavu sezonu, to bi svakako mogao i bilo koji profesionalan golman :zzz:
40 puta je netaknutu mrežu sačuvao. A ko je sve igrao ispred njega, dobro da nije primio i 150 golova.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 feb 2018, 15:04

ma znam da je više do odbrane nego njega samog ali svejedno je prilično visoka brojka, faktički ga prima svaki put po utakmici. :mrgreen:


mašala, ne bih čak ni ja toliko izdržao da ga primam svaku od silve.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12009
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 25 feb 2018, 16:00

drugovi jel moze neko provjeriti dal veceras Rai uno prenosi tekmu. il ako neko ima da nadje listu ovi strani kanala koji prenose da mi napise bio bi mu vjecno zahvalan. ajd pa me obradujte... pozz za sve

FM
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 25 feb 2018, 16:16

milanist je napisao/la:drugovi jel moze neko provjeriti dal veceras Rai uno prenosi tekmu. il ako neko ima da nadje listu ovi strani kanala koji prenose da mi napise bio bi mu vjecno zahvalan. ajd pa me obradujte... pozz za sve

FM
evo drug imaš ovdje po državama raspored


https://www.livesoccertv.com/match/2547 ... -vs-milan/

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 25 feb 2018, 18:47

Malog Undera vdceras treba dobro pripaziti, igra k'o zvrka u zadnjem mjesecu...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 feb 2018, 19:29

nahajpali ga jer je dao gol moćnom beneventu i veroni, strpavaju to rom i rrrrrr u džep ganola :kafa:


bruno vs hakan, kolarov vs suso... ako budu na nivou kao prošlu tekmu, bit će im puhanja i silovanja po bekovima, a curton neka kupi one otpatke što uđu u šesnaeterac od ove dvojice.
naravno, večeras prvenstveno veznjaci moraju biti na visini zadatka da bi sve ostalo funkcionisalo, ako izgube bitku na sredini gotovi su.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 25 feb 2018, 20:13

Ne znam šta da očekujem od utakmice, nadam se pobjedi, ali najčešće to rezultira porazom.

Roma je u blagoj krizi, a Milan je u usponu tako da može biti tu svašta. Kale s klupe lagano donosi pobjedu :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 25 feb 2018, 20:16

0-2 :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zenga
Postovi: 1701
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 25 feb 2018, 21:07

0-1 pauza i 1-1 u samom finisu, kad rimljane pojacaju Faraon i Dzekson.

Neko iznad napisa 120E put + ulaznica na gradski derbi? Ne vjerujem, mi smo lani (jesen '17) dali toliko samo za ulaznice protiv Juvea, koje su bile ok, dole prema korneru, Curva Nord.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 25 feb 2018, 21:13

Zenga je napisao/la:0-1 pauza i 1-1 u samom finisu, kad rimljane pojacaju Faraon i Dzekson.

Neko iznad napisa 120E put + ulaznica na gradski derbi? Ne vjerujem, mi smo lani (jesen '17) dali toliko samo za ulaznice protiv Juvea, koje su bile ok, dole prema korneru, Curva Nord.
Ako lazu navijaci iz Osijeka i Zagreba onda lazem i ja. Oni su clanovi i vjerovatno dobiju jeftinije ulaznice.

Avatar
Zenga
Postovi: 1701
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 25 feb 2018, 21:49

I ja sam clan Cuore Rossonero-a kao i Milanovog fan cluba u Njemackoj, ali brato nema nikakvih popusta za derbije. Protiv Juvea su mogli rasprodat San Siro da je jos dupli kapacitet, a u losoj formi smo bili. Sad protiv Intera nakon serije od 11 u nizu bez poraza, o tome da i ne govorimo....

Petljaju hrvati s tog foruma, nema sanse da daju toliko jeftinije karte HR fan klubu prema DE fan klubu. Tu nema nikakve logike, jer se svakako trazi karta vise za derbije protiv Intera i Juvea. Jedino su za Curva Sud jeftine karte, ali tada moras biti clan navijackih skupina "ultrasa", Brigate, FDL ili sl., sto je gotov pa nemoguce strancu koji nije prisutan velikom broju utakmica...

Avatar
muha milanez
Postovi: 5797
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 25 feb 2018, 21:54

To Bozeeeee
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 25 feb 2018, 22:20

Zenga je napisao/la:I ja sam clan Cuore Rossonero-a kao i Milanovog fan cluba u Njemackoj, ali brato nema nikakvih popusta za derbije. Protiv Juvea su mogli rasprodat San Siro da je jos dupli kapacitet, a u losoj formi smo bili. Sad protiv Intera nakon serije od 11 u nizu bez poraza, o tome da i ne govorimo....

Petljaju hrvati s tog foruma, nema sanse da daju toliko jeftinije karte HR fan klubu prema DE fan klubu. Tu nema nikakve logike, jer se svakako trazi karta vise za derbije protiv Intera i Juvea. Jedino su za Curva Sud jeftine karte, ali tada moras biti clan navijackih skupina "ultrasa", Brigate, FDL ili sl., sto je gotov pa nemoguce strancu koji nije prisutan velikom broju utakmica...
Kod njih su uvijek jeftinije karte, znam par likova koji su isli. A za derbi su rezervacije jos davno bile gotove.

Evo vidim planiraju i za London da idu.

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 25 feb 2018, 23:00

Raonffa je napisao/la:0-2 :kafa:
Svaka čast :tokralju: .

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.