AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la harden » 22 mar 2018, 01:04

rope11 je napisao/la: gdje taj cebalos može igrati?
On je metronom, igrač koji igra poziciju zvana Xabi Alonso. :D
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 mar 2018, 07:02

rope11 je napisao/la:kad si ti išta pogodio u svom forumskom stažu :rol:

koje prosvjetiteljske moći posjeduje, svjedoči to što je jedini forumaš koji je mislio da će govedo biti dobar igrač kuknjava
Ti jos njega nisi zaboravio :) Koliko puta sam ti rekao, a evo i sad te pitam, mozes li mi citirati to sto sam napisao? Nemoj mi izvlačiti iz konteksta, a vrlo dobro znas sta sam pisao u vezi njega. Na kraju krajeva svi mi često grijesimo u procjenama samo sto nekima to nije tesko priznati. Ne tjeraj me da ti nabrajam tvoje fulove kad su u pitanju te prosvjetiteljske moci ;) A usput pitaj Google značenje riječi sarkazam ;)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 22 mar 2018, 07:48

Nego kad igram menager, a on je jako pouzdan što se talenta tice :) Cebalos bude jako dobar igrac tako da bi to bila izvesna kupovina :)

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 22 mar 2018, 12:14

muxa je napisao/la:
rope11 je napisao/la:kad si ti išta pogodio u svom forumskom stažu :rol:

koje prosvjetiteljske moći posjeduje, svjedoči to što je jedini forumaš koji je mislio da će govedo biti dobar igrač kuknjava
Ti jos njega nisi zaboravio :) Koliko puta sam ti rekao, a evo i sad te pitam, mozes li mi citirati to sto sam napisao? Nemoj mi izvlačiti iz konteksta, a vrlo dobro znas sta sam pisao u vezi njega. Na kraju krajeva svi mi često grijesimo u procjenama samo sto nekima to nije tesko priznati. Ne tjeraj me da ti nabrajam tvoje fulove kad su u pitanju te prosvjetiteljske moci ;) A usput pitaj Google značenje riječi sarkazam ;)

Doduse, svako je od nas pogrijesio sto se tice procjene igraca, znam za ropetove procjene Imbule i Martins Indija :mrgreen:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 mar 2018, 12:42

nisi fer, što spominješ igrače koji nisu nikad igrali ovdje :kafa:

doduše ne sjećam se da sam išta govorio za indija, za imbulu jesam jer bi u onakvom usranom milanu bio spejs šatl za svakog igrača na sredini terena ( ako se ne varam, izabrali su govedo umjesto njega tog ljeta), što ni dalje ne mjenja činjenicu da je obični prosjek od igrača, ali bi u tim momentima kad si imao muntarija i essiena legao kao hljeb.
slično važi i za tog indija, ko nam je sve igrao u odbrani on bi bio kao maldini za sve njih, ali se bojim da mi stavljaš one riječi u usta koje nikad nisam rekao al' ajde nek' ti bude. :think:


naravno potkrade se pokoja greška jer niko nije savršen, ali odgovorno tvrdim da sam bar 90% igrača pročitao da će biti promašaji/pogoci :kafa:


a za muksu ću iskopati ono što je pričao za govedo, čim malo ugrabim slobodnog vremena :mrgreen:


brace yourself, roup is coming :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 mar 2018, 15:49

Nisi shvatio poentu
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 22 mar 2018, 17:19

Ceballos može samo Jacka izbaciti iz prve postave, Hakan nema veze sa njim.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 22 mar 2018, 19:30

Toliko dobro procjenjujem igrace,da mi je potrebno samo u nick pogledati :kafa:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 mar 2018, 20:01

uvijek se sažalim kad ti pogledam ime, koji zajeb :tokralju:

visočaku ne budi gljup, ako dovedu krilo i cebalosa onda logično da hakan otpada.
treća solucija je da hakan ostane na krilu (mada nisam baš za to), a da dovedu cebalosa i još jednog veznog uđjesto biglie, ali takav dojam sam stekao da im je lijevo krilo prioritet.

uostalom ovo su sad sve nagađanja, ko zna šta će se dešavati.

šta znaš možda i bankrotiramo, evo opet onih istih priča koje konstantno cirkulišu :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 22 mar 2018, 22:18

Neka oni dovedu kvalitetna pojačanja, ima ko će ih postaviti na prava mjesta. Ne znam kakav će budžet da imaju ali izgleda da su ozbiljno krenuli u nastavak osnaživanja momčadi.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 24 mar 2018, 01:46

Oko, Hakan ne otpada ni u kom slučaju, taj igra u prvih 11 pa kako god.

PS: Je l' prošlo sve danas bez povreda naših? Evo Kale doktor u prvih 11 Hrvatske protiv Perua :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 24 mar 2018, 02:03

Ja koliko sam vidio niko se nije povrijedio. Ostaju još ove druge utakmice u utorak i za nadati se da će isto tako proći.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 24 mar 2018, 02:06

celikmilan je napisao/la:Ja koliko sam vidio niko se nije povrijedio. Ostaju još ove druge utakmice u utorak i za nadati se da će isto tako proći.
Ima još sutra Kessie igra za Obalu Slonovače, valjda i to bude ok, a onda utorak da prođe i tjt :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 mar 2018, 16:01

Nadam se da niko od ovih nasih najvaznijih igraca nece igrati u utorak za svoju reprezentaciju.Jer ovaj termin odigravanja prijateljskih utakmica je sam po sebi debilan i nepotreban.I jos bi slag na tortu bila neka povreda, i to u momentima kad se ulazi u najvazniji dio sezone.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 mar 2018, 17:16

Juve pa Inter u samo 3 dana razlike,bice ****

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 27 mar 2018, 13:44

conti opet pokupio neku povredu, još niko ne zna šta je :damn:


to je problem kod ovakvih povreda koljena, kada kreneš opet trenirati punom parom poslije dugog odsustva, postoji rizik da ti tijelo postane podložno raznoraznim povredama i treba dosta vremena da se vratiš na odgovarajući nivo.
samo se nadam da nije ništa ozbiljno i da bude 100% spreman za iduću sezonu, ako smo mogli dosad bez njega, možemo i ova preostala 2 mjeseca :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 27 mar 2018, 16:29

Ponovio je povredu tog istog koljena. Izgleda da ga ipak neće biti ove sezone. Ne treba ni forsirati i riskirati nešto još gore.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 27 mar 2018, 16:41

srećom nisu ligamenti nego meniskus, ali je sezona za njega završena.


jbt kakva tri raspadajuća beka imamo :salut: ali neka se sad makar maksimalno spremi za iduću sezonu, preživit ćemo bez njega.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 27 mar 2018, 18:12

Ovo sto se desilo Contiju i nije bas za neko cudjenje.Ipak je bio mjesecima van terena, i samim tim treba i dosta vremena da bude potpuno spreman za silne napore kroz treninge, a kasnije i utakmice.Nova povreda nije teze prirode, nista nije slomljeno ili pokidano, to znaci da nece biti duga pauza.Ali u ovoj fazi sezone i pauza od 3 sedmice, najcesce znaci da je sezona za igraca skoro pa zavrsena.Tako da Conti bi mogao odigrati neke minute u zadnje 3-4 utakmice i to je to.

Za njega je najbolje da se svim silama pripremi za narednu sezonu.Gdje ce se morati dobro preznojiti da bude u prvih 11, jer Calabria drasticno napreduje iz sedmice u sedmicu.

Ova pauza je najvise odgovaral upravo Calabriji, i Suso, koji su najvise trebali odmor cini mi se.I mislim da su napunili bateriji za zavrsni sprint.To isto vazi i za Romagnolija.


Takodjer TM je korigovao cijene nekih nasih igraca.Pa tako Gigio sada vrijedi 40M, Romagnoli 35M, Kessie 25M, Calabria 10M, Cutrone 20M, Suso 35M, Hakan 22M.. To su igraci cija cijena je porasla u zadnjih par mjeseci.Pogotovo Cutrone koji je pocetkom sezone vrijedio oko 600K prema TMu, a sad vec 33 puta vise.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la revolt » 28 mar 2018, 12:19

Nakog dugog oporavka od velike povrede, i nakon povratka na teren, neminovno dolazi do jos jedne povrede poslije. Obicno to budu manje povrede medjutim zna se i desiti ovako nesto.
Ja ga ne bih uopste vracao, osim ako bas bude spreman, do naredne sezone. Bitno je samo da psihicki ostane jak i da se sprema i on mentalno za narednu sezonu.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.