AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 jun 2018, 17:23

Gelson Martins bi bio idealan za desno krilo, a Meyer za sredinu.A koštali bi 0 eura. A onda dati novac za Depaya i Vidala recimo, i već imaš odlično popunjenu i nadograđenu ekipu, a potrošio si manje od 90M. Taman bi onda bilo dovoljno novca i za još jednog ili dva back up igrača.Zaista ovaj mercato se može odraditi odlično a da se ipak ne potroši ogromna količina novca, jer 120-130M je dovoljno, a to danas nisu velike pare.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 jun 2018, 15:51

meyer navodno jako blizu milana :think:

koja je tačno njegova pozicija, je li bi mu bolje legla biglijina ili jackova pozicija? :think:


gatuso nešto priča da opet ima hakana u vidu za lijevo krilo i da sad želi back up desno krilo, znači vrlo vjerovatno ništa od depaya, osim ako ne blefira.

nisam nešto oduševljen idejom da ostane na krilu, ali ako bude tako onda uzeti cebalosa, meyera i igrati 4231 (ili 433, nebitno) sa njima, nije ni to loša solucija... navodna je i kod cebalosa javna tajna da ide u milan nakon što se razriješi ovo sa uefom, ali vidjet ćemo, ne bih da se pretjerano radujem unaprijed. :mrgreen:

znači to bi nešto ovako moglo izgledati


conti bon rom rr
kessie meyer cebalos
suso morata? hakan
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5796
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 jun 2018, 16:21

Ako nas UEFA povali nema od pojacanja nista :D
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jun 2018, 17:31

Mayer je klasicni MC igrac, igrac sa dobrom tehnikom i zadnjim pasom,igrac koji nam treba uz recimo Bigilu i Kessie da neko zna malo i lopte igrati :)

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 jun 2018, 18:44

pa nisi mi ništa time rekao, znam i sam da je centralni vezni, ali ne znam tačno šta mu najbolje leži :mrgreen:

na transfermarktu piše da je igrao kao defanzivni vezni čitavu sezonu, znači mogao bi uletiti tu umjesto biglije ili eventualno umjesto jacka ako hakan ostane na krilu.


mene živo zanima što li je mirabeli otputovao na današnju utakmicu da prati igrače, ovdje kad bi svih njih 22 spojio u jednog igrača opet ne bi bio dovoljno dobar :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 14 jun 2018, 19:50

rope11 je napisao/la:pa nisi mi ništa time rekao, znam i sam da je centralni vezni, ali ne znam tačno šta mu najbolje leži :mrgreen:

na transfermarktu piše da je igrao kao defanzivni vezni čitavu sezonu, znači mogao bi uletiti tu umjesto biglije ili eventualno umjesto jacka ako hakan ostane na krilu.


mene živo zanima što li je mirabeli otputovao na današnju utakmicu da prati igrače, ovdje kad bi svih njih 22 spojio u jednog igrača opet ne bi bio dovoljno dobar :zzz:

Golovin ili neki veznjak mladi iz Lokomotiv Moskve :mrgreen:

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 15 jun 2018, 02:19

Ako je pratio Golovina onda nista od njega.... gol i dvije asistencije-taman da mu cijena sa 20 m skoci na 35.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 15 jun 2018, 06:52

Bajram Šerif Mubarek Olsun braćo!
Il Club più titolato al mondo!

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 15 jun 2018, 17:47

Sretan Vam Bajram svima koji slavite.

Danas je bio sastanak upravnog odbora ali za sada nisu javljali da je bilo nešto oko tih novih investitora. A Kalinića šalju u Sevillu.

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 15 jun 2018, 18:22

Bajram mubarek olsun!
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
meecko
Postovi: 1513
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 15 jun 2018, 18:22

Bsmo kolege mazohisti. Znači bajram nam donosi jednu dobru odmah. I sad će onaj smoto u Sevilji da se transformiše u Šukera iz najboljih dana.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 jun 2018, 18:46

to uzmite sa rezervom :mrgreen:

ne treba tim ciganima špancima ništa vjerovati kod tih posudbi, kod bacce je bila određena cijena otkupa na koju su pristali prošlog ljeta i onda su se sad počeli ciganisati i nuditi duplo manje od dogovorenog iako je bacca ustvari imao dobru sezonu.
znači fino fino dogovoriš uslove, ovi pristanu i onda te ispale nakon što im je valjao čitavu sezonu, yebo majku kao da trebaju platiti 115 a ne 15 pišljivih miliona.

slično će biti i sa ovom žirafom, baš će za njega iko dati 20 miliona, pogotovo ako odigra prosječnu sezonu. :zzz:


seksilva najvjerovatnije ostaje u milanu, bit će da ga niko neće :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 15 jun 2018, 18:49

meecko je napisao/la:Bsmo kolege mazohisti. Znači bajram nam donosi jednu dobru odmah. I sad će onaj smoto u Sevilji da se transformiše u Šukera iz najboljih dana.
Ja mu to od srca želim pa i neka bude prvi strijelac ovog SP kao i da de Sciglio postane novi Cafu ali što dalje od Milana.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 jun 2018, 20:41

Ma Meyera su kurisali u centralnog veznjaka ove godine, momak ništa specijalno nije pokazao ove sezone i dosta tekmi je propustio.

Meyer je klasična 'desetka' sa sjajnom tehnihom i zadnjim pasom, slična verzija igrača kao Hakan samo što je Hakan nešto fizički jači i dominantniji (koliko se to može reći za Hakana, al' je takav u odnosu na Maxa).

Već tri godine je igrao svoju prirodnu poziciju ofanzivnog veznog, ove sezone ga na silu gurali u sredinu, čak dosta puta i na defanzivnog veznog :crazy: , dečko nije imao ni gola ni asistencije ove godine, niđe veze.

Uglavnom što je bliže golu, to je opasniji. Možda bi kod nas mogao igrati u vezi al' ono sa naznakon da ide više prema naprijed, što je svakako moguće.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 jun 2018, 21:56

ma kakav god da je, za džabe je odličan :mrgreen:


kakav je ovo silva effect bio :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 jun 2018, 22:01

Odličan je to igrač, bez dileme će biti dobro pojačanje, samo kažem za ove pozicije da ne bude zabune, ima nas koji pratimo BuLi, nismo ograničeni na ovu talijanštinu :kafa:

De Gea umjesto da pozicionira živi zid, on je gledao u zovegu Mr.Sexyja, epilog smo vidjeli :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 16 jun 2018, 20:16

Allah razi olsun. Bajram Serif Mubarek olsun braco i vama.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 16 jun 2018, 21:37

Kakve ovo price kruze da hocemo Higuaina, jel se neko zajebava?

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 18 jun 2018, 11:32

Izgleda da ce Dalic Kalinica poslati kuci sa SP.. Jos jedna potvrda kakvo kljuse smo mi imali u ekipi.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 jun 2018, 11:50

kakvog je ovo nehljeba doveo montela :ljepota:


ispravka koraj, nismo "ga imali" nego ga "još imamo", nemoj se prerano nadati da će otići :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.