AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 21 jan 2019, 18:18

On je i doveden zbog svoje tehnike i leprsavosti, ko ga je iole upratio u Brazilu zna da voli driblati i prodavati lijepe poteze na terenu. A sigurno je to znao i Leonardo pa ga je ipak doveo, dakle, da vrati sjaj ovoj igri i ovom klubu. Problem je ostatak tima, za godinu-dvije kada se popravi stanje na ostalim pozicijama u timu tad ce i Paqueta imati vecu slobodu u igri i lakse ce mu biti izvoditi finte.

Ja bih najvise volio da se moze Dollaruma prodati vec sad, ali ovakvim igrama na kraju sezone bi se mogle uzeti masne pare za njega, a tad ce biti i pristupacniji igraci na trzistu pa bi se lakse izbalansirao i ffp njegovom prodajom.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 jan 2019, 18:27

Znači drugi najpoznatiji Poljak sutra potpisuje za Milan. Još jedan vezni i krilo i to je to. Bakayoka jednostavno moraju otkupiti. Momak je u vrhunskoj formi već sedmicama.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2019, 18:46

celikmilan je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ne nervirajte se, oni su svakako svemirski brod za nas :D
Bili su i prije prve utakmice pa smo ih zamalo dobili.
Joj što si nešto fin danas, brineš se da se ne nerviramo.
Ma jesmo kada gledaš rezultatski, al' realno su nas ubili na toj utakmici.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 21 jan 2019, 19:32

Evo pregledao sam highlights. Ubili nas ljudi prvo poluvrijeme. Neko spomenu Dollarumu i dizanje forme. Svaka cast za ovu utakmicu, ali protiv Juventusa je primio amaterski gol. Da bi se pričalo o dizanju forme treba uvezati nekoliko utakmica bez svojih poznatih gresaka. Suso dao gol desnom :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 21 jan 2019, 19:43

Ma realno nije bila neka igra. Drugo poluvrijeme dosta bolje. Čini mi se da je Abate solidan back up CB,gdje svojom brzinom krpi rupe kolege iz odbrane. Conti je veliko poboljšanje na desnoj strani, šteka u odbrani, ali centaršut i pregled igre je nešto što odavno nisam vidio. RR ima tih momenata ali se izgleda preorjentisao na odbranu. Sredina Bakayoko od trupca sa početka sezone do Viere iz najboljih dana. Paqueta onako, lijepo za vidjeti, ali gubi lopte gdje ne smije. Trećeg iz veznog se i ne sjećam. Borini i Suso dali golove i dosta. Cutrone borac, dobra lopta Susu za go, ali mora biti u 16.Musaka i Dollarboy dobri.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
senadrosoner
Postovi: 310
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 21 jan 2019, 20:44

Paqueta je pravo osvježenje za Milan,ali ja sam još više iznenađen Bakayokom ne mogu da vjerujem da je moguća ovolika promjena u njegovoj igri .

Conti mora igrati ...
2001-2023!

Forza!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2019, 21:11

Pa ja sam fino rekao da je bolje što nećete moći gledati tekmu, odmah krenuli ataci na mene :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 22 jan 2019, 00:10

Gattuso>Capello :kafa:
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 22 jan 2019, 02:57

Napokon sam i ja vidio utakmicu bez da sam saznao rezultat.

Dobili smo utakmicu jer smo bolji od Genoe ali igra opet nije dobra. Kako se već reklo, odbrana čak i dobro izgleda. Pored toga što tokom čitave sezone ne igraju oni najbolji, uvijek neko fali i skoro stalno je druga postava, uglavnom je to dobro postavljeno. Ne pomaže ni to što se defanzivni dio sredine terena stalno mijenja što zbog povreda što zbog suspenzija. Ali stvarno škripi ofanzivni dio sredine terena. Dolazak Paquete je pun pogodak ali vidi se da uz njegovu agresiju i kretanje kako naprijed tako i nazad da fali ko će igrati sa njim. Čak i sa prelaskom Calhanoglua u sredinu nije se dobilo mnogo naročito ne na brzini. Par dobrih pasova koje uputi ne mogu ga oprati za loše stvari i stvarno mislim da bi ga se trebalo prodati kad već ima zainteresiranih stranki ali samo da bar povećaju cijenu za koju ga misle prodati jer bi se na njemu moglo i više zaraditi. Nadam se da će se danas završiti ovo oko Piateka pa da se posvete sredini i tom krilu.

Nova povreda danas. Zapata je mimo svih očekivanja odigrao dobro dosad i sad ovo se desi. Abate je dobro odigrao danas ali uz Romagnolija to bi trebalo biti još bolje. Abate je danas odigrao 300-u utakmicu u dresu Milana.

A ovog Orsata treba dobro prebiti. Kako taj lik sudi i kako se ponaša je za svaku osudu ali na to smo već navikli. Uz ovoliko povreda, suspenzija i lošeg suđenja ovo 4-to mjesto još više dobija na snazi.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 22 jan 2019, 07:32

Navodno Fener zeli Zapatu, e sad ako ce se Caldara brzo vratiti ja bi njega prodao nek ide igrati, iako je stvarno odradio dobro posao kad smo ostali bez sva 3 prva stopera i on pa moram reci i Abate.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 jan 2019, 14:19

Ma ne bih ja Zapatu dirao, neka ga, većinski dio svog staža u Milanu je bio dobar, pogotovo kao backup opcija.


Izgleda da su uspjeli isposlovati ponajboljeg napadača lige za samo 35 miliona, dobra naša stara Genoa :mrgreen:
Ovo je sa finansijske strane odlično, skoro pa 20 miliona jeftiniji od Ingvajna, a da ne spominjemo i skoro 5x manju platu. Još da opravda očekivanja i prenese svoju dobru formu ovdje, moći će se pričati o vrhunskom transferu, ali otom potom.

Mogla je cijena biti čak i manja da smo uključili druge igrače, ali tumori govedo i Montolivo neće da idu, ljepše im ovdje lizati klupu. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 22 jan 2019, 16:14

Vala bas tumori, nevjerovatni uhljebari kakvih nema na daleko. Kad umjesto svih njih dovedu kvalitetna rjesenja, moci cemo pricati o napretku.

Piontek bi trebao biti pravo pojacanje, samo da ga ne ugusi pritisak koji postoji kod igranja za Milan. Mnogi to nisu uspjeli savladat.

U svakom slucaju bolje on nego nezadovoljni Higuain, jos kad bi se naslo kvalitetno lijevo krilo.. Valjalo bi.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 jan 2019, 17:56

Monto ganja inat jer ga je Gatuso ponizio i namjerno hoće ostati do kraja da iscucla sav mogući novac do kraja ugovora. :mrgreen: Ok, možda mogu donekle razumjeti njegove motive (koliko god me nervirao), ali šta ovaj goveđi tumor glumi yebem mu sve sveto.
Breaking from @DiMarzio: Piątek to Milan for €35M, no players included in the deal. Exchange of documents taking place currently.
Gotovo je ovo. :thumbup:


Čudi me što ga je Genoa ovako lako pustila i za ovako relativno male pare jer se tražili više, ali kontam da su bili "primorani" jer je i njima ljetos Milan oprostio što nisu imali novca za Lapadulu (još im Leo dodatno plati za lezbejku yebem im sve), a mogli su ih komotno tužiti gdje su mogli najebati.
Sad su vratili uslugu, dva džentlmenska kluba, samo se nadam da nam opet neće uvaliti flopa. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 jan 2019, 17:58

Popust je navodno iz razloga sto nece biti placanja na rate
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 22 jan 2019, 17:59

Flop u najavi. :kafa:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 jan 2019, 18:23

Ovdje je svakako velika vjerovatnoća da igrac flopne, a razlog je sto grade kuću od krova
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jan 2019, 18:25

Prelazi u Milan i odmah je flop. Da je u Juventus, budući najbolji napadač u ligi.

Elliot se pomokrio po UEFAi, ako je transfer zaista za kešu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 jan 2019, 18:27

Pa to je opće poznata činjenica :mrgreen:


Da, popust je jer će odmah sve platiti u kešu, ali mislim da do ove prodaje ne bi ni došlo da im Genoa nije "dužna" jer ko je još toliko lud da prodaje svog najboljeg igrača poslije pola godine.

Ili čovjek hoće izbjeći scenario Esemesa i Belotija :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 22 jan 2019, 19:05

Romagnoli13 je napisao/la:Prelazi u Milan i odmah je flop. Da je u Juventus, budući najbolji napadač u ligi.
MdS likes this :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
senadrosoner
Postovi: 310
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 22 jan 2019, 19:07

"Milan close to PSV winger Bergwijn"

Posudba uz opciju otkupa 20.000.000 €
2001-2023!

Forza!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.