AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 22 jan 2019, 22:23

Jedva cekam da se memaga pojavi, da ti objasni neke stvari :kafa:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 22 jan 2019, 22:39

Ko je bolje upoznat neka kaže kakav je taj Tonali, koja mu je pozicija? Vidim da ga hvale ali jeli ga neko gledao? Kao veliki talenat uz to što je fan bilo bi ga dobro kaparisati.

Bergwijn ako dođe trebao bi biti pojačanje i uz još nekoga u sredini mercato bi bio solidan. Nadao sam se da ćemo vidjeti leđa Bertolacciju ali neka ga i na klupi ali što dalje od terena.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 jan 2019, 22:50

Regista, igra i izgleda kao da ga je Pirlo pravio.

A nije ga niko gledao, samo seremo jer smo čuli da je dobar. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 22 jan 2019, 22:54

bertolacci romanista, montolivo + 50 mil za sergeja, jel ovo fer ponuda s moje strane

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 22 jan 2019, 23:02

Mali isti Pirlo, ko da si jabuku prepolovio. :mrgreen:

slika
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jan 2019, 23:28

Italijani su glupi po pitanju puno toga. Nikad neće prestati tražiti novog ovog ili onog. Umjesto da puste igrače da grade svoje ime i karijeru i ne nabijaju im pritisak bezveze.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 jan 2019, 23:29

SKY’s @DiMarzio reports that the final details for the Piatek to Milan & Higuain to Chelsea we’re finalized just minutes ago.

He also adds that he hasn’t seen an Italian team pay €35m with straight cash, he adds that this speaks volumes to Milan’s economic power.

slika


Ovo vjerovatno nagovještava da je sastanak sa uefom prošao dobro i da će im izaći u susret.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jan 2019, 23:43

Finansijski jačeg vlasnika imaju samo PSG i City ostali su svi sprdnja za Elliot
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 jan 2019, 00:24

Simic ode u Frosinone. Bologna želi Halilovića i Laxalta.

Piatek je stigao u grad, medicinski je ujutro u 9 pa onda potpis a mogao bi da debituje već za vikend.

Avatar
Zenga
Postovi: 1702
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 23 jan 2019, 01:16

Vidjećemo šta će bit do kraja mercata. Tonalija sam gledao za mladu repku, dosta sličan Pirlu, ali malo više Albertinija ima u sebi.

Zna lopte bruka, puno jeftinija opcija od Verratija, sigurno se nećemo pokajati,. Može kući kod majke na ručak u Bresciu/Lodi kad god hoće, nema mu po' sata vožnje iz Milana. :mrgreen:

Ovaj iz PSV-a je harao protiv Intera, takvo krilo nismo imali još od onog iz Barce, što je otišao u PL, zaboravih mu ime :hmmmmm:

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 jan 2019, 02:24

Zenga je napisao/la:Vidjećemo šta će bit do kraja mercata. Tonalija sam gledao za mladu repku, dosta sličan Pirlu, ali malo više Albertinija ima u sebi.

Zna lopte bruka, puno jeftinija opcija od Verratija, sigurno se nećemo pokajati,. Može kući kod majke na ručak u Bresciu/Lodi kad god hoće, nema mu po' sata vožnje iz Milana. :mrgreen:

Ovaj iz PSV-a je harao protiv Intera, takvo krilo nismo imali još od onog iz Barce, što je otišao u PL, zaboravih mu ime :hmmmmm:
Je li to misliš na Deulofeua? Nadam se da će ovaj da bude još i bolji od ovog koji je ipak sve svoje sposobnosti polagao u svoju brzinu.

Drago mi je da traže ove mlađe igrače iako bi jedan iskusni lisac u sredini terena dobro došao.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 23 jan 2019, 07:44

Bologna zeli Halilovica i Laxalta. Hajde Pippo vodi pletenicu živ bio :pray:

Velikog belaja bi nas riješio.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 23 jan 2019, 13:32

Znaci Piatek je stigao, sad ocekujemo i Bergwajna, to bi bio dobar transfer, samim tim Hakana bi preselio na klupu ili nekada Kessia, a kad se Bigila vrati obadvojcu :)

Avatar
meskalin
Postovi: 2503
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 23 jan 2019, 13:43

Romagnoli13 je napisao/la:Finansijski jačeg vlasnika imaju samo PSG i City ostali su svi sprdnja za Elliot
Manchester ( Malcolm Glazer ima para ko Dzajic :D ) Arsenal ( Enos Stanley Kroenke preko 8,5 milijardi), Bayern ( citava Bavarska stoji iza njega) onda vecina timova iz drugog dijela Premiershipa ima love bruka, pogledajte samo koliko ulazu, a to im je sponzorstvo lige omogucilo...

Paul Elliott Singer netto vrijednost 3,2 milijarde, uporedjujuci sa Berlusconievih 8 milijardi Elliot djeluje kao siroce :D

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 23 jan 2019, 13:53

Ima Elliot mnogo vise kroz razne fondove, nece da prikaze da je sve njehovo :)

Avatar
meecko
Postovi: 1515
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 23 jan 2019, 13:56

meskalin je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Finansijski jačeg vlasnika imaju samo PSG i City ostali su svi sprdnja za Elliot
Manchester ( Malcolm Glazer ima para ko Dzajic :D ) Arsenal ( Enos Stanley Kroenke preko 8,5 milijardi), Bayern ( citava Bavarska stoji iza njega) onda vecina timova iz drugog dijela Premiershipa ima love bruka, pogledajte samo koliko ulazu, a to im je sponzorstvo lige omogucilo...
Paul Elliott Singer netto vrijednost 3,2 milijarde, uporedjujuci sa Berlusconievih 8 milijardi Elliot djeluje kao siroce :D
Ne vjerujem da je za sadake, ali je prije svega biznismen i da mu je ACM investicija. A Berla je više šupalj, sam je shvatio da više nema novca za trku sa arapskim i inim bilionerima. Mislim da će Eliot, kada postavi Milan na noge i postane profitabilan i zanimljiv ulagačima, prodati nekom Arapinu ili nekome ko je voljan kupiti
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
meskalin
Postovi: 2503
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 23 jan 2019, 14:04

meecko je napisao/la:
meskalin je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Finansijski jačeg vlasnika imaju samo PSG i City ostali su svi sprdnja za Elliot
Manchester ( Malcolm Glazer ima para ko Dzajic :D ) Arsenal ( Enos Stanley Kroenke preko 8,5 milijardi), Bayern ( citava Bavarska stoji iza njega) onda vecina timova iz drugog dijela Premiershipa ima love bruka, pogledajte samo koliko ulazu, a to im je sponzorstvo lige omogucilo...
Paul Elliott Singer netto vrijednost 3,2 milijarde, uporedjujuci sa Berlusconievih 8 milijardi Elliot djeluje kao siroce :D
Ne vjerujem da je za sadake, ali je prije svega biznismen i da mu je ACM investicija. A Berla je više šupalj, sam je shvatio da više nema novca za trku sa arapskim i inim bilionerima. Mislim da će Eliot, kada postavi Milan na noge i postane profitabilan i zanimljiv ulagačima, prodati nekom Arapinu ili nekome ko je voljan kupiti
Mislim da mu je toi cilj zdrav i stabilan klub i onda ga prodati. Kako bilo, Milanu je nuzno da se kvalificira u LP i da krene sa malo ozbiljnijim ulaganjem, jer dok im UEFA puse za vratom tesko je nekoga kupiti cak i kad imas pare. Obicno ogromna je razlika u prihodu i rashodu, i kad si sjednu na vrat, donji si :guz:

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 23 jan 2019, 14:10

Singer ima privatno 3,2 milijarde, a Elliot ima kroz assetse oko 33 milijarde. Vi niste Singerovo privatno vlasnistvo, vec je vlasnik fond. ;)

Znaci, puni ste ko brod. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 jan 2019, 14:18

Gefufna je napisao/la:Singer ima privatno 3,2 milijarde, a Elliot ima kroz assetse oko 33 milijarde. Vi niste Singerovo privatno vlasnistvo, vec je vlasnik fond. ;)

Znaci, puni ste ko brod. :mrgreen:
35 milijardi, nemoj lagati pošten svijet :mrgreen:

Jeste da su skoro kupili pumpu za naftne buštine od 2 milijarde, i udio eBaya oko milijardu i po.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 23 jan 2019, 14:28

Nista, imat cemo na ljeto za vas jednog veznjaka u najboljim godinama. Sami Unbreakable Khedira. Ko za vas, 75 milionceka. Sica. :kafa:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.