AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 24 jun 2019, 23:00

Pa kako sad čitam da je sve dogovoreno i da bi otvorenje trebalo biti 2022. god?
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 24 jun 2019, 23:06

arminz je napisao/la:
Fantasista je napisao/la:Ne znam što se yebu sa vlastima oko stadiona. Ako već imaju lovu i dogovor sa Interom zar nije najbolje naći neku njivurinu i napraviti stadion. Ostavi njima neka održavaju onoliki prostor yebela ih olimpijada.
Problem je sto im grad ne da dozvolu za gradnju stadiona. Bilo je price da ce trazit dozvolu na teritoriji izvan grada Milana gdje se oni nista ne pitaju.
To im je najbolje.

Ne mogu da vjerujem da ih toliko peglaju.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 jun 2019, 01:13

Italija kao da namjerno ne da se klubovi razvijaju i kao da im namjerno podmeću nogu.

Romu već godinama yebu oko stadiona, dosad su ga mogli i izgraditi da su dobili dozvolu.

Nevjerovatno. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 25 jun 2019, 10:22

Kako se stvari razvijaju, izgleda da će Krunić biti najzvučnije pojačanje ovog ljeta.

Prije početka prelaznog roka trebali su da imaju tačno određene mete i razrađenu strategiju za njhovo dovođenje.
Koja su 3-4 imena koja će pokušati da dovedu, šta je potrebno sa finansijskog aspekta da bi se to realizovalo i koje su opcije B u slučaju da se ne dovedu neke od zacrtanih meta. Isto važi i za izlazne transfere.
Sada su u poziciji da lutaju od jednog imena do drugog u nadi da će pronaći neko povoljno riješenje dok se broj opcija na tržištu smanjuje.

Sve ovo je pod pretpostavkom da je Elliott voljan da izvrši bilo kakav ulaganja u igrački kadar. Prve 3. pozicije u Italiji naredne sezone su zacementirane. Milanu ostaje da se bori sa Atalantom, Laziom i Romom za to jedino preostalo mjesto koje vodi u LP. Bez 2 kvalitetna pojačanja, pije svega u veznom redu, šanse za to 4. mjesto su još manje nego prošle sezone.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 25 jun 2019, 11:27

Pustite te price o zacementirana prva 3 mjesta. Jel i prethodne bilo tako, Inter siguram za LP, mi i Roma najveci konkurenti pa zamalo Inter ostade bez LP, a Atalanta se pokenja na sve nas.
Napoli me nije odusevio prosle sszone, cak vjerujem da ce naredne biti i losiji.

Zakijametili smo sa dolascima kao da su svi ostali klubovi uzeli sve na trzistu, a ustvari tek Real radi ono sto uvijek i radi. Sve ostalo je ispipavanje terena, ima dovoljno vremena da se pametno odradi prelazni rok, u dogovoru sa trenerovim zamislima.
Krunic je uletio ovdje kao jeftina opcija dok ga drugi neko nije kupio, back up i nista vise.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 25 jun 2019, 12:01

Zacementirano 100%.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 jun 2019, 12:57

Kako brate nije zacementirano? Inter sa Conteom je siguran u top 3, Napoli će sačuvati svoju ekipu i još će se pojačati igračima poput Jamesa (o kojem mi možemo sanjati), a o Juventusu ne treba ni pričati. Ovo je 200% siguran top 3 za iduću godinu i ne treba gajiti nikakve iluzije da Milan ima ikakve šanse za borbu s njima. :zzz:


Naš je problem što ni Roma neće ponoviti onako lošu sezonu i što će Atalanta manje-više zadržati svoj nivo igre, tako da će sama sezona i borba za četvrto mjesto biti još teža nego prethodne.
A i prošle sezone nam se poklopilo da su skoro svi odigrali ispodprosječne sezone, da su ostali bili na nivou, jedva bi mi i u top 6 upali, a kamo li borili se za LŠ.


Zasad se ne brinem, prelazni rok faktički nije ni počeo i imaju još vremena do septembra.
Zasad imaju jasno zacrtane planove u glavi, igrače koje žele dovesti i rade na tome da ih realizuju. A nije lako s obzirom na ffp i ograničen budet.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 jun 2019, 13:11

Danas bi se trebalo znati hoce li Kabak kod nas ili u Bayern, bavarci se umijesali u zadnji cas, sad je upitno koga ce malac izabrati.

Njega sam gledao u drugom dijelu BL decko je veliki potencijal izabaran je za najbokjih 11 BL do 21 god, a igrao samo drugi dio, ne bi ga bilo lose ugrabiti

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 25 jun 2019, 14:00

Joj kad počnu kukati kako se ništa ne radi a prelazni rok nije ni počeo. Pa neće zacrtati igrace i striktno se njih držati. Naravno da treba pustiti priče o vise igraca za istu poziciju, kako to klubovi nebi koristili. Nećeš biti toliko glup pa izjaviti da te zanima samo Toreira i da drugog veznjaka ne želiš. Tako automatski dižeš cijenu istom. 80% ovih priča su izmišljene, kako u cilju obaranja cijene s jedne, tako u cilju podizanja cijene s druge strane.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 25 jun 2019, 14:22

Pripremite se da budete citirani na kraju prelaznog roka :kafa:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 25 jun 2019, 14:27

Pa imam osjećaj da neki samo i čekaju da kažu "jesam li vam govorio". Nemam ja ni nešto pozitivno za pisati al mi glupo da napadam i osuđujem a prelazni rok nije ni počeo. Pogotovo ova priča kako se puno piše a niko ne dovodi. Pa naravno da će se pisati, uvijek se pisalo a malo toga bude istina.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 jun 2019, 15:09

Pa u njihovu odbranu, zasad niko nije ništa dovodio osim Reala. :mrgreen:


Da Milan nema sranja oko ffp-a, puno lakše bi to išlo. Ovako se na sve načine pokušavaju izmoliti neke posudbe i ostale olakšavajuće stvari, da se što više rastereti budžet i da de što više rasporede troškovi.

Da imaju love i da mogu neometano trošiti, pa to bi išlo lako kao sa Realom. Hoćeš tog i tog, daš lovu i ćao.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 25 jun 2019, 18:19

muxa je napisao/la:Pa imam osjećaj da neki samo i čekaju da kažu "jesam li vam govorio". Nemam ja ni nešto pozitivno za pisati al mi glupo da napadam i osuđujem a prelazni rok nije ni počeo. Pogotovo ova priča kako se puno piše a niko ne dovodi. Pa naravno da će se pisati, uvijek se pisalo a malo toga bude istina.
Tako i meni izgleda, kao da jedva cekaju nevolju oko kluba da bi bili u pravu.
A u biti FFP je krivac sto ne mozemo kupovati koga god zelimo, a sigurno da imamo para. Ovako sve moras raditi racionalno, promisljeno, iskalkulisano, necega se moras rijesiti, prodati, da bi nekoga i kupio. Zato se vjerovatno i pokusavaju ove pozajmice pa gdje upali, a onda ces znati na cemu si i koliko mozes potrositi cistih para.

I pred pocetak prethodne sezone sam ismijavao Inter i ovdje i na onoj temi Seria A, ubjedjen sam bio da Inter nece tako lako izboriti LP, kao sto su mnogi mislili da hoce jer im je doslo par jacih igraca.
Napoli ce naredne sezone biti daleko losiji, ne znam zasto ali sam ubijedjen u to. Oni ako prodaju Kulabalija tesko ce takvog u odbrani nadomjestiti.

Mi na golu imamo medju najboljim golmanima na svijetu, a medju najmladjima u svijetu, u odbrani imamo Roma koji spada medju najbolje na svojoj poziciji. Imamo Piateka koji je medju top3-4 napadaca u ligi, a da to nije slucajnost su golovi i u reprezentaciji. Ovaj rok ako odrade pametno, na zimu samo dodati jos 2 dobra pojacanja kao i prosle zime (Paquta/Piatek) i mi smo na konju. Zato se nadam da nece kamarati igrace u ovom prelaznom roku, nego jednostavno dovesti ciljana pojacanja i da imamo zamjenu na svakoj poziciji i to je to, bez kamaranja igraca. Ako necemo igrati EL onda jos bolje, manje utakmica i manje igraca u rosteru do zime.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Jack » 26 jun 2019, 01:01

Sky: AC Milan are growing in confidence as Lucas Torreira expressed to them his willingness to return to Italy for family reasons. Lucas would push #AFC to speed up his exit. A deal is difficult, but the player’s desire gives Milan an advantage.
Di Marzio: Milan are now working on finding the right formula. A first testing offer could be a loan (€5m) that end with a purchase (€30m) to see whether #AFC could be tempted into selling Lucas Torreira.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 jun 2019, 01:13

Kako bijedna ponuda, stid me umjesto njih. :mrgreen:


Arsenalu bi trebalo dati medalju za glupost ako pristanu na ovaj deal, mada me od njih ne bi ništa iznenadilo.


Ali opet prodati jednog od ponajboljih igrača debelo ispod trenutne tržišne vrijednosti i za samo 35 miliona (a kupili ga za 30m) nakon jedne sezone, i to na dvogodišnju posudbu, nema teoretske šanse da će ovo upaliti. A kako sam shvatio, i Arsenal je u go.vnima tako da ako ga budu prodavali (a ne vidim ni zašto bi ga uopšte prodavali), morati će uzeti čisti keš da bi ga nečim mogli zamjeniti, kakve crne posudbe, kakve pizdarije. :roll:


Al' eto, kao da se nešto kuha oko njega jer se ne prestaje pričati o tom transferu, koliko god meni nerealno izgledalo. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Jack » 26 jun 2019, 01:23

Ma ako je zaista nesretan životom u Londonu plus je u odličnim odnosima sa Giampaolom, ode on glat.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 jun 2019, 01:28

Zar bi ga stvarno Arsenal tako olako pustio? :mrgreen:

Jbt, koliko sam upratio, bio je ponajbolji igrač Arsenala, a tek mu 23 godine. Stvarno trebaš biti izraziti neambiciozni konj da izgubiš takvog igrača i to ispod cijene.


Aj da je ono tipa 50 miliona i čisti keš u ruke, pa i da razumiješ. Ali prodati za samo 5 miliona više nego što si ga platio, a još si i Ramseya izgubio, niđe veze.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Jack » 26 jun 2019, 01:36

Pa trebal šta dalje pričati nakon što je Ramsey otišao a ostao ElNeny recimo? I to za dž

Kažem da se uopšte ne bi iznenadio da i ovog prodaju. Još ako on krene navaljivati, to je gotovo. Ni prvi ni posljednji koji je otišao ispod cijene
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 26 jun 2019, 02:27

Svaki dan se neko novo ime spomene (Fekir) a niko da potpiše pa čak ni naš famozni Krunić. Uostalom čak ni prelazni rok još nije otvoren.

Sa Toreirom se izgleda dogovorilo a sad treba ubijediti Arsenal. Ko zna kakvo je stanje kod njih i žele li da ga puste. Još ako je istina da ih zanima Kessie a da Giampaolo ne računa na njega moglo bi se nešto napraviti.

Od Reala bi se možda mogao uzeti Hernandez ali bih ja ipak jače zaganjao Ceballosa.

Nadam se da će nam Maldini za svoj rođendan dati neki poklon.

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 26 jun 2019, 08:52

Ma mislim da su Cebalos i Toreira alternativa jedan drugom. Ne vjerujem da ce obojicu, al ako bi se to kojim slučajem desilo to bi onda bila prava stvar.
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.