AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

milanist
Kontakt:

PostPostao/la milanist » 22 jul 2019, 14:42

Modni guru ahah
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

meskalin
Kontakt:

PostPostao/la meskalin » 22 jul 2019, 14:57

Da su doveli Fekira i jos nepar veznih igraca, Cutrone, Piontek i Silva bi bili i vise nego dovoljni, igrati sa 2 spica dok treceg imas na klupi i mirna Bosna. Oni se kletu u Romagnolia,a momak je vrhunski stoper samo u nacim ocima, inace ne bi bio zamjena 36 godisnjaku u repki Italije :kafa:

on i dalje nisu nista uradili da dovedu ofanzivnog veznjaka koji je rak rana kluba od odlaska Kake. :crazy:

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 22 jul 2019, 15:13

Jbt Fekir za samo 20 miliona, pa yebo onog koji ga je propustio dovesti. Nešto se piše da ga je i Milan htio, ali očigledno se nisu dovoljno angažovali jer ne znam ko bi normalan izabrao Betis pored svih klubova. :crazy:

Ja se nadam da će se dovesti još jedan dobar veznjak, a ne tamo neki Praet i slični igrači, to nije nikakav upgrade. I da se neće eksperimentisati sa Susom ili ozbiljno računati na Hakana, pa to ne bi bila ništa bolja sredina od prošle sezone.
Sad zasad smo u pravilu zamjenili Benasera za Bakayoka, ostatak je isti.

Ne znam šta je sa onim Ziyechom i gdje je zapelo s njim, skoro će avgust, a on još u Ajaxu. U krajnjem slučaju bih potpisao njega.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

meskalin
Kontakt:

PostPostao/la meskalin » 22 jul 2019, 15:25

rope11 WroteColonJbt Fekir za samo 20 miliona, pa yebo onog koji ga je propustio dovesti. Nešto se piše da ga je i Milan htio, ali očigledno se nisu dovoljno angažovali jer ne znam ko bi normalan izabrao Betis pored svih klubova. :crazy:

Ja se nadam da će se dovesti još jedan dobar veznjak, a ne tamo neki Praet i slični igrači, to nije nikakav upgrade. I da se neće eksperimentisati sa Susom ili ozbiljno računati na Hakana, pa to ne bi bila ništa bolja sredina od prošle sezone.
Sad zasad smo u pravilu zamjenili Benasera za Bakayoka, ostatak je isti.

Ne znam šta je sa onim Ziyechom i gdje je zapelo s njim, skoro će avgust, a on još u Ajaxu. U krajnjem slučaju bih potpisao njega.

Pa kad vidis naslov da ce eksperimentirati sa Susem u sredini to je isto da Valverede gurne Messia na halfa,znaci meni se vise gadi na takve naslove, sve dok bude tako ne mogu biti optimista. :think:

meho-medo
Kontakt:

PostPostao/la meho-medo » 22 jul 2019, 16:15

Znaci Benaccer je stigao, ocekujemo jos jednog igraca u vezu i onda cekamo rasplet situacije sa Susom i Hakanom, ukoliko oni ostanu onda vjerovatno nece nikog dovodit na poziciju playmakera. Jer tu je Biglia/Benaccer,Kessie/Rade,Hakan/Bonaventura,Paqueta/Suso
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

SonVolt
Kontakt:

PostPostao/la SonVolt » 22 jul 2019, 16:18

Normalno da će izjaviti da Suso može igrati na toj poziciji iza 2 napadača. Ako kažu da ne može igrati, odnosno da za njega nema uopšte mjesta u ovom Milanu onda si svima poslao poruku da ćeš ga prodati po bilo kojoj cijeni i za pregovaračkim stolom su odmah u podređenoj poziciji.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 22 jul 2019, 16:24

Ovaj dosao u stucnama na potpis ugovora :facepalm:

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 22 jul 2019, 16:37

Ovoj ekipi svakako treba još jedan kvalitetni vezni, a možda čak i dva. Maldini je pričao kako su nas napustila 4 veznjaka i da je to dio terena kojeg će najviše pojačati tako da bi se shodno tome mogla očekivati još dva veznjaka.

Mada bi idealno bilo potpisati Depaya i Correu, pa da se igra 4321, Giampaolo je pričao da bi i tu formaciju koristio pored one svoje klasične.

Ovi naši hoće opet poslovati sa Juventusom, kao da se dosad već hiljadu puta nisu opekli. :mrgreen:
Mada ovaj Demiral jeste odličan stoper ali yebemu mater, što ga odmah nisi uzeo za 18 miliona nego su dopustili da ga oni uzmu. I sad naravno traže duplo više od utrošenog.

FORZA MILAN !

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 22 jul 2019, 17:11

rope11 WroteColonšto ga odmah nisi uzeo za 18 miliona nego su dopustili da ga oni uzmu. I sad naravno traže duplo više od utrošenog.

Zato što je samo Juventus imao taj dogovor sa Sassuolom. Oni su pomogli da se dovede iz Turske i dogovorili verbalnu klauzulu za ljeto.

Sad su slično uradili sa ovim Traoreom iz Empolija.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 22 jul 2019, 18:14

E sad ćete ga i preprodati, kako stvari stoje. :mrgreen:

Svaki put se dosad pojelo go.vno kad se poslovalo sa vama, da vidimo hoće li i sad.

FORZA MILAN !

UrbyEmanuelson
Kontakt:

PostPostao/la UrbyEmanuelson » 22 jul 2019, 18:50

Vidim Silva ide,ako ce se uzeti 30+ miliona onda sretno.
Draze mi je gledati Cutronea nego njega na terenu. Jalovo mi djeluje prelazni rok za sad,mada sam i ja misljenja da je trener nase najbolje pojacanje.
Poželio sam se utakmica,valjda ce biti bolje za oci od one patnje u drugom dijelu prosle sezone.
Una città. Due colori. 7 Coppe del Campioni

Forza Milan!!

muha milanez
Kontakt:

PostPostao/la muha milanez » 22 jul 2019, 19:06

Angel Correa set to join Milan for €50m plus bonuses. Agreement with Atletico. Boban closed the deal with Atleti in Spain yesterday. Di Marzio kaže...

Moje mišljenje je da se za ovaj transfer nije smjelo dati ovoliko para, ali valjda struka zna bolje.
... we are ac milan ...

shevchet

PostPostao/la shevchet » 22 jul 2019, 19:16

Correa ne vrijedi više od max 35 miliona, ako ga plate 50, nisu ni oni sabrani dobro...
Gledam Benna je zvanično 16 miliona, iako sam bio protiv bezveznog dovodjenja i gomilanja igrača, moram priznati za 16 miliona se isplati sa njim rizikovati, ako ništa nije Metuzalem kao Zombolivo i neki njegovi drugovi...
Realno, najveće pojačanje bi trebao biti MG, a za ozbiljnu priču, trebaju mu dovesti minimalno 2 ozbiljna igrača i onda bi ekipa ličila na nešto.
Nadam se da će nas iznenaditi bar 1 vrhunskim pojačanjem.
FM

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 22 jul 2019, 19:16

Ma qurac znaju bolje, ovo je strašno ako su stvarno platili 50miliona na igrača koji realno košta 35 miliona u vrh glave. :facepalm:
Još su im ljetos prodali Kalinića ispod cijene na hiljadu nekih rata. Jesu nas spasili što su ga uzeli, ali i naši su im maksimalno izašli u susret.

Pa yebo mu ja mater, ako baš nije bilo ništa povoljnije na tržištu, onda ne bih nikoga ni uzimao.

Nemam ja ništa protiv ulaganja, ali ovo je bespotrebno preplaćivanje igrača koji niti je wc niti će ikad biti niti će biti baš toliko krucijalan igrač za ovaj tim. I od čega će sad platiti veznjaka, vjerovatno će uvaliti Praeta i misliti da će biti dovoljan za top 4. Hoće, ali u qurcu krasnom. :roll:

FORZA MILAN !

BuffonGigi
Kontakt:

PostPostao/la BuffonGigi » 22 jul 2019, 19:19

Ja bas mislim da Correa i nije kostao puno u odnosu na danasnje cijene igraca i da je bas ono sto vam je falilo. Nemate ni jednog dinamicnog znalca u ekipi.
Damire P€D€RU!!!!

milanist
Kontakt:

PostPostao/la milanist » 22 jul 2019, 19:20

Sto se mi sikiramo za milione a jos nisu nasi, sta bi bilo jos da jesu kojim slucajem. Ovo je sve davno otislo u kur.c tako da me vise nista ne iznenadjuje.
Nek hlupe jos juvetu 40M za ataturka i to bi bilo to hahah
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

SonVolt
Kontakt:

PostPostao/la SonVolt » 22 jul 2019, 19:38

Bio sam skeptican na pocetku mercata ali sto vise citam kukanja po forumima to vise podrzavam ovu upravu.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 22 jul 2019, 20:13

Vitielo kaže da je ipak 40 miliona+ bonusi, a on je pouzdaniji nego GDM. I ovo je puno, ali bolje nego 50m.

Ma nije meni do para, što se mene tiče neka bace i 150 miliona, zaboli me jer nisu moje. Ali bih imao problem s tim da sad ostanemo bez kvalitetnog veznjaka jer su pretplatili drugog igrača, a svi znamo da ovaj klub ima limitiran budžet i da se ne smiju tako olako razbacivati parama. :roll:

FORZA MILAN !

memaga
Kontakt:

PostPostao/la memaga » 22 jul 2019, 20:17

mislim i ja da je preplacen, i tih 40 mil plus bonusi su puno, iznenadilo me sto je uopste htio potpisati za Milan, zao mi silve sto ode decko je znao igrati nogometa al nazalost nije imao skim, niti je pravu sansu dobio...

Romagnoli13
Kontakt:

PostPostao/la Romagnoli13 » 22 jul 2019, 20:19

Correa me najviše stilom igre podsjeća na Teveza. Odavno Milan nije imao brzog igrača, niskog težišta, sa odličnom tehnikom. I ovih 50M za njega je možda previše, ali da je ovo 2010a godina. Danas jedan Joao Felix nakon 20 dobrih utakmica u Portugalu vrijedi 125M. Klasični engleski panj Maguire vrijedi 80M..

Fekir je otišao u Betis, jer su očito drugi procjenili da nije dovoljno dobar za njihove ekipe. Liverpool, Arsenal i Milan su kao htjeli tog igrača, a on potpiše za Betis. Nešto tu ne štima.

Bennecer, Correa, to su dva igrača koja će službeno postati dio tima u narednih 48h vjerovatno. Ostaje taj stoper iz Juventusa kao naredna meta. I završavanje posla oko sredine terena i spremni smo.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.