AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 02 jun 2023, 14:58

Stroj1946 je napisao/la:
02 jun 2023, 14:45
Jbte napadnu te ako napišeš da je bolje dovesti jednog igrača koji pravi prevagu na terenu, za kojeg znaš da je super kvalitet, za platu, kao ova dvojica skupa, možda čak i manje, dva OK igrača, od koje niko ne zna kakvi su u suštini i kako će se uklopiti, jer ne znaju jezik, kulturu i ligu.

A Romu ću 3 put napisati da Leao nije potpiso samo su dogovorili uslove, usmeno paša moj nauči razliku, to nije isto kao pismeno, a danas ili sutra bi trebo.
Nisam upratio ko te napada? Nije napadanje ako neko iznosi svoj stav i mišljenje sa kojim se ti ne slažeš. Evo ja sam postavio jednostavno pitanje na koje mi niko nije odgovorio?
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 02 jun 2023, 15:12

Da su htjeli dovesti Dybalu, uradili bi to prošlo ljeto! Objasnili su da nije profil igrača koji se uklapa u transfer politiku kluba, a vjerovatno zbog vrlo čestih povreda i pozicije u ekipi koja nije adekvatna Piolievom sistemu.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 jun 2023, 15:14

Za one koji su sumnjali u Maldinija i društvo u vezi Leao-a, danas konačno mogu da se opuste. Još jedan dokaz da igrači koje je Maldini doveo ne odlaze, pogotovo ne za džaba.

A i svima jasna poruka da Milan ne prodaje svoje najbolje igrače. Već ih zadržava.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8119
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 02 jun 2023, 15:27

muxa je napisao/la:
02 jun 2023, 14:58
Stroj1946 je napisao/la:
02 jun 2023, 14:45
Jbte napadnu te ako napišeš da je bolje dovesti jednog igrača koji pravi prevagu na terenu, za kojeg znaš da je super kvalitet, za platu, kao ova dvojica skupa, možda čak i manje, dva OK igrača, od koje niko ne zna kakvi su u suštini i kako će se uklopiti, jer ne znaju jezik, kulturu i ligu.

A Romu ću 3 put napisati da Leao nije potpiso samo su dogovorili uslove, usmeno paša moj nauči razliku, to nije isto kao pismeno, a danas ili sutra bi trebo.
Nisam upratio ko te napada? Nije napadanje ako neko iznosi svoj stav i mišljenje sa kojim se ti ne slažeš. Evo ja sam postavio jednostavno pitanje na koje mi niko nije odgovorio?
Pa i ja isto iznosim svoje mišljenje, šta je problem sviju mi!? Libo me ba iskreno racku nek piše svako ako mu je ćejf. Nek preskoči fino ako mu se ne sviđa ili ne slaže.

Avatar
meepo
Postovi: 4102
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 02 jun 2023, 15:29

Stroj1946 je napisao/la:
02 jun 2023, 14:45
Jbte napadnu te ako napišeš da je bolje dovesti jednog igrača koji pravi prevagu na terenu, za kojeg znaš da je super kvalitet, za platu, kao ova dvojica skupa, možda čak i manje, dva OK igrača, od koje niko ne zna kakvi su u suštini i kako će se uklopiti, jer ne znaju jezik, kulturu i ligu.
Nikakav napad brate. Postavio sam ti pitanje gore , zasto niko od veci klubova nije zainteresovan za njega ? Pazi sad ovo. Dybala je odigrao 2400 minuta u svim takmicenjima ove sezone. 300 minuta vise od Faraon koji je zamjena. Zar takav igrac zasluzuje da bude placen koliko i Rafael Leao ? Zamisli kakvo bi sranje nastalo da se on dovede i da mu se da jedna od najveci plata u ekipi ti mislis da ostali ne bi trazili vece place?

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 jun 2023, 16:04

Rafa i službeno produžio do 2028, plata 5.2M + lahki bonusi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8119
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 02 jun 2023, 16:26

meepo je napisao/la:
02 jun 2023, 15:29
Stroj1946 je napisao/la:
02 jun 2023, 14:45
Jbte napadnu te ako napišeš da je bolje dovesti jednog igrača koji pravi prevagu na terenu, za kojeg znaš da je super kvalitet, za platu, kao ova dvojica skupa, možda čak i manje, dva OK igrača, od koje niko ne zna kakvi su u suštini i kako će se uklopiti, jer ne znaju jezik, kulturu i ligu.
Nikakav napad brate. Postavio sam ti pitanje gore , zasto niko od veci klubova nije zainteresovan za njega ? Pazi sad ovo. Dybala je odigrao 2400 minuta u svim takmicenjima ove sezone. 300 minuta vise od Faraon koji je zamjena. Zar takav igrac zasluzuje da bude placen koliko i Rafael Leao ? Zamisli kakvo bi sranje nastalo da se on dovede i da mu se da jedna od najveci plata u ekipi ti mislis da ostali ne bi trazili vece place?
Ja kolko sam skonto oko Dybale je da neće da ide iz Italije, a da je imo ponuda s vana imo je. Možda bi u Španiju, al nisu ga tražili ova tri kluba iz vrha, tako da je tu gdje je. Dybala ima 17 golova i 11 asistencija ja mislim ove sezone, a nije odigrao sve utakmice zbog povrede.
Nisi ti skonto poentu oko Dybale. Nebitan je on kao igrač sad totalno. On samo kao primjer služi. Stvar je u tome da će dovesti dva igrača koji će koštat skupa kao neki top igrač, čak i manje, kojeg imaš ili si imao priliku da dovedeš. Za mene je bolje imati top 10-u koji će postignuti 15 golova i imati 10 asistencija, nego dva OK vezna igrača koja će imati skupa 10 golova i 8 asistencija. A ima drugih pozicija gdje škripi opasno. Ako ne kontaš poentu, jbga lave..... Tako su skupljali škart pa sad se moraju riješiti kako znaju i umiju, jer u ekipi upravo imaju 4,5 jakih igrača koji su plaćeni, ovo ostalo je prosjek. Po meni nastavljaju samo istu politiku, dovedi opet neke igrače sa strane kojima će trebati vremena da se uklope zbog jezika i lige. A ima takvih slučajeva dosta u ekipi, pa ništa nisu dobili sa tim na kraju.

Eto Rom, zvanično je za Leaa. A i Fabrizio se vadi malo prije 3 hefte, nije tačno nego je to bilo u ovoj sedmici. I on je počeo malo u zadnje vrijeme da švera.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 02 jun 2023, 16:47

slika


:bih: :bih:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 jun 2023, 16:51

Dio po dio Maldini to slaže. Bit će Milan veliki i snažan opet.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 02 jun 2023, 17:44

Lens center back Kevin Danso is in the sights of Milan who are ahead in the race to sign the Austrian defender. First contact has already taken place between the parties. His value varies between €25-30

Avatar
meepo
Postovi: 4102
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 02 jun 2023, 18:57

Stroj1946 je napisao/la:
02 jun 2023, 16:26
Ja kolko sam skonto oko Dybale je da neće da ide iz Italije, a da je imo ponuda s vana imo je.
Ma pusti ti te price njemu je Roma ostala kao najbolja opcija. Mislis da ne bi on presao u Tottenham,Arsenal itd da igra za 5-6 miliona funti da je bilo ponuda ? Milan i inter su mu mozda nudili vise ili isto para ali uz uslov da potpise dugogodisnji ugovor bez ovih bullshit klauzula.
Stroj1946 je napisao/la:
02 jun 2023, 16:26
Nisi ti skonto poentu oko Dybale. Nebitan je on kao igrač sad totalno. On samo kao primjer služi. Stvar je u tome da će dovesti dva igrača koji će koštat skupa kao neki top igrač, čak i manje, kojeg imaš ili si imao priliku da dovedeš.
Koji su to top igraci koje je Milan imao priliku za dovesti ? Bilo je top talenata tipa Muani, E. Fernandez i Alvarez, ali ne i top igraca. Top igrac danas ne kosta ispod 50 miliona + jaka plata a Milan to ne moze dovesti. Shvati da Milan ima limitiran budzet zbog FFP sranja i da ekipi svasta nesto nedostaje. Pa ni Juve kad je osvojio prvi Scudetto nakon Calciopolia prije 10-ak godina nije imao top igrace vec ratnike i postepeno su gradili ekipu plus imali su i svoj stadion. Milan je financijski upropasten i to najvise utjece na transfer politiku. Ne moze novi vlasnik doci i istresti 200 miliona za pojacanja kao Kinez birvaktile jer bi klub otisao u vraga. Naravno bolje je dati 30 miliona na SMS-a nego po 10 miliona na igrace tipa Salemakers, Krunic itd.
Stroj1946 je napisao/la:
02 jun 2023, 16:26
Tako su skupljali škart pa sad se moraju riješiti kako znaju i umiju, jer u ekipi upravo imaju 4,5 jakih igrača koji su plaćeni, ovo ostalo je prosjek. Po meni nastavljaju samo istu politiku, dovedi opet neke igrače sa strane kojima će trebati vremena da se uklope zbog jezika i lige. A ima takvih slučajeva dosta u ekipi, pa ništa nisu dobili sa tim na kraju.
Brate fora je sto treba biti strpljiv. Trecu sezonu zaredom Milan ce igra LP. Prije 2 godine bili viceprvaci. Prosle godine prvaci. Ove godine polufinale LP. Znaci da rade dobar posao. Druga stvar je sto je tu taj limitirajuci faktor s budzetom pa moraju krpati pozicije.Jbg.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 jun 2023, 21:57

Dobro meepo kaže. Treba biti strpljiv. Zasad ide sve planu, planu o kojem smo toliko slušali od Maldinija. Da je moglo bolje, jeste. Ali i ovako je sve u kolosijeku. Ovo ljeto će ekipa bitno znatno ojačana ako Maldini uspije završiti poslove koji su pred njim.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

memaga
Postovi: 1672
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 02 jun 2023, 22:18

Nemoj ga ( meepeta ) loziti majke ti, umislit ce da nesto zna, ionako se jedva trpi na forumu sa svojim budalastinama... :rol:

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 02 jun 2023, 23:04

Francesco #Camarda visited #CasaMilan today. There was a meeting with #Maldini to explain the project, and he expressed his desire to join the Primavera team next season.


Napokon da podmladak izbaci jednog pravog ubicu pred golom.
Mali je haos!!!
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 02 jun 2023, 23:30

Jos da nam je nekog na klupi primavere ko zna raditi s tom djecom i od koga imaju šta naučiti
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 02 jun 2023, 23:35

Jašta..
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 03 jun 2023, 00:37

Dečko je porušio sve rekorde u omladinskim kategorijama. I ove sezone bilježio više od gola po meču. Ako ovako nastavi mogao bi postati najmlađi debitant poslije Maldinija. Valjda ga ne uguše u primaveri nekim zastarjelim italijanskim glupostima.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

enzo777
Postovi: 173
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 03 jun 2023, 10:03

Ja kolko znam, problem Dybale je sto želi biti zvijezda al je dosta povrijeđen. Da smo ga doveli primao bi oko 6-7 mil I onda bi ti Leao tražio 10. Ovako imaš Leao 6mil i sad traži igrače koji će igrat do te cijene. Jer kako ćeš objasnit Leau da neko drugi više prima od njega al ništa ne radi?
Kamada je izgleda fiks, Ček dolazi za neki 15-17 mil, sad napadač Openda ili Scamacca, i furaj. Berardi obavezno na desno krilo. Tip već godinama igra bez povreda, i kvalitetan je igrač. Jedino ako nađemo nesto potencijalno u Portugalu ili Španiji, samo nemoj ala Suso. Jer za Serie A, ako nemaš dribling ko Leao, treba ti snaga da se udaraš sa bekovima.

Avatar
meepo
Postovi: 4102
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 03 jun 2023, 11:02

memaga je napisao/la:
02 jun 2023, 22:18
Nemoj ga ( meepeta ) loziti majke ti, umislit ce da nesto zna, ionako se jedva trpi na forumu sa svojim budalastinama... :rol:
Da nisi klaun mozda bi me tvoj komentar i dotakao :rol:
Romagnoli13 je napisao/la:
03 jun 2023, 00:37
Dečko je porušio sve rekorde u omladinskim kategorijama. I ove sezone bilježio više od gola po meču. Ako ovako nastavi mogao bi postati najmlađi debitant poslije Maldinija. Valjda ga ne uguše u primaveri nekim zastarjelim italijanskim glupostima.
Ma ima tu mnogo faktora da bi on uspio. Obecavajuce jest , ali daleko je to jos uvijek.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 03 jun 2023, 12:22

slika

:plac: :( :(

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.