AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Igrač utakmice U.Craiova-Milan po vama je ?

Anketa je završila: 02 avg 2017, 11:50.

1. Franck Kessie
12
39%
2. Mateo Musacchio
4
13%
3. Ricardo Rodriguez
10
32%
4. Gigi Donnarumma
2
6%
5. Patrick Cutrone
1
3%
6. Fabio Borini
2
6%
 
Ukupno glasova: 31

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 09 maj 2018, 23:07

memaga je napisao/la:Problem je sto ne mozemo dovesti kvalitetne igrace bez lige prvaka sto znaci opet dovodi prosjecne igrace sa kojima imas rizik hoce li se uklopiti ili razviti ili ne...to se zove kocka...
Uspio si dovesti Hakana, Lea, Rodrigueza, Bigliu, Silvu, Kessija, sve su to igrači koji su igrali ili u boljim klubovima od Milana ili su iz svojih klubova mogli otići u bolje klubove od Milana, a na kraju su došli na San Siru.

Naravno da ti ne možeš sada u Milana dovesti, lupam, Kanea, Eriksena, Isca, Manea, Salaha, Neymara itd, al' možeš dovoditi igrače kao ovi gore nabrojani što su ljetos dovedeni, jedanaest igrača njihovog kvaliteta ti garantuje borbu za LP do samog kraja.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la memaga » 09 maj 2018, 23:09

Sta ti igraci nabrojani ove sezone bolje uradili od igraca koji su igrali proske sezone sa kuckom lapadulom antoninijem itd?jedino sta je bolje je to sto su bolje placeni i utuceno 200 mil.

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la muxa » 09 maj 2018, 23:14

memaga jesil ti pratio Milan ove sezone?
Il Club più titolato al mondo!

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la memaga » 09 maj 2018, 23:15

Recimo da jesam....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 09 maj 2018, 23:20

memaga je napisao/la:Sta ti igraci nabrojani ove sezone bolje uradili od igraca koji su igrali proske sezone sa kuckom lapadulom antoninijem itd?jedino sta je bolje je to sto su bolje placeni i utuceno 200 mil.
Yebiga sad, ako su tebi Hakan, Rodriguez i Kessie npr nivo Kucke, Antonellija ili Ocamposa onda ne znam, ne vidimo fudbal na isti način.

Rezultatski je to isto, al' to je prouzrokovano puštanjem Montelle da nas totalno uništi. Ovi igrači pod Gattusom su dosta bolji igrači nego ti nabrojani od prošle sezone.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 09 maj 2018, 23:21

ma ne može ništa preko noći, trebaju ovdje još bar 3 promjene u prvom sastavu da bi za početak mogli razmatrati top 4 za iduću sezonu.

tek za 2-3 godine očekujem nešto konkretno, naravno ako se nastavi ulagati, a ne smije se sad stati.


ovo večeras je nerealan rezultat iako ne sporim da je juventus bio bolji, pa čovječe 3 gola su sami sebi dali, za ne povjerovati :facepalm:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la memaga » 09 maj 2018, 23:24

Ako cemo rezultatski gledati ovi su cak i losiji od proslogodisnjih....oni su prosle godine uzeli superkup italije,a ovi sad kako stvari stoje nece ni el izboriti...opet kazem rezultatski a mislim da je u konacnici rezultat najbitniji danas...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 09 maj 2018, 23:39

memaga je napisao/la:Ako cemo rezultatski gledati ovi su cak i losiji od proslogodisnjih....oni su prosle godine uzeli superkup italije,a ovi sad kako stvari stoje nece ni el izboriti...opet kazem rezultatski a mislim da je u konacnici rezultat najbitniji danas...
Slažem se, al' ti opet kažem nije to sve tako crnobijelo kako izgleda. Moraju se uzeti u obzir okolnosti, promijenio si brate devet igrača u prvoj postavi od prošle sezone, od dva igrača koja su ostala, jedan je golman. Znači to je skoro cijeli tim, sastavio si igrače koji prvi put igraju zajedno, neki prvi put igraju ovu ligu i talijanski stil fudbala.

Nije to tako jednostavno posložiti, nije to football manager jbg, Montella je pao na tom ispitu, i to je išao do samog dna. Onda je došao Gattuso, vratio igrače na pravi put, čak došao na korak do LP, ko zna šta bi bilo da se derbi sa Interom odigrao kad se trebao odigrati, možda bi danas bili uključeni u borbu za LP, ko zna šta bi bilo da sudija nije svirao smiješni penal Arsenala na 0:1 u Londonu, jbg sve je to vrlo lako moglo otići i na našu stranu, al' nije i to je tako.

Urađeno je 50% rekonstrukcije tima ljetos (govorim o kvalitetnoj rekonstrukciji, urađena je haman 100% rekonstrukcija kada se pogleda igrački kadar, al' nije to poenta), udaren je onaj najjači i najteži temelj ovoj mladoj ekipi, sad samo treba nastaviti u ovom ritmu i dovoditi ciljana pojačanja u ekipu.

Vidjet ćemo na ljeto aBd u kojem smjeru sve ovo ide, nadam se da će M&F odraditi svoj posao kako treba.

PS: Slažem se da treba tankirati do kraja sezone, prepustiti ovo šesto mjesto Atalanti ili Fiorentini.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la muxa » 09 maj 2018, 23:51

memaga a jel mislis da smo ove sezone imali dobre trenere i da je samo do igrackog kadra? Nisu to sigurno wc igraci ali ne mozemo ih kvalitetno ni ocjeniti kad su im treneri bili Montela i Gatuso.
Definitivno mi prvo moramo dovesti trenera pa tek onda slagati ekipu.
Il Club più titolato al mondo!

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la celikmilan » 10 maj 2018, 02:08

Sad sam se malo smirio. U prvom poluvremenu je falilo sreće i malo više odlučnosti u napadu. Prvi gol koji nije ni trebao da bude ih je načeo a onaj idiot na golu ih je skroz dotukao. I kao šlag na tortu Kalinić. Očekivao sam više ali pored Donnarumme, Kalinića i sudija nije se moglo.

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la memaga » 10 maj 2018, 09:42

Dobro jutro milanisti....jutro je pametnije od noci...ovako stoje stvari...niti jedan ozbiljniji trener nece da se prihvati klupe milana ( pitanje zasto ) jer niko ne zeli gubiti autoritet i raditi najtezi dio posla slagati ekipu u kojoj je upitan kvalitet ( 4 igraca kvalitetna ).... jer se od govana pita ne pravi...s druge strane mi smo te skart igrace ( 4 kvalitetna igraca bih izdvoijo ) platili brutalno ( biglia oko 30 mil eura musachio 25 mil eura kalinic nisam siguran posudba sa obaveznim otkupom ili je odmah placen oko 20 mil eura, silva 40 mil eura, itd ) plus na to jack i suso dobijemo opet gotovo 6 ili 7 igraca koji iskreno nisu dostojni milanov dres da nose....svi ovi igraci zaradjuju u milanu nazalost milione eura...
Nama trebaju igraci koji ce napraviti razliku u ekipi koji ce osnaziti ekipu a ne igraci koji se trebaju dokazivati...Nama je ocajno potrebna ta liga prvaka jer tada mozemo razmisljati o Ancelotiju ili nekom drugom treneru a do tada molimo Boga da nas Gattuso ili neko drugi sto prije uvede u ligu prvaka...
Milan je veliki klub da bi se sad cekali jos par sezona za neki daljnji iskorak,mislim da smo isuvise vremena bez osvojenih trofeja....
Lijep pozdrav milanisti....Forza Milan....

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 10 maj 2018, 13:42

nisam iskreno ni očekivao da možemo pobjediti pa me nije previše pogodilo ni sinoć, a kamo li sad kad su se već slegli :mrgreen:

smeta jedino previsok i ipak nerealan rezultat, neko ko je gledao pomislio bi da nas je juventus rasuo, a ustvari yebote su 3 gola sami sebi dali :facepalm: :facepalm:

i ko zna u kojem pravcu je utakmica mogla otići da nije bilo tih grešaka, ne sporim da je juventus kvalitetniji tim, ali nisu nikakav bauk i na 1:0 ili čak 2:0 se moglo potući i težiti tome da se izbore makar produžeci, ali poslije onih grešaka u kratkom roku gdje se donaruma posrao na sve ono dobro što su uradili u prvom poluvremenu, igrači su mentalno propali i već tamo u 65-oj se komotno mogao svirati kraj utakmice.


nije ova ekipa tako loša i znamo šta treba da se ispravi da postanu još bolji, napadač, veznjak i krilo, a srećom baš će se to i kupovati preko ljeta.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la muha milanez » 13 maj 2018, 18:27

Suso i Abate ko je losiji danas :damn:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la muxa » 13 maj 2018, 18:37

Kalinic nagrađen prvom postavom za postignuti gol u finalu kupa. E moj Gatuso...
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 13 maj 2018, 18:54

kakva antiutakmica i antiigra, svi su užasni osim ovog trojca nazad ne računajući abatea :facepalm:
razumijem da je veliki ulog, da su naši syebani poslije kupa i da su teški uslovi za igru, ali de probudite se malo majka mu stara i ovjerite to šesto mjesto.


ova go.vna 17 prekršaja u prvom poluvremenu napravili :puke:

gledaj ovog midžeta gadnog, zna da biglia vjerovatno igra sa slomljenim pršljenom i ovaj mu nabi koljeno u bubrege (naravno ni žuti nije dobio), fuj yebem ti djecu patuljastu :puke:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la muha milanez » 13 maj 2018, 19:04

Ubiše ovi grobari, nekako mirišem da ćemo ipak uzet ovdje 3 boda i završit priču oko EL.
Jedino ako abate ne dobije drugi žuti, onda ništa od tog :lol:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la memaga » 13 maj 2018, 19:22

Protiv koga ovo igramo? Nisam siguran barsa ili city?

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 13 maj 2018, 19:23

ovo je da čovjek sjedne i krene plakati :mrgreen:

evo kesa ipak zabi, hvala bogu više

ja više ne znam čime kalinić zadužuje prvu postavu, pa frajer sve pogrešno radi, pogrešno se kreće, uopšte ne razumije šta suigrači pokušavaju uraditi i u ovo malo situacija kad daju loptu naprijed. :facepalm:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la muxa » 13 maj 2018, 19:24

Zašto sad Ilicicu ne dade zuti karton
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la muha milanez » 13 maj 2018, 19:25

Dobro ga smjesti Kessie :opaopa:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.