AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Igrač utakmice U.Craiova-Milan po vama je ?

Anketa je završila: 02 avg 2017, 11:50.

1. Franck Kessie
12
39%
2. Mateo Musacchio
4
13%
3. Ricardo Rodriguez
10
32%
4. Gigi Donnarumma
2
6%
5. Patrick Cutrone
1
3%
6. Fabio Borini
2
6%
 
Ukupno glasova: 31

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la LegendKiller » 18 feb 2018, 23:24

Ja sam kontao štocirat će Hakana na kraju kako se bio zaletio :lol: Fakat isti onaj naboj ima iz vakta kada je igrao, a što je najvažnije uspio je nešto od toga prenijeti i na ekipu.
Calabria je dosta podigao nivo igre, dobro igra, samo mu neko mora skrenuti pažnje na gluposti koje pravi, protiv Udina glup crveni, a i danas nas je mogao koštati onom glupom rukom u kaznenon.
Neću reći da je loše igrao, ali Montolivo je kao dizelaš u januaru, dok on upali i starta prođe sve.
Silva je isto pokazao da zna igrati, dečku samo treba dati priliku, ali u 5 utakmica za redom da igra, da ima neki kontinuitet i biće pravo pojačanje. Ne može se momku davati po 20 minuta svaku treću utakmicu i očekivati nešto. Kalinića preseliti na tribine i vratiti Violama na ljeto.

Hakan 3
Calabria 2
RR 1

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 18 feb 2018, 23:25

Bravo Milan, bravo Gattuso. Koliko ljubavi taj covjek ima prema klubu to je strasno.
Morali su uvaliti jos par komada ali sta da se radi. 3 boda su najbitnija.
Silva i asistencija glavom :salut:

Calabria 3
Hakan 2
Biglia 1

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 18 feb 2018, 23:34

Ma gdje nećeš biti borben i rastrčan, garantujem da ih Gattuso mlati ako ga naljute :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la muxa » 18 feb 2018, 23:36

Definitivno najbolja i najzrelija utakmica u sezoni. Nakon naredna 2-3 kola definitivno ćemo znati da li ćemo se uključiti u borbu za LP.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 18 feb 2018, 23:36

Ne znam za vas ali meni je ovo bila najbolje odigrana tekma nasa ove sezone, jednostvano smo odlicno funkcionisali kao tim 90min,bez imalo opustanja,sta god pricali ali Rino je uradio odlican posao sa njima i svaka mu cast na tome, sad protiv bugara uvesti skroz drugu ekipu i provitmce spremiti za mec sa Romom,idemo dalje

Forza Milan

Hakan 3
Leo 2
Rom 1

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 18 feb 2018, 23:39

pardon malo sam se precjenio, u slučaju pobjede nad romom ćemo doći na -6 jer se očekuje da inter dobije benevento.

nebitno, kako je sezona izgledala na početku ovih 6 bodova zaostatka djeluju kao mila majka, bit će dobrog fajta u ova dva mjeseca oko LŠ :beba:

roma i inter bi mogla biti prekretnica sezone, doduše ima još yebenih utakmica do kraja, ali imat će ih i drugi.




jedna od stvari koje su mi se svidjele večeras su i one duge lopte, par njih su bile čista perverzija, pogotovo ona lopta hakana za susa neposredno pred gol :ljepota:
sad sam izbrojao svačiju statistiku, čak 43 (uspješne) duge lopte su podjelili.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7527
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Maestro^^ » 18 feb 2018, 23:50

Hakan 3
Biglia 2
Calabria 1
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 18 feb 2018, 23:55

Pa dobro nama je još uvijek LP daleko, trenutno 8 a od sutra vjerovatno 9 bodova, mada u narednih 15 dana će se znati ima li od te priče o LP kroz ligu ikakve fajde.

Idemo Romi, revanš za Lazijom u Rimu, pa Inter kući, sve to u narednih 15 dana. Mislim da su nam tri boda iz ova duela minimum ukoliko želimo imati barem neke teoretske šanse za LP, četiri boda bih potpisao sad odmah, dok bi sa eventualne dvije pobjede apsolutno bili ravnopravni za LP, čak mislim da bi i uspjeli to ostvariti zbog momentuma.

Kup manje više, imamo solidan rezultat iz prvog meča, ako ga uspijemo prvi zabiti vjerujem da ćemo proći u finale.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 19 feb 2018, 00:18

ok sutra lazio vjerovatno izbacuje inter iz top 4 što će biti -8... džabe ovaj niz od 10 utakmica bez poraza kad LŠ opet djeluje tako blizu, a tako daleko :mrgreen:

roma, lazio i inter imaju preyeben raspored kao i milan uostalom, sve veće utakmice će stati u ovom narednom djelu sezonu.



bonuci večeras čitavu utakmicu igrao povrijeđen, ali nije htio izaći iz igre.
zato očekujem da gatuso protiv ludogoreca odmori makar 80% prvotimaca da budu što odmorniji pred romu, koja će u međuvremenu imati teško gostovanje u šahtjoru što je još jedna prednost.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 19 feb 2018, 00:38

Ma ništa se neće riješiti u narednom periodu, riješit će se jedino što se tiče Milana, jer u slučaju povoljnih rezultata umjesto tri, imat ćeš četiri tima koja se bore za dva mjesta u LP, a svi će biti u par bodova. A ako se odigra loše protiv Rome i Intera onda se otpada iz trke za LP, al' definitivno.

Lazio, Inter i Roma će se svakako ganjati i u narednom periodu, na nama je da im poyebemo sijelo i umiješamo se u sve to.

A raspored je yeben svima, svi imaju igrati sa svim jačim timovima izuzev nas i Lazija (odigrali već) te Lazija protiv Napolija, ostalo će se sve međusobno odigrati plus još tekme sa Juventusom i već spomenutim Napolijem.

Što se tiče gustoće rasporeda, tu na oko Inter je u najboljoj situaciji jer ne igraju ništa osim lige al' su oni trenutno u najvećim **** što se tiče rezultata tako da to dođe na isto i ne vjerujem da će se to tek tako promijeniti, bar ne dok je Spaleti još uvijek na klupi, nadam se da će dobiti Benevento nekako na guzove bar pa da ostane na klupi do derbija.

Uglavnom, napeto je, a tek će da bude napeto ukoliko naši puleni ostvare dobre rezultate u narednih 15 dana :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 feb 2018, 01:24

Ma ostaviti sve kalkulacije na stranu i ići meč po meč. Te uživati u ovom odličnom periodu koji ekipa ima. Sad su prepuni vjere u sebe, fizički su u dosta boljem stanju. Imaju povjerenje u trenera i žrtvuju se jedan za drugog. I to je najbitnije. A kad je tako onda niti Roma niti Inter nisu jači od Milana. Ali prvo da se niz nastavi u par dana protiv Ludogoreca. Ocekujem sigurno 6-7 promjena u sastavu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la koraj » 19 feb 2018, 09:30

UrbyEmanuelson je napisao/la:Bravo Milan, bravo Gattuso. Koliko ljubavi taj covjek ima prema klubu to je strasno.
Morali su uvaliti jos par komada ali sta da se radi. 3 boda su najbitnija.
Silva i asistencija glavom :salut:

Calabria 3
Hakan 2
Biglia 1
Silva je majstorcina s loptom. Sad ga dati cijelu da odigra protiv Bugara, on je jadan najveca zrtva ove sezone. Nadam se samo da nekome nece oasti na pamet da ga prodaju jer cemo se kasnije gristi za g.z.c. kao za Aubameyanga.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la revolt » 19 feb 2018, 10:42

Odlicna utakmica. Ono sto me posebno obradovalo je Silvin povratak. Momak je duplo bolji igrac od Curtonea. Sinoc je u par poteza pokazao da zna s loptom sve samo mu treba dati vremena. Ovom Milanu nedostaje jedino dobar i kvalitetan napadac. Neko ko ce one lopte oko 16 i u 16 pretvarati u golove. Da li ce to biti Curtone ili Silva, vidjecemo.

Sto se ostalih tice Rodrigez mi konacno lici na onog iz Wolfsburga. Mali Calabria je top. Boni i Romanjoli doktorski. Hakan i Suso su nepotrebno peglali loptu dok se Hakan ispucavao i da su njih dvojica bili manje sebicni mogli smo dati jos koji gol. Bonaventura na svom nivou.
Curtone nista specijalno.

Ono sto je meni posebno ohrabrenje je sto Gattuso nije ekspresno digao ekipu, to nije bio onaj pozitivni shok koji s vremenom splasne. On je kroz vrijeme gradio i dizao ekipu i mislim da ce to dugorocnije donijeti rezultat. Podsjeca me na Simeonea iz Atletika.

Avatar
maldini3
Postovi: 1697
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la maldini3 » 19 feb 2018, 10:54

Hakan 3
Calabria 2
Jack 1

Nasa najbolja partija u sezoni po mom misljenju.
Ali jednu stvar ne mogu da shvatim sta ste bi vidjeli dobro od Biglie u ovoj utakmici? Covjek ne zna sta je pas prema naprijed, sprint u njegovoj igri ne postoji a vi ga nahvaliste ko da je Mesi
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 feb 2018, 11:20

Kako je Biglia podigao formu i cijela sredina izgleda kvalitetnije. Nije njegov posao da sprinta 33km/h ili da predribla par igrača. Njegovo je da drži balans izmedju sredine i odbrane, i Lucas to radi maestralno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 19 feb 2018, 12:00

Cuj sta smo vidjeli od Bigile, pa pozicija koj igra on nije zaduzen za driblanje i e zajebancije, ono sto je sinoc radio i sto radi u zadnje vrijeme je podiglo citav vezni red na nivo vise, jednostavno on je ta karika koja povezuje odbranu sa sredinom tj napadom, i njegova destrukcija igre protivnika na sredini terena je sinoc bila maestralna, Bigila igra odlicno bez lopte, nemoj samo gledati gdje je lopta.

Ne znam jesi ikad gledao naseg Rahimica u repki uzivo, tek tad mozes vidjeti koliko taj covjek radi bez lopte i kako njegova igra znaci za citav tim

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 feb 2018, 12:07

Pa Milan bi bez Biglie sinoć bio pojedena ma sredini. Samo njegova maestralna partija je razlog zašto se nije osjetio izostanak Kessiea. Doduše i Montolivo izgleda kao profesionalni igrač u zadnje vrijeme.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 19 feb 2018, 12:10

Al zanimljivo da Genaro sinoc nije napravio sve tri izmjene, ja sam ocekiva Abatea i Borinija al eto nisam pogodio. Ja bi protiv Bugara na njegovom mjestu citavu ekipu izmjenio, jbt ga ne mogu izg 0-3 da ga hebes :)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 19 feb 2018, 13:00

ja jesam bio jedan od njegovih većih kritičara, ali sinoć je odigrao za desetku, sve ono što jedan regista treba da radi je on sinoć prezentovao.

naravno, treba prije svega razumjeti šta njegova pozicija zahtjeva i kakvu zadaću ima. :zzz:


čak se može reći da je sam držao sredinu jer je igrao sa montom koji već odavno nije ni sjena onog starog igrača (iako je ok ove sezone) i jackom koji konstantno sudjeluje u napadu, a sampdoria je povrh svega bila pojedena na sredini terena.
ono malo lopti što je prolazilo, to je rutinski riješavala odbrana.


i on je jedan od onih koji se preporodio pod gatusom, ali onaj gol protiv spala mu je očigledno trebao da kompletno pročepi što je super za nastavak sezone, pravi biglia je krucijalan za ovu ekipu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 22 feb 2018, 20:43

#ACMilan XI: Donnarumma A.; Abate, Zapata, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Locatelli, Montolivo; Borini, André Silva, Cutrone

Šteta što su Musaka i Antonelli povrijeđeni pa Rom i RR moraju igrati rezultatski nebitnu utakmicu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.